Connect with us

Horoskopi

Do te merrni 1 oferte per te jetuar jashte vendit/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do kete ndryshime drastike

Published

on

A ndíheni te lumtur per shenjen qe kèni qe prèj dites qe keni ardhùr ne jete? Askùsh nuk mùnd të thotë me sígùri. Ka nga ata që bèsojnë dhe të tjerë jo. Por ndonjëherë edhe ata që nuk bèsojnë ndíejnë nevojën për të márrë një shenjë nga fáti i tyre i shkrùar aty lárt ne yje.

Diten e sotme do t’ju rrèfejme per 6 nga shènjat më me fat dhe çfare mesazhi do tu víje atyre ne lídhje me linjen qe do te dùhet qe te ndjèkin dhe ne cilen rrùge dùhet qe te ècin ne te ardhmen.

Dèmi do te márre mesazhín e shprèsës, Dëshirat tuaja më të mèdha do të realizohen, ju jeni arkítekti i jetës tuaj dhe i fatit tuaj dhe gjithmonë ka një shpèrblím për ata që punojnë me guxim, me dashuri dhe përkushtim.

Eshtë e mùndur që në disa momente gjërat të mòs shkòjnë ashtu si ju prísni, por gjëja e rèndèsishme është që kùrrë të mos hùmbni besímin. Mesazhi juaj për sot është, Nëse ka një rrèzím në rrugën tuaj, çòhuni dhe pròvoni përsèri, sepse këmbëngùlja është çelësi i sùksèsit të vërtetë.

Gáfòrrja do te márre bèkímin e prosperitetit, Netët pa gjùmë, mëngjeset kur u zgjùat shumë herët dhe të gjitha ato përpjèkje që bëtë për të reálizuar ëndrrat tuaja, së shpèjti do të jápin fryte. Përpjèkjet që keni bërë kánë qenë hapa të vègjël përgjatë rrugës së ëndrrave tuaja.

Mesazhi juaj për sot është, Vázhdoni të pùnoni me dashuri dhe mbùshni jetën tuaj me besim, sepse shpèrblimi juaj do të vijë së shpèjti, gjithçka që prísni do të máteriálizohet.

Luani do te márre mádheshtíne e qètësísë, Mos hárroni se edhe nata më e errèt i hap rrugë një agimi të ri. Pavárësisht nga rrethanat, kùrrë mos híqni dorë dhe pèrdorni vullnetin dhe dëshirën tuaj për të ecùr përpárá e për të kápërcýer pèngèsat që mùnd të hásni gjatë rrugës.

Mos hárròni se nuk ka triumf pa lùftë dhe se gjithnjë ia vlèn të prísni dhe këmbëngùlni në atë që dëshironi të arrini. Eshtë e mùndur që të përjètoni ditë pune të rèndá, ditë ndërtimi por shùmë shpèjt do të shihni qètèsínë në jetën tuaj.

Dhe do të keni mùndësi të kòrrni frýtet e të gjitha përpjèkjeve dhe përkùshtimit tuaj. Mesazhi juaj për ditën e sotme është, Vázhdoni me bèsim dhe qètësi, sepse më e mira ende nùk ka ardhur.

Bínjaket do te márrin peshen e fòrcès, Ju jeni një person i mrekùllueshëm që keni ráalizuar gjëra të mëdha në jetën tuaj. Fòrca dhe vullneti juaj do t’ju lèjojë të arríni dëshirat tuaja më të mëdha.

Ndònjëherë mùnd të mendoni se edhe pse punoni shùmë, nuk ka përpárim në arritjen e qëllimeve tuaja, por mbáni mend se secili nga veprimet tuaja janë fárèra që japin gjithmonë frýte të mrekùllùeshme. Koha do ta bëjë gjithçka të pèrsòsur: ajo që dùhet të jetë, do të jetë, në kohën e dùhur dhe për arsýet e dùhura.

Mesazhi juaj për sot është, Vázhdoni të ècni, të fòrtë dhe të lumtur. Jètoni çdo ditë me një buzëqeshje dhe jepni më të mirën tuaj, sepse nèse jèpni më të mirën, jeta gjíthmonë do t’ju jápë më të mirën.

Dashit do t’i víje lùmtùria, Çdo gjë që bëni me një buzëqeshje në fýtyrë do të bëhet mirë. Mos hárroni se një ditë me diell váret më shumë nga qëndrimi juaj sèsa nga dielli, kështu që çdo mëngjes të ri në fíllim të një dite të re shpállni me bèsim se ajo ditë do të jetë dita më e mirë e jetës suaj.

Jètòjeni jetën me bèsim dhe optimizëm në gjíthçka që ndèrmèrrni. Dhe nëse ka një stùhi në botë, mos lèjoni që bota t’ju tèrhèqë në vòrbùllën e saj.

Bèhuni ju personat që e mpòshtín botën, duke e ínfèktùar atë me gëzimin dhe páqen tuaj. Mesazhi juaj për sot është, Lumturia është vetë qèndra e ekzístencës suaj, nëse jèni një person i lumtur, ju jèni një person i përmbùshur.

Akrèpave do tu víje plòtesimi i èndrráve, Sùksesi është rezultat i pùnës së palòdhur që u shtòhet ëndrrave tuaja. Jeta i ndihmon èndèrrímtarët, kështu që asnjèherë mos ndáloni së ëndërruari, sepse gjithçka që ju imágjínoni gjállërisht dhe për të cilën punoni me entuzíázëm do të jetë ajo që do të materializohet në bòtën tuaj rèale.

Të gjitha ilùzíonet tuaja, të gjitha planet tuaja, ato që prísni kaq gjatë, do të vijnë vërtetë, váret vetëm nga ju. Mesazhi juaj për sot është, Vazhdoni ta jètoni jetën tuaj me një qëndrim pozitiv, zgjòhuni çdo mëngjes të bíndùr se çdo ditë do të jetë një ditë e shkèlqýer dhe ajo që është më e rèndèsishme:

Kùrrë mos ndáloni së ecùri përpárá, edhe nëse ato janë hapa të vegjël, sepse sùkseset e mëdha janë rezùltat i shùmës së vazhdueshme të gjèsteve të vògla. Shkòni përpárá dhe jepuni jètë ëndrrave tuaja.

Horoskopi

Horoskopi javor 23-30 Qershor 2022/ KEto jane 2 shenjat me FAT te javes se fundit te muajit QERSHOR

Published

on

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime

Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni javën e cila është para jush në mënyrën më të mirë të mundshme, transmeton Telegrafi.

DASHI (21 mars – 19 prill)

Puna: Prosperiteti qëndron në hapjen tuaj ndaj kolegëve. Vendosni një synim të qartë dhe konkret dhe afrojuni realizimit të tij. Ndërtoni plane të reja që premtojnë të ardhura të mëdha. Përdorni aftësinë organizuese për të kursyer kohën të cilën ia kushtoni punëve rutinë, duke krijuar hapësirë për t’u fokusuar në atë që dëshironi të arrini.

Shëndeti: Shpërndani elanin siç duhet për të shmangur mbingarkimin. Përdorni periudhën e stabilitetit emocional dhe fizik për të shijuar plotësisht përdorimin e të gjitha kapaciteteve tuaja. Ndiheni mirë, jeni të shëndetshëm dhe të qëndrueshëm.

Dashuria: Mundohuni të mos i ndani idetë dhe përshtypjet tuaja as me miqtë tuaj më të besueshëm, sepse do t’i krijoni probleme vetes. Aspekti aktual planetar ngjall një humor të thellë, i cili mund t’ju inkurajojë të mendoni thellë për atë që dëshironi të ndodhë në jetën tuaj. Jini të durueshëm me partnerin tuaj dhe përpiquni të bëni kompromis. Një analizë e kujdesshme e asaj që ndodh gjatë kësaj periudhe do t’ju ndihmojë të fitoni të mira shtesë për veten tuaj. Deshët e lirë – ju jeni të vetëdijshëm se diçka duhet të ndryshojë në jetën tuaj, ndaj po punoni për të. Yjet sugjerojnë të shkoni në një nga vendet tuaja të preferuara të bukurisë.

DEMI (20 prill – 20 maj)

Puna: Jini të sjellshëm, simpatik dhe mos e humbisni rastin të shprehni inteligjencën tuaj në punë. Gjendjen financiare do ta përmirësoni papritur me detyra që do t’i pranoni dhe do t’i përfundoni me finesë. Mos humbisni kohë nëse nuk i keni marrë parasysh qëllimet tuaja.

Shëndeti: Tensioni ndikon në oreksin tuaj dhe shkakton shqetësime në stomak, që mund të shkaktojnë probleme me stomakun, të cilat do të kalojnë kur të relaksoheni dhe të çlodheni.

Dashuria: Dema të lirë – mezi prisni të filloni diçka të re, por duhet të jeni të duruar. Nuk ka nevojë të shtyni veten për të qenë emocionalisht i suksesshëm. Një aspekt i rëndësishëm planetar i kësaj periudhe mund t’ju ngatërrojë në lidhje me ndjenjat tuaja. Mos ua ktheni shpinën parimeve tuaja. Yjet ju këshillojnë të mos shkoni në një udhëtim. Nëse keni një partner, një ngjarje në të ardhmen e afërt mund të bëjë një ndryshim të madh dhe të inkurajojë ndryshime interesante. Konfigurimi planetar i kësaj periudhe sjell të gjitha llojet e mundësive krijuese dhe frymëzuese për të bërë së bashku plane për të ardhmen.

BINJAKËT (21 maj – 21 qershor)

Puna: Kjo periudhë nuk është e përshtatshme për shpenzime. Ekziston mundësia që të shfaqet një sponsor për t’ju ndihmuar të realizoni planet tuaja. Nuk ka nevojë të luftoni për të arritur suksesin, thjesht mendoni për ndryshimet individuale që ju nevojiten dhe mos nxitoni për të arritur qëllimet me asnjë çmim.

Shëndeti: Ndiheni mirë dhe nëse kohët e fundit keni pasur probleme shëndetësore, tani do të rikuperoheni më shpejt dhe do të rifitoni forcën dhe gjendjen fizike. Ju ndjeni nevojën për një mënyrë jetese më aktive dhe të shëndetshme.

Dashuria: Planetët rrezatojnë energji që ju sjell në qendër të vëmendjes më shumë se kurrë. Ju keni fuqinë për të korrigjuar raportin me partnerin tuaj dhe ta ktheni atë në një histori suksesi. Shmangni njohjet e reja. Përsa i përket emocioneve, kjo është një kohë shumë analitike për ju. Nuk ka kohë si e tashmja për ndryshim, dhe për të qenë i sinqertë, ndryshimi është e vetmja gjë për të cilën mund të jeni të sigurt. Një udhëtim mund të jetë i këndshëm nëse i qaseni me një qëndrim pozitiv. Mundohuni të mos grindeni me ata që doni. Binjakët e lirë – mos e humbni shpresën, sepse yjet thonë se do të takoni dikë së shpejti, por vetëm atëherë kur vërtet nuk shpresoni për të.

GAFORRJA (22 qershor – 22 korrik)

Puna: Gabimet tuaja mund t’ju ndryshojnë plotësisht qëllimet e biznesit për këtë periudhë, por kjo do t’ju ndihmojë. Mbroni interesat tuaja, por bëjeni në një mënyrë të qetë dhe të ftohtë – çdo shprehje e impulsivitetit dhe kënaqësisë ndaj emocioneve në nivel profesional mund t’ju dëmtojë.

Shëndeti: Ka shumë energji të akumuluar tek ju dhe duhet ta largoni atë me shëtitje të gjata apo vrapim. Probleme të mundshme me shtyllën kurrizore dhe kyçet.

Dashuria: Jini të moderuar në fjalët që prekin njerëzit në mjedisin tuaj të afërt. Megjithatë konfliktet në familje nuk parashikohen dhe atmosfera e shtëpisë do jetë e relaksuar dhe e këndshme. Mos refuzoni të merrni në konsideratë propozimet e fundit të partnerit, sepse jeni shumë krenarë. Dëgjoni atë dhe bini dakord për gjithçka. Do të shihni që do të ketë efekt. Vetë-analiza ju ndihmon të arrini standardet e kërkuara në marrëdhënien tuaj. Por, bëni kujdes, mund të përjetoni një grindje për përfitime financiare. Gaforret e lira – mendoni për taktikat e duhura të sjelljes dhe jini të saktë në kërkesat tuaja.

LUANI (23 korrik – 22 gusht)

Puna: Mundësitë e humbura për materializim në këtë moment janë në dëmin tuaj, sepse suksesi varet nga ju dhe nuk duhet ta humbisni tani. Ka shumë detyra për ju, ndaj është mirë të planifikoni me mençuri. Mos kini frikë të investoni në një investim që mendoni se ia vlen.

Shëndeti: Pasojat e stresit dhe përpjekjeve mund t’ju lodhin, ndaj kanalizoni këtë energji përmes qëndrimit në natyrë, ecni sa më shumë, edhe në mot të keq, është një kurë për nervat dhe trupin tuaj.

Dashuria: Luanët e lirë – mbroni veten nga takimet dhe bisedat e padëshiruara me të panjohur. Luanët në lidhje – përgatituni për keqkuptime që do t’ju zemërojnë. Mundohuni të mos jeni të paduruar sepse me siguri do t’ju lëndojë. Problemet me partnerin janë të mundshme dhe do t’i zgjidhni nëse reagoni vetëm pas një analize të hollësishme. Udhëtoni vetëm nëse keni para të mjaftueshme dhe kjo nuk do të ndikojë keq në buxhetin tuaj. Jeta është e pandërprerë përmes ndryshimit dhe së shpejti do të shpërblehet siç e prisni.

VIRGJËRESHA (23 gusht – 22 shtator)

Puna: Së shpejti do të keni një mundësi të madhe financiare. Hidhni një hap drejt arritjes së qëllimeve dhe ideve tuaja që tashmë janë zhvilluar. Për ata që merren me art, yjet u japin mundësinë të krijojnë diçka vërtet të bukur, e cila do t’u sjellë gëzim dhe të ardhura të mëdha.

Shëndeti: Gjatë kësaj periudhe mund të intensifikohen disa çrregullime kronike dhe duhet të tregoheni pak më të kujdesshëm me veten. Kurseni veten nga përpjekjet e panevojshme, bëni atë që ju relakson, transmeton Telegrafi.

Dashuria: Virgjëreshat e lira – gjeni kohë dhe durim, mendoni të pasuroheni me njohuri të reja për rritjen tuaj shpirtërore dhe intelektuale. Kujdes nga njerëzit e pabesueshëm që keni provokuar me veprimet tuaja. Ngritja emocionale është me ju nëse stabilizoni marrëdhëniet tuaja. Një mendim i thellë dhe i kujdesshëm për një temë që ju shqetëson (përsa i përket partnerit) tani mund të ketë një vlerë të madhe. Rreshtimi aktual planetar së shpejti do t’ju sjellë lajme të mira. Yjet sugjerojnë të udhëtoni me një partner – diku në një vend ekzotik dhe të shtrenjtë. Megjithatë, mos u tundoni për të hyrë në aventura të pamatura.

PESHORJA (23 shtator – 23 tetor)

Puna: Mos jini të tensionuar dhe të frustruar duke shtyrë një takim të rëndësishëm që mund t’ju prishë planet. Mos harroni të veproni nga besimi, jo nga frika, sepse vetëm kështu do të udhëhiqeni në rrugën e suksesit. Bëni atë që doni dhe paratë do t’ju ndjekin.

Shëndeti: Organizoni rutinën tuaj të përditshme ndryshe, bëni disa ndryshime konstruktive, ngrihuni herët, bëni ushtrime në mëngjes. Keni nevojë për një mënyrë jetese më të shëndetshme.

Dashuria: Pajtohu me partnerin (nëse situata është e drejtë) dhe trego durim. Aspekti aktual planetar tregon se ju mendoni me shumë kujdes për ndjenjat tuaja, sepse nuk jeni të sigurt se çfarë ndjeni në të vërtetë ndaj partnerit. Konkluzionet që keni bërë, mos i ndani me njerëz të papërgjegjshëm. Kini kujdes pas timonit dhe nëse mund ta shmangni – është mirë të mos udhëtoni. Peshoret e lira – mos refuzoni telefonatat e miqve edhe nëse jeni të lodhur. Do të keni mundësinë të ktheni në realitet një ëndërr të vjetër.

AKREPI (24 tetor – 21 nëntor)

Puna: Përqendrohuni më shumë tek vetja dhe kini kujdes që të mos neglizhoni rritjen tuaj personale dhe përfitimet financiare. Kjo është një periudhë e mirë për realizimin e gjithçkaje që është konkrete, praktike, e qartë dhe e saktë – planet joreale thjesht do të bien në ujë.

Shëndeti: Pushimi aktiv është ajo që ju nevojitet për të rimbushur bateritë dhe për të forcuar imunitetin.

Dashuria: Prosperiteti emocional është i garantuar nëse shikoni me kujdes atë që po ndodh në afërsinë tuaj. Nuk duhet të jetë e gjitha shko-shko-shko; ju lejohet të ngadalësoni dhe të jeni të durueshëm. Megjithatë, në këtë periudhë ju preferoni vetminë – duke iu dhënë vetë-analizës ose kryerjes së detyrave të përditshme pa u shqetësuar nga të tjerët. Akrepat e lirë – mendoni të bëni diçka të improvizuar. Nëse vendosni të udhëtoni – do të jetë i suksesshëm. Në përgjithësi, ju kënaqeni me suksesin në jetë, por është mirë të vlerësoni realisht situatën në të cilën ndodheni. Mos prisni që zgjidhja e shpejtë e planeve tuaja personale të vijë lehtë. Jini përgjegjës për veprimet tuaja.

SHIGJETARI (22 nëntor – 21 dhjetor)

Puna: Planifikoni kohën tuaj sipas prioriteteve. Në këtë pikë, është shumë e rëndësishme që sugjerimet që ju janë dhënë të vlerësohen siç duhet. Përkushtojuni punës dhe përballoni vështirësitë e pengesat me përqendrim dhe qetësi. Prisni arritje materiale.

Shëndeti: Organizoni një udhëtim, bëni shëtitje të gjata, vraponi. Sigurohuni që të rrisni lëvizjen tuaj, por jashtë, në natyrë.

Dashuria: Shigjetarë të lirë – mund të gjendeni në një humor thellësisht të zhytur në mendime dhe filozofike, duke rrotulluar ngjarje dhe biseda të ndryshme në mendjen tuaj për të provuar të arrini në fund të dilemës. Mos harroni, këmbëngulja dhe durimi shpërblehen gjithmonë. Ndaloni vetes të ndërhyni në grindje që nuk ju shqetësojnë. Nëse dëshironi të bëni ndryshime në jetën tuaj, do të merrni të gjithë ndihmën që dëshironi dhe keni nevojë nga shtrirja aktuale planetare. Udhëtimi me partnerin, nëse vendosni, do të jetë i tensionuar dhe i shoqëruar me biseda të pakëndshme. Ju vareni nga intuita e cila do t’ju çojë në veprimet e duhura në çdo situatë.

BRICJAPI (22 dhjetor – 19 janar

Puna: Rritja e kërkesës për përfitime materiale do t’ju sjellë një qëndrim armiqësor dhe probleme në komunikim. Por imagjinata juaj mund të dalë në pah gjatë kësaj periudhe – gjithmonë keni mjaft ide dhe zgjidhje të mira dhe tani do të jeni në një situatë ku konstruktiviteti juaj është i kërkuar e i mirëpritur.

Shëndeti: Gjatë kësaj periudhe jeni veçanërisht të ndjeshëm ndaj efekteve të stresit. Bëj gjithçka që të relakson dhe qetëson nervat, përkushtohu ushtrimeve, gatimit, leximit, kafshëve shtëpiake…

Dashuria: Gjatë këtij cikli, ndoshta duhet të qetësoheni në marrëdhënie me partnerin, por – mos e detyro. Do të shijoni lumturinë pavarësisht vështirësive në rrugën tuaj. Grindjet familjare nuk duhet t’ju shqetësojnë, sepse ndonjëherë në një moment të vështirë njerëzit thonë gjëra që nuk i mendojnë. Prisni lajme për problemin e premtimeve dhe detyrimeve të paplotësuara. Udhëtimi me partnerin do t’ju sjellë humor të mirë dhe relaks. Planet tuaja të përbashkëta për të ardhmen mund të jenë tani joreale dhe tepër ambicioze. Bricjapët e lirë – sa më shumë të zgjeroni të gjitha aspektet e jetës suaj mendore, emocionale dhe fizike, aq më mirë. Së shpejti mund të jeni të vendosur të shprehni ndjenjat tuaja të sinqerta. Mundohuni të mos e teproni me analiza të statusit tuaj aktual.

UJORI (20 janar – 18 shkurt)

Puna: Me energjinë e tanishme qiellore në lojë, një hap i madh mund t’ju sjellë më afër qëllimeve ose planeve tuaja. Jini të matur dhe të saktë në takime. Mund të ketë edhe probleme me çdo lloj dokumenti, kontrata, zgjidhje, certifikata. Shumë prej jush do të përjetojnë dëshirën për të krijuar.

Shëndeti: Ndiheni mirë fizikisht, por mund të ndjeni ankth dhe frustrim. Fitoni energji të mirë me lëvizje dhe rritje të aktivitetit fizik.

Dashuria: Emocionet ju pengojnë të përshtateni me nevojat e njerëzve që ju rrethojnë. Është e mundur që përpjekjet tuaja të dështojnë gjatë kësaj periudhe nëse nuk merrni masat e nevojshme. Energjia e yjeve mund t’ju bëjë të silleni në mënyrë të paarsyeshme kur vërtet duhet të qetësoheni dhe të jeni të duruar. Kjo është koha e përkryer për të organizuar një udhëtim me partnerin, ndaj vizitoni diçka të pazakontë, diçka që keni dashur gjithmonë dhe nuk e keni pasur kurrë mundësinë. Ujorët e lirë – bëni një vlerësim të hollësishëm të veprimeve dhe sjelljeve tuaja. Ndikimet qiellore krijojnë potencialin për një kthesë dramatike të ngjarjeve, por kjo është një mundësi e shkëlqyer për të bërë vërtet disa ndryshime të dukshme.

PESHQIT (19 shkurt – 20 mars)

Puna: Analizoni projektet tuaja në detaje, më pas kaloni në veprim. Konfigurimi planetar sjell shumë ide të mira. Do të gjeni mënyrën më të shkurtër për të përmirësuar gjendjen tuaj materiale. Mund të shfaqet një partner biznesi i besueshëm që kërkon bashkëpunim dhe ofron fitime të mira.

Shëndeti: Mund të ketë probleme të vogla shëndetësore, si pasojë e paqëndrueshmërisë hormonale. Ju duhet të ngadalësoni dhe të reduktoni stresin.

Dashuria: Jini të durueshëm në vend që të bëni një lëvizje të madhe në lidhje me marrëdhënien tuaj me partnerin. Ai ka nevojë për mbështetjen tuaj, ndaj mos e mohoni atë. Rrugët tuaja janë të suksesshme nëse nuk jeni të ngarkuar me premtime të mëdha që nuk mund t’i përmbushni. Rreshtimi astral ju vendos në një humor shumë optimist dhe disi surrealist. Në familjen tuaj mund të ketë mosmarrëveshje që mund t’i shmangni nëse nuk shkëmbeni fjalë fyese. Bëni ndryshime në jetën tuaj që do të bëhen një trampolinë për të arritur lartësi të reja. Kjo është një kohë e shkëlqyer për çdo lloj udhëtimi – veçanërisht me partnerin. Peshqit e lirë – jepini një shans një personi që ju dërgon shpesh mesazhe. Nëse nuk ndjen emocione, thuaji se nuk të intereson një marrëdhënie e tillë.

Continue Reading

Horoskopi

Do ju hapet 1 rruge e re ne jeten tuaj/ Astrologia Meri paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Dashi

Sot do ju hapen rruge te reja qe premtojne shume !Po nje ceshtje ekonomike do jete shume e bllokuar dhe do ju kapi trishtimi !

Demi

Personalisht sot do perjetoni nje ngjarje te veshtire erotike dhe do ndjeheni te merzitur dhe melankoloik !

Binjaket

Nese ne jeten sociale di merrni shume premtime ,ne veten tuaj do kaloni nje pasiguri ekonomike e emocionale !

Gaforrja

Nje ceshtje e rendesishme do ju bej te ndjeheni te pafuqishem per ta zgjidhur Por ne planet e punes do keni nje ndryshim te mire !

Luani

Nje ceshtje ekonomike do ju bej te ndjeheni te dobet dhe te pafuqishem per te mbizoteruar ne nje situate te veshtire !

Virgjeresha

Nje ceshtje ekonomike dhe personale qe ju ka lodhur do behet shkak te terhiqeni nga nje projekt apo te pezulloni nje lidhje personale per momentin !

Peshorja

Sot nuk mund te mallengjeheni me shume se duhet per ceshtje personale pasi mund te japerceni mase dhe te prishen ekuilibrat mendore !-Kujdes me ekonomine !

Akrepi

Sot perfundon faza e njohjeve qe premtonin shume por ktheheshin ne keshtjelle rere Gjithsesi mund te ndjeni nje trushtim !

Shigjetari

Sot do kaloni nje moment emocional qe e keni provokuar pa arsye dhe e keni renduar perditshmerine tuaj duke mos ndjere liri dhe gezim !

Bricjapi

Do ju duhet te hiqni dore nga nje plan ambicioz qe lidhet me ekonomine Por edhe dikush qe e doni do largohet nga ju !

Ujori

Nje ceshtje ekonomike familjare qe ju ka lodhur sot do ndikoj fuqishem per te ikur nje here e pergjithmone nga ju !

Peshqit

Mund te keni nje keqkuptim ne komunikim apo ne mesazhe !Kujdes pasi kjo mund te coj ne nje ndarje ne nje lidhje !

Continue Reading

Horoskopi

Do kene suksese ne pune dhe rritje rroge gjate 2022/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Horoskopi i Paolo Fox Dashi: dashuria nuk është pika juaj e fortë këtë të mërkurë 22 ndaj, shtyni diskutimet me partnerin për të enjten. Puna është intensive, por ndiheni të kënaqur.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: ndjenja të përziera që nga fundjava e kaluar, duhet të sqaroni veten në radhë të parë dhe të dini ku jeni. Ditë e plogësht nga pikëpamja e punës.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: ndiheni në harmoni të përsosur me partnerin/, gjërat po shkojnë mirë. Puna do ju bëjë krenarë para fundit të vitit.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: një takim i papritur pritet të ndodhë fundjavën e ardhshme, kurse këtë të mërkurë 22 sqaroni nevojat dhe dëshirat që keni, para se të ecni përpara. Kolegët në punë ju vlerësojnë dhe ju respektojnë.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: mos ju vijë aspak keq për veten nëse një marrëdhënie ka shkuar keq, bota është atje duke pritur për ju. Për të vetëpunësuarit, kjo e mërkurë është një ditë shumë e frytshme.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: emocionet ju përshkojnë gjatë gjithë ditës së mërkurë. Pak tension në punë, përpiquni të mos jeni të padisponueshëm.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: mos u vjen keq për veten nëse një marrëdhënie ka shkuar keq, bota është atje duke pritur për ju. Për të vetëpunësuarit sot është një ditë shumë e frytshme.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: emocionet që dremisim gjatë gjithë ditës sot. Pak tension në punë, përpiquni të mos jeni të padisponueshëm duke ua varur gjërave.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: miqësinë e ndan një kufi me dashurinë, por sigurisht që kjo nuk është asnjëherë e sigurt. Kujdes nga njerëzit ziliqarë në vendin e punës.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: organizoni një surprizë për partnerin/en tuaj në fundjavë. Puna po shkon mirë, edhe më shumë kënaqësi do të vijnë në muajin e ardhshëm.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: ditë e kontrasteve të forta kjo e mërkurë 22, diçka nuk po shkon siç duhet. Nëse jeni të pasigurt në vendin e punës, me gjasa për vitin e ardhshëm, mund të ketë një promovim ose një shpërblim.

Horoskopi i Bricjapit të Paolo Fox: një ditë që fillon patjetër me këmbë të mbarë është kjo e mërkurë 22. Mos e neglizhoni biznesin tuaj dhe bëni mirë llogaritë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: ndoshta keni qenë shumë befasues për dikë, në fund të fundit marrëdhëniet dashurore nuk janë pika juaj e fortë kohët e fundit. Puna vazhdon dhe gjëra të reja po fillojnë.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: ende po mendoni shumë, thjesht duhet të veproni. Puna së shpejti do të japë më shumë kënaqësi. /noa.al

Continue Reading

Trending