Connect with us

Horoskopi

Do te keni 1 mundesi qe vjen 1 here ne jete/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron kete shennje horoskopi

Published

on

Sot keni nje mundesi te beni biseda per nje bashkepunim !Nje ceshtje e hapur ne cift ka mundesi rregullimi !

Demi

Puna mer ne rendesi sot Do keni nje ndryshim pune dhe nje njohje te te ne ambjentet e punes !

Binjaket

Nje ceshtje erotike diskutohet sot dhe ju merrni pozicion per te kenaqur partenren apo partnerin me nje dhurate !

Gaforrja

Shtepia ka rendesi sot dhe nje ndryshim qe mund te beni aty Nje mbremje apo feste familjare eshte e rendesishme !

Luani

Nje lajm shume i rendesishem me nje mesazh komod do ju vij sot nga nje rruge e shkurter apo nga nje femer e aferme apo e njohur per ju !

Virgjeresha

Nje ceshtje ekonomike do jete e rendesishme dhe do ju sjelli nje kenaqesi me menyren si do ta shpenzoni !

Peshorja

Hena ne shenjen tuaj ju sjell nje rigjenerim dhe pak frymemarrje ne inisiativat tuaja !Do keni nje takim personal te rendesishem !

Akrepi

Ju sot do ndjeheni pak te mbyllur ne vetvete dhe ne deshiren per tu shplodhur dhe rigjeneruar energjite tuaja !

Shigjetari

Nje situate e kendshme do ju dhurohet nga dikush qe ju pelqen dhe deshiron ta bej diten tuaj me te bukur !

Bricjapi

Puna behet e rendesishme Sot do keni nje shefe te re apo nje femer drejtuese do behet e rendesishme ne ecurine tuaj !

Ujori

Kontaktet me jashte shtohen dhe ju bejne te ndjeheni se jeta po hapet ne drejtimin e duhur !Nje femer qe jeton large ju ndryshon jeten erotike !

Peshqit

Ekonomia perseri duket e rendesishme akoma dhe sot Nje shpenzim del imediat dhe nje takim erotik ku do zbuloni nje te fshehte te rendesishme !

Horoskopi

Do takoni 1 person qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Edhe pse kohët e fundit e keni neglizhuar paksa partnerin/en, bëni mirë t’i kushtoni më shumë kohë atij. Dashuria në çift do shkojë mirë sot. Beqarët do kenë disa takime interesante dhe do mund të ndryshojnë edhe statusin e tyre. Financat do i keni mjaft të ekuilibruara.

Demi

Mbani distancë nga bota e jashtme dhe mos ua vini veshin çfarë do thonë të tjerët. Pasi turbullirat yjore do kërcënojnë gjatë kësaj dite lidhjen tuaj. Beqarët do ndjehen mirë në shoqërinë e disa personave dhe nuk do vendosin dot për asnjërin. Financat do jenë të mira, do keni mundësi edhe për shpenzime.

Binjakët

Do bashkëpunoni mjaft me partnerin/en dhe do jeni mjaft senssual sot ju të dashuruarit. Shkurt jeta juaj në çift do shkojë për mrekulli sot. Beqarët vetëm për të mos qëndruar më vetëm do mund të bëjnë gjëra të gabuara nga të cilat do lëndohen. Financat do jenë të mira.

Gaforrja

Ditë e bukur dhe e mbushur me surpriza kjo e sotmja për ju që jeni në lidhje. Falë mjedisit të këndshëm yjor, jeta juaj në çift do jetë mjaft premtuese. Beqarët do ndihen mirë me statusin që kanë, por do ndryshojnë mendim pas një takimi të rastësishëm me një person. Financat do jenë problematike.

Luani

Një klimë jo shumë e qetë do mbizotërojë në jetën tuaj në çift sot. Këshillohet që të ruani qetësinë gjatë komunikimit me partnerin/en për të shmangur debatet e forta. Beqarët do jenë të lirë të bëjnë atë që duan dhe nuk do e vrasin mendjen për të tjerët. Financat do jenë të qëndrueshme.

Virgjëresha

Mundohuni të shkëputeni paksa nga rutina e përditshme ju të dashuruarit. Shtoni dozat e fantazisë në jetën tuaj në çift dhe do e shihni që gjërat do shkojnë më së miri. Beqarët do kenë mundësi vetëm për aventura kalimtare dhe asgjë serioze për të ardhmen. Kujdes me shpenzimet.

Peshorja

Ju që jeni në një marrëdhënie dashurie do merrni një vendim mjaft të rëndësishëm, i cili do ndryshojë njëherë e përgjithmonë të ardhmen tuaj. Beqarët duhet të tregohen të kujdesshëm edhe pse një person mund t’i tërheqë shumë. Financat parashikohen goxha të mira.

Akrepi

Gjatë kësaj ditë mundohuni të flisni më hapur me atë që keni në krah në mënyrë që gjithçka të shkojë më së miri. Me mbështetjen e Plutonit do ja dilni në gjithçka. Beqarët nuk do kenë fat në dashuri as sot dhe ka mundësi të mbeten ende vetëm. Në planin financiar gjithçka po ecën siç duhet.

Shigjetari

Të dashuruarit duhet ta shfrytëzojnë sa më shumë të mundin këtë ditë në mënyrë që të përforcojnë bashkëpunimin dhe jeta në çift të ecë në drejtimin e duhur. Beqarët duhet të reflektojnë mirë para se të hedhin hapa, sepse nga kjo varet e ardhmja e tyre. Në planin financiar nuk parashikohen vështirësi.

Bricjapi

Ditë e mirë kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një marrëdhënie. Do i kushtoni rëndësinë e duhur partnerit/es dhe ai nga ana tjetër do i shprehë në çdo moment ato që ndjen. Beqarët do kenë një ditë të veçantë dhe të mbushur me takime. Në planin financiar parashikohen disa probleme.

Ujori

Influenca e yjeve në planin sentimental do jetë dominuese te ju të dashuruarit. Në mbrëmje një darkë romantike me partnerin/en do ju bënte shumë mirë. Beqarët do jenë me fat sot dhe do marrin ftesa të njëpasnjëshme për takime. Financat do jenë të mira falë menaxhimit tuaj.

Peshqit

Klima në çift ka rrezik të mos jetë shumë harmonike sot. Bëni kujdes me kritikat dhe mos e teproni pasi mund të përfundoni duke mos folur me njeri-tjetrin. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë në momentin që nuk e presin. Financat do jenë të mira, do dini si t’i menaxhoni.

Continue Reading

Horoskopi

Do te merrni 1 shperblim te madh ekonomik/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Horoskopi i Dashit nga Paolo Fox:

Aventurat, flirtet dhe netët erotike janë në rend të ditës për ju e megjithatë po kërkoni diçka tjetër apo jo? Nga ana tjetër jini vigjilentë për marrëdhëniet tuaja të punës, mos i humbisni aleatët e çmuar.

Horoskopi Paolo Fox Demi:

Afërdita do të hyjë në shenjën tuaj duke filluar nga data 28 maj, shfrytëzojeni sa më shumë. Përdorni sharmin që ju karakterizon për të arritur qëllimet tuaja.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët:

Përfitoni nga kjo Hënë e favorshme për të çuar përpara marrëdhëniet tuaja. Në punë keni një periudhë të mirë që do ju shoqërojë gjatë gjithë muajit.

Horoskopi i Gaforres Paul Fox:

Këtë të enjte 12 maj shumë çifte do të jenë në kushtet e debateve të vazhdueshme për gjëra të parëndësishme, përpiquni të mos bini pre duke u marrë me to. Nëse jeni të vetëpunësuar, mund të keni disa probleme.

Horoskopi i Paolo Fox Luani:

Çiftet që duan të bëjnë hapa para në raportet e tyre do të jenë në një periudhë të favorshme. Nëse jeni duke pritur për një konfirmim për punën, ai do të vijë së shpejti.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox:

Për të dashuruarit do të ketë shumë surpriza. Në punë, megjithatë, kjo është një periudhë që i kushtohet reflektimit.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja:

Hëna në shenjën tuaj fillon të japë fryte, do t’i shihni ato së shpejti. Në përgjithësi, në punë mund të flasim për rikuperim krahasuar me javët e kaluara.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi:

Hëna në shenjën tuaj, me siguri do të sjellë diçka më shumë në marrëdhëniet tuaja. Nëse keni ndonjë çështje të pazgjidhur profesionale, është koha për t’a zgjidhur.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari:

Asgjë nuk mund ta ndalë pasionin e vrullshëm të javëve të ardhshme, ju jeni dashnorë të pamposhtur. Puna vazhdon, por energjitë kanë filluar të pakësohen, përpiquni të relaksoheni.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi:

Kjo e enjte është një ditë padyshim pozitive për dashurinë dhe marrëdhëniet në çift. Kushtojini vëmendje propozimeve të kësaj periudhe në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori:

Tani që Hëna është rikthyer për t’ju bërë shoqëri, pritet një fundjavë vërtet interesante. Jeni në trazira në punë, por ka perspektiva të mira.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit:

Mos u dekurajoni, dashuria është gjithmonë afër dhe ju presin të reja të këndshme. Në punë, mjafton edhe pak durim dhe do të shpërbleheni. /noa.al

Continue Reading

Horoskopi

15 ditet e ardhshme do ju hapen portat e parave/ Astrologia Meri paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Shenjat e hòròskopit gjithnjë e kanë fatin e tyre të ndrýshëm dhe në disa javë janë disa shenja shùmë të fávòrizuara prej fatit të mbarë, ndërsa më pas yjet e hèdhín vështrimin e tyre tek shenja të tjera.

Sipas astròlòges shqiptare, janë disa shenja që këtë periudhë do të márrin një ndrýshim shùmë të madh në stílin e jetesës.

Ajo thòte qe sùksesi dhe fati i mbárë, por jo vetem, edhe ekònomía do te rrítet per keto shenja në një periudhë të shpèjtë dhe vetëm pás 15 ditësh.

Pèshòrja do të kètë shùmë fat, Sùksèsi do ju ndjèke keto dite, fátin do e kèni me vete kùdo qe te jeni, dhe jo vètem, por do ju jèpèn edhe mùndèsi te reja per te pátùr nje pèrfítim dhe rrítje ne ekonomine personale apo ne cíft. Dùhet te díni si te mènáxhòni sitùatat kur t’ju jèpet mùndèsía per te pátur pèrfítime mònètare.

Vírgjèresha do të kètë shùmë fat, Çdo gje do te shkòje sic dùhet dhe do márre rrjèdhèn qe dùhet te márre, financat do te rríten dhe mùndèsi te reja shùme te mèdha do te víjnè per ju ne periudhen e fùnd-jáves se dýtë te muajit Maj.

Ju te dashùrurárit keni nje mùndesi me tèper, shtèsë per te rrítur ekonomine dhe per te pásùr pèrfitíme me te mèdha nga ana financiare.

Bínjákët do të kènë shùmë fat, Veçanèrisht ju, jeni ndèr shenjat qe do te kèni nje ndrýshim drástík persa i pèrkèt ekonomise, dhe do te kèni mùndèsi te reja per te rrítùr bùxhètin, por dùhet te bèni kùjdès se si e menáxhòni dhe shpènzòni lèkun. Ditet e mira do te jène pas dates 20 te muajit.

Lùani do të kètë shùmë fat, Fati dhe sùksesi do ju ndjèke hap pas hapi, ne cdo veprim qe do te bèni, nèse ju jèpen mùndesi te reja per te perfítuar dhe per te ndrýshuar gjithcka mos hèzítoni, pasi fati i mire tròket vetem njehere ne deren tuaj. Stùdiòjini gjerat me me shùme òptimízem, kete muaj festash.

Pèshqít do të kènë shùmë fat, Edhe pse fati do te jète me ju, sùksèsi do te pùshtòje shòme prej momenteve tuaja te jetes, kete periudhe, eshte me míre qe ti mènáxhoni gjerat dhe te shíhní sítùaten sic dùhet dhe me me pák krítíka, pra jeni me lárg-pámes.

Te dashuruarit do te kène mùndesi per te ndrýshuar gjithçka sèpse fati i mire do jète me ta , sídòmos pas dates 25 Maj.

Continue Reading

Trending