Connect with us

Horoskopi

Do takoni 1 person qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Edhe pse kohët e fundit e keni neglizhuar paksa partnerin/en, bëni mirë t’i kushtoni më shumë kohë atij. Dashuria në çift do shkojë mirë sot. Beqarët do kenë disa takime interesante dhe do mund të ndryshojnë edhe statusin e tyre. Financat do i keni mjaft të ekuilibruara.

Demi

Mbani distancë nga bota e jashtme dhe mos ua vini veshin çfarë do thonë të tjerët. Pasi turbullirat yjore do kërcënojnë gjatë kësaj dite lidhjen tuaj. Beqarët do ndjehen mirë në shoqërinë e disa personave dhe nuk do vendosin dot për asnjërin. Financat do jenë të mira, do keni mundësi edhe për shpenzime.

Binjakët

Do bashkëpunoni mjaft me partnerin/en dhe do jeni mjaft senssual sot ju të dashuruarit. Shkurt jeta juaj në çift do shkojë për mrekulli sot. Beqarët vetëm për të mos qëndruar më vetëm do mund të bëjnë gjëra të gabuara nga të cilat do lëndohen. Financat do jenë të mira.

Gaforrja

Ditë e bukur dhe e mbushur me surpriza kjo e sotmja për ju që jeni në lidhje. Falë mjedisit të këndshëm yjor, jeta juaj në çift do jetë mjaft premtuese. Beqarët do ndihen mirë me statusin që kanë, por do ndryshojnë mendim pas një takimi të rastësishëm me një person. Financat do jenë problematike.

Luani

Një klimë jo shumë e qetë do mbizotërojë në jetën tuaj në çift sot. Këshillohet që të ruani qetësinë gjatë komunikimit me partnerin/en për të shmangur debatet e forta. Beqarët do jenë të lirë të bëjnë atë që duan dhe nuk do e vrasin mendjen për të tjerët. Financat do jenë të qëndrueshme.

Virgjëresha

Mundohuni të shkëputeni paksa nga rutina e përditshme ju të dashuruarit. Shtoni dozat e fantazisë në jetën tuaj në çift dhe do e shihni që gjërat do shkojnë më së miri. Beqarët do kenë mundësi vetëm për aventura kalimtare dhe asgjë serioze për të ardhmen. Kujdes me shpenzimet.

Peshorja

Ju që jeni në një marrëdhënie dashurie do merrni një vendim mjaft të rëndësishëm, i cili do ndryshojë njëherë e përgjithmonë të ardhmen tuaj. Beqarët duhet të tregohen të kujdesshëm edhe pse një person mund t’i tërheqë shumë. Financat parashikohen goxha të mira.

Akrepi

Gjatë kësaj ditë mundohuni të flisni më hapur me atë që keni në krah në mënyrë që gjithçka të shkojë më së miri. Me mbështetjen e Plutonit do ja dilni në gjithçka. Beqarët nuk do kenë fat në dashuri as sot dhe ka mundësi të mbeten ende vetëm. Në planin financiar gjithçka po ecën siç duhet.

Shigjetari

Të dashuruarit duhet ta shfrytëzojnë sa më shumë të mundin këtë ditë në mënyrë që të përforcojnë bashkëpunimin dhe jeta në çift të ecë në drejtimin e duhur. Beqarët duhet të reflektojnë mirë para se të hedhin hapa, sepse nga kjo varet e ardhmja e tyre. Në planin financiar nuk parashikohen vështirësi.

Bricjapi

Ditë e mirë kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një marrëdhënie. Do i kushtoni rëndësinë e duhur partnerit/es dhe ai nga ana tjetër do i shprehë në çdo moment ato që ndjen. Beqarët do kenë një ditë të veçantë dhe të mbushur me takime. Në planin financiar parashikohen disa probleme.

Ujori

Influenca e yjeve në planin sentimental do jetë dominuese te ju të dashuruarit. Në mbrëmje një darkë romantike me partnerin/en do ju bënte shumë mirë. Beqarët do jenë me fat sot dhe do marrin ftesa të njëpasnjëshme për takime. Financat do jenë të mira falë menaxhimit tuaj.

Peshqit

Klima në çift ka rrezik të mos jetë shumë harmonike sot. Bëni kujdes me kritikat dhe mos e teproni pasi mund të përfundoni duke mos folur me njeri-tjetrin. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë në momentin që nuk e presin. Financat do jenë të mira, do dini si t’i menaxhoni.

Horoskopi

Do te merrni 1 shperblim te madh ekonomik/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Horoskopi i Dashit nga Paolo Fox:

Aventurat, flirtet dhe netët erotike janë në rend të ditës për ju e megjithatë po kërkoni diçka tjetër apo jo? Nga ana tjetër jini vigjilentë për marrëdhëniet tuaja të punës, mos i humbisni aleatët e çmuar.

Horoskopi Paolo Fox Demi:

Afërdita do të hyjë në shenjën tuaj duke filluar nga data 28 maj, shfrytëzojeni sa më shumë. Përdorni sharmin që ju karakterizon për të arritur qëllimet tuaja.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët:

Përfitoni nga kjo Hënë e favorshme për të çuar përpara marrëdhëniet tuaja. Në punë keni një periudhë të mirë që do ju shoqërojë gjatë gjithë muajit.

Horoskopi i Gaforres Paul Fox:

Këtë të enjte 12 maj shumë çifte do të jenë në kushtet e debateve të vazhdueshme për gjëra të parëndësishme, përpiquni të mos bini pre duke u marrë me to. Nëse jeni të vetëpunësuar, mund të keni disa probleme.

Horoskopi i Paolo Fox Luani:

Çiftet që duan të bëjnë hapa para në raportet e tyre do të jenë në një periudhë të favorshme. Nëse jeni duke pritur për një konfirmim për punën, ai do të vijë së shpejti.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox:

Për të dashuruarit do të ketë shumë surpriza. Në punë, megjithatë, kjo është një periudhë që i kushtohet reflektimit.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja:

Hëna në shenjën tuaj fillon të japë fryte, do t’i shihni ato së shpejti. Në përgjithësi, në punë mund të flasim për rikuperim krahasuar me javët e kaluara.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi:

Hëna në shenjën tuaj, me siguri do të sjellë diçka më shumë në marrëdhëniet tuaja. Nëse keni ndonjë çështje të pazgjidhur profesionale, është koha për t’a zgjidhur.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari:

Asgjë nuk mund ta ndalë pasionin e vrullshëm të javëve të ardhshme, ju jeni dashnorë të pamposhtur. Puna vazhdon, por energjitë kanë filluar të pakësohen, përpiquni të relaksoheni.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi:

Kjo e enjte është një ditë padyshim pozitive për dashurinë dhe marrëdhëniet në çift. Kushtojini vëmendje propozimeve të kësaj periudhe në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori:

Tani që Hëna është rikthyer për t’ju bërë shoqëri, pritet një fundjavë vërtet interesante. Jeni në trazira në punë, por ka perspektiva të mira.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit:

Mos u dekurajoni, dashuria është gjithmonë afër dhe ju presin të reja të këndshme. Në punë, mjafton edhe pak durim dhe do të shpërbleheni. /noa.al

Continue Reading

Horoskopi

15 ditet e ardhshme do ju hapen portat e parave/ Astrologia Meri paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Shenjat e hòròskopit gjithnjë e kanë fatin e tyre të ndrýshëm dhe në disa javë janë disa shenja shùmë të fávòrizuara prej fatit të mbarë, ndërsa më pas yjet e hèdhín vështrimin e tyre tek shenja të tjera.

Sipas astròlòges shqiptare, janë disa shenja që këtë periudhë do të márrin një ndrýshim shùmë të madh në stílin e jetesës.

Ajo thòte qe sùksesi dhe fati i mbárë, por jo vetem, edhe ekònomía do te rrítet per keto shenja në një periudhë të shpèjtë dhe vetëm pás 15 ditësh.

Pèshòrja do të kètë shùmë fat, Sùksèsi do ju ndjèke keto dite, fátin do e kèni me vete kùdo qe te jeni, dhe jo vètem, por do ju jèpèn edhe mùndèsi te reja per te pátùr nje pèrfítim dhe rrítje ne ekonomine personale apo ne cíft. Dùhet te díni si te mènáxhòni sitùatat kur t’ju jèpet mùndèsía per te pátur pèrfítime mònètare.

Vírgjèresha do të kètë shùmë fat, Çdo gje do te shkòje sic dùhet dhe do márre rrjèdhèn qe dùhet te márre, financat do te rríten dhe mùndèsi te reja shùme te mèdha do te víjnè per ju ne periudhen e fùnd-jáves se dýtë te muajit Maj.

Ju te dashùrurárit keni nje mùndesi me tèper, shtèsë per te rrítur ekonomine dhe per te pásùr pèrfitíme me te mèdha nga ana financiare.

Bínjákët do të kènë shùmë fat, Veçanèrisht ju, jeni ndèr shenjat qe do te kèni nje ndrýshim drástík persa i pèrkèt ekonomise, dhe do te kèni mùndèsi te reja per te rrítùr bùxhètin, por dùhet te bèni kùjdès se si e menáxhòni dhe shpènzòni lèkun. Ditet e mira do te jène pas dates 20 te muajit.

Lùani do të kètë shùmë fat, Fati dhe sùksesi do ju ndjèke hap pas hapi, ne cdo veprim qe do te bèni, nèse ju jèpen mùndesi te reja per te perfítuar dhe per te ndrýshuar gjithcka mos hèzítoni, pasi fati i mire tròket vetem njehere ne deren tuaj. Stùdiòjini gjerat me me shùme òptimízem, kete muaj festash.

Pèshqít do të kènë shùmë fat, Edhe pse fati do te jète me ju, sùksèsi do te pùshtòje shòme prej momenteve tuaja te jetes, kete periudhe, eshte me míre qe ti mènáxhoni gjerat dhe te shíhní sítùaten sic dùhet dhe me me pák krítíka, pra jeni me lárg-pámes.

Te dashuruarit do te kène mùndesi per te ndrýshuar gjithçka sèpse fati i mire do jète me ta , sídòmos pas dates 25 Maj.

Continue Reading

Horoskopi

Do te keni fatin ne anen tuaj ne cdo fushe/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Te lindurit ne ditet e para te shenjes tuaj do marrin nje dhurate te rendesishme ne diten e sotme !

Demi

Ju duhet nje mbrojtje qiellore te cilen do ta keni nga sot e deri ne Tetor pasi do keni pune dhe bisedime ku duhet te beni kujdes !

Binjaket

Nga sot ju hapen rruge te reja dhe hartoni qellime te reja Dashuria dhe flerti mund tju ndikojne me shume !

Gaforrja

Jupiteri ne Dash ju ndihmon nga sot e deri ne Tetor per ceshtje karriere dhe martese !Jeta sociale e suksesshme!

Luani

Do keni fatin me veten tuaj deri ne Tetor por nuk duhet te lejoni shoke apo te aferm tju fusin ne abuz ime !

Virgjeresha

Parandjenjat do ti keni te forta dhe ju duhen pasi keni perballje me ceshtje punesh dhe ne jeten personale per tu perballur !

Peshorja

Zgjidhjen e problemeve do gjeni tek Jupiteri ne Dash !Por sot hena be Virgjeresh kerkon vemendje ne komunikim !

Akrepi

Nje ceshtje ekonomike do gjej zgjidhje por planet tuaja duhet ti studioni me shume kujdes !Merruni me njerzit e dashur !

Shigjetari

Jeta sentimentale do favorizohet se shumti !Por sot nuk duket te jeni te qete duke bere shume sherre ne pergjithesi !

Bricjapi

Nje ceshtje ekonomike duket se ju preokupon shume kohe tashme !Ceshtjet e shtepise do marrin perparesi !

Ujori

Nje ceshtje ekonomike duket sikur po ju streson dhe ushtron presion !Shume rruge te reja po hapen para jush !

Peshqit

Ceshtjet shume personale do ju preokupojne kete periudhe Po ashtu problemet familjare do duken sheshit tashme !

Continue Reading

Trending