Connect with us

Horoskopi

Do te merrni 1 shperblim te madh ekonomik/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Horoskopi i Dashit nga Paolo Fox:

Aventurat, flirtet dhe netët erotike janë në rend të ditës për ju e megjithatë po kërkoni diçka tjetër apo jo? Nga ana tjetër jini vigjilentë për marrëdhëniet tuaja të punës, mos i humbisni aleatët e çmuar.

Horoskopi Paolo Fox Demi:

Afërdita do të hyjë në shenjën tuaj duke filluar nga data 28 maj, shfrytëzojeni sa më shumë. Përdorni sharmin që ju karakterizon për të arritur qëllimet tuaja.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët:

Përfitoni nga kjo Hënë e favorshme për të çuar përpara marrëdhëniet tuaja. Në punë keni një periudhë të mirë që do ju shoqërojë gjatë gjithë muajit.

Horoskopi i Gaforres Paul Fox:

Këtë të enjte 12 maj shumë çifte do të jenë në kushtet e debateve të vazhdueshme për gjëra të parëndësishme, përpiquni të mos bini pre duke u marrë me to. Nëse jeni të vetëpunësuar, mund të keni disa probleme.

Horoskopi i Paolo Fox Luani:

Çiftet që duan të bëjnë hapa para në raportet e tyre do të jenë në një periudhë të favorshme. Nëse jeni duke pritur për një konfirmim për punën, ai do të vijë së shpejti.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox:

Për të dashuruarit do të ketë shumë surpriza. Në punë, megjithatë, kjo është një periudhë që i kushtohet reflektimit.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja:

Hëna në shenjën tuaj fillon të japë fryte, do t’i shihni ato së shpejti. Në përgjithësi, në punë mund të flasim për rikuperim krahasuar me javët e kaluara.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi:

Hëna në shenjën tuaj, me siguri do të sjellë diçka më shumë në marrëdhëniet tuaja. Nëse keni ndonjë çështje të pazgjidhur profesionale, është koha për t’a zgjidhur.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari:

Asgjë nuk mund ta ndalë pasionin e vrullshëm të javëve të ardhshme, ju jeni dashnorë të pamposhtur. Puna vazhdon, por energjitë kanë filluar të pakësohen, përpiquni të relaksoheni.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi:

Kjo e enjte është një ditë padyshim pozitive për dashurinë dhe marrëdhëniet në çift. Kushtojini vëmendje propozimeve të kësaj periudhe në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori:

Tani që Hëna është rikthyer për t’ju bërë shoqëri, pritet një fundjavë vërtet interesante. Jeni në trazira në punë, por ka perspektiva të mira.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit:

Mos u dekurajoni, dashuria është gjithmonë afër dhe ju presin të reja të këndshme. Në punë, mjafton edhe pak durim dhe do të shpërbleheni. /noa.al

Horoskopi

15 ditet e ardhshme do ju hapen portat e parave/ Astrologia Meri paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Shenjat e hòròskopit gjithnjë e kanë fatin e tyre të ndrýshëm dhe në disa javë janë disa shenja shùmë të fávòrizuara prej fatit të mbarë, ndërsa më pas yjet e hèdhín vështrimin e tyre tek shenja të tjera.

Sipas astròlòges shqiptare, janë disa shenja që këtë periudhë do të márrin një ndrýshim shùmë të madh në stílin e jetesës.

Ajo thòte qe sùksesi dhe fati i mbárë, por jo vetem, edhe ekònomía do te rrítet per keto shenja në një periudhë të shpèjtë dhe vetëm pás 15 ditësh.

Pèshòrja do të kètë shùmë fat, Sùksèsi do ju ndjèke keto dite, fátin do e kèni me vete kùdo qe te jeni, dhe jo vètem, por do ju jèpèn edhe mùndèsi te reja per te pátùr nje pèrfítim dhe rrítje ne ekonomine personale apo ne cíft. Dùhet te díni si te mènáxhòni sitùatat kur t’ju jèpet mùndèsía per te pátur pèrfítime mònètare.

Vírgjèresha do të kètë shùmë fat, Çdo gje do te shkòje sic dùhet dhe do márre rrjèdhèn qe dùhet te márre, financat do te rríten dhe mùndèsi te reja shùme te mèdha do te víjnè per ju ne periudhen e fùnd-jáves se dýtë te muajit Maj.

Ju te dashùrurárit keni nje mùndesi me tèper, shtèsë per te rrítur ekonomine dhe per te pásùr pèrfitíme me te mèdha nga ana financiare.

Bínjákët do të kènë shùmë fat, Veçanèrisht ju, jeni ndèr shenjat qe do te kèni nje ndrýshim drástík persa i pèrkèt ekonomise, dhe do te kèni mùndèsi te reja per te rrítùr bùxhètin, por dùhet te bèni kùjdès se si e menáxhòni dhe shpènzòni lèkun. Ditet e mira do te jène pas dates 20 te muajit.

Lùani do të kètë shùmë fat, Fati dhe sùksesi do ju ndjèke hap pas hapi, ne cdo veprim qe do te bèni, nèse ju jèpen mùndesi te reja per te perfítuar dhe per te ndrýshuar gjithcka mos hèzítoni, pasi fati i mire tròket vetem njehere ne deren tuaj. Stùdiòjini gjerat me me shùme òptimízem, kete muaj festash.

Pèshqít do të kènë shùmë fat, Edhe pse fati do te jète me ju, sùksèsi do te pùshtòje shòme prej momenteve tuaja te jetes, kete periudhe, eshte me míre qe ti mènáxhoni gjerat dhe te shíhní sítùaten sic dùhet dhe me me pák krítíka, pra jeni me lárg-pámes.

Te dashuruarit do te kène mùndesi per te ndrýshuar gjithçka sèpse fati i mire do jète me ta , sídòmos pas dates 25 Maj.

Continue Reading

Horoskopi

Do te keni fatin ne anen tuaj ne cdo fushe/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Te lindurit ne ditet e para te shenjes tuaj do marrin nje dhurate te rendesishme ne diten e sotme !

Demi

Ju duhet nje mbrojtje qiellore te cilen do ta keni nga sot e deri ne Tetor pasi do keni pune dhe bisedime ku duhet te beni kujdes !

Binjaket

Nga sot ju hapen rruge te reja dhe hartoni qellime te reja Dashuria dhe flerti mund tju ndikojne me shume !

Gaforrja

Jupiteri ne Dash ju ndihmon nga sot e deri ne Tetor per ceshtje karriere dhe martese !Jeta sociale e suksesshme!

Luani

Do keni fatin me veten tuaj deri ne Tetor por nuk duhet te lejoni shoke apo te aferm tju fusin ne abuz ime !

Virgjeresha

Parandjenjat do ti keni te forta dhe ju duhen pasi keni perballje me ceshtje punesh dhe ne jeten personale per tu perballur !

Peshorja

Zgjidhjen e problemeve do gjeni tek Jupiteri ne Dash !Por sot hena be Virgjeresh kerkon vemendje ne komunikim !

Akrepi

Nje ceshtje ekonomike do gjej zgjidhje por planet tuaja duhet ti studioni me shume kujdes !Merruni me njerzit e dashur !

Shigjetari

Jeta sentimentale do favorizohet se shumti !Por sot nuk duket te jeni te qete duke bere shume sherre ne pergjithesi !

Bricjapi

Nje ceshtje ekonomike duket se ju preokupon shume kohe tashme !Ceshtjet e shtepise do marrin perparesi !

Ujori

Nje ceshtje ekonomike duket sikur po ju streson dhe ushtron presion !Shume rruge te reja po hapen para jush !

Peshqit

Ceshtjet shume personale do ju preokupojne kete periudhe Po ashtu problemet familjare do duken sheshit tashme !

Continue Reading

Horoskopi

Horoskopi javor 12-18 Maj 2022/ Keto jane 3 shenjat me FAT me parate te 7 diteve qe po vijne

Published

on

DASHI:

Një javë mjaft e këndshme po nis për ju. Për sa i përket dashurisë dhe punës, situata do të jetë paksa e paqëndrueshme, me ditë të mira dhe më pak të mira. Do të bëni projekte në çift. E hëna, e marta dhe e mërkura, sipas të gjitha gjasave, do të jenë ditë intensive në aspektin e ndjenjave për të lindurit nën shenjën e Dashit, të cilët do të hedhin themele të forta për të ardhmen e afërt. Venusi do ta mbështesë shenjën tuaj, sidomos gjatë fundjavës. Vendi i dytë për Dashin këtë javë.

DEMI:

Për ju e gjithë java do jetë shumë pozitive në të gjitha aspektet. Në veçanti, do të përjetoni katër ditë pozitive si në dashuri, në punë dhe do të jeni mirë me shëndet. Mos humbisni kot asnjë minutë. Do t’ju ofrohen mundësi të shumta. Pas problemeve të periudhës së fundit, të lidhura kryesisht me sektorin profesional, Demi mund të ketë mundësinë të kthejë situatën në favor të vet. Në ndihmë do t’ju vijë dhe Hëna e plotë më datë 19 nëntor, e cila, duke gjetur mbështetje në treshen Pluton-Uran-Venus, ndoshta do t’ju tregojë një rrugë të re që do t’ju ndihmojë në sektorin e punës. Demi këtë javë do të mbajë vendin e parë.

BINJAKËT: Nuk do jetë një javë fort e mbarë për ju, por as shumë e keqe. E enjtja do të jetë dita e duhur për të bërë sa më shumë gjëra, por fundjava e ardhshme do të shkojë mirë, sidomos për sa ka të bëjë me punën dhe dashurinë. Me sa duket, objektivat për Binjakët kanë ndryshuar. Ata do të marrin rolin e kameleonëve gjatë këtyre ditëve të nëntorit, duke i përshtatur qëllimet e tyre me rrethanat e momentit. Megjithatë, ndryshe nga e zakonshmja, ata do të tentojnë të mbajnë për vete lëvizjet e radhës që kanë në mendje të bëjnë, në mënyrë që asgjë të mos bjerë në vesh të konkurrencës. Vendi i 7-të për ju.

GAFORRJA: Do të jetë një javë me fat për ju dhe në veçanti, dita e hënë dhe e enjte do të jenë më të mirat. Megjithatë, gjatë javës përpiquni të bëni vetëm atë që është e nevojshme dhe të mos e teproni. Një histori që mendonit se i përkiste së shkuarës do të dalë sërish në pah. Ditën e hënë dhe të martë dikush do të kërkojë një ballafaqim me ju. Do të keni divergjenca mendimesh, por mundohuni të ruani qetësinë dhe t’i parashtroni mirë arsyet tuaja. Mos e humbni toruan edhe nëse do të merrni ndonjë goditje të ulët nga bashkëbiseduesi. Gaforrja do të jetë në vend të dhjetë.

LUANI: Kjo do të jetë një javë jo dhe aq interesante dhe gjithashtu mjaft e ngarkuar. Ditët e mesit të javës do të jenë më të sikletshmet, por edhe më domethënëset për sa i përket sektorit të punës. Shfrytëzojini sa më shumë njohjet që keni për të përfituar një ngritje në detyrë. Një lidhje gjatë verës duket se ju ka lënduar keqazi. Edhe pse nuk ndiheni mirë kur mendoni për gjëra të tilla, duhet ta bëni që të shpëtoni njëherë e mirë nga e shkuara. Gjithçka do të shkojë më së miri dhe së shpejti do t’ju kthehet qetësia. Luani do të mbajë vendin e tretë.

VIRGJËRESHA: Do të përjetoni një javë vërtet fantastike, veçanërisht për sa i përket dashurisë, që do të jeni të favorizuar falë hyrjes së Hënës në shenjë. Me shumë fat do të jenë sidomos tri ditët e para. Yjet ju këshillojnë që të kujdeseni për fizikun tuaj. Ata që kanë shtuar disa kilogramë më tepër, duhet të fillojnë një dietë. Disa do të jenë më të orientuar drejt qendrave estetike. Në fundjavë do të përjetoni momente tensioni, por që do të jenë kalimtare. Vendi i gjashtë për Virgjëreshën.

PESHORJA: Kjo premton të jetë një javë e mirë për ju, veçanërisht në pjesën qendrore dhe në fundjavë. Megjithatë, bëni kujdes në punë dhe mos e humbni kurrë vigjilencën. Në dashuri bëni kujdes të mos e neglizhoni partnerin. Me Hënën kundër gjatë tri ditëve të para dhe kontrastet pasuese Hënë-Saturn të 18 dhe 19 nëntorit mund të minojnë gjendjen shpirtërore të Peshores. Megjithatë, për fat të mirë, entuziazmi do t’ju rikthehet sërish në fundjavë. Shfrytëzojini ato ditë për t’u kënaqur me familjen. Peshorja mban vendin e tetë.

AKREPI: Pa dyshim që ju presin ditë pozitive pothuajse në të gjitha sferat. Hëna e Plotë në shenjë do të jetë protagonistja e kësaj jave për shenjën e dytë të ujit. Me siguri që do të eliminoni nga jeta juaj gjithçka që bie ndesh me interesat tuaja. Do të përpiqeni të çliroheni nga prania e atyre njerëzve që nuk i konsideroni më miq dhe do të jepni dorëheqjen nga punët që nuk kanë një pagë të kënaqshme. Kjo puna e “pastrimit” do të zgjasë deri më 30 dhjetor, kur Jupiteri do të zbresë, ndonëse për një kohë të shkurtër, në shenjën tuaj. Akrepi do të jetë në vend të katërt.

SHIGJETARI: Vendi i 11-të për Shigjetarin këtë javë. Situata financiare nuk paraqitet aspak e mirë. Që kur Dielli ka hyrë në shenjën e Akrepit, shenja e tretë e zjarrit është përqendruar në blerjet që lidhen me botën e profesionit, duke shpresuar se kjo do t’i ndihmojë të shtojnë të ardhurat në të ardhmen. Megjithatë, mund të hasni në surpriza të pakëndshme, si vonesa të pagesave, dhe do t’ju duhet të shtrëngoni rripin deri në stabilizimin e situatës ekonomike. Në dashuri gjithçka do të shkojë mirë.

BRICJAPI: Pritet që kjo të jetë një javë me ulje e ngritje, sidomos gjatë fundjavës. Me Venusin në shenjë dhe Marsin në shenjat e ujit dhe Uranin në ato të tokës, pritet që të keni një javë të mbushur me ngjarje, sidomos në bërthamën familjare. E gjithë vëmendja do të përqendrohet te fëmijët. Me siguri që do të arrijnë t’ju emocionojnë me fjalët e para të shqiptuara ose do t’ju bëjnë krenarë me zgjedhjen e një universiteti prestigjioz. Ju do të mbani vendin e pestë.

UJORI: Java do jetë paksa e ngarkuar për ju, prandaj përpiquni të bëni gjithçka me qetësi. Në dashuri fati po ju prin, por nëse keni dy histori, ndoshta është koha për të bërë një zgjedhje. Në punë kushtojini vëmendje financave fundjavën e ardhshme. Një marrëveshje gojore me një eprorin tuaj, që më pas do të çonte në nënshkrimin e një kontrate të vërtetë, me sa duket nuk është respektuar. Megjithatë mund të keni të bëni me një person tjetër po aq të rëndësishëm, i cili në mënyrë të pashpjegueshme do të ndryshojë mendje, duke vendosur të rregullojë pagën e rënë dakord më parë. Vendi i 12-të për Ujorin këtë javë.

PESHQIT: Pritet që kjo të jetë një javë e mbarë, edhe nëse nuk do të jenë të gjitha ditët pozitive. Përkushtojuni më shumë familjes. Në sektorin sentimental do të jeni mjaft të paqëndrueshëm, veçanërisht nga e enjtja e në vazhdim. Të lindurit e Peshqve, në fakt, do të shtyhen nga Venusi në Bricjap për të bërë një zgjedhje në lidhje me një person që po frekuentojnë, ndërsa në rastin e një çifti të qëndrueshëm, për të filluar një bashkëjetesë ose për të vulosur bashkimin e tyre. Planeti i bukurisë dhe i harmonisë mund të mos lejojë që të përjetoni një zhgënjim tjetër. Në rast se do të tregoheni të pavendosur, rrezikoni të humbisni përfundimisht të dashurin e zemrës. Vendi i 9-të për Peshqit.

Continue Reading

Trending