Connect with us

Horoskopi

Horoskopi 6 janar/ Russell Grant zbulon 2 shenjat me fat të së enjtes

Published

on

Dashi

Po diskutohen marrëveshjet e përbashkëta. Nëse të tjerët pajtohen me sugjerimet tuaja, kjo ndodh sepse ata vlerësojnë njohuritë, talentet dhe mendjemprehtësinë tuaj të biznesit. Kushdo që kundërshton dhe dëshiron një pjesë më të madhe të aksionit pa pasur asgjë për të ofruar, po kujdeset për interesat e veta. Një partner të cilit mund t’i besoni do të ketë ide që duhen marrë seriozisht.

Demi

Kushtojini vëmendje një marrëdhënieje të ngushtë dhe do të arrini të zgjidhni dallimet tuaja. Ju mund të keni vënë re tension mes jush dhe një partneri gjatë festimeve të fundit dhe tani është një moment i mirë për të vendosur prioritet për të zgjidhur atë që po ndodh mes jush. Sa më shpejt, aq më mirë.

Binjakët

Partneri juaj do të ndihet i pasigurt për planet tuaja kur kjo do t’ju vërë në kontakt me dikë që do të donit ta harronit. Do të jetë e rëndësishme për ju që të pastroni këtë anë të jetës suaj dhe e vetmja mënyrë për ta bërë këtë është të takoheni me ish-in tuaj. Mundohuni të siguroni partnerin tuaj aktual se kjo nuk do të ndikojë aspak në marrëdhënien tuaj.

Gaforrja

Mendja juaj është te puna dhe përgjegjësitë kryesore. Nuk do t’ju shqetësojë nëse do t’ju duhet të bëni pak orë shtesë, por mund të shqetësojë partnerin ose një shok. Mundohuni ta shihni me sytë e tyrei.

Luani

Intuita juaj do t’ju shërbejë shumë, veçanërisht në fushën e marrëdhënieve dhe ato financave. Nëse dikush është i çuditshëm, do të jeni natyrshëm dyshues. Çfarë po përpiqen të fshehin? Pse nuk janë të sinqertë me ju? Derisa të merrni përgjigjet që keni nevojë, nuk do bëni asnjë marrëveshje me ta.

Virgjëresha

Kthehuni tek dikush që ka njohuri ose përvojë në një fushë që ju bën paksa të hutuar. Ngurrimi juaj për të kërkuar ndihmë është sepse mendoni se do të gjykoheni si të paaftë për t’ia dalë mbanë. Kjo nuk është aspak e vërtetë dhe sapo të veproni sipas këshillave të marra, do ta kapërceni këtë pengesë.

Peshorja

Në një çështje parash ose ligjore, ju keni një ndjenjë të mirë të asaj që është e arsyeshme dhe e duhura për ju dhe çfarë mund të shkaktojë probleme në të ardhmen. Mendërisht ju jeni në top formë. Nëse ka mospërputhje, do të jeni të vetëdijshëm dhe do të refuzoni të vendosni emrin tuaj për çdo gjë për të cilën nuk jeni të sigurt.

Akrepi

Mund të bëni me një festë ose të paktën të ndryshoni për disa orë ambientin. Mund të jetë për shkak të kënaqësisë së tepërt ose mund të jetë për shkak se keni qenë duke e tepruar me gjërat kohët e fundit. Keni marrë mbi supe më shumë punë nga sa mund ta përballoni.

Shigjetari

Shefi juaj ose dikush tjetër që është në një pozicion pushteti ka filluar t’ju marrë frymën. Sa më shumë të duket sikur po vëzhgojnë çdo lëvizje tuajën, aq më shumë do të acaroheni nga kjo gjë. Përfundimisht do t’ju duhet të thoni diçka pasi nuk jeni në gjendjen tuaj më të mirë kur punoni në një situatë kaq mbytëse.

Bricjapi

Jeni lodhur duke qenë gjithmonë të kujdesshëm dhe të ndjeshëm. Mund të gjeni më në fund kohën për t`u argëtuar e për të bërë gjërat që doni.. Kjo do të thotë reduktim i përgjegjësive, por gjithmonë është dikush që do të kujdeset për çështje praktike kur të jetë e nevojshme.

Ujori

Mund ta bëni me pak ndihmë një detyrë që ju ka ardhur si gjemb në këmbë. Ju mund të keni kërkuar ndihmë tashmë, por njerëzit duket se e kanë harruar këtë ose po e injorojnë. Askush nuk duhet të presë që ju ta bëni vetë gjjithçka. Sigurohuni që të tjerët ta kenë të qartë se kjo nuk është ndihmë, por e kanë për detyrë.

Peshqit

Bërja e planeve të dasmës ose organizimi i një feste romantike është në krye të axhendës. Nëse jeni beqarë dhe keni qenë të përfshirë në një lidhje dashurie të fshehtë, veproni me kujdes nëse nuk doni të ngjallni telashe ose xhelozi.

Horoskopi

Do te keni 1 ndryshim te papritur/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Dashi

Sot lidhja e Henes me Uranin ju rreshket pak kemben dhe i vonon planet tuaja ne pergjithsi !Nje ndjenje corrientuese po ju gerryen shpirtin !

Demi

Sot ndodh nje ndryshim i papritur dhe ndjeheni sikur qetesia eshte prishur nje here e pergjithmone !

Binjaket

Sapo filluat mire diten e djeshme dhe sot dicka ju ngacmon nervat duke ju bere nervoz dhe keni ndjesine qe akoma nje e fshehte e juaja mund tju rrezikoj !

Gaforrja

Nje lajm i papritur ju kthen vemdndjen tek mundesia juaj per te ndryshuar nje situate ne dukje te ngaterruar keq !

Luani

Merruni sot me nje bisede delikate mbi nje ceshtje pune e cila megjithese nuk ishte stabel perseri ju jepte nje kenaqesi !

Virgjeresha

Sot mund te humbni rruges nje mbeshtetje e cila ju kishte dhene siguri Me kete ndryshim ndjeheni se do filloni nga e para nje rrugetim !

Peshorja

Nje femer e afert ju kujton se keni disa shpenzime shtese dhe se do beni nje ndryshim shtepie apo pronesie !

Akrepi

Jeni perseri perball ngjarjeve te reja dhe nje prurje te re njohjesh Spo mbaron cikli i njohjeve !Te tjeret behen shume te paqendrueshem !

Shigjetari

Nje pune e re dhe nje ndryshim nuk ju le te binji ne rutine Mjafton te mos ndjeheni ne mes te askundit

Bricjapi

Dashuria per ju duket mision i pamundur por nese filloni nje bashkejetese mos vini kushte !Mos beni ndryshime sot !

Ujori

Hena mbi Uranin tuaj ju fton te merreni me punen dhe nje ceshtje familjare Natyrisht nese ju ngelen me nerva !

Peshqit

Ska asgje te sigurt per ju qofte plan apo premtim Merrni me nend cfarre mund te ndodh mbi nje baze te paqendrueshme !

Continue Reading

Horoskopi

Do takoni 1 person qe do ju ndryshoj jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Mos i anashkaloni gjërat. Tregoni gatishmëri për të diskutuar gjithçka në shtëpi. Nëse ndiheni të pasigurt për disa vendime të fundit, diskutojini ato me familjen. Një familjar nuk do të jetë i gatshëm të ndryshojë mendje. Vetëm mbani mend: ata nuk mund t`i lexojnë mendimet tuaja. Kështu që mos i mbani për vete.

Demi

Takimi juaj i parë me dikë që sapo e keni njohur, ju dha përshtypjen se keni pak, ose aspak të përbashkëta me njëri-tjetrin. Tani që po kaloni më shumë kohë së bashku, mund të habiteni se sa mirë po dukeni bashkë. Kjo thjesht tregon se sa gënjeshtare mund të jenë përshtypjet e para.

Binjakët

Edhe pse do të dëshironit t’i largoni disa angazhime nga rruga juaj, nuk doni t’i nxitoni. Në fakt, në disa raste mund të preferoni t’ju jepet më shumë kohë për të shqyrtuar të gjitha faktet dhe shifrat e përfshira. Nëse vërtet duhet të merrni një vendim të shpejtë, mund të mbështeteni në intuitën tuaj për t’ju ndihmuar të bëni gjënë e duhur.

Gaforrja

Një familjar apo koleg po ju mërzit. Ky nuk është një rast i vetëm. Përtacia e tyre ju ka mërzitur për një kohë të gjatë. Do të jetë një lehtësim kur të shikoni se tashmë po i merr seriozisht detyrat e veta.

Luani

Jeni të etur për të ecur përpara me një projekt të veçantë. Në të njëjtën kohë ju pranoni kufizimet tuaja dhe nuk do ta lejoni veten të jeni tepër të sigurt duke ditur se si kjo mund t’ju shkatërrojë shpresat dhe dëshirat. Ju po mësoni nga gabimet tuaja të së kaluarës. Përparimi i qëndrueshëm do t’ju bëjë të ndiheni më shumë sesa të kënaqur.

Virgjëresha

Kurioziteti dhe vendosmëria e të tjerëve mund të mos pakësohet, por tani do ta keni më të lehtë të ndërmerrni veprime evazive. Ju ndjeni se dikush në shtëpi ka diçka në mendjen e tij. Nxitini ata që t’i nxjerrin hapur ankesat e tyre. Ju nuk mund t’i ndihmoni ata nëse nuk flasin për këtë.

Peshorja

Të folurit dhe jo përbuzja është mënyra e vetme për të zgjidhur keqkuptimet në vendin e punës. Në çështjet e dashurisë dhe miqësisë ju keni filluar të ndiheni më të kënaqur dhe më të lumtur se sa keni qenë për disa kohë. Kjo do të ketë shumë të bëjë me planet që po bëni për pushimet e ardhshme.

Akrepi

Dikush në familje po tregohet jashtëzakonisht kokëfortë dhe ju e dini që nuk jeni aq të paarsyeshëm sa po ju bëjnë të ndiheni. Mund të duket sikur ky njeri po del kastile kundër ideve tuaja vetëm e vetëm për oponencë.

Shigjetari

Një udhëtim i gjatë është një mundësi. Mezi prisni të takoheni me disa miq me të cilët ndani të njëjtin mendim. Ju madje mund të gjeni një mënyrë të shkëlqyer për të realizuar një hobi të përbashkët, ose për të mbledhur fonde për një bamirësi.

Bricjapi

Jeni të fokusuar në arritjen e rezultateve. Mos e humbisni humorin që mu karakterizon ndërkohë. Nëse po shpresoni t’i bëni përshtypje shefit tuaj, përballja me kërkesa të papritura, pa kërkuar udhëzime, do t`ju prishte punë.

Ujori

Imagjinata, origjinaliteti dhe vendosmëria është e juaja dhe mund t`i përdorni plotësisht. Mos u habisni kur të zbuloni se dëshira për t’u çliruar nga tradita është e fortë edhe pse dikush do të përpiqet të pengojë idetë tuaja jo të zakonshme.

Peshqit

Shëndeti juaj është i rëndësishëm dhe nuk duhet neglizhuar. Nëse jeni të përfshirë në ndonjë lloj sporti, do të jetë e rëndësishme të ndërmerrni veprime për të trajtuar çdo sëmundje fizike. Nëse i injoroni ato dhe keni stres të vazhdueshëm në trupin tuaj, kjo do t’ju pengojë të vazhdoni përpara.

Continue Reading

Horoskopi

Do te keni 1 zhvillim te madh ekonomik/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Dashi

Pozicioni i ri i Aferdites ne Binjak ji sjell prane njerez te afert dhe te dashur per ju !Do keni njohje te kendshme dhe mesazhe te bukurua!

Demi

Mund te ndodh qe kete periudhe te interesoheni per ekonomine dhe te luani me dy porta ne shkembimet ekonomike!

Binjaket

Aferdita ne shenjen tuaj ju bene joshes dhe ju sjell shume takime e kontakte Merruni me marredheniet ne pergjithesi!

Gaforrja

Nga sot klima ne ceshtjet sentimantale do jete shume e ngaterruar !Nje nervozizem ju sjell ne perballje me partneret tuaj!

Luani

Ceshtjet ekonomike ngaterrohen paksa !Por ne pune do keni shume hapesira per tu zhvilluar! Shfrytezojini!

Virgjerasha

Ceshtjet familjare rikthehen perseri per tu diskutuar Aferdita ne binjak ju sjell te dashur te rinj ne jeten tuaj!

Peshorja

Aferdita ne Binjak do premtoj shume per ju ne ceshtjet erotike !Por disa ceshtje pune perseri do grumbullohen shume!

Akrepi

Nga sot do cliroheni shume ne ceshtjet ekonomike Por per disa nga ju perseri do kete tensione e debate neper puna!

Shigjetari

Jeta ecen dhe ju po lufyoni midis te kaluares dhe te ardhmes Por nga sot jeta erotike do embeltohet!

Bricjapi

Nga sot duhet te perparoni ceshtje pune dhe shendeti Keni dilema ne ceshtjet personale dhe ekonomike!

Ujori

Dicka ndryshon sot ne jeten tuaj erotike! perpiquni te gjeni zgjidhje ne ceshtjet ekonomike !

Peshqit

Pasuria qe lidhet me familjen do shkoj me mbaresi ne diten e sotme !Persona te afert do kujdesen per ju !Nje plan mund te kete shtyrje!

Continue Reading

Trending