Connect with us

Horoskopi

“Java do të nisë shumë keq! Probleme do vazhdojnë!”, Paolo Fox sjell horoskopin javor dhe paralajmëron këtë shenjë

Published

on

Dashi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, java do t’ju shtyjë të reflektoni, të meditoni, të ndjeni dëshirën për të zgjidhur hesapet dhe të hapni çështje. Të hënën dhe të martën, Hëna në kuadraturë do t’ju bëjë ende pak konfuzë ose të pasigurt. Do të jetë e rëndësishme të mos e projektoni këtë konfuzion në marrëdhëniet në çift. Mes të mërkurës dhe të enjtes do të keni energji të mirë: do të dëshironi të fokusoheni në pjesën qendrore të javës.

Demi

Java do të jetë shumë interesante, edhe nëse ditët do të vijnë paksa të vështira. Të mërkurën, për shembull, do t’ju duhet të mbani nën kontroll një intolerancë të thellë. Nga ana tjetër, të premten dhe të shtunën, me Hënën dhe Venusin në një aspekt të favorshëm, mund të lindin disa emocione më të bukura. Përmirësimet në jetën tuaj nuk do të mungojnë, edhe nëse ato do të jenë graduale.

Binjakët

Java nuk do jetë e keqe, por do të duhet të përpiqeni të mos shpenzoni shumë para. Fatkeqësisht, ditët rreth Krishtlindjeve nuk do të sjellin shumë qetësi. Të premten dhe të shtunën Hëna do të jetë në aspektin e kundërt: do të jetë e lehtë të ndiheni nervozë, apo edhe të lodhur. Do të jetë e nevojshme të qëndroni të qetë, edhe përballë një vonese apo pengese të vogël.

Gaforrja

Siç sugjeron horoskopi i Paolo Fox, kjo javë do të fillojë e karakterizuar nga pasiguri dhe hutime të reja, veçanërisht në dashuri e në familje. Fatkeqësisht, gjatë ditëve të ardhshme shumë planetë do të jenë kundër dhe do të kontribuojnë që të mos ju japin qetësinë e dikurshme. Të hënën dhe të martën do t’ju duhet të jeni shumë të kujdesshëm dhe të shmangni shpërqendrimet. Mos u pushtoni nga melankolia dhe pesimizmi: 2022 do të jetë një vit i favorshëm!

Luani

E hëna do të jetë një ditë për t’iu qasur me shumë kujdes. Do të jeni nervozë me gjithçka dhe ndoshta edhe të lodhur. Për fat të mirë, të martën do të jeni në gjendje të rikuperoni dhe kush e di, madje hiqni disa guralecë nga këpuca! Të mërkurën dhe të enjten Hëna do të jetë në shenjën tuaj dhe do t’ju mbushë me energji dhe vitalitet të mirë.

Virgjëresha

Java duket shumë premtuese dhe do të mbyllet me një Krishtlindje të rëndësishme. Nga e marta dielli do të kthehet i favorshëm, ndërsa të premten dhe të shtunën Hëna do të kalojë në hapësirën tuaj zodiakale. Këto do të jenë ditë të mira për të folur për një ndjenjë, për të pasur një ide interesante dhe madje për të provuar fatin. Ju mund të fitoni pak, por mos u hutoni. Kushtojini vëmendje shpenzimeve!

Peshorja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, java juaj do të fillojë shumë keq. Ruajtja e qetësisë të hënën do të jetë një detyrë e vështirë! Në ditët në vijim do të ketë probleme të vogla për t’u zgjidhur, ndoshta mëri të vjetra që do të rishfaqen në dashuri dhe në familje. Kujdes! E mërkura dhe e enjtja pritet të jenë ditët më të mira, falë një Hëne të favorshme.

Akrepi

E hëna dhe e marta do të jenë dy ditë shumë premtuese. Hëna do jetë në një aspekt të favorshëm dhe Dielli do të aktivizohet sërish. Edhe në Krishtlindje, mes të premtes dhe të shtunës, do të mund të mbështeteni në një gjendje të bukur astrologjike: me pak fjalë, do të jetë një javë e rëndësishme për dashurinë, për të ringjallur një ndjenjë, për të gjetur një harmoni të mirë me partnerin tuaj, për të sjellë paqe në familje.

Shigjetari

Java do të nisë një fillim të mirë. Keni gjetur guximin që ju dallon dhe edhe nëse nuk shihni ndonjë lajm të madh për momentin, dijeni që në 2022 qëllimet tuaja do të jenë të arritshme. Të mërkurën dhe të enjten Hëna do të jetë në formë të shkëlqyer: përfitoni nga kjo! Në Krishtlindje, megjithatë, do t’ju duhet të keni pak më shumë kujdes, mos e mbingarkoni veten. Në fakt, mes të premtes dhe të shtunës Hëna do të jetë disonante: mund të ndjeni shumë lodhje ose pak më shumë nervozizëm.

Bricjapi

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, java do të jetë e fortë. Të martën Dielli do të hyjë në shenjë dhe mes të premtes dhe të shtunës, në Krishtlindje, edhe Hëna do të jetë në aspektin harmonik. Do të mund të kaloni një javë shumë emocionuese, në shoqërinë e njerëzve që doni. Ju sapo keni nisur një rrugë që mund t’ju çojë shumë larg vitin e ardhshëm.

Ujori

Java do të nisë në një të hënë dhe të martë shumë të fortë. Do të mund të rikuperoni formën fizike që ju ka munguar ditët e fundit. Ditë shumë intriguese janë përpara, në të cilat do t’ju duhet të lini vend për mendime pozitive, për një optimizëm të ri. Krishtlindje shumë të këndshme në shoqërinë e atyre që doni. Vetëm mes të mërkurës dhe të enjtes mund të rishfaqet pak lodhje ose nervozizëm. Mos e lini pas dore dashurinë!

Peshqit

Java do të nisë vërtet shumë mirë. Të hënën dhe të martën, një Hënë e mrekullueshme do t’ju japë një shije të vogël të asaj që ju pret në fund të vitit, kur Jupiteri të zbresë në qiellin tuaj. Ditë shumë të rëndësishme janë premtuese, në të cilat do t’ju bëhet gjithnjë e më e qartë se nuk ia vlen më të humbni kohë për njerëz dhe situata që nuk e meritojnë dhe shikoni përpara. Një 2022 shumë premtues ju pret. Në Krishtlindje është më mirë të mos e teproni.

Horoskopi

Do te keni 1 ndryshim te papritur/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Dashi

Sot lidhja e Henes me Uranin ju rreshket pak kemben dhe i vonon planet tuaja ne pergjithsi !Nje ndjenje corrientuese po ju gerryen shpirtin !

Demi

Sot ndodh nje ndryshim i papritur dhe ndjeheni sikur qetesia eshte prishur nje here e pergjithmone !

Binjaket

Sapo filluat mire diten e djeshme dhe sot dicka ju ngacmon nervat duke ju bere nervoz dhe keni ndjesine qe akoma nje e fshehte e juaja mund tju rrezikoj !

Gaforrja

Nje lajm i papritur ju kthen vemdndjen tek mundesia juaj per te ndryshuar nje situate ne dukje te ngaterruar keq !

Luani

Merruni sot me nje bisede delikate mbi nje ceshtje pune e cila megjithese nuk ishte stabel perseri ju jepte nje kenaqesi !

Virgjeresha

Sot mund te humbni rruges nje mbeshtetje e cila ju kishte dhene siguri Me kete ndryshim ndjeheni se do filloni nga e para nje rrugetim !

Peshorja

Nje femer e afert ju kujton se keni disa shpenzime shtese dhe se do beni nje ndryshim shtepie apo pronesie !

Akrepi

Jeni perseri perball ngjarjeve te reja dhe nje prurje te re njohjesh Spo mbaron cikli i njohjeve !Te tjeret behen shume te paqendrueshem !

Shigjetari

Nje pune e re dhe nje ndryshim nuk ju le te binji ne rutine Mjafton te mos ndjeheni ne mes te askundit

Bricjapi

Dashuria per ju duket mision i pamundur por nese filloni nje bashkejetese mos vini kushte !Mos beni ndryshime sot !

Ujori

Hena mbi Uranin tuaj ju fton te merreni me punen dhe nje ceshtje familjare Natyrisht nese ju ngelen me nerva !

Peshqit

Ska asgje te sigurt per ju qofte plan apo premtim Merrni me nend cfarre mund te ndodh mbi nje baze te paqendrueshme !

Continue Reading

Horoskopi

Do takoni 1 person qe do ju ndryshoj jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Mos i anashkaloni gjërat. Tregoni gatishmëri për të diskutuar gjithçka në shtëpi. Nëse ndiheni të pasigurt për disa vendime të fundit, diskutojini ato me familjen. Një familjar nuk do të jetë i gatshëm të ndryshojë mendje. Vetëm mbani mend: ata nuk mund t`i lexojnë mendimet tuaja. Kështu që mos i mbani për vete.

Demi

Takimi juaj i parë me dikë që sapo e keni njohur, ju dha përshtypjen se keni pak, ose aspak të përbashkëta me njëri-tjetrin. Tani që po kaloni më shumë kohë së bashku, mund të habiteni se sa mirë po dukeni bashkë. Kjo thjesht tregon se sa gënjeshtare mund të jenë përshtypjet e para.

Binjakët

Edhe pse do të dëshironit t’i largoni disa angazhime nga rruga juaj, nuk doni t’i nxitoni. Në fakt, në disa raste mund të preferoni t’ju jepet më shumë kohë për të shqyrtuar të gjitha faktet dhe shifrat e përfshira. Nëse vërtet duhet të merrni një vendim të shpejtë, mund të mbështeteni në intuitën tuaj për t’ju ndihmuar të bëni gjënë e duhur.

Gaforrja

Një familjar apo koleg po ju mërzit. Ky nuk është një rast i vetëm. Përtacia e tyre ju ka mërzitur për një kohë të gjatë. Do të jetë një lehtësim kur të shikoni se tashmë po i merr seriozisht detyrat e veta.

Luani

Jeni të etur për të ecur përpara me një projekt të veçantë. Në të njëjtën kohë ju pranoni kufizimet tuaja dhe nuk do ta lejoni veten të jeni tepër të sigurt duke ditur se si kjo mund t’ju shkatërrojë shpresat dhe dëshirat. Ju po mësoni nga gabimet tuaja të së kaluarës. Përparimi i qëndrueshëm do t’ju bëjë të ndiheni më shumë sesa të kënaqur.

Virgjëresha

Kurioziteti dhe vendosmëria e të tjerëve mund të mos pakësohet, por tani do ta keni më të lehtë të ndërmerrni veprime evazive. Ju ndjeni se dikush në shtëpi ka diçka në mendjen e tij. Nxitini ata që t’i nxjerrin hapur ankesat e tyre. Ju nuk mund t’i ndihmoni ata nëse nuk flasin për këtë.

Peshorja

Të folurit dhe jo përbuzja është mënyra e vetme për të zgjidhur keqkuptimet në vendin e punës. Në çështjet e dashurisë dhe miqësisë ju keni filluar të ndiheni më të kënaqur dhe më të lumtur se sa keni qenë për disa kohë. Kjo do të ketë shumë të bëjë me planet që po bëni për pushimet e ardhshme.

Akrepi

Dikush në familje po tregohet jashtëzakonisht kokëfortë dhe ju e dini që nuk jeni aq të paarsyeshëm sa po ju bëjnë të ndiheni. Mund të duket sikur ky njeri po del kastile kundër ideve tuaja vetëm e vetëm për oponencë.

Shigjetari

Një udhëtim i gjatë është një mundësi. Mezi prisni të takoheni me disa miq me të cilët ndani të njëjtin mendim. Ju madje mund të gjeni një mënyrë të shkëlqyer për të realizuar një hobi të përbashkët, ose për të mbledhur fonde për një bamirësi.

Bricjapi

Jeni të fokusuar në arritjen e rezultateve. Mos e humbisni humorin që mu karakterizon ndërkohë. Nëse po shpresoni t’i bëni përshtypje shefit tuaj, përballja me kërkesa të papritura, pa kërkuar udhëzime, do t`ju prishte punë.

Ujori

Imagjinata, origjinaliteti dhe vendosmëria është e juaja dhe mund t`i përdorni plotësisht. Mos u habisni kur të zbuloni se dëshira për t’u çliruar nga tradita është e fortë edhe pse dikush do të përpiqet të pengojë idetë tuaja jo të zakonshme.

Peshqit

Shëndeti juaj është i rëndësishëm dhe nuk duhet neglizhuar. Nëse jeni të përfshirë në ndonjë lloj sporti, do të jetë e rëndësishme të ndërmerrni veprime për të trajtuar çdo sëmundje fizike. Nëse i injoroni ato dhe keni stres të vazhdueshëm në trupin tuaj, kjo do t’ju pengojë të vazhdoni përpara.

Continue Reading

Horoskopi

Do te keni 1 zhvillim te madh ekonomik/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Dashi

Pozicioni i ri i Aferdites ne Binjak ji sjell prane njerez te afert dhe te dashur per ju !Do keni njohje te kendshme dhe mesazhe te bukurua!

Demi

Mund te ndodh qe kete periudhe te interesoheni per ekonomine dhe te luani me dy porta ne shkembimet ekonomike!

Binjaket

Aferdita ne shenjen tuaj ju bene joshes dhe ju sjell shume takime e kontakte Merruni me marredheniet ne pergjithesi!

Gaforrja

Nga sot klima ne ceshtjet sentimantale do jete shume e ngaterruar !Nje nervozizem ju sjell ne perballje me partneret tuaj!

Luani

Ceshtjet ekonomike ngaterrohen paksa !Por ne pune do keni shume hapesira per tu zhvilluar! Shfrytezojini!

Virgjerasha

Ceshtjet familjare rikthehen perseri per tu diskutuar Aferdita ne binjak ju sjell te dashur te rinj ne jeten tuaj!

Peshorja

Aferdita ne Binjak do premtoj shume per ju ne ceshtjet erotike !Por disa ceshtje pune perseri do grumbullohen shume!

Akrepi

Nga sot do cliroheni shume ne ceshtjet ekonomike Por per disa nga ju perseri do kete tensione e debate neper puna!

Shigjetari

Jeta ecen dhe ju po lufyoni midis te kaluares dhe te ardhmes Por nga sot jeta erotike do embeltohet!

Bricjapi

Nga sot duhet te perparoni ceshtje pune dhe shendeti Keni dilema ne ceshtjet personale dhe ekonomike!

Ujori

Dicka ndryshon sot ne jeten tuaj erotike! perpiquni te gjeni zgjidhje ne ceshtjet ekonomike !

Peshqit

Pasuria qe lidhet me familjen do shkoj me mbaresi ne diten e sotme !Persona te afert do kujdesen per ju !Nje plan mund te kete shtyrje!

Continue Reading

Trending