Connect with us

Horoskopi

Do te filloni 1 jete te re jashte vendit/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Thùhet se një nga gjèrát më të shumta që do të shkòjë drèjt përmírèsímit në këto ditë të dhjètorit mùnd të jètë kárríèra.

Për këtë arsye, artíkulli i sotëm i “skánòn” të gjítha shènjat duke i trègùar se kush është pjesa juaj e jetës ku do të mèrrni çdo gjë që dòni.

Yjet për ju dash ju sjèllin një vit të ri mjáft èmòcíonues. Ndërsa ditët kalojnë, dëshira për ndryshim rritet tek ju.

Në dáshùri keni një dèshirè të thèllë të pèrjètoni përsëri èmòcíone dhe ndjèsi të fòrta.

Nëse ende kèni shumë vèshtírèsi lígjòre dhe ekònòmíke, mbase dùhèt të keni párásýsh rrugën e ndèrmjètësímit. Mùndòhùni të gjèni më shumë òptímízèm.

Të dashur dèmè, për ju do të kètë nga ata që do të ndíhèn kèq nga një marrëdhënie jo e bèsùèshme ose në dístáncë.

Bèqárët nuk dùhèt absòlutisht të nënvlèrësòjnë takimet e reja, por do të jetë e kèshillùeshme që të mbáni një ekuilibër të cáktùar dhe të mòs hídhèni në veprim, pa márrè másá.

Nëse, nga aná tjetër, kèni qènë në një marrëdhënie të lòdhùr për një kohë të gjatë, do t’ju dùhèt të gjèni gùxímín për të bèrë një zgjèdhjè drástíke. Në punën që kèni, mùnd të kèni bèrë ínvèstíme që po ju zhgènjèjnë ndáj ndrýshòni.

Në të ardhmen do t’ju dùhèt t’i kùshtòni vëmèndje të madhe shpènzímève. Trègòni kùjdès për disa ditë, mùnd ta gjèni veten me një pròblèm që do dùhèt qetësi për ta zgjídhùr.

Rrádha e binjakëve, që për ju në dáshùri, kùjdès i veçantë do të nèvòjitet nga nèsèr, për të shmángùr pòlemíkat që nuk çòjnè në asnjë zgjídhjè.

Asnjèherë më párë zèmrát e vètmùara nuk kánë ndjèrë nèvòjën për të jètuar një marrëdhënie páqèsòre dhe hármònike, pa tròndítje të mëdha.

Nga ána tjetër, ata që po tèstòjnë partnerin e tyre do të jènë në gjèndje të márrin përgjigjet që kèrkònin deri në fùnd të këtij muaji.

Në punë, gjèrát do të márrín një rrjèdhë tjetër. Pas disa ditësh, Jùpíteri do të bèhèt i fávòrshëm dhe mùnd të mèrrni òfèrta fítímprùrèse.

Yjet i thònë gaforève që tani për ju èshtë koha të líní pas jùsh pròblèmèt e së shkùárës. Vènùsi në áspèktin harmonik mùnd t’ju sjèllë një ftèsë për të mòs e rèfùzùar.

Më në fùnd po rífítoni dèshírën për t’u rikthýer në lòjë dhe për ta bráktísur veten në èmòcíone të mira dhe të mbára. Lajme me shumë íntères ju prèsín edhe në fushën e páráve.

Në ditët që do víjnë, ato kënaqësi që ju kèni hùmbùr gjatë këtij viti, do të afròhèn prapë drèjt jush. E rèndèsishme është të mòs mèrrni vèndíme të nxítùara dhe të jèni të mátùr në shpènzíme.

Luanë, dùhèt të líni mënjanë krènárinë tuaj të madhe. Në dáshùri, yjet do të jènë të fávòrshëm vètëm pèrpíqùni të jeni më pak kèrkùes ndáj pártnèrit tuaj.

Ngjárjet që do të nísín në këto ditë mùnd të pèrjètòjnë momente ùljèsh dhe ngrítjèsh. Në punë tuaj do të dùhèt shumë dùrím párá se të rikthèhèni në rrugën e mbárè.

Ju që vázhdòni të mbròhèni nga yjet jeni vírgjèrèshat. Në ditët që do ju víjnë takimet e reja do të lèhtèsòhen dhe kështu pèrfítoni prèj tyre, nëse kèni qenë vètëm për njëfárë kòhë.

Vèndòsni zhgènjímet e së kaluarës dhe fríkèn e vùájtjève pas jùsh dhe pèrpíqùni të rikthèhèni në gárë. Në punë do të kètë nga ata që do të dùhèt të rrègùllòjnë një sítùatë.

Koha më e mirë për ata që dùan të fíllòjnë një projekt të ri, por dùhèt t’i kùshtòjnë sa më shumë rèndèsi kùrsímeve dhe shpènzímève.

Gáti për páráshíkímin ju peshore? Jeni njerëzít që dùhèt të fíllòni të mèndòni më shumë për vètèn tuaj. Eshtë koha të kùjdèsèni për veten dhe të kríjòni më shumë òptímízëm.

Kíní kùjdès me këtë Márs jòshès që mùnd t’ju shtýjë drèjt një marrëdhënieje páksa të pa-zákòntë. Në punë ka një átmòsfèrë ndrýshímèsh të mëdha.

Mùnd të kètë nga ata që mádje do të ndrýshòjnè vendin e punës në muajt e vitit të ri. Për kètë arsye, mòs nènvlèrësòni kòntáktet e reja dhe çdo mùndèsi që ju vjèn. Për mòmentin, pèrpíqùni të kùrsèni një dorë të mirë me lèk.

Në dáshùri, shènja e akrèpít, do të kèni ende Vènùsín në qíèllin tuaj dhe kështu pèrfítoni nga pránía e tij për të ríkthýer ndjènjat në mòdë.

Thjèsht trègòhùni sa më shumë të kùjdèsshèm për të ndèrtùar marrëdhënie më kònstrùktive dhe mòs iu dòrèzòni tùndímít të një hístòrie të lùhátshme, tepër të kòmplíkùar.

Njòhjet e reja do të fávòrizòhen në ditët që do të víjnë dhe në vitin tjetër. Në fròntín e punës do të jètë një qíèll që do t’ju ndíhmòjë të sqáròhèni.

Në këtë kòhë do të jètë e nèvòjshmè të mòs mèrrní asnjë vèndím dhe asnjë rrèzík me ínvèstime të caktuara, por përkùndrází të përqèndròheni në bèrjèn më solide të asaj që kèni ndèrtùar deri më sot.

Shígjètárë, jeta juaj do të jetë prèmtùèse dhe nga mèsi i dhjetorit do të jètë akòma më shumë. Sa u pèrket ndjènjave, mùnd të dáshùroheni me díkë shumë lèhtèsísht, por me të njèjtën shpèjtësi ndjènja mùnd të zhdùkèt.

Në ditët që do víjnë yjet do të lèhtèsòjnë dhe fávòrízòjnë takime të reja, pèrfítòni prej týre.

Në punë është kòha për të fíllùar një pròjekt të ri. Pèrplásje këto ditë mùnd të kèni me një èpròr të shenjës së Vírgjèrèshès ose të Pèshqvè.

Në dáshùri, të dashùr persòna që jèni brícjáp, dùhèt të fíllòni të shíhní pèrpára dhe të líní të kálùarèn pás krahëve. Në ditët që po víjnë në jetën tuaj, márrèdhèniet me Ujorin dhe Dèmín do të fávòrizòhen veçanërisht shùmë.

Pèrfítòni prèj kësaj sítùáte, për të bèrë prògráme të rèndèsishme. Këto ditë, e hëna dhe e márta do të jènë ditë shùmë fítímprùrèse në nívèlin e punës.

Ata që kánë prítùr një përgjigje për një kòhë të gjátë, do ta márrín atë shùmë shpèjt.

Ju të ujorit, kèni ndrýshùar shumë dhe sápo Jùpítèri dhe Sátùrni të hýjnë në atmòsfèrën tuaj, do të ndrýshòni edhe më shumë. Ka të ngjárë që do të bèhèni më kèrkùes në dáshùri.

Por është mirë të bèni një pèrpjèkje për të qèndrùar të qetë, të gjitha kùshtèt për një márrëdhènie të mirë janë aty, enkás për ju. Në pùnë kèni shumë ide e pláne.

Por ju dùhèt të hídhní në zbátím çdo ide që kèni duke nísùr nga ato më ámbícíòzet. Mòs i nènvlèrësòni òfèrtát që mùnd t’ju víjnë nga fùndí i muajit.

Tashmë është rrádha e peshqve që e fíllòjnë me një lajm të mirë se ë dáshùri do të kèni ditë stímùluèse, por do të dùhèt të kèni kùjdès.

Pèrfshíhùni, vetëm nëse pèrsòni tjetër ia vlèn me të vèrtètè. Mòs nènvlèrësoni míqèsitë që janë shumë të vèçánta.

Në vèndín e punës, dùhèt të líní mènjánë fríkèn dhe ta shíkèni të nèsèrmèn, akòma me më shùmë bèsím. Ndòshta një njeri që ju e dòni shumë tashmë do të të sjèllë një lájm të mirë.

Horoskopi

Do arrini ate qe keni pritur ne jeten tuaj/ Astrologia Meri Gjini paralajmeron keto 2 shenja horoksopi

Published

on

Dashì

Ndìkìmì ì Vènúsìt nè jètën túaj nè çìft do jètè mjaft pozìtìv gjatè kësaj dìtè. Do kalonì vètëm çastè tè lúmtúra pranë atìj qè dashúronì. Bèqarèt do kènë múndësì për avèntúra tè jashtëzakonshmè sot. Nè çdo momènt kanè për t’ú ndìèr për mrèkúllì dhè núk do kërkojnë mè ngúlm lìdhjè sèrìozè. Fìnancat núk do arrìnì dot t’ì mbanì nèn kontroll dhè múnd tè përballènì mè vështìrësì.

Dèmì

Dìtè è mbúshúr mè mosmarrëvèshjè tè mëdha do jètè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Asnjë momènt núk do jètè ì qètè dhè shpèsh do ndìhènì kèq. Bèqarèt núk do arrìjnë tè FÌksohèn pas ndonjë pèrsonì dhè mè shúmè gjasè do mbètèn tè vètmúar. Fìnancat núk do jènè aspak ashtú sì jú kènì dëshìrúar kështú qè kújdès mè çdo lloj shpènzìmì nësè núk donì tè mbètènì pa para.

Bìnjakèt

Do kènì problèmè tè mëdha mè partnèrìn túaj gjatè kësaj dìtè dhè nè dìsa momèntè núk do jènì tè qartè nësè donì ta vazhdonì atë lìdhjè apo jo. Bèqarèt do kènë një dìtè tè zakonshmè dhè pa ndonjë takìm mbrèsëlënës. Do jú dúhèt èndè tè prèsìn èdhè dìsa kohè. Fìnancat do mbètèn tè mìra èdhè psè múnd tè kryènì dìsa shpènzìmè mè tèpër nga zakonìsht.

Gaforrja

Pasìonì do ndìzèt flakè sot për júvè qè jènì nè një lìdhjè. Do ndìhènì aq mìrè saqë núk do jú bèsohèt sè jènì nè rèalìtèt. Bèqarèt do kènë një dìtè tè mbúshúr mè súrprìza tè njëpasnjëshmè. Mìrè do jètè ta shfrytëzojnë atë nè maksìmúm. Búxhètì do jètè gjìthë kohës ì mbrojtúr nga yjèt. Do grúmbúllonì goxha para nga púnët è kryèra dhè shúmè shpèjt do kryènì èdhè ìnvèstìmèt è mèndúara.

Lúanì

Dìtè shúmè ìntèrèsantè do jètè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Do ndìhènì për mrèkúllì pranë partnèrìt dhè múnd tè ndanì mè tè gjìthçka. Bèqarèt do kènë dìsa njohjè tè rèja tè cìlat mè shpèjt nga sa ata è mèndojnë do shndërrohèn nè lìdhjè tè forta. Pèrspèktìvat FÌnancìarè kanè për tè qènè tè mìra. Múnd t’ì kryènì pa frìkè shpènzìmèt è mèndúara.

Akrèpì

Do ndìhènì sì tè búrgosúr sot jú tè dashúrúarìt dhè núk do bënì asgjë ashtú sì è kènì ëndërrúar. Flìsnì hapúr mè partnèrìn dhè nësè núk gjènì zgjìdhjè mè mìrè jèpìnì fúnd gjìthckajè. Bèqarèt núk do mèndohèn dy hèrè para sè tè hèdhìn hapa pa mèndúar sè ato múnd t’ì çojnë nè drèjtìmìn è gabúar. Nè planìn FÌnancìar dúhèt tè mèrrnì masa sa mè shpèjt nësè núk donì tè mbètènì pa para.

Shìgjètarì

Do jènì shúmè tè kújdèsshëm mè fjalët sot jú tè dashúrúarìt dhè núk do krìjonì aspak problèmè mè atë qè kènì nè krah. Tolèranca do jètè gjìthashtú një nga pìkat túaja mè tè forta. Bèqarèt núk do jènè èndè gatì për tè hèdhúr hapa dhè do rèfúzojnë èdhè dìsa pèrsona vërtèt ìntèrèsantè. Për FÌnancat mos ú shqètësonì aspak sèpsè ato do favorìzohèn mjaft nga planètët.

Brìcjapì

Do ì qëndronì shúmè bèsnìkè partnèrìt túaj gjatè kësaj dìtè dhè aì múnd t’ìú bèjè dìsa prèmtìmè qè do jú gëzojnë pamasè. Bèqarèt núk do arrìjnë tè FÌksohèn pas një pèrsonì dhè do vazhdojnë tè mbètèn tè vètmúar èdhè për pak kohè. Mè shpènzìmèt dúhèt tè jènì tè kújdèsshëm. Bëjìnì mè parè llogarìtè para sè tè hìdhnì hapa sèpsè nè këtë mënyrë núk do zhgënjèhènì.

Újorì

Núk do mèrrènì vèsh për asgjë sot jú tè dashúrúarìt dhè marrëdhënìa nè çìft do lèrè për tè dëshìrúar tèj masè. Qëndronì pak kohè nè qètësì dhè rèflèktonì. Bèqarèt do marrìn propozìmè fantastìkè dhè múnd tè FÌllojnë shpèjt lìdhjè sèrìozè. Búxhètìn núk dúhèt ta lìnì pas dorè sèpsè po FÌllúan problèmèt zor sè múnd t’ì kalonì shpèjt ato. Famìljarèt núk do múnd t’ìú ndìhmojnë sa hèrè jú tè kènì nèvojè.

Pèshqìt

Dìtè tèjèt è trazúar ka për tè qènè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Do kènì mèndìmè tè ndryshmè mbì tè ardhmèn dhè núk do donì qè gjèrat tè bëhèn ashtú sì do tjètrì. Bèqarèt mè nè fúnd do ndèshèn mè një pèrson qè do ìú pëlqèjë sapo ta shohìn. Fìnancat núk do jènè aspak tè mìra kështú qè nësè núk matènì para sè tè hìdhnì hapa kènì për t’ú përballúr mè vështìrësì.

Continue Reading

Horoskopi

“Zhdùken hállet…do nòtojnè në pára dhe pásùri”, Meri, Është muaji i mílíonave

Published

on

Ne líndim në stina të ndrýshme dhe aty lart në yje është e shkruar se për secilin nga ne Universi ka caktuar nga një fat të ndrýshëm. Nëse e keni vënë re edhe ju, njerëzit në jetën e tyre síllen paksa sipas stinës ku ata kanë líndur, për shembull ata të dimrit janë disi pak më të ftohtë dhe më të vèshtírë si persona.

Një hulumtim së fùndmi ka treguar se vjeshta është një stinë që sjell strès dhe dèprèsíon ndáj dhe të lindurit në këtë stinë hera herës i shfáqín këto shenja. Por, stina kur ju keni ardhur në këtë botë fshèh edhe shumë të vërteta për fatin tuaj dhe çfarë mùnd t’ju ndodhë në jetën tuaj dhe sot në këtë test ne do t’jua tregojmë të gjitha të vërtetat.

Çfarë duhet të bëni ju? Mjáfton të shikoni më poshtë stinën kur keni líndur dhe ajo do t’ju rrèfejë fije për pè se çfarë duhet të dini rreth ditëve që do të vijnë.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e pranverës – Është një stinë shumë e qetë, e ëmbël dhe e adhurueshme, ndáj dhe nuk është çudi që ata që kanë lindur në këtë stinë janë të lumtur dhe gjithnjë pozitivë në jetë.

Puna, Për ta do të jetë një e ardhme e begatë pasi ata nuk e ndájnë optimizmin, lumturinë dhe gëzimin nga fytyra e tyre dhe jetën financiare do ta kenë plot lumturi.

Shëndeti, Është një stinë që sjell pak pròbleme ndáj dhe nëse keni lindur në pranverë nuk do të hásni asnjë sèmùndje të rèndë. Vetëm kùjdes se shëndosheni kollaj. Dashuria, Plot nota romantike do të jetë jeta juaj deri në fùnd të jetës pasi ju dhuroni veç dashuri dhe dashuri do të gjeni përjetë.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e verës –  Është një nga stinët që dashurojmë më shumë pasi na drejton gjithnjë drejt pushimeve dhe drejt relaksit ndáj dhe kush ka ardhur në jetë në verë është një person i qetë, optimist dhe që kërkon që çdo situatë në jetë ta trájtojë me pozitivitet.

Puna, Ju do të keni një ngritje financiare nga fùndi i muajit qershor, pasi një periudhë e begatë do vjen për ata që kanë lindur nga korriku e deri në fund të gushtit.

Shëndeti, Kùjdes, mos përdorni shumë qetèsues dhe ánti-biòtíkë, pasi mund të ketë lèkundje në shëndetin tuaj. hani ushqim cilësor dhe flini sa më shumë.

Dashuria, Zemra juaj ka nxèhtèsi dhe zjárr dhe plot ndjenja të fòrta dashurie dhe pásíoni dhe përballë në datën 18 qershor do të keni një person që línd një dashuri me ju.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e vjeshtës- Miqtë apo të afërm tuaj thonë se ju bëheni nèrvòzë për gjënë më të vogël, por kjo nuk është e vërtetë pasi ju i kërkoni t’i bëni gjërat sa më mirë dhe ndonjëherë e hùmbni dùrimin, por jo për të treguar se jeni e kèqè, por për t’i treguar të tjerëve se ju përpíqeni për të mirën.

Puna, Viti 2022 deri me tani ka qenë me ulje dhe ngritje për ju, por sërish jeni në gjendje më të mirë financiare në krahasim me të tjerët, ndáj dhe deri në fùnd të vitit bëni pak pushim. Shëndeti, Kùjdes, alèrgjítë në këtë periudhë pasi mùnd t’ju prèkin me lehtësi.

Dashuria, Nëse je e martuar dhe ke një familje, do të vijë një periudhë begatie që ti duhet ta jetosh plot páqe. Nëse je ende beqar, vlerësoje një person që ka shumë kohë që po tènton të të tregojë ndjenjat. Është i duhuri!

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e dimrit – Jeni pak person i ftòhtë dhe me zòr se i shprehni ndjenjat, madje ndonjëherë acáròheni aq shumë sa nuk ka njeri në botë që t’ju qetësojë. Por, jeni një lider dhe një person shumë krijues, ndáj dhe e ardhmja do të jetë e qetë për ty.

Puna, Duhet me çdo kusht të hèqësh dorë nga punët që po bën se nuk po të sjellin asnjë fitim. Ti je një lider, një person plot ide dhe mençuri ndáj dhe një përmirësim financiar po të prèt, por zgjidh atë që vlen për ty, mos u bëj pèrtác.

Shëndeti, Ngaqë acáròheni me lehtësi, kùjdes sepse jeni shumë të prèkshëm nga strèsi dhe dèprèsíoni. Quani sa më shumë qetësinë mèndore sepse nëse lòdheni shumë, do të sèmùreni lehtë.

Dashuria, Personat që ke në jetën tënde kanë filluar të mendojnë se po tregohesh pak egòist dhe i ftòhtë. Gjeni fòrcën dhe tregoni se ka një zèmër të zjárrtë edhe brenda akullit.

Continue Reading

Horoskopi

Të BEKUARIT! Do dáli Fat i çmèndùr në Pásùri edhe Dashuri për 4 Shenja

Published

on

Shumë prej jush do të kishin shumë ne.vojë për një lexim të fatit apo për një parashikim se çfarë do të nd.odhë me ju në të ardhmen e afër. Meqë dita e sotme 16 qershori sjell një energji të madhe pozitive dhe një frýmë plot bekim nga Universi, dot do tju trègojme nje paráshíkim spècial.

Káter shenjave te para te hòròskòpit si Dashi, Gáforja, Dèmi dhe Bínjaket u vjèn ky mesazh, Ti në këto çaste ke shumë ne.vojë për më shumë dashuri dhe gëzim dhe lumturi në familjen tënde.

Kjo është ajo që kërkon shpirti juaj dhe ju lùteni çdo ditë që kjo ëndërr të bëhet realitet. Disa lòdhje në shtëpi dhe disa situata jo të mira kanë sjell një shèrr mes teje dhe fëmijëve dhe situata mes teje dhe burrit apo gruas duket pak e ftòhtë.

Ju po kërkoni ta hárròni sa më shpejt këtë situatë dhe kërkoni që shumë shpejt shpirti juaj të bekohet me dashuri dhe ju të lini pas këtë periudhë që për momentin po ju duket si një mákth.

Parashikimi për dashurinë, Për ju do të vijë një shèrím i madh këtë të diel pasi një pròpozím i një prej familjarëve do të bëjë që të gjithë ju do të gjeni sërish dashurinë dhe gëzimin që tashmë duhet shumë lárg nga familja juaj. Nuk do të kesh më shèrre dhe e gjithë energjia nègátive që të kishte kápur shtëpinë, do të zhdùket falë fòrcës së shenjes tuaj.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Financat nuk do të të ndrýshojnë. Ti nuk po vùán nga financat dhe deri tani gjendja është shumë e mirë dhe do të të mbetet e mirë. Lòdhja në shtëpi dhe situata në familje të krijoi strès dhe ti po kalon një periudhë të vèshtírë, por nga e diela gjithçka do të të kthehet në normalitet.

Káter shenjave te dyta te hòròskòpit si Akrèpi, Luani, Vírgjèresha dhe Peshorja u vjèn ky mesazh, Ti kërkon të hárròsh sa më parë hállet që të kanë krijuar bòrxhet ndáj dhe bekimi yt do të jetë financiar.

Për të përballuar jetën ty të është dashur të marrësh shumë hùa dhe bòrxhe pasi jeta për ty ka qenë shumë e vèshtirë. Madje as në punë nuk të kanë ardhur përfitime financiare pasi ti po bën një punë që nuk sjell frýte.

Për ty gjërat do të të ndrýshojnë shumë shpejt dhe për mirë, pasi që i vogël ti ke sjellë mirësi në këtë jetë dhe ke treguar një shpirt páqèsor dhe Universi nuk të sheh dot duke vùájtur. Për këtë arsye, dùro deri këtë të hënën, pasi një punë e re, një biznes i ri do të të ndriçojë në jetën tënde.

Parashikimi për dashurinë, Do të bekohesh me shumë fat në financa dhe ato përfitime që do të marrësh duhet të shpènzosh pak kohë me personin që dashuron më shumë në këtë jetë. fantazo për disa ditë pushim pasi dashuria do të të ri-ngjállet sërish.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Universi e ka ndárë mendjen. Një bekim me párá do të vijë për ty, ndërsa në lidhje me shëndetin, duhet që të mërkurën tjetër ju duhet të bëni një kontroll pasi kjo lòdhje e bòrxheve mùnd të ta ketë dòbësuar pak ímùnítetin dhe shëndetin.

Káter shenjave te fùndit te hòròskòpit si Ujori, Peshqít, Shígjètari dhe Brícjápi u vjèn ky mesazh, Ty të kanë bërë mágjí, por do të të fshíhet shumë shpejt. Planet e tua dhe ëndrrat e tua nuk po bëhen dot realitet pasi një person shumë pranë jush me lígësinë e tij dhe me shpirtin e tij të zí nuk po ju lë të ecni përpara.

Me kèqardhje duhet t’ju themi se jeni deri diku nën ndíkimin e syrit të kèq. Çfarë do të bëjë Universi për ju? Ju jeni me shumë fat pasi data 17 qershor (nesër) do të sjellë një bekim dhe një energji shumë të fòrtë e cila do të bëjë që syri i kèq që të ka prèkur do të “ngòrdhë” totalisht.

Bëje sot një listë me dëshirat e tua më të zjárrta, pasi nuk do të kesh më mágjí në trupin tënd dhe ëndrrat e tua do nisin të bëhen realitet.

Parashikimi për dashurinë, Në datën 20 qershor ti duhet ti bësh një dhuratë romantike burrit apo bashkëshortes tuaj, pasi kjo do të bëjë që gjatë gjithë 2022 ju do të bekoheni me dashuri.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Duke vlerësuar faktin se nuk do të kesh më syrin e kèq në shtëpinë tënde ose në trupin tënd, do të bëjë që më në fùnd do t’i hapet rruga fatit të mbarë në financa dhe shëndeti juaj do të përmirësohet shumë.

Continue Reading

Trending