Connect with us

Horoskopi

Jorgo Pulla sjell parashikimin e shumëpritur: Ja çfarë i pret në Dashuri 12 shenjat për vitin 2022!

Published

on

Eklipset në boshtin Demi – Akrep (30.04, 16.05, 25.10, 08.11) vibrojnë marrëdhëniet romantike dhe krijojnë nevojën për përmbysje, ndryshime dhe shkëputje, veçanërisht përsa i përket situatave negative  që mund të përjetojmë në jetën tonë personale. Nuk do të jetë e vështirë të kemi kushte kufizuese që duhet t’i përballojmë me guxim dhe gjakftohtësi duke marrë vendime të rëndësishme dhe duke mbyllur cikle marrëdhëniesh që mund të na mundojnë. Në të njëjtën kohë, nuk përjashtohet mundësia që në jetën tonë të vijnë njerëz të rinj në mënyrë të papritur për të na vënë në kontakt me emocione të papara dhe për të ndryshuar të dhënat përsa i përket sigurisë dhe stabilitetit.

Saturni duke vazhduar rrugën e tij në shenjën e Ujorit mund të krijojë disa situata stresuese në marrëdhënie të caktuara, në mënyrë që të interesuarit të marrin masa dhe t’i bëjnë ato më funksionale. Shenjat e zodiakut që i përkasin Kryqit Fiks (Demi, Luani, Akrepi -Ujori) veçanërisht ata që kanë lindur në dhjetëditëshin e dytë të shenjës së tyre të zodiakut, mund të mendojnë se disa gjëra në jetën e tyre personale hasin në pengesa, vështirësi dhe nuk zhvillohen. siç do të dëshironin. Ajo që nuk duhet të harrojmë është se Saturni shpërblen çdo lëvizje të matur dhe çdo marrëdhënie, e cila “ndërtohet” mbi baza të forta.A keni fuqinë për të ndryshuar kurs, për të bërë zgjedhje të reja që do t’ju shtyjnë në një drejtim tjetër?

Katerkendeshi  Saturn – Uran ju streson disi  dhe presionoheni  për të hequr qafe marrëdhëniet dhe situatat që pengojnë zhvillimin tuaj personal. Urani është planeti i zgjimit dhe Saturni është planeti i karmës, kështu që në njëfarë niveli, ata zgjojnë karmën tuaj dhe ju udhëzojnë të largoheni nga çdo zakon dhe model i vjeteruar që pengon dashurinë. Mënyrat e vjetra të sjelljes nuk ju shërbejnë më, ju duhet të gjeni një mënyrë të re për të marrë atë që dëshironi. Këto dy energji dinamike përplasen për të provokuar rebelim, revolucion dhe liri. Ju hapen dyer të reja për të eksploruar shtigje të reja që nuk mund t’i realizonit më parë.

Jupiteri i cili do të jetë nga fillimi i vitit deri në 10/5 në shenjën e Peshqve dhe më pas do të kthehet retrogradë në këtë shenjë nga data 28/10 deri më 20/12, tregon se ky vit do të jetë shumë i favorshëm për çështjet romantike të Shenjat e ujit (Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit) pasi do të sjellë mundësi për njohje të reja, për disa mund të sjellë një dashuri të re ose nëse dëshirojnë, një pasardhës.

Me Jupiterin që lëviz në Peshqit, ne kemi mundësinë të zbusim plagët në marrëdhënien tonë dhe të kapërcejmë situata të vjetra që na kanë stigmatizuar. Fakti është se mirëkuptimi dhe ndjeshmëria janë protagonistët dhe na ndihmojnë të hyjmë në kontakt me partnerin tonë ose me një person të ri që pushton jetën tonë. Njerëzit nga e kaluara mund të luajnë një rol të rëndësishëm teksa rivendosin kushtet dhe situatat që duhen sqaruar dhe kapërcyer.

Jupiteri, i cili është në shenjën e sundimit të tij, ju sjell dhembshuri, bujari dhe dashuri të pakushtëzuar. Dashurinë e sheh me më shumë spiritualitet, frymëzim dhe imagjinatë, ndihesh kaq bukur brenda vetes kur ndihmon tjetrin. Jupiteri tek Peshqit ju ndihmon të shpëtoni nga frenimet, mendimet negative dhe çdo gjë që mund t’ju ndajë nga një lidhje më e thellë emocionale me personin që doni.

Me Jupiterin  në Dashi nga data  11.05 deri në 28.10 dhe nga data 20.12 e në vazhdim ndjejmë se ka ardhur koha për të marrë iniciativa në të gjitha nivelet. Vendosmëria jonë na karakterizon edhe në fushën e marrëdhënieve pasi pretendojmë rinovimin e jetës sonë personale. Mund të krijojmë një atmosferë shumë sensuale për ne dhe partnerin tonë. Në të njëjtën kohë, të palidhurit nuk do të hezitojnë të pretendojnë objektin e dëshirës sonë deri në rënien përfundimtare.

Jupiteri ndërsa eshte  në Dash do t’ju japë entuziazëm dhe forcë intensive për të përmirësuar jetën tuaj të dashurisë. Ju inkurajon të jetoni në maksimum në momentin e tanishëm dhe të përdorni besimin, vitalitetin dhe pasionin tuaj për çdo gjë dhe këdo që ju sjell gëzim.

Një periudhë që duhet parë është kur Jupiteri do të takohet me Neptunin  më 12/04, diçka që do të ndikojë në gjykimin, të menduarit dhe vendimet tona. Vëmendje e veçantë për të shmangur idealizimin e personave dhe situatave duhet t’u kushtohet shenjave që i përkasin Kryqit të ndryshueshëm (Binjakët, Virgjëresha, Shigjetari dhe Peshqit) dhe kanë lindur në dhjetëditëshin e tretë të shenjës së tyre të zodiakut.

Me Afërditën retrograde ndaj Bricjapit deri në datën 29.01 kemi mundësinë të shohim nëse mashkulli që luan pranë nesh mund të na japë një marrëdhënie afatgjatë dhe të qëndrueshme. Me kthimin e saj në rrugën e duhur do të vazhdojmë me vendime që mund të sinjalizojnë zyrtarizimin e marrëdhënies sonë.

Shoqëruesi Afërditë – Mars – Plutoni në Bricjap në fillim të muajit mars do të jetë i rëndësishëm në planin personal pasi jep ndjesinë e rinovimit dhe rilindjes së jetës sonë personale përmes hirit të saj. Pasioni dhe eksitimi dominojnë dhe intensifikojnë emocionet.

Prilli mund të jetë gjithashtu një katalizator për marrëdhëniet personale pasi lidhja Venus-Jupiter-Neptun në Peshqit krijon situata ëndërrimtare. Por duhet të shpëtojmë nga iluzionet që nuk na lejojnë të shohim objektivisht atë që duan dhe kërkojnë njerëzit që na afrohen.

Një ngjarje e rëndësishme astrologjike që do të ndodhë këtë vit dhe do të ndodhë çdo dy vjet është kursi retrograd i Marsit. Marsi këtë vit do të nisë kursin e tij retrogradë më 30/10/2022 në shenjën e Binjakëve dhe do të kthehet në rrugën e duhur më 14/1/2023 në të njëjtën shenjë. Rruga retrograde e Marsit për disa shenja të zodiakut (Peshorja, Binjakët, Ujori) mund të nënkuptojë kthime nga e kaluara dhe rindezje të marrëdhënieve më të vjetra, por për të tjerët (Shigjetari, Virgjëresha dhe Peshqit) mund të nënkuptojë një periudhë që do të ketë shumë nervat dhe tensionet.

Nuk janë mbyllur ende plagët e tua të vjetra? Me Marsin retrograd në Binjakët, zemërimi dhe tërbimi i ndrydhur shpërthejnë me forcë. Ju gjithashtu mund të përjetoni më shumë pritje ose ndjenja stanjacioni dhe shtypjeje seksuale, veçanërisht nëse jeni në një marrëdhënie që nuk ka të nesërme. Mund të rilindë edhe një pasion i vjetër dashurie, por mos nxitoni, bëni hapa të kujdesshëm përpara se të merrni vendime të pakthyeshme. Ndërsa Marsi retrograd mund të testojë durimin tuaj, ai gjithashtu ju jep mundësinë të mësoni të kontrolloni fjalët dhe emocionet tuaja. Mundohuni të gjeni mënyra produktive për të qetësuar gjithë këtë energji agresive. Provoni të vraponi ose të angazhoheni në aktivitete të vështira. Frenimi i zemërimit tuaj mund t’ju pengojë të shpërtheni në atë që doni papritur dhe gjithashtu t’ju ndihmojë të shëroni dhimbjet e humbjeve dhe gabimeve të së kaluarës.

Momentet më erotike të vitit

• nga data 5 prill deri më 2 maj

dashuria nuk njeh pengesa, gjithçka mund të ndodhë

• nga data 28 maj deri më 23 qershor

Stabilizimi i marrëdhënieve, periudhë e mirë për martesë, fertilitet

• nga data 11 gusht deri më 5 shtator

seksualiteti, zhvillime pasionante

• nga data 29 shtator deri më 23 tetor

ribashkime, martesë, shoqëri, marrëdhënie të barabarta

Horoskopi

Do te merrni 1 shume te mire parashe/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi: Aftësitë e mira komunikuese do të mbajnë gjallë mundësinë për të fituar një marrëveshje fitimprurëse. Nisja e një rutine të rregullt fitnesi do t’ju ndihmojë të jeni në formë. Një situatë delikate familjare do të duhet të trajtohet me kujdes.

Demi: Në punë do të jeni shumë më të përgjegjshëm se më parë. Një këshillë mund të mos ju nxjerrë nga telashet financiare, është e rëndësishme të qëndroni të fokusuar në çdo gjë që po bëni.Ecja e qetë këshillohet për ata që janë në një udhëtim të gjatë.

Binjakët: Parashikohet një ditë e shkëlqyer për marrëveshjet financiare dhe transaksionet e parave. Kjo është një ditë e mirë për vendimet në pritje pasi fati mbetet në anën tuaj. Një udhëtim jashtë qytetit me familjen do të jetë zgjedhja e duhur.

Gaforrja: Fusha profesionale duket e favorshme, por mund t’ju përfshijë plotësisht. Situata juaj financiare mund të ketë nevojë për vëmendje, ndaj shpenzoni me limit. Vetë-disiplina do t’ju ndihmojë të arrini aftësinë maksimale në punë. Ka të ngjarë të nxisni romancën tuaj me disa surpiza romantike.

Luani: Një mundësi investimi duhet të peshohet siç duhet, përpara se të vendosni paratë tuaja. Shëndeti ka nevojë për kujdes në këtë sezon vere. Qëndroni larg debateve, veçanërisht gjatë udhëtimeve.

Virgjëresha: Meditimi dhe joga mund të jenë një ilaç i mirë për stresin mendor. Ata që merren me baste ka të ngjarë ta godasin aty ku duhet. Kjo është një ditë e shkëlqyer për ju si personalisht ashtu edhe profesionalisht. Mos i mbyllni dyert e zemrës.

Peshorja: Një i afërm ka të ngjarë të bëjë një hap përpara për të financuar projektin tuaj të ëndrrave. Do të keni një mundësi për të përmirësuar aftësitë tuaja profesionale. Harmonia në marrëdhënie mund të mungojë.

Akrepi: Një marrëveshje në punë  mund të japë më shumë fitime se sa pritej. Aftësitë tuaja komunikuese dhe bindëse ka të ngjarë t’ju ndihmojnë të fitoni një debat. Rehatia dhe kënaqësia do të jenë larg atyre që nisin një udhëtim të gjatë sot.

Shigjetari: Ata që janë në panik për një marrëveshje mund t’i japin fund frikës së tyre më të keqe, do ja dilni më së miri. Ushqehuni siç duhet dhe qëndroni aktivë, do t’ju mbajë në formë. Do të jeni në gjendje të arrini shumë më tepër sesa pritej në karrierë.

Bricjapi: Fitimet monetare duket se do të jenë të pakta. Dëshira për një trup më të mirë do t’ju motivojë të nisni aktivitetin fizik. Bashkëshorti/ja mund të kërkojë ndihmë, ndaj mos u mërzitni po jepuni një dorë.

Ujori: Gjërat në punë do ecin sipas planeve dhe do arrini shumë sukses. Mund ta gjeni veten më në formë dhe energjikë se më parë. Një mik mund të kërkojë ndihmë dhe udhëzim nga ju, mos u kurseni.

Peshqit: Kursimet e mira do t’ju ndihmojnë në përballimin e shpenzimeve të paparashikuara. Do të kërkohet iniciativë e madhe për ta bërë ditën fitimprurëse. Mund të mos jeni në gjendje të gjeni kohë për familjen sot.

Continue Reading

Horoskopi

Do te keni ngritje ne detyre dhe rritje rroge/ Astrologia Meri Gjini paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Horoskopi Ditor 16 Qershor 2022

Horoskopi për diten e enjte, 16 qershor 2022, Permbledhja: Dita nuk është e favorshme për aktivitetin e biznesit, ndaj duhet të përmbaheni nga takime të rëndësishme dhe fjalime publike. Horoskopi këshillon t’i kushtoni një ditë reflektimeve: gjeni një mundësi për të pushuar në mënyrë që të mos nxitoni të mendoni për planet tuaja të ardhshme. Në periudhën e zbehjes së hënës, trupi juaj është në gjendje t’i rezistojë tendosjes së shtuar fizike. Megjithatë, është më mirë të zëvendësoni ushtrimet e forcës me joga ose shëtitje pa nxitim në ajër të pastër. Disa probleme mund të lindin në jetën tuaj personale: Hëna në Bricjap forcon aftësitë tuaja drejtuese. Mundohuni t’i kushtoni sa më shumë vëmendje të dashurit tuaj, organizoni atij një darkë romantike nën dritën e qirinjve. Yjet ju këshillojnë të mos i frenoni ndjenjat dhe emocionet: sa më shumë të jepni, aq më shumë merrni. Jini krijues, origjinal dhe mos kini frikë të eksperimentoni, shikoni me guxim në të ardhmen.

Horoskopi i Dashit

E enjte, 16 qershor: Kjo ditë do t’ju ndihmojë të arrini harmoninë e brendshme. Horoskopi këshillon Dashin të përshtatet me një valë pozitive: gjithçka është për mirë. Mos kërkoni një mashtrim të ndyrë në ngjarjet që ndodhin, mos nxitoni të fajësoni të tjerët për të gjitha fatkeqësitë dhe problemet, thjesht përpiquni të kuptoni veten. Faza e zbehtë e hënës është e favorshme për kryerjen e procedurave që synojnë heqjen e toksinave dhe skorjeve. Nëse nuk i besoni dietave, thjesht përfshini ushqime me pak kalori në dietën tuaj. Gjithçka që ka të bëjë me jetën personale të Dashit, tani ka një rëndësi të veçantë. Hëna në Bricjap përkeqëson ndjenjën e vetmisë, përpiquni të ndryshoni status: komunikoni më shumë me seksin e kundërt. Përsa i përket aktivitetit profesional, nuk duhen pritur ndryshime të mëdha. Ndoshta do të ketë një burim të ri të ardhurash, i cili përfundimisht do të bëhet kryesori. Sidoqoftë, mos nxitoni të ndaheni me vendin aktual të punës.

Horoskopi i Demit

E enjte, 16 qershor: Ditë me një humor të mirë që ndihmon për të hequr qafe mendimet e errëta. Horoskopi i ofron Demit të angazhohet në krijimtari: arti frymëzon kreativitetin. Ndoshta talenti i një poeti apo një artisti dremit në ju, thjesht besoni në veten tuaj. Nëse nuk jeni të kënaqur me jetën tuaj familjare, mos nxitoni të vendosni një kryq mbi të. Hëna në Bricjap mpreh ndjenjën e detyrës dhe përgjegjësisë, ndaj kushtojini më shumë vëmendje partnerit tuaj, kënaquni me të gjitha tekat e tij. Ky është një moment i përshtatshëm për ndryshimin e profesionit, nëse, natyrisht, ka nevojë për ndryshime rrënjësore. Megjithatë, mos merrni vendime të shpejta dhe të nxituara, kërkoni këshilla nga kolegët dhe miqtë.

Horoskopi i Binjakëve

E enjte, 16 qershor: Dita disponon pushim dhe reflektime të pangutura. Horoskopi i këshillon Binjakëve që të mos e nënshtrojnë trupin e tyre në prova të rënda. Do të ishte më mirë nëse gjeni mundësinë për të ndryshuar situatën, bëni diçka të këndshme, siç është kreativiteti. Në jetën personale të Binjakëve mbretëron harmonia e plotë: Hëna në Bricjap rrit ndjenjën e përgjegjësisë. Tani për ju në radhë të parë është komoditeti i njerëzve të dashur, kështu që problemet familjare do të zgjidhen veçanërisht lehtë. Ka mundësi që të keni një burim të ri të ardhurash dhe në një mënyrë shumë të papritur. Jini të hapur ndaj propozimeve të reja, merrni parasysh të gjitha opsionet e mundshme, pavarësisht sa absurde mund të duken.

Horoskopi i Gaforres

E enjte, 16 qershor: Kjo ditë optimizëm dhe krijon një humor të vetëkënaqur. Horoskopi u ofron Gaforreve të ndalojnë së vuajturi për ngjarje që nuk mund të ndryshohen më. Vetëm një qëndrim pozitiv do t’ju ndihmojë të kapërceni të gjitha fatkeqësitë: lini shqetësimet pas. Tani Gaforret mund të bëjnë planifikimin familjar: hëna në Bricjap jep një qasje pragmatike. Prandaj, gjeni një mundësi për të diskutuar me gjysmën tuaj planet e përbashkëta të parave. Yjet ju këshillojnë të mos i kushtoni rëndësi thashethemeve. Mos nxitoni të njihni të metat e tyre, por mos e ekzagjeroni dinjitetin. Hiqni dorë nga paragjykimet, jetoni në harmoni me veten tuaj.

Horoskopi i Luanit

E enjte, 16 qershor: Kjo ditë do t’ju ndihmojë të hidhni negativin e akumuluar dhe t’i hidhni një vështrim të ri gjithçkaje që ndodh. Horoskopi i këshillon Luanët të mos tundojnë fatin me veprimet e tyre të nxituara. Mos nxitoni rrjedhën e ngjarjeve, thjesht shikoni dhe koha do të vendosë gjithçka në vendin e vet. Luanët e dashuruar mund të rrëfejnë ndjenjat e tyre: Hëna në Bricjap i bën njerëzit më të ndjeshëm dhe të hapur. Mos kurseni në fjalët e buta dhe të ëmbla, do të jeni në gjendje të arrini zemrën e të dashurit tuaj. Është e mundur që ju të gjeni një burim shtesë të ardhurash. Megjithatë, mos nxitoni të largoheni nga vendi i mëparshëm i punës, mund të kombinoni disa aktivitete.

Horoskopi i Virgjëreshës

E enjte, 16 qershor: Dita nuk është e favorshme për aktivitete të vrullshëm, përkundrazi, mund të ndjeni një lodhje të lehtë dhe letargji. Horoskopi nuk i këshillon Virgjëreshat të shpenzojnë kohë dhe energji për zbatimin e planeve ambicioze. Jepini vetes një pushim, mos planifikoni ndonjë gjë të rëndësishme për këtë ditë. Tani nuk mund të keni frikë nga grindjet dhe skandalet familjare: Hëna në Bricjap forcon aftësitë diplomatike. Sapo të sillni një partner në një bisedë të sinqertë, marrëdhënia do të përmirësohet menjëherë. Mblidhni forcën dhe mendimet tuaja, mendoni se në cilin drejtim do të dëshironit të zhvilloheni. Jini aktivë dhe të relaksuar, merrni iniciativën në biznes, patjetër do t’i arrini planet tuaja.

Horoskopi i Peshores

E enjte, 16 qershor: Dita shoqërohet me një humor soditës, me dëshirën për t’u larguar nga ngutja. Horoskopi i ofron Peshores që të përpiqet të gjejë përgjigje për të gjitha pyetjet, duke u kthyer ndërgjegjeshëm. Ndoshta punët e përditshme dhe shqetësimet ju pengojnë të përqendroheni në gjërat thelbësore. Tani Peshorja duhet të shmangë stresin emocional: Hëna në Bricjap rrit plogështinë, frenimin e vetëdijes. Prandaj, përmbahuni nga risitë dhe eksperimentet. Natyrisht, do t’ju duhet të flisni shumë për meritat tuaja. Në aspektin profesional, keni arritur lartësi të tilla që mund të shpresoni për përmirësim. Mos ngurroni t’ju kujtoni meritat tuaja Eprorëve.

Horoskopi i Akrepit

E enjte, 16 qershor: Qetësi dhe përshtatje me harmoninë soditëse. Horoskopi i sugjeron Akrepëve të kalojnë pak kohë në paqe dhe qetësi, në mënyrë që asgjë të mos e shkëpusë mendjen nga të menduarit. Kështu që ju mund të kuptoni veten dhe të përcaktoni perspektivat e ardhshme. Tani Akrepat janë në gjendje të mendojnë në mënyrë racionale: hëna në Bricjap i jep kuptim çdo veprimi. Nëse nuk ndjeni dëshirën për të ruajtur lidhjet e vjetra, ndërpritini ato pa u penduar. Natyrisht, ju duhet të vendosni për qëllimet tuaja. Yjet nuk e përjashtojnë rimbushjen në familje, mendoni se sa të përgatitur jeni për ndryshime dramatike. Nëse nuk jeni të sigurt për nesër, prisni pak me këtë vendim.

Horoskopi i Shigjetarit

E enjte, 16 qershor: Shigjetari mund të jetë paksa i ashpër dhe jomikpritës ndaj të tjerëve. Horoskopi ju këshillon të mos refuzoni ndihmën dhe këshillën e dikujt tjetër. Sigurisht, aftësia juaj për të kuptuar shpejt thelbin e gjërave është e admirueshme, por ndonjëherë është e dobishme të dëgjoni një këndvështrim tjetër. Shigjetari nën ndikimin e hënës në Bricjap mund të tregojë ashpërsi të tepruar në marrëdhëniet me fëmijët. Lëreni tonin tuaj paralajmërues, filloni të tregoni më shumë interes për punët e brezit të ri. Yjet këshillojnë të prisni dhe të shihni qëndrimin. Nëse nuk jeni të sigurt për ndjenjat tuaja ose keni frikë të hidhni poshtë, lini mënjanë çështjen e rimbushjes së familjes për një kohë të pacaktuar.

Horoskopi i Bricjapit

E enjte, 16 qershor: Horoskopi i këshillon Bricjapët të përdorin talentin e tyre diplomatik, bën thirrje për qetësi dhe maturi. Prandaj, hiqni dorë nga të gjitha çështjet e rëndësishme dhe nëse nuk ekziston një mundësi e tillë: zgjidhni çështjet e diskutueshme vetëm përmes negociatave. Me shumë mundësi, ju mund të gjeni një gjuhë të përbashkët me brezin e vjetër. Hëna në Bricjap nxit mirëkuptimin dhe besimin e ndërsjellë mes njerëzve, prandaj nuk duhet të ketë probleme për sa i përket marrëdhënieve me të afërmit e moshuar. Yjet ju këshillojnë të mos ngadalësoni: nuk është ende koha për të pushuar. Ju nuk duhet të mbështeteni vetëm tek fati, mosveprimi mund të çojë në faktin se ju mungon lumturia juaj.

Horoskopi i Ujorit

E enjte, 16 qershor: Kjo ditë krijon një humor të qetë, shkakton dëshirën për të pushuar. Horoskopi i Ujorit këshillon një pushim nga nxitimi i përditshëm: lërini mënjanë të gjitha gjërat për më vonë. Asgjë e keqe nuk do të ndodhë nëse i lejoni vetes të përtoni pak, por duke i kushtuar vëmendje rrethanave. Për Ujorin prind, tani nuk ka asgjë më të rëndësishme se qetësia e fëmijëve. Hëna në Bricjap promovon mirëkuptimin e ndërsjellë midis njerëzve, kështu që ju mund të zgjidhni konfliktet e gjata. Ajri i pastër dhe ndryshimi i peizazhit janë të nevojshëm për të gjithë, ndaj ftoni prindërit në vilë. Pyesni për shëndetin e tyre, ofroni ndihmë në zgjidhjen e problemeve shtëpiake. Tani gjithçka varet nga ju. inalbania.al

Horoskopi i Peshqve

E enjte, 16 qershor: Horoskopi i Peshqve premton zbulime të mahnitshme dhe ngjarje të këndshme. Kjo ditë rrit intuitën, ndihmon për të parë atë që fshihet nga sytë kureshtarë: mundësi të reja, rreziqe të afërta. Prandaj, ju jeni në gjendje të gjeni një qasje jo standarde për zgjidhjen e problemeve të gjata. Nëse nuk jeni të kënaqur me mënyrën se si zhvillohet marrëdhënia me seksin e kundërt, merrni iniciativën. Hëna në Bricjap jep këmbëngulje në arritjen e qëllimeve: flirto, tërhiq vëmendjen tek vetja dhe gjithçka do të funksionojë. Kujdes nga thashethemet, ndani më pak detajet e jetës suaj. Lehtësia e tepërt mund të çojë në pasoja të trishtueshme, mos e rrezikoni reputacionin tuaj.

Continue Reading

Horoskopi

Do takoni 1 person qe do ju ndryshoj jeten/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Mund të ketë një diskutim të vogël që t’ju prishë planet. Nga ana tjetër, në punë, edhe nëse situata është e ndërlikuar, do ta gjeni zgjidhjen.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: Mos e humbisni mundësinë për të takuar njerëz të rinj. Mund të lindë diçka vërtet e rëndësishme. Kjo e enjte është një ditë e mirë për të pyetur shefin tuaj për diçka.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Mund të takoni njerëz shumë interesantë. Në punë ndiqini dhe çojini përpara idetë tuaja sepse janë shumë të vlefshme.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Bëni kujdes me mënyrën se si po silleni, ka disa lajme që vijnë. Do të duhet të zgjidhni një problem të vogël.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Fokusohuni në këtë ditë të enjte 16 për të kuptuar se çfarë nuk shkon me ju dhe me lidhjen tuaj. Edhe në punë gjërat nuk do jenë të lehta.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Do të dëshironit që dikush t’jua kthejë të mirat që jepni. Ju po vuani faktin se jepni shumë e merrni thuajse asgjë mbrapsht. Do të përjetoni një moment të fortë stresi.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Asgjë për t’u shënuar deri në fundjavë, por të shtunën do të keni një lajm të madh. Mos hiqni dorë nga ideja për të punuar vetë, në vend që të punoni për të tjerët.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: E premtja dhe e shtuna do të jenë ditë të mira për shenjën tuaj. Në punë ka pasur diskutime, por do të gjeni një mënyrë për t’i zgjidhur.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Së shpejti do të keni disa lajme, juve ju mbetet vetën të përpiqeni të fokusoheni në atë që dëshironi më shumë.

Continue Reading

Trending