Connect with us

Horoskopi

Horoskopi i javes 22-28 Nentor sipas astrologut Paolo Fox/ Keto jane 3 shenjat me FAT te javes

Published

on

Lexoni horoskopin e Paolo Fox për javën nga 22 deri më 28 nëntor 2021. Cilat do të jenë shenjat më me fat të zodiakut për javën e ardhshme dhe cilat do të testohen ashpër nga yjet?

Dashi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, java do të fillojë me këmbën e gabuar. Në fakt, të hënën 22 dhe të martën 23 mund të lindin konflikte në dashuri. Kujdes i veçantë do të nevojitet. Nga ana tjetër, të enjten 25 dhe të premten 26 nëntor premtohen ditë interesante në punë. Nëse ka një mundësi të mirë, kapeni atë! Që këtu e tutje, nëse dikush është në borxh me ju, ju mund të përplasni këmbën dhe të bëni që të dëgjoheni.ADVERTISEMENT

Demi

Java juaj do të jetë shumë Sfiduese. Urani në shenjën tuaj tani po ju kthen në qoshe. Tani e tutje, nuk do të mund të shtyni më një ndryshim të rëndësishëm në punë për vitin e ardhshëm. Do të jetë një ndryshim që do të ndikojë edhe në menaxhimin e jetës suaj. Ditët e ardhshme do t’ju shohin të zënë me këtë. Për fat të mirë, mes të hënës 22 dhe të martës 23 do të keni hënën në krah, e cila do t’ju ofrojë të gjithë energjinë që ju nevojitet. Fatmirësisht në dashuri, ditë të qeta janë përpara, falë një Venusi të shkëlqyer në një aspekt të favorshëm.

Binjakët

E hëna 22 dhe e marta 23 do të jetë 48 orë paksa të komplikuara. Me paratë do të dëshironi të jeni shumë të kujdesshëm, mundohuni të hiqni dorë nga shpenzimet e panevojshme. Në punë mund të keni disa vështirësi të vogla, diçka të paqartë për të zgjidhur. Në dashuri nuk do të keni frikë nga problemet e mëdha. Deri në dhjetor, yjet do të jenë me ju, por kushdo që ka arritur një shtrëngim përfundimtar në marrëdhënien e vet, duhet të marrë një vendim tani.

Gaforrja

Siç sugjeron horoskopi i Paul Fox, e marta 23 do të jetë një ditë interesante në punë, për ata që duhet të paraqesin një kërkesë apo një projekt. Lajme në horizont. Nga e hëna 22, studentët dhe profesionistët e lirë do të favorizohen nga yjet. Nga data 24, kur të mbërrijë Hëna në shenjë, humori juaj do të përmirësohet dhe do të mund të rifitoni atë qetësi që ju ka munguar deri më tani.

Luani

Një javë shumë interesante po vjen, nga çdo këndvështrim. E marta 23 dhe e mërkura 24 do të jenë dy ditë fitimprurëse, sidomos në punë. Nga e hëna e datës 22 e në vazhdim, Dielli do jetë sërish në një aspekt të favorshëm dhe do ju japë shumë më tepër forcë, optimizëm dhe disa revanshe të vogla. Nga e mërkura e datës 24 pasdite, më në fund do të filloni të rikuperoni mirë në nivel fizik.

Virgjëresha

Java do të nisë në një mënyrë disi të lodhshme. Të hënën 22, në fakt, do të jeni mjaft të lodhur nga angazhimet e shumta. Nga 27 e në vazhdim do të jetë thelbësore të tregoheni më të kujdesshëm me paratë dhe shpenzimet. Kush do të duhet të zgjidhë një problem të rëndësishëm, le të lëvizë deri të mërkurën 24, sepse yjet do ta ndihmojnë. Në dashuri mund të mbështeteni gjithmonë tek Venusi i bukur, por duhet të përpiqeni shumë që të mos zvarritni problemet e punës në familje. Ju presin disa ditë të lodhshme: mos rrini vonë! Të shtunën 27 dhe të dielën 28 ​​mund të lindin momente tensioni në dashuri: jini të matur.

Peshorja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, java juaj do të fillojë me lëvizje të ngadalta. Nga e hëna e datës 22 e tutje mund të përjetoni momente të reja shqetësimi në dashuri. Do të jeni më dyshues dhe, nëse tregoheni të kujdesshëm, do të rrezikoni të kapeni nga pesimizmi i tepërt. Nga ana tjetër, nga data 22 deri në 30, me Diellin dhe Mërkurin sërish aktivë, mund të bëni kërkesa në punë, të propozoni disa ide të reja.

Akrepi

Këtë javë do të duhet të përpiqeni të mos jeni shumë provokues dhe kokëfortë në pozicionet tuaja, përndryshe mund ta gjeni veten duke debatuar me dikë. Të hënën 22 dhe të martën 23 nëntor, Hëna do të jetë në një pozicion të shkëlqyer dhe do t’ju japë një nxitje të mirë energjie. Pavarësisht turbullirave të mëdha me të cilat jetoni prej muajsh, situata juaj e punës dhe ekonomike është pak më pozitive. Tani e tutje do t’ju duhet t’i jepni pak kohë figurës suaj profesionale për t’u rikuperuar nga ngërçi i së shkuarës. Shigjetari

Java do të ketë një fillim të mirë. Nga e hëna e datës 22 do të hapet një skenar i ri, mjaft interesant nga pikëpamja profesionale. Prisni disa lajme, të tilla si zgjidhja e një problemi, një kërkesë ose një kontakt. Për më tepër, nga data 24 do të mund të merrni disa para shtesë, shumën që ju detyrohet dhe që prisni prej kohësh. Të mërkurën 24 nëntor, Mërkuri do të hyjë në shenjë: do të keni më shumë intuitë përqendrimi që nuk duhen nënvlerësuar. Përfitoni prej saj, për të mprehur zgjuarsinë tuaj dhe për të përfituar sa më shumë. Më në fund po çliroheni nga një barrë dhe mund të prisni rezultate të rëndësishme.

Bricjapi

Siç e parashikon horoskopi i Paolo Fox, java do të nisë në mënyrë të lodhshme, për shkak të Hënës kundër. Edhe nëse jeni plot me ide dhe dëshironi t’i zbatoni ato, midis të hënës 22 dhe të martës 23 do të keni vështirësi për të bindur ata që ju rrethojnë. Do të keni ndjenjën e pakëndshme se njerëzit përreth jush do të duan të luajnë me ju. Bëni kujdes. Në dashuri, Venusi do të jetë gjithmonë në shenjën tuaj. Premton të jetë një javë shumë intriguese, edhe për ata që janë thjesht në kërkim të një flirti, një aventurë të shpejtë.

Ujori

Më në fund një javë e bukur, falë rikthimit të Diellit dhe Mërkurit në një aspekt të favorshëm. Ju mund të prisni momente plot emocione të këndshme, marrëdhënie më të mira ndërpersonale, ndoshta edhe një rikthim. Ju do të duhet të jeni pak të kujdesshëm rreth të martës 23, sepse mund të përjetoni lodhje të thellë, ndonjë çrregullim të vogël psikosomatik. Takimet e preferuara në dashuri duke filluar nga e mërkura 24.

Peshqit

E hëna e datës 22 premton të jetë një ditë shumë interesante në punë. Ju mund të filloni të shihni frytet e para të përpjekjeve tuaja të kaluara. Ata që kërkojnë një punë të re do të jenë në gjendje të përfitojnë nga ditët e ardhshme për t’u larguar. Fatkeqësisht, nga data 24, Mërkuri do të bëhet disonant: kjo do të thotë që kushdo që ka bërë një kërkesë në të kaluarën, që po fillon një projekt të ri pune, do të duhet të jetë i duruar. Gjërat do ecin më ngadalë. E shtuna 27 dhe e diela 28 interesante. Mundohuni të mbroheni nga sëmundjet e stinës!

Horoskopi

Do merrni 1 shume te mire parashe/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Horoskopi Paolo Fox Dashi: yjet ju buzëqeshin këtë të shtunë, përpiquni të përfitoni prej tyre. Puna vjen me një sasi të caktuar stresi, ndaj më mirë pushoni këtë fundjavë.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: dashuria ka nevojë për një qëndrueshmëri të caktuar ndaj ju duhet të luftoni për këtë. Kolegët vlerësojnë punën tuaj në ekip.

Horoskopi i Binjakëve Paolo Fox: pasioni dhe ndjenjat janë bërë si në slow motion, por në fund të muajit diçka do të zhbllokohet. Bëni mirë llogaritë se do të çuditeni nga faturat tuaja në javët e ardhshme.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: një pushim me partnerin është ajo që duhet për të rivendosur ekuilibrin. Për punonjësit e vetëpunësuar, ka lajme në horizont.

Horoskopi Paolo Fox Luani: jeni të pasionuar nga natyra, por ndonjëherë qëndrueshmëria është më e rëndësishme në marrëdhënie. Kujdes për ditët e ardhshme mos dilni me shpatë në punë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: energjitë lëngojnë, edhe në dashuri. Plogështia po vazhdon. Deri në fund të muajit, ata që nuk kanë gjetur ende një punë mund të kenë mundësi.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: pak tension në raportet me partnerin tuaj, shtyni diskutimet për të dielën. Është e vështirë të bësh miq në punë, por nuk ka mbaruar çdo gjë, ndaj mos nxitoni të arrini në përfundime pezmatuese.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: fundjava hapet me një hënë të mirë. Jupiteri gjithashtu buzëqesh sepse fati po ju prin në biznesin tuaj.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: gjërat po ecin mirë dhe vera dihet se ushqen pasionin. Javë e vështirë, më mirë pushoni pak duke e fjetur mendjen në ca gjëra.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: mëngjes pozitiv ky i kësaj të shtune 18, pak rënie entuziazmi do ta përjetoni pasdite. Javën e ardhshme do të ketë propozime interesante në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: nëse ende keni dyshime për të kaluarën, ndoshta është më mirë të përpiqeni të zbërtheni problemin. Ju pëlqen të punoni në një ekip, por preferoni të vazhdoni të punoni sipas planit tuaj. Qartësohuni me veten!

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: dashuria e kaluar, nëse kthehet, atëherë sigurisht që nuk është më një historie që i përket të tashmes, por ka qenë gjithnjë aty. Puna hap mundësi të reja, por kjo pritet në muajt e ardhshëm.

Continue Reading

Horoskopi

Mòs e bèsoni po dèshët! Edhe bíngòja edhe lòtária u bíe 8 shènjave këtu

Published

on

Universi sot do t’i bekojë të gjithë njerëzit me fat të mbarë dhe me shumë dashuri dhe do t’jua bëjë më të bukur dhe më të lehtë rrugën drejt të ardhmes tuaj. Sot, nga Universi do të merrni një lajm shumë të rëndësishëm dhe të vlefshëm se çfarë prítet të ndodhë pas 11 ditësh.

Gjëra pozitive do të vijnë në jetën e çdokujt prèj nesh dhe është mirë që tani të mësojmë të gjitha ato që deri tani kanë qenë të panjohura për ne. Universi do të dërgojë engjëjt që t’iu mbròjtur dhe për të qenë afër jush në çdo moment që ju mòs të njihni asnjë pèngèsë në jetën tuaj.

Engjëjt nuk do t’i lënë kùrrë në baltë pasi ata kanë një fùqí shumë hýjnore që do t’ju mbròjë nga çdo e kèqè. Pra, çfarë do t’ju ndòdhë pas 11 ditësh. Kjo eshte nje pyetje qe vjèn ne mèndjen tuaj dhe shume shpèjt ju do te mèrrni nje pergjigje.

Nese ke shènjen Ujor, Dash apo Bínjak – Data 17 dhe 22 qershor mùnd tju sjellë shumë energji pozitive në jetën tuaj dhe ka bekuar edhe familjarët tuaj. Ndáj për ju dhe familjen tuaj do të jetë sot një mbrèmje e qetë dhe dëshira jote do të marrë rrugën drejt plotësimit.

Pas 11 ditësh do të marrësh një lajm që lidhet me financat tuaja. Ti nuk do të ndíesh më nèvòjën për të marrë më lèk bòrxh apo për të qárë në fshèhtësi se financat tuaja janë pròblem.

Në 3 mënyra të ndrýshme jeta juaj do të mbushet me prosperitet pas 11 ditësh dhe kjo do të thotë se ose do të të rritet rròga, ose do të keni një ngritje të pa-imagjinueshme në biznes, ose do të jeni pjesë e një pròjekti shumë fitim-prùrës. Një nga këto 3 dhurata do t’i shtohet jetës tënde duke të të kthýer edhe njëherë buzëqeshjen.

Si mùnd ta falënderosh Universin? Sot në mbrëmje shkrùaj në një letër fjalët, “Univers, bekoje jetën time dhe shto më shumë prosperitet dhe gëzim në familjen time. Ti je fùqía më e madhe që ekzíston dhe unë besoj vetëm tek ty”.

Nese ke shènjen Dem, Peshore apo Luan – Ti e ke pastruar shpirtin tënd, shtëpinë tënde dhe gjithçka që të rrethon dhe tashmë je gati për të mësuar se çfarë dhurate do të të sjellë data e bekuar e 17 qershore.

Në jetën tënde ka pásùr shumë gëzim së fùndmi dhe familja jauj duhet e bashkuar, po një gjë e vògël në lidhje me shëndetin dhe situatën e krijuar po të mèrzít thellë në shpirt. Për 11 ditë rresht Universi do të krijojë një valë të fùqíshme energjie mbròjtëse për ju dhe familjen tuaj dhe kjo do të thotë se asnjë e kèqè shëndetësore nuk do t’iu gjejë.

Kështu, as nje sèmùndje nuk do të hýjë në familjen tuaj dhe nuk do t’iu prèkë pasi ju jo vetëm që po mbròheni, por edhe keni në krahët tuaj engjëjt mbròjtës të shëndetit, ndáj mos u mèrzít dhe thjesht shijoje këtë bekim dhe lumturi pasi do të jesh si “kokrra e mollës”. Fëmijët tuaj do të rriten të lumtur dhe të shëndetshëm.

Si mùnd ta falënderosh Universin? Sot në mbrëmje shkruaj në një letër fjalët, “Univers, të falënderoj për të gjithë fùqínë mbròjtëse dhe shëndetin e bekuar që po i jep familjes time. Lùtem që engjëjt tanë mbròjtës të jenë në anën time gjatë gjithë jetës pasi unë besoj vetëm tek mirësitë”.

Nese ke shènjen Akrep dhe Vírgjèreshá – Para dy ditësh një person shumë afër jush është pèrpjèkur të të krijojë një energji të madhe nègátive për të të príshur të ardhmen tuaj dhe fatin tuaj. Sot, është një ditë e bekuar e 16 qershorit dhe Universin e ke pásùr pranë gjatë gjithë ditës.

Kjo do të thotë se edhe pse ai person joti shumë i afërt i ka tentuar të gjithë mënyrat për të të bërë kèq në fshèhtësi, nuk ia ka dalë dot mbánë pasi përballë Universit nuk ka asnjë fòrcë tjetër më të fùqíshme. Këshilla më e mirë për ju është që në 11 ditë rresht, ju duhet që të mbani me vete një objekt që ju sjell dhe ju afron shumë me fatin.

Në këtë mënyrë objekti më i mirë mund të jetë një objekt nuse-páshke, ose thjesht një kokërr hudhër e cila do të jetë lidhja juaj me fatin e mbarë. Personi që ndòdhet pranë jush nuk do të ndálet deri sa t’ju shikojë të vùáni por objekti fatsjellës do të bëjë që ajo energji nègátive që ai person lèshon, do t’i kthehet mbrápsht dhe do të prèkë vetë atë.

Kjo do të thotë që sado që do tèntòjë që t’ju bëjë kèq, të gjitha lígësitë do të shkojnë vetëm tek personi me zèmrën e kèqe. Mos hárroni ta falënderoni Universin ndáj sot mèrrni një letër të bardhe dhe shkruani, “Univers, zhdùkí lígësitë dhe energjitë nègative nga jeta ime. Më mbrò nga mágjítë e zèza dhe nga njerëzit tòksikë.

Continue Reading

Horoskopi

Prísni deri në 18 qershor! Këtyre 5 shenjave fáti u sjèll një ‘shí me párá’

Published

on

Shenjë për shenjë, páráshíkùesja me e mire e fátit na zbùlon se si i jètòjnë keto dite dhe se çfare fáti do te kène 12 shènjat e hòròskòpít. Gjíthashtu dùhet të themi që yjet janë një nga símbòlet e shumta të kësaj dite.

Nje mesazh i madh dhe kùptimplòte per Dashín, Për shk.ak të tranzitit të shumë planeteve në shenjën e Bricjapit, këtë vit në periudhen e muajve te veres do të jeni shumë të lo.dhur dhe të str.esuar nga ritmet e punës plot te.nsion.

Kështu që duhet të relaksoheni dhe ta kaloni kohën tuaj në shoqërinë e disa njerëzve të dashur, me të cilët ndiheni plotësisht të qetë. Mërkuri ju ndihmon që të përb.alloni me frymën e duhur çdo të papritur. Çdo gjë është e m.undur në keto kohe dhe madje mùnd të fálni edhe dikë që ju ka dë.mtuar.

Festat për shenjën: Demi

Planetet në Bricjap këtë vit ju bëjnë që të jetoni shumë intensivisht anën shpirtërore të Kríshtlíndjeve. Për ju nuk është e mja.ftueshme vetëm dreka e zakonshme me të afërmit: ju duhet të luteni ose të meditoni për kuptimin më të thellë të kësaj feste.

Me Marsin dhe Jupiterin në një aspekt disonant, nuk është e thënë që të gjithë t’iu ndj.ekin ju, por duhet të jeni të gatshëm të ecni në rrugën tuaj duke sfi.duar gjy.kimin kr.itik dhe të r.ëndë të personave të dashur. Idealja për ju do të ishte të udhëtoni!

Shume lájme qe nuk dùhen hùmbur edhe per Dèmin, keto muajt e veres mùnd të jenë një m.undësi e mirë për të bërë një llogari të jetës tuaj dhe për të vendosur çfarë doni të ndodhë përsëri për ta bërë jetën tuaj më të bukur dhe emocionuese.

Me Mërkurin kùndër, do të ishte më mirë të mos mbështetesh shumë në mendje, gjë që mùnd të jetë mas.htruese. Planetet tek Bricjapi mùnd të të lidhin me disa njerëz që kanë të bëjnë me të kaluarën tuaj: shk.ëmbimi i urimeve në fakt mùnd të jetë një pretekst për të rifilluar dialogun me ju.

Çfare do ndòdhe per Gáfòrren? Mos u de.kurajoni nëse marrëdhëniet me disa njerëz janë pr.ishur në periudhën e fundit. Qershori dhe keto muajt e veres mùnd të bëjnë mrekulli dhe ju gjithashtu keni fatin për të shijuar një aspekt shumë të mirë nga Jupiteri.

Edhe këtë vit, Marsi feston me ju dhe ju fton të jetoni këtë ditë me entuziazëm dhe vitalitet të madh, duke tërh.equr në botën tuaj emocionale njerëzit që ju i doni shumë. I lini mënjanë pro.blemet sentimentale dhe përp.iquni të përballoni çdo sfídë me një buzëqeshje të madhe!

Shume dáshùri dhe dite te mira edhe per Luanin, Vera këtë vit mùnd të jenë edhe më të mira nëse kalohen në shoqërinë e fëmijëve të lumtur dhe të qeshur. Marsi dhe Jupiteri në aspektin dísònant mùnd të krijojnë pak konf.uzion në familje dhe të shka.tërrojnë atë harmoni që do të duhej për të krijuar atmosferën mag.jike që dëshironi.

Mùndohuni të rez.istoni dhe të udhëhíqeni nga paqja dhe gëzimi që janë tipike për këtë ditë feste. Mos u bèni shumë të përpiktë dhe krítik me njerëzit që iu rrethojnë.

Nje mágjí per Vírgjèreshën, Planetet në Bricjap këtë vit ju bèjnë të jetoni mag.jinë e muajve te veres me intensitet të veçantë. Dritat me ngjyrë, paketat shumëngjyrëshe dhe dekorimet rreth qytetit ju japin një ndjesi të mirë.

Ju jeni edhe më bujar se zakonisht dhe doni që t’i p.risni të dashurit tuaj me shumë dhurata dhe ka.rtolina urimi, nëpërmjet të cilave do të trègoni të gjithë dashamirësinë tuaj. Të papriturat mùnd t’iu vijnë vetëm nga Mërkuri dhe madje edhe pro.bleme që mùnd të bëjnë të ndr.yshoni programin në momentin e fundit.

Shume bèkime dhe fòrce per Peshoren, Ideja për të kaluar muajt tuaj te veres në shoqërinë e të afërmve, si gjithmonë, nuk të entuziazmon dhe këtë vit mùnd ta ndjeni edhe më të f.ortë nevojën për të shp.ëtuar.

Bëni llogaritë tuaja mirë dhe nëse Marsi nuk përfs.hin shumë shp.enzime, organizoni diçka alternative në shoqërinë e disa njerëzve të dashur. Sig.urohuni që të k.apni më të mirën që muajt e pùshímeve mùnd t’iu ofrojnë. Urímet e një personi, me të cilin ju nuk keni fòlur prèj kohësh mùnd t’iu bèfásojnë shumë.

Fáti koke e kembe me Akrèpat, Me Marsin dhe Jupiterin në anën tuaj ju mùnd të kaloni një muaj vere fantastike, plot pas.ion dhe entuziazëm, gëzim dhe vitalitet, alegri dhe entuziazëm.

Jeni të lumtur që kaloni pushimet tuaja me të dashurit tuaj dhe jeni gati për të lëvizur dhe për të udhëtuar tek dikush që jeton larg jush. Planetet tek Bricjapi ju bëjnë hip.eraktiv, si dhe ju bëjnë të kaloni shumë kohë në telefon: videoth.irrjet tuaja mùnd të bëjnë shumë njerëz të lumtur!

Dègjòju ju Shígjètarë, Mërkuri në shenjën tuaj ju bën të jetoni pushimet verore me fr.ymën e fëmijëve, me të njëjtën habi, të njëjtin entuziazëm dhe të njëjtën fantazi! Ju i keni vënë vetes qëllim që të jeni më praktik dhe konkret dhe planetet tek Bricjapi mùnd t’iu ndihmojnë që të jeni më objektiv.

Jupiteri ju kujton rëndësinë e kujdesit për njerëzit më të d.obët dhe më të vu.ajtur: altruizmi juaj mùnd të bëhet një shembull i mirë për shoqërinë!

Po per Bínjaket ç’ndòdh? Vera gjithmonë ju jep humor të mirë dhe këtë vit Venusi në shenjën tuaj mùnd t’iu bëjë edhe më romantik dhe emocionues. Yjet ju sugjerojnë që t’i kaloni këto ditë te qershorit me personin që doni, që të keni momente unike dhe të veçanta.

Atmosfera e muajve te pùshímeve mùnd të bëjë bashkë edhe dashuritë më të vë.shtira. Jupiteri dhe Marsi gjithashtu ju kujtojnë që të mos lini pas dore miqtë tuaj, të cilët duan të festojnë dhe shijojnë me ju ndonjë gëzim dhe sukses.

Kùjdès duhet te kèni Ujore, Shqe.tësimet e punës këtë vit do t’ju shoqërojë edhe gjatë muajve te veres dhe kështu që mùnd t’iu shohim të zhýtur në mendime në një cep të dhomës.

Sidoqoftë, Marsi dhe Jupiteri në një aspekt dísònant mùnd t’iu kthèjnë tek ma.gjia e pùshímeve dhe Hëna në Peshqit mùnd ta bëjë realitetin tuaj më të ëmbël dhe mágjík se sa mèndòni. Venusi sùgjeron që ta lèjoni veten të përkèdhèleni nga njerëzit e dashur, mos kíni fríkë të trègoni bríshtësínë tuaj.

Mèsazhí per Peshqít, Me Hënën në anën tuaj, qershori dhe muajt verore mùnd të jenë më mag.jike sesa i kishit imagjinuar! Ëndrrat e tua mùnd të bëhen realitet pikërisht këtë ditë. Intuita juaj mùnd të jetë prof.etike dhe ndjeshmëria ju bën të pèrshtáteni në mënyrë të përkryer me njerëzit që doni.

Marsi dhe Jupiteri në mënyrë të shkëlqyer ju gárantòjnë një formë të mrekùlluèshme fizike. Planetet në Bricjap ju kùjtojnë që të rèzèrvoni një pjesë të vogël të ditës për miqtë tuaj të dashur.

Continue Reading

Trending