Connect with us

Horoskopi

E tregon Susan Miller: Kjo është Shenja e Zodiakut që do të ketë ndryshime DRASTIKE!

Published

on

Dashi

Krijimtaria juaj do të shpërblehet dhe favorizohet nga Hëna e re. Ju mund të keni një ide të shkëlqyeshme për t’i shpalosur më shumë aftësitë tuaja. Sigurisht, këto ditë ju jeni paksa të penguar nga kundërshtimi i Marsit dhe Saturnit dhe kërkon durim.

Demi

Horoskopi i Paolo Fox sot sinjalizon se aspekti i veçantë i Hënës gjithashtu mund të ju bëjë të shqetësuar dhe të diskutueshëm. Aq sa nuk mund të shoqëroheni me një anëtar të familjes. Ndoshta ka kaluar pak më shumë pasi që e keni lënë të fundit veten, dhe tani ju duket tepër kritik. Mundohuni të jeni më tolerantë këtë të enjte.

Binjakët

Binjakët kjo është koha e duhur për të filluar kërkimin e një altenative, mbase në sektorin e punës. Ju ose do të kërkoni një punë, ose do të kërkoni një të dytë, thjesht për t’u ndjerë më të kënaqur. Jo një ide e keqe, por do t’ju marrë ca kohë për të gjetur një punë që i përshtatet pritjeve tuaja. Ose do të jetë e vështirë të organizoni jetën tuaj në dritën e lajmeve të ardhshme.

Gaforrja

Gaforrja sipas horoskopit të ditës, nëse keni një blerje të rëndësishme për të bërë, sot mund të jetë më e lehtë të merni një vendim. Me sa duket, zgjidhja më e mençur do të ishte të mos bënit asgjë akoma. Kjo hënë e re në fakt është ngadalësuar nga disonanca midis Marsit dhe Satunit që vonon gjithçka. Një gjendje astrologjike që do të ndikojë tek ne deri më 10 shtator, kështu që është më mirë të shmangni marrëzinë.

Luani

Hëna lë shenjën tuaj, dhe do të ishte gjithashtu një e enjte e qartë, nëse ju nuk do të merreshit me dikë me të cilin duhet të luftoni. Ju keni menduar se mund ta kurseni veten në këtë polemikë, se do të merni me lehtësi atë që kërkoni, por bashkëbiseduesit tuaj nuk do të jenë të të njëjtit mendim.

Virgjëresha

Sot Hëna hyn në shenjën tuaj të zodiakut dhe rrit nevojën tuaj për të brendësuar veten, por gjithashtu rrit intuitat tuaja. Mundohuni t’i besoni përshtypjeve tuaja. Kuptimi juaj i gjashtë do të jetë i duhuri. Zakonisht, ju priren të racionalizoni shumë përshtypjet tuaja, aq shumë sa që në fund të mos lejoni që të ndikoheni më nga zemra, dhe të përfundoni duke bërë zgjedhje të leverdisë.

Peshorja

Sipas horoskopit të Paolo Fox takimi i Diellit dhe Hënës është i favorshëm, ju jeni shumë të dobishëm dhe mirëkuptues ndaj të tjerëve, dhe gjithashtu do të keni tendencë të tregoni veten altruist. Do t’i kushtoni një rëndësi më të madhe marrëdhënieve tuaja ndënjerëzore, aq shumë saqë nëse jeni grindur me dikë, kjo do t’ju ​​shqetësojë shumë dhe do të përpiqeni ta rregulloni. Sidoqoftë, qëndrimi agresiv që të tjerët mund të kenë ndaj jush mund të përcaktohet edhe nga disponueshmëria juaj e tepërt. Mundohuni të mos ndikoheni!

Akrepi

Akrepi i situatës astrologjike sugjeron që së shpejti mund të ndodhë një fillim i ri, një aktivitet i ri për shembull për ata që duan të rindezin gjendjen e tyre në funksion të fundit të verës. Por keni frikë se nuk jeni në krye të detyrës. Mos u tregoni negativ nga fillimi dhe më e rëndësishmja, mos i ngrini pretendimet tuaja në një nivel shumë të lartë. Bërja e një hapi në të njëjtën kohë mund të të ndihmojë të shohësh më mirë situatën.

Shigjetari

Nxitja juaj për të shpëtuar është e fortë, megjithatë nuk është e lehtë të bëni gjithçka që dëshironi. Ka pengesa, kjo mund të nënkuptojë se ndjeheni të mbërthyer, se diçka ose dikush ju pengon të bëni gjithçka që dëshironi. Kjo nuk është e pamundur duke pasur parasysh që disonanca midis Marsit dhe Satunit ka lindur, një gjendje që tashmë kishte ndodhur në muajt e kaluar . Ju duhet ta zgjidhni këtë problem duke gjetur zgjidhje të reja.

Bricjapi

Bricjapi ju duhet të përpiqeni të keni pak më shumë mirëkuptim me të dashurit tuaj. Mundohuni të mos i kritikoni ato, edhe nëse mendoni se ata e meritojnë atë. Ju duhet të përpiqeni të jeni më të vëmendshëm ndaj ndjeshmërisë së tyre dhe gjithashtu do të jetë më e lehtë për të tjerët të përballen me ju. Disa të lindur nga shenja janë pak a shumë të drejtpërdrejtë dhe rrezikojnë të krijojnë shumë tension rreth tyre.

Ujori

Sot mund të jetë një ditë interesante, e aftë t’ju hapë perspektivave të reja. Për shembull, ata mund t’ju bëjnë një ofertë bashkëpunimi, ndoshta jo menjëherë. Ose jeni duke pritur që situata e përgjithshme të përmirësohet për të ndjekur projektet e reja, edhe nëse nuk është aq e thjeshtë sa pritjet tuaja shpejt mund të realizohen.

Peshqit

Peshqit kanë filluar një fazë të re, e cila ndoshta ka të bëjë me vendin e punës dhe ju fton të mendoni se çfarë mund të ndryshoni për të përmirësuar cilësinë e jetës tuaj . Ju duhet të transformoni disa gjëra, ndoshta vetëm marrëdhënie me bashkëpunëtorët ose rutinën tuaj. Në çdo rast, ekzistojnë kushte të mira për kryerjen e këtij ndryshimi.

Horoskopi

Do te keni 1 ndryshim te papritur/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Dashi

Sot lidhja e Henes me Uranin ju rreshket pak kemben dhe i vonon planet tuaja ne pergjithsi !Nje ndjenje corrientuese po ju gerryen shpirtin !

Demi

Sot ndodh nje ndryshim i papritur dhe ndjeheni sikur qetesia eshte prishur nje here e pergjithmone !

Binjaket

Sapo filluat mire diten e djeshme dhe sot dicka ju ngacmon nervat duke ju bere nervoz dhe keni ndjesine qe akoma nje e fshehte e juaja mund tju rrezikoj !

Gaforrja

Nje lajm i papritur ju kthen vemdndjen tek mundesia juaj per te ndryshuar nje situate ne dukje te ngaterruar keq !

Luani

Merruni sot me nje bisede delikate mbi nje ceshtje pune e cila megjithese nuk ishte stabel perseri ju jepte nje kenaqesi !

Virgjeresha

Sot mund te humbni rruges nje mbeshtetje e cila ju kishte dhene siguri Me kete ndryshim ndjeheni se do filloni nga e para nje rrugetim !

Peshorja

Nje femer e afert ju kujton se keni disa shpenzime shtese dhe se do beni nje ndryshim shtepie apo pronesie !

Akrepi

Jeni perseri perball ngjarjeve te reja dhe nje prurje te re njohjesh Spo mbaron cikli i njohjeve !Te tjeret behen shume te paqendrueshem !

Shigjetari

Nje pune e re dhe nje ndryshim nuk ju le te binji ne rutine Mjafton te mos ndjeheni ne mes te askundit

Bricjapi

Dashuria per ju duket mision i pamundur por nese filloni nje bashkejetese mos vini kushte !Mos beni ndryshime sot !

Ujori

Hena mbi Uranin tuaj ju fton te merreni me punen dhe nje ceshtje familjare Natyrisht nese ju ngelen me nerva !

Peshqit

Ska asgje te sigurt per ju qofte plan apo premtim Merrni me nend cfarre mund te ndodh mbi nje baze te paqendrueshme !

Continue Reading

Horoskopi

Do takoni 1 person qe do ju ndryshoj jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Mos i anashkaloni gjërat. Tregoni gatishmëri për të diskutuar gjithçka në shtëpi. Nëse ndiheni të pasigurt për disa vendime të fundit, diskutojini ato me familjen. Një familjar nuk do të jetë i gatshëm të ndryshojë mendje. Vetëm mbani mend: ata nuk mund t`i lexojnë mendimet tuaja. Kështu që mos i mbani për vete.

Demi

Takimi juaj i parë me dikë që sapo e keni njohur, ju dha përshtypjen se keni pak, ose aspak të përbashkëta me njëri-tjetrin. Tani që po kaloni më shumë kohë së bashku, mund të habiteni se sa mirë po dukeni bashkë. Kjo thjesht tregon se sa gënjeshtare mund të jenë përshtypjet e para.

Binjakët

Edhe pse do të dëshironit t’i largoni disa angazhime nga rruga juaj, nuk doni t’i nxitoni. Në fakt, në disa raste mund të preferoni t’ju jepet më shumë kohë për të shqyrtuar të gjitha faktet dhe shifrat e përfshira. Nëse vërtet duhet të merrni një vendim të shpejtë, mund të mbështeteni në intuitën tuaj për t’ju ndihmuar të bëni gjënë e duhur.

Gaforrja

Një familjar apo koleg po ju mërzit. Ky nuk është një rast i vetëm. Përtacia e tyre ju ka mërzitur për një kohë të gjatë. Do të jetë një lehtësim kur të shikoni se tashmë po i merr seriozisht detyrat e veta.

Luani

Jeni të etur për të ecur përpara me një projekt të veçantë. Në të njëjtën kohë ju pranoni kufizimet tuaja dhe nuk do ta lejoni veten të jeni tepër të sigurt duke ditur se si kjo mund t’ju shkatërrojë shpresat dhe dëshirat. Ju po mësoni nga gabimet tuaja të së kaluarës. Përparimi i qëndrueshëm do t’ju bëjë të ndiheni më shumë sesa të kënaqur.

Virgjëresha

Kurioziteti dhe vendosmëria e të tjerëve mund të mos pakësohet, por tani do ta keni më të lehtë të ndërmerrni veprime evazive. Ju ndjeni se dikush në shtëpi ka diçka në mendjen e tij. Nxitini ata që t’i nxjerrin hapur ankesat e tyre. Ju nuk mund t’i ndihmoni ata nëse nuk flasin për këtë.

Peshorja

Të folurit dhe jo përbuzja është mënyra e vetme për të zgjidhur keqkuptimet në vendin e punës. Në çështjet e dashurisë dhe miqësisë ju keni filluar të ndiheni më të kënaqur dhe më të lumtur se sa keni qenë për disa kohë. Kjo do të ketë shumë të bëjë me planet që po bëni për pushimet e ardhshme.

Akrepi

Dikush në familje po tregohet jashtëzakonisht kokëfortë dhe ju e dini që nuk jeni aq të paarsyeshëm sa po ju bëjnë të ndiheni. Mund të duket sikur ky njeri po del kastile kundër ideve tuaja vetëm e vetëm për oponencë.

Shigjetari

Një udhëtim i gjatë është një mundësi. Mezi prisni të takoheni me disa miq me të cilët ndani të njëjtin mendim. Ju madje mund të gjeni një mënyrë të shkëlqyer për të realizuar një hobi të përbashkët, ose për të mbledhur fonde për një bamirësi.

Bricjapi

Jeni të fokusuar në arritjen e rezultateve. Mos e humbisni humorin që mu karakterizon ndërkohë. Nëse po shpresoni t’i bëni përshtypje shefit tuaj, përballja me kërkesa të papritura, pa kërkuar udhëzime, do t`ju prishte punë.

Ujori

Imagjinata, origjinaliteti dhe vendosmëria është e juaja dhe mund t`i përdorni plotësisht. Mos u habisni kur të zbuloni se dëshira për t’u çliruar nga tradita është e fortë edhe pse dikush do të përpiqet të pengojë idetë tuaja jo të zakonshme.

Peshqit

Shëndeti juaj është i rëndësishëm dhe nuk duhet neglizhuar. Nëse jeni të përfshirë në ndonjë lloj sporti, do të jetë e rëndësishme të ndërmerrni veprime për të trajtuar çdo sëmundje fizike. Nëse i injoroni ato dhe keni stres të vazhdueshëm në trupin tuaj, kjo do t’ju pengojë të vazhdoni përpara.

Continue Reading

Horoskopi

Do te keni 1 zhvillim te madh ekonomik/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Dashi

Pozicioni i ri i Aferdites ne Binjak ji sjell prane njerez te afert dhe te dashur per ju !Do keni njohje te kendshme dhe mesazhe te bukurua!

Demi

Mund te ndodh qe kete periudhe te interesoheni per ekonomine dhe te luani me dy porta ne shkembimet ekonomike!

Binjaket

Aferdita ne shenjen tuaj ju bene joshes dhe ju sjell shume takime e kontakte Merruni me marredheniet ne pergjithesi!

Gaforrja

Nga sot klima ne ceshtjet sentimantale do jete shume e ngaterruar !Nje nervozizem ju sjell ne perballje me partneret tuaj!

Luani

Ceshtjet ekonomike ngaterrohen paksa !Por ne pune do keni shume hapesira per tu zhvilluar! Shfrytezojini!

Virgjerasha

Ceshtjet familjare rikthehen perseri per tu diskutuar Aferdita ne binjak ju sjell te dashur te rinj ne jeten tuaj!

Peshorja

Aferdita ne Binjak do premtoj shume per ju ne ceshtjet erotike !Por disa ceshtje pune perseri do grumbullohen shume!

Akrepi

Nga sot do cliroheni shume ne ceshtjet ekonomike Por per disa nga ju perseri do kete tensione e debate neper puna!

Shigjetari

Jeta ecen dhe ju po lufyoni midis te kaluares dhe te ardhmes Por nga sot jeta erotike do embeltohet!

Bricjapi

Nga sot duhet te perparoni ceshtje pune dhe shendeti Keni dilema ne ceshtjet personale dhe ekonomike!

Ujori

Dicka ndryshon sot ne jeten tuaj erotike! perpiquni te gjeni zgjidhje ne ceshtjet ekonomike !

Peshqit

Pasuria qe lidhet me familjen do shkoj me mbaresi ne diten e sotme !Persona te afert do kujdesen per ju !Nje plan mund te kete shtyrje!

Continue Reading

Trending