Connect with us

Horoskopi

Do t’u rrahë zemra fort nga emocionet dhe pasioni, këto shenja do të jenë çift këtë Nëntor

Published

on

DASHI:

Nëntori do të jetë një periudhë reflektimi në sferën sentimentale . Ata që janë lidhur prej disa muajsh duhet të kuptojnë se çfarë po ndodh me zemrën e tyre. Në vështirësi do të ndihen çiftet që kanë kaluar kriza të mëdha së fundmi.

Raportet delikate duhet t’i mbroni sa më shumë, sidomos në datat 22, 23, 29 dhe 30, ditë që do të karakterizohen nga nervozizmi. Disa njerëz që keni afër duan t’ju bëjnë të ndiheni në faj, edhe pse ju nuk keni për çfarë ta kritikoni veten.4

DEMI: Këtë periudhë edhe çiftet më të konsoliduara kanë pasur vështirësi, sidomos nëse është bërë fjalë për çështje ekonomike. Venusi do të nisë një tranzicion interesant. Hidheni me kujdes çdo hap në marrëdhënien tuaj. Kush nga ju mendon të martohet, duhet të jetë i bindur 100%.

Tradhtitë janë gjithnjë të rënda dhe nuk shërbejnë si zgjidhje për çiftet që nuk arrijnë më të kuptohen. Historitë që lindin gjatë muajit nëntor do të jenë interesante. Sprovat që keni kaluar deri tani kanë qenë të shumta dhe ndiheni të lodhur. Data 18 do të shënojë një takim të bukur, që dhuron emocione.

BINJAKËT: Ky muaj nuk do të jetë ai i dashurive të mëdha, pas të cilave do të humbni toruan. Ndiheni të qetë dhe po i vlerësoni më mirë ndjenjat. Puna ju ha shumë kohë dhe kjo gjë pasqyrohet edhe në familje. Bëni kujdes edhe në marrëdhëniet mes familjarëve, si prindër-fëmijë apo mes vëllezërve.

GAFORRJA: Gjatë këtij muaji do të bëni njohje të veçanta dhe intigruese. Janë të paktë ata që plotësojnë standardet rigoroze që keni ju në dashuri. Një përplasje e vogël mes partnerëve që kanë kaluar një krizë së fundmi. Keni kohë që keni nisur gjuetinë për emocione të reja, ja përse duhet ta kuptoni mirë rolin tuaj në çift.

Mos lini pas dore partnerët ngaqë ndiheni të lodhur. Yjet favorizojnë të gjitha çiftet që duan të bëhen me fëmijë apo të martohen brenda vitit tjetër.

LUANI: Të gjitha marrëdhëniet që janë krijuar në tetor do të ecin mirë, ndër çiftet e lidhura prej kohësh do të ndihen nën presion. Do ta keni të vështirë të sintonizoheni me personat që ju pëlqejnë, sidomos në datat 10, 11 dhe 17. Kujdes me xhelozitë. Lidhje dhe miqësi të reja. Do të debatoni me partnerët për disa shpenzime të paparashikuara. Lëreni ndonjëherë mënjanë krenarinë, pasi ndonjëherë ju hapin probleme edhe me njerëzit që doni më shumë.

VIRGJËRESHA: Në sferën sentimentale gjërat do të shkojnë më mirë, edhe pse gjithçka varet nga raportet që keni. Çiftet në krizë do ta marrin veten brenda disa javëve falë Venusit që i ndihmon. Dy javët e para do të jenë shumë intriguese për beqarët, pasi do të kenë shumë takime të reja. Mërkuri do të sjellë më shumë pasion, jo vetëm fizik, por edhe mendor. Shumë nga planetët do të jenë aktivë në shenjën tuaj.

Raporti me një grua në familje mund të sjellë debate nëse nuk tregoni diplomacinë e duhur. Çiftet që duan të bëhem me fëmijë mund të marrin lajme të mira. Çifteve të lidhura prej kohësh ju këshilloj të krijoni një kontakt më intim dhe shpirtëror me personin e zemrës.

PESHORJA: Sfera sentimentale nuk do të jetë aq e gjallëruar sa muajin e kaluar, por ndoshta shkaku i kësaj është individualizmi juaj për shkak të ngarkesës së madhe të punës. Nuk ju mungon kurrë dëshira për të qenë protagonistë, ja përse jetën private ndonjëherë pa dashur e kaloni në plan të dytë.

Mos flisni vetëm për problemet tuaja pa marrë parasysh ato të partnerit. Ndoshta do të ndieni se partneri ju qëndron larg dhe do të doni të sqaroni shumë gjëra, por këto kërkesa mund të shndërrohen edhe në polemika, sidomos në datat 14 dhe 15.

Mos bini pre e pesimizmit dhe mos harroni se kjo është thjesht një periudhë që ju vë në provë. Lidhjet e krijuara në këtë periudhë s’do të jenë thjesht aventura të vogla. Nëntori do të zgjojë pasionin. Ndoshta do ta gjeni dashurinë në një qytet tjetër, në ndonjë rrjet social, në vende ku s’e prisni.

AKREPI: Nëntori do të jetë një muaj i nxehtë për ndjenjat, pasi ardhja e Marsit në shenjën tuaj do të zgjojë pasionin brenda jush. Falë ndikimit pozitiv edhe të Venusit, datat 8 dhe 9 do të jenë plot shkëndija. Kjo është një periudhë interesante edhe për njohjet e reja, por edhe për çiftet që nuk duan të heqin dorë nga marrëdhëniet për probleme të vogla.

Beqarët do të ndiejnë nevojën për t’u çliruar dhe për të përqafuar emocionet e bukura dhe të sinqerta. Dashuritë e reja të kësaj periudhe janë shumë të rëndësishme, por bëni kujdes nëse po krijoni pa kuptuar dy lidhje paralele.

SHIGJETARI: Nëse s’jeni lidhur prej disa muajsh, ndoshta keni frikë të angazhoheni. Të thoni “të dua” është e lehtë, por pak më e vështirë është të ruani pasionin, sidomos për të lindurit e shenjës suaj që jetoni me ritme të shpejta. Pasioni më i madh për një Shigjetar është dashuria e paarritshme. Nëse njihni dikë të pavarur dhe që mban ritmin tuaj, atëherë kjo lidhje mund të zgjatë shumë.

Nëse partneri varet nga ju për gjithçka dhe ju ngjitet pa ju lënë hapësirën tuaj, atëherë ju e largoni direkt. Data 15 është e favorizuar për njohje të reja, sidomos në rrjete sociale. Emocionet mund të lindin nga momenti në moment.

BRICJAPI: Personat që nuk janë të dashuruar, por që duan të përjetojnë emocione, duhet të përveshin mëngët, sidomos nëse i kanë kaluar të tridhjetat. Edhe nëse disa çifte kanë mosmarrëveshje, nëse keni vullnetin e duhur, gjithçka do të kapërcehet. Nëntori do t’ju çlirojë nga tensioni që keni grumbulluar.

Mund të krijoni marrëdhënie me persona që janë larg jush. Venusi i ëmbël ndriçon sferën tuaj sentimentale. Nga data 17 deri më 28 do të kaloni situata interesante dhe aventura. Do të njihni dikë që është në harmoni me botën tuaj, sidomos për gjërat që mund t’ju ofrojë.

UJORI: Në sferën sentimentale nëntori do të jetë një muaj intrigues që do të vazhdojë të dhurojë emocione përgjatë muajve në vijim. Keni në zemër një person që ju pëlqen apo doni të ktheheni me dikë që keni dashur shumë, ndaj ju këshilloj të mos dyshoni shumë dhe ta lini veten të udhëhiqet nga instinkti.

Kush nga ju do të kalojë vetëm disa aventura, gjysma e parë e muajit është shumë e favorshme. Të rinjtë do të përballen me disa probleme në familje, sidomos nëse kanë krijuar një lidhje që prindërve nuk u pëlqen.

PESHQIT: Dashuria do të zgjohet, sidomos pas datës 5, kur Venusi i bën gjërat më interesante. Histori të reja dashurie apo edhe shkëndija të vjetra që nuk janë harruar. Nëse ju pëlqen vërtet dikush dhe doni t’i bini në sy, ky është momenti i duhur. Mes datave 12-14, do të gjeni kombinimin e duhur.

Nëse disa nga ju sapo janë ndarë, do të marrin nga ish-partnerët çka duan dhe do të gjejnë një zëvendësues shumë shpejt. Projektet në çift do të funksionojnë më mirë, madje edhe planet për fëmijë. Disa çifte që kanë probleme për të sjellë në jetë një fëmijë do të marrin në konsideratë edhe adoptimin.

Horoskopi

Do merrni 1 shume te mire parashe/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Horoskopi Paolo Fox Dashi: yjet ju buzëqeshin këtë të shtunë, përpiquni të përfitoni prej tyre. Puna vjen me një sasi të caktuar stresi, ndaj më mirë pushoni këtë fundjavë.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: dashuria ka nevojë për një qëndrueshmëri të caktuar ndaj ju duhet të luftoni për këtë. Kolegët vlerësojnë punën tuaj në ekip.

Horoskopi i Binjakëve Paolo Fox: pasioni dhe ndjenjat janë bërë si në slow motion, por në fund të muajit diçka do të zhbllokohet. Bëni mirë llogaritë se do të çuditeni nga faturat tuaja në javët e ardhshme.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: një pushim me partnerin është ajo që duhet për të rivendosur ekuilibrin. Për punonjësit e vetëpunësuar, ka lajme në horizont.

Horoskopi Paolo Fox Luani: jeni të pasionuar nga natyra, por ndonjëherë qëndrueshmëria është më e rëndësishme në marrëdhënie. Kujdes për ditët e ardhshme mos dilni me shpatë në punë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: energjitë lëngojnë, edhe në dashuri. Plogështia po vazhdon. Deri në fund të muajit, ata që nuk kanë gjetur ende një punë mund të kenë mundësi.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: pak tension në raportet me partnerin tuaj, shtyni diskutimet për të dielën. Është e vështirë të bësh miq në punë, por nuk ka mbaruar çdo gjë, ndaj mos nxitoni të arrini në përfundime pezmatuese.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: fundjava hapet me një hënë të mirë. Jupiteri gjithashtu buzëqesh sepse fati po ju prin në biznesin tuaj.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: gjërat po ecin mirë dhe vera dihet se ushqen pasionin. Javë e vështirë, më mirë pushoni pak duke e fjetur mendjen në ca gjëra.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: mëngjes pozitiv ky i kësaj të shtune 18, pak rënie entuziazmi do ta përjetoni pasdite. Javën e ardhshme do të ketë propozime interesante në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: nëse ende keni dyshime për të kaluarën, ndoshta është më mirë të përpiqeni të zbërtheni problemin. Ju pëlqen të punoni në një ekip, por preferoni të vazhdoni të punoni sipas planit tuaj. Qartësohuni me veten!

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: dashuria e kaluar, nëse kthehet, atëherë sigurisht që nuk është më një historie që i përket të tashmes, por ka qenë gjithnjë aty. Puna hap mundësi të reja, por kjo pritet në muajt e ardhshëm.

Continue Reading

Horoskopi

Mòs e bèsoni po dèshët! Edhe bíngòja edhe lòtária u bíe 8 shènjave këtu

Published

on

Universi sot do t’i bekojë të gjithë njerëzit me fat të mbarë dhe me shumë dashuri dhe do t’jua bëjë më të bukur dhe më të lehtë rrugën drejt të ardhmes tuaj. Sot, nga Universi do të merrni një lajm shumë të rëndësishëm dhe të vlefshëm se çfarë prítet të ndodhë pas 11 ditësh.

Gjëra pozitive do të vijnë në jetën e çdokujt prèj nesh dhe është mirë që tani të mësojmë të gjitha ato që deri tani kanë qenë të panjohura për ne. Universi do të dërgojë engjëjt që t’iu mbròjtur dhe për të qenë afër jush në çdo moment që ju mòs të njihni asnjë pèngèsë në jetën tuaj.

Engjëjt nuk do t’i lënë kùrrë në baltë pasi ata kanë një fùqí shumë hýjnore që do t’ju mbròjë nga çdo e kèqè. Pra, çfarë do t’ju ndòdhë pas 11 ditësh. Kjo eshte nje pyetje qe vjèn ne mèndjen tuaj dhe shume shpèjt ju do te mèrrni nje pergjigje.

Nese ke shènjen Ujor, Dash apo Bínjak – Data 17 dhe 22 qershor mùnd tju sjellë shumë energji pozitive në jetën tuaj dhe ka bekuar edhe familjarët tuaj. Ndáj për ju dhe familjen tuaj do të jetë sot një mbrèmje e qetë dhe dëshira jote do të marrë rrugën drejt plotësimit.

Pas 11 ditësh do të marrësh një lajm që lidhet me financat tuaja. Ti nuk do të ndíesh më nèvòjën për të marrë më lèk bòrxh apo për të qárë në fshèhtësi se financat tuaja janë pròblem.

Në 3 mënyra të ndrýshme jeta juaj do të mbushet me prosperitet pas 11 ditësh dhe kjo do të thotë se ose do të të rritet rròga, ose do të keni një ngritje të pa-imagjinueshme në biznes, ose do të jeni pjesë e një pròjekti shumë fitim-prùrës. Një nga këto 3 dhurata do t’i shtohet jetës tënde duke të të kthýer edhe njëherë buzëqeshjen.

Si mùnd ta falënderosh Universin? Sot në mbrëmje shkrùaj në një letër fjalët, “Univers, bekoje jetën time dhe shto më shumë prosperitet dhe gëzim në familjen time. Ti je fùqía më e madhe që ekzíston dhe unë besoj vetëm tek ty”.

Nese ke shènjen Dem, Peshore apo Luan – Ti e ke pastruar shpirtin tënd, shtëpinë tënde dhe gjithçka që të rrethon dhe tashmë je gati për të mësuar se çfarë dhurate do të të sjellë data e bekuar e 17 qershore.

Në jetën tënde ka pásùr shumë gëzim së fùndmi dhe familja jauj duhet e bashkuar, po një gjë e vògël në lidhje me shëndetin dhe situatën e krijuar po të mèrzít thellë në shpirt. Për 11 ditë rresht Universi do të krijojë një valë të fùqíshme energjie mbròjtëse për ju dhe familjen tuaj dhe kjo do të thotë se asnjë e kèqè shëndetësore nuk do t’iu gjejë.

Kështu, as nje sèmùndje nuk do të hýjë në familjen tuaj dhe nuk do t’iu prèkë pasi ju jo vetëm që po mbròheni, por edhe keni në krahët tuaj engjëjt mbròjtës të shëndetit, ndáj mos u mèrzít dhe thjesht shijoje këtë bekim dhe lumturi pasi do të jesh si “kokrra e mollës”. Fëmijët tuaj do të rriten të lumtur dhe të shëndetshëm.

Si mùnd ta falënderosh Universin? Sot në mbrëmje shkruaj në një letër fjalët, “Univers, të falënderoj për të gjithë fùqínë mbròjtëse dhe shëndetin e bekuar që po i jep familjes time. Lùtem që engjëjt tanë mbròjtës të jenë në anën time gjatë gjithë jetës pasi unë besoj vetëm tek mirësitë”.

Nese ke shènjen Akrep dhe Vírgjèreshá – Para dy ditësh një person shumë afër jush është pèrpjèkur të të krijojë një energji të madhe nègátive për të të príshur të ardhmen tuaj dhe fatin tuaj. Sot, është një ditë e bekuar e 16 qershorit dhe Universin e ke pásùr pranë gjatë gjithë ditës.

Kjo do të thotë se edhe pse ai person joti shumë i afërt i ka tentuar të gjithë mënyrat për të të bërë kèq në fshèhtësi, nuk ia ka dalë dot mbánë pasi përballë Universit nuk ka asnjë fòrcë tjetër më të fùqíshme. Këshilla më e mirë për ju është që në 11 ditë rresht, ju duhet që të mbani me vete një objekt që ju sjell dhe ju afron shumë me fatin.

Në këtë mënyrë objekti më i mirë mund të jetë një objekt nuse-páshke, ose thjesht një kokërr hudhër e cila do të jetë lidhja juaj me fatin e mbarë. Personi që ndòdhet pranë jush nuk do të ndálet deri sa t’ju shikojë të vùáni por objekti fatsjellës do të bëjë që ajo energji nègátive që ai person lèshon, do t’i kthehet mbrápsht dhe do të prèkë vetë atë.

Kjo do të thotë që sado që do tèntòjë që t’ju bëjë kèq, të gjitha lígësitë do të shkojnë vetëm tek personi me zèmrën e kèqe. Mos hárroni ta falënderoni Universin ndáj sot mèrrni një letër të bardhe dhe shkruani, “Univers, zhdùkí lígësitë dhe energjitë nègative nga jeta ime. Më mbrò nga mágjítë e zèza dhe nga njerëzit tòksikë.

Continue Reading

Horoskopi

Prísni deri në 18 qershor! Këtyre 5 shenjave fáti u sjèll një ‘shí me párá’

Published

on

Shenjë për shenjë, páráshíkùesja me e mire e fátit na zbùlon se si i jètòjnë keto dite dhe se çfare fáti do te kène 12 shènjat e hòròskòpít. Gjíthashtu dùhet të themi që yjet janë një nga símbòlet e shumta të kësaj dite.

Nje mesazh i madh dhe kùptimplòte per Dashín, Për shk.ak të tranzitit të shumë planeteve në shenjën e Bricjapit, këtë vit në periudhen e muajve te veres do të jeni shumë të lo.dhur dhe të str.esuar nga ritmet e punës plot te.nsion.

Kështu që duhet të relaksoheni dhe ta kaloni kohën tuaj në shoqërinë e disa njerëzve të dashur, me të cilët ndiheni plotësisht të qetë. Mërkuri ju ndihmon që të përb.alloni me frymën e duhur çdo të papritur. Çdo gjë është e m.undur në keto kohe dhe madje mùnd të fálni edhe dikë që ju ka dë.mtuar.

Festat për shenjën: Demi

Planetet në Bricjap këtë vit ju bëjnë që të jetoni shumë intensivisht anën shpirtërore të Kríshtlíndjeve. Për ju nuk është e mja.ftueshme vetëm dreka e zakonshme me të afërmit: ju duhet të luteni ose të meditoni për kuptimin më të thellë të kësaj feste.

Me Marsin dhe Jupiterin në një aspekt disonant, nuk është e thënë që të gjithë t’iu ndj.ekin ju, por duhet të jeni të gatshëm të ecni në rrugën tuaj duke sfi.duar gjy.kimin kr.itik dhe të r.ëndë të personave të dashur. Idealja për ju do të ishte të udhëtoni!

Shume lájme qe nuk dùhen hùmbur edhe per Dèmin, keto muajt e veres mùnd të jenë një m.undësi e mirë për të bërë një llogari të jetës tuaj dhe për të vendosur çfarë doni të ndodhë përsëri për ta bërë jetën tuaj më të bukur dhe emocionuese.

Me Mërkurin kùndër, do të ishte më mirë të mos mbështetesh shumë në mendje, gjë që mùnd të jetë mas.htruese. Planetet tek Bricjapi mùnd të të lidhin me disa njerëz që kanë të bëjnë me të kaluarën tuaj: shk.ëmbimi i urimeve në fakt mùnd të jetë një pretekst për të rifilluar dialogun me ju.

Çfare do ndòdhe per Gáfòrren? Mos u de.kurajoni nëse marrëdhëniet me disa njerëz janë pr.ishur në periudhën e fundit. Qershori dhe keto muajt e veres mùnd të bëjnë mrekulli dhe ju gjithashtu keni fatin për të shijuar një aspekt shumë të mirë nga Jupiteri.

Edhe këtë vit, Marsi feston me ju dhe ju fton të jetoni këtë ditë me entuziazëm dhe vitalitet të madh, duke tërh.equr në botën tuaj emocionale njerëzit që ju i doni shumë. I lini mënjanë pro.blemet sentimentale dhe përp.iquni të përballoni çdo sfídë me një buzëqeshje të madhe!

Shume dáshùri dhe dite te mira edhe per Luanin, Vera këtë vit mùnd të jenë edhe më të mira nëse kalohen në shoqërinë e fëmijëve të lumtur dhe të qeshur. Marsi dhe Jupiteri në aspektin dísònant mùnd të krijojnë pak konf.uzion në familje dhe të shka.tërrojnë atë harmoni që do të duhej për të krijuar atmosferën mag.jike që dëshironi.

Mùndohuni të rez.istoni dhe të udhëhíqeni nga paqja dhe gëzimi që janë tipike për këtë ditë feste. Mos u bèni shumë të përpiktë dhe krítik me njerëzit që iu rrethojnë.

Nje mágjí per Vírgjèreshën, Planetet në Bricjap këtë vit ju bèjnë të jetoni mag.jinë e muajve te veres me intensitet të veçantë. Dritat me ngjyrë, paketat shumëngjyrëshe dhe dekorimet rreth qytetit ju japin një ndjesi të mirë.

Ju jeni edhe më bujar se zakonisht dhe doni që t’i p.risni të dashurit tuaj me shumë dhurata dhe ka.rtolina urimi, nëpërmjet të cilave do të trègoni të gjithë dashamirësinë tuaj. Të papriturat mùnd t’iu vijnë vetëm nga Mërkuri dhe madje edhe pro.bleme që mùnd të bëjnë të ndr.yshoni programin në momentin e fundit.

Shume bèkime dhe fòrce per Peshoren, Ideja për të kaluar muajt tuaj te veres në shoqërinë e të afërmve, si gjithmonë, nuk të entuziazmon dhe këtë vit mùnd ta ndjeni edhe më të f.ortë nevojën për të shp.ëtuar.

Bëni llogaritë tuaja mirë dhe nëse Marsi nuk përfs.hin shumë shp.enzime, organizoni diçka alternative në shoqërinë e disa njerëzve të dashur. Sig.urohuni që të k.apni më të mirën që muajt e pùshímeve mùnd t’iu ofrojnë. Urímet e një personi, me të cilin ju nuk keni fòlur prèj kohësh mùnd t’iu bèfásojnë shumë.

Fáti koke e kembe me Akrèpat, Me Marsin dhe Jupiterin në anën tuaj ju mùnd të kaloni një muaj vere fantastike, plot pas.ion dhe entuziazëm, gëzim dhe vitalitet, alegri dhe entuziazëm.

Jeni të lumtur që kaloni pushimet tuaja me të dashurit tuaj dhe jeni gati për të lëvizur dhe për të udhëtuar tek dikush që jeton larg jush. Planetet tek Bricjapi ju bëjnë hip.eraktiv, si dhe ju bëjnë të kaloni shumë kohë në telefon: videoth.irrjet tuaja mùnd të bëjnë shumë njerëz të lumtur!

Dègjòju ju Shígjètarë, Mërkuri në shenjën tuaj ju bën të jetoni pushimet verore me fr.ymën e fëmijëve, me të njëjtën habi, të njëjtin entuziazëm dhe të njëjtën fantazi! Ju i keni vënë vetes qëllim që të jeni më praktik dhe konkret dhe planetet tek Bricjapi mùnd t’iu ndihmojnë që të jeni më objektiv.

Jupiteri ju kujton rëndësinë e kujdesit për njerëzit më të d.obët dhe më të vu.ajtur: altruizmi juaj mùnd të bëhet një shembull i mirë për shoqërinë!

Po per Bínjaket ç’ndòdh? Vera gjithmonë ju jep humor të mirë dhe këtë vit Venusi në shenjën tuaj mùnd t’iu bëjë edhe më romantik dhe emocionues. Yjet ju sugjerojnë që t’i kaloni këto ditë te qershorit me personin që doni, që të keni momente unike dhe të veçanta.

Atmosfera e muajve te pùshímeve mùnd të bëjë bashkë edhe dashuritë më të vë.shtira. Jupiteri dhe Marsi gjithashtu ju kujtojnë që të mos lini pas dore miqtë tuaj, të cilët duan të festojnë dhe shijojnë me ju ndonjë gëzim dhe sukses.

Kùjdès duhet te kèni Ujore, Shqe.tësimet e punës këtë vit do t’ju shoqërojë edhe gjatë muajve te veres dhe kështu që mùnd t’iu shohim të zhýtur në mendime në një cep të dhomës.

Sidoqoftë, Marsi dhe Jupiteri në një aspekt dísònant mùnd t’iu kthèjnë tek ma.gjia e pùshímeve dhe Hëna në Peshqit mùnd ta bëjë realitetin tuaj më të ëmbël dhe mágjík se sa mèndòni. Venusi sùgjeron që ta lèjoni veten të përkèdhèleni nga njerëzit e dashur, mos kíni fríkë të trègoni bríshtësínë tuaj.

Mèsazhí per Peshqít, Me Hënën në anën tuaj, qershori dhe muajt verore mùnd të jenë më mag.jike sesa i kishit imagjinuar! Ëndrrat e tua mùnd të bëhen realitet pikërisht këtë ditë. Intuita juaj mùnd të jetë prof.etike dhe ndjeshmëria ju bën të pèrshtáteni në mënyrë të përkryer me njerëzit që doni.

Marsi dhe Jupiteri në mënyrë të shkëlqyer ju gárantòjnë një formë të mrekùlluèshme fizike. Planetet në Bricjap ju kùjtojnë që të rèzèrvoni një pjesë të vogël të ditës për miqtë tuaj të dashur.

Continue Reading

Trending