Connect with us

Horoskopi

Do te fitoni 1 pasuri dhe do te beheni te pasur/ Keto jane 4 shenjat qe do behen milionere kete muaj

Published

on

Dashi

Këtë muaj, do të mendoni të filloni një regjim të ri të shëndetit. Në fillim të muajit, dëshira juaj për t’u lidhur me parimet fetare do të zgjohet. Nga mesi i muajit do të keni gjetur zgjidhje për problemet tuaja psikologjike. Është një moment i mrekullueshëm për të filluar një biznes të ri. Shqetësimet e ndërveprimit punëdhënës-punonjës do të zgjidhen. Gjatë gjithë muajit, do të jeni aktiv, të shoqërueshëm dhe optimist. Financat tuaja mund të kenë disa tendenca rënëse, por nuk ka asgjë për t’u shqetësuar. Transaksionet tuaja të mëparshme padyshim që kanë sjellë fitime të mira. Do të mund të shpenzoni më shumë për artikuj luksi.

Demi

Këtë muaj, mirëqenia dhe shëndeti juaj mendor do t’ju habisin. Do të keni disa takime me mjekun, por pas javës së dytë, do të jeni në gjendje të filloni një sipërmarrje dhe stabiliteti juaj do të përforcohet. Javën e fundit pastaj do të jeni të rraskapitur mendërisht. Do të tërhiqeni pas gjërave që ju ngjallin interes dhe do të gjeni zgjidhje për pyetjet që ju shqetësojnë prej kohësh. Ditët e fundit të muajit do t’ju edukojnë për ambiciet tuaja, dëshirat dhe disa projekte ekipi në të cilat jeni duke marrë pjesë. Do ta përjetoni gjithçka intensivisht.

Binjakët

Këtë muaj, theksi do të vihet në përfundimin e nismave të mëparshme. Ky muaj do t’ju mbyllë në punë, veçanërisht në gjysmën e dytë. Disa njerëz do t’ju kthejnë shpinën këtë muaj. Në fund të muajit gjithçka do të kthehet në normalitet. Do të jeni të lirë të artikuloni veten dhe të njiheni nga njerëzit në mjedisin tuaj të përditshëm. Qëllimet tuaja të ardhshme po bëhen më madhështore dhe më ambicioze. Shkalla me të cilën do të përshpejtohet përparimi juaj do t’ju tronditë këtë muaj. Përsa i përket marrëdhënieve, pas datës 15, mund të prisni një propozim ose diçka të re. Do të keni një dëshirë më të fortë për misticizëm dhe qetësi në fund të muajit. Nëse keni pasur probleme me bashkëshortin, martesa juaj do të përmirësohet këtë muaj.

Gaforrja

Java e parë do të fokusohet në tema që lidhen me profesionin tuaj ose në portretizimin e imazhit dhe reputacionit që dëshironi të përcillni. Do të jeni të qetë për pjesën tjetër të muajit. Mendimet tuaja do t’ju çojnë prapa në kohë, në aventurat ose marrëdhëniet e mëparshme, në mënyrë që të kuptoni se si ju ka munguar ndonjë. Do të kujtoni ato që keni mësuar. Do të keni një muaj të thjeshtë dhe të këndshëm përpara, por mos bëni blerje të rëndësishme gjatë kësaj kohe. Në tre javët e para të muajit, shmangni marrjen e rreziqeve dhe investimin e shumave të mëdha të parave. Dashuria do t’ju japë qetësi në vazhdën e trazirave këtë muaj.

Luani

Në javën e tretë të muajit do të shfaqen shanset ekonomike. Këtë muaj, gjithashtu ka të ngjarë ta teproni me shpenzimet tuaja. Java e dytë është koha më e mirë që ju të filloni një biznes të ri. Së fundi, mund të kuptoni se duhet të rrisni vetëdijen dhe reagimin tuaj. Fillimi i muajit mund të jetë i vështirë për jetën tuaj personale, por pas datës 15 do të kërkoni ndërveprime që do t’ju afrojnë më shumë me ata që doni dhe do t’ju lejojnë të bëni një premtim afatgjatë. Shëndeti juaj do të kërkojë disiplinë në pjesën e dytë të muajit, ndaj tregohuni të kujdesshëm. Këtë muaj, fëmijët tuaj do të bëjnë përmirësime të dukshme.

Virgjëresha

Nuk do të mbështeteni në intuitën dhe energjinë tuaj të brendshme; në vend të kësaj, pasuria, shpejtësia, sharmi dhe eleganca do t’ju shtyjnë përpara. Këtë muaj, kolegët do të jenë të ashpër me ju. Mosmarrëveshjet dhe rrethanat e tensionuara me marrëdhënien tuaj duhet të shmangen. Ju do të rishqyrtoni vlerat tuaja – ekonomikisht, akademikisht dhe emocionalisht – pas datës 12. Në gjysmën e parë të muajit, shëndeti juaj do të jetë i mirë, por pjesa e dytë do të kërkojë më shumë kujdes. Këtë muaj shmangni bastet e bazuara në intuitë, ose mund të humbni shumë para.

Peshorja

Ky muaj do t’i japë fund telasheve tuaja financiare pasi do të merrni fonde të bollshme, veçanërisht nga burime të vjetra dhe gjysma e dytë e muajit padyshim do t’ju tregojë rezultatet. Përsa i përket shtëpisë dhe karrierës, lidhjet do të jenë pak më komplekse për ju këtë muaj, por kur bëhet fjalë për ndjenjat e dashurisë, do të ketë takime dhe biseda të shumta që do t’i vlerësoni. Këtë muaj, Peshorja duhet të jetë pranuese dhe e shoqërueshme, por të mos bëjë ndonjë angazhim të madh. Ndërsa muaji përparon, pasioni, mençuria, eksplorimi, mësimi dhe ngjarjet artistike do të rriten.

Akrepi

Në planin e biznesit, do të keni një muaj të mbushur me punë dokumentesh dhe udhëtime. Do të kënaqeni me dhembshurinë që të tjerët do tregojnë për ju, por ky emocion do t’ju largojë vëmendjen nga gjendja juaj financiare dhe do të jeni më të prirur për të shpenzuar para në gjysmën e dytë të muajit. Këtë muaj përpiquni ta mbani dorën shtrënguar. Do të duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm nga mesi i muajit, pasi investimet e mëdha ka të ngjarë t’ju zhytin më thellë në borxhe. Ju mund të prisni lajme pozitive nga çështjet gjyqësore, si dhe të udhëtoni në vende të largëta drejt fundit të muajit. Mos lejoni që dëshirat tuaja të pengojnë suksesin tuaj.

Shigjetari

Për sa i përket zotërimeve të pasurive tuaja, nuk do të ndryshojë gjë. Fokusi i këtij muaji është te fëmijët, stabiliteti dhe marrëdhëniet ndërpersonale. Në javën e tretë të këtij muaji do të vini re një ndryshim në jetën martesore. Mos u frikësoni, nuk do jetë diçka shqetësuese. Në javën e fundit të muajit gjithçka do të shkojë në vendin e duhur. Një mundësi madhështore mund të rishfaqet nga e kaluara. Me familjen dhe miqtë, pjesa e dytë e muajit do jetë një kohë e mrekullueshme për të folur për horizonte të reja.

Bricjapi

Keni qenë të ashpër me veten për një kohë të gjatë i dashur Bricjap, dhe Afërdita ju ka sjellë pushim dhe qetësi këtë muaj. Është më mirë të qëndroni brenda dhe të ruani energjinë tuaj. Duhet të jeni vigjilentë ndaj kundërshtarëve tuaj. Përpjekjet romantike dhe artistike marrin një nxitje të mrekullueshme, por në fund të muajit fokusi kalon në më shumë bashkëpunim nga kolegët dhe autoritetet. Bashkëpunimi do t’ju trokasë në derë dhe do të jetë një mundësi që ia vlen ta shfrytëzoni. Duhet të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm në lidhje me ndikimin e syrit të keq në familjen tuaj. Sidomos në fillim të muajit, do t’ju duhet të jeni më të hapur ndaj energjive të mira. Do të kuptoni gjithashtu rëndësinë e reflektimit, gjë që do t’ju bëjë të kuptoni shumë gjëra deri në fund të muajit.

Ujori

Do të përjetoni disa çështje të papritura në punë, por në përgjithësi, ky muaj do të jetë i drejtpërdrejtë dhe i lehtë për ju. Optimistë, intelektualë, sportivë dhe me hobi. Këtë muaj bëni një pushim, relaksohuni dhe prisni. Ndërsa muaji përparon, do të keni sukses të rëndësishëm në zhvillimin e marrëdhënieve burokratike, zyrtare, kulturore dhe të favorshme, të cilat mund t’ju japin një nxitje në shqetësimet familjare, ekonomike ose financiare. Këtë muaj, gjithçka do të zgjidhet në frontin e dashurisë. Nëse jeni beqarë, do arrini të gjeni partnerin ideal për ju.

Peshqit

Këtë muaj, shpresat tuaja do të rriten të dashur Peshq. Do të jeni të relaksuar nga romanca, miqtë dhe argëtimi. Do të ketë një mori opsionesh të reja. Në pjesën e dytë të muajit, ka më shumë gjasa të zbuloni dashurinë në vendin e punës. Mos bëni plane afatgjata këtë muaj pasi Venusi do të jetë në një pozicion të pafavorshëm. Një is hi dashur mund të tentojë të rilidhet me ju. Këtë muaj, arritjet nga institucionet, organizatat joqeveritare dhe bamirësitë do të trokasin në derën tuaj. Deri në fund të muajit, do të keni bërë disa kontakte të dobishme. Saturni mund të ketë një efekt në paqen tuaj mendore. Do të keni një muaj të mrekullueshëm.

Horoskopi

Do merrni 1 shume te mire parashe/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Horoskopi Paolo Fox Dashi: yjet ju buzëqeshin këtë të shtunë, përpiquni të përfitoni prej tyre. Puna vjen me një sasi të caktuar stresi, ndaj më mirë pushoni këtë fundjavë.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: dashuria ka nevojë për një qëndrueshmëri të caktuar ndaj ju duhet të luftoni për këtë. Kolegët vlerësojnë punën tuaj në ekip.

Horoskopi i Binjakëve Paolo Fox: pasioni dhe ndjenjat janë bërë si në slow motion, por në fund të muajit diçka do të zhbllokohet. Bëni mirë llogaritë se do të çuditeni nga faturat tuaja në javët e ardhshme.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: një pushim me partnerin është ajo që duhet për të rivendosur ekuilibrin. Për punonjësit e vetëpunësuar, ka lajme në horizont.

Horoskopi Paolo Fox Luani: jeni të pasionuar nga natyra, por ndonjëherë qëndrueshmëria është më e rëndësishme në marrëdhënie. Kujdes për ditët e ardhshme mos dilni me shpatë në punë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: energjitë lëngojnë, edhe në dashuri. Plogështia po vazhdon. Deri në fund të muajit, ata që nuk kanë gjetur ende një punë mund të kenë mundësi.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: pak tension në raportet me partnerin tuaj, shtyni diskutimet për të dielën. Është e vështirë të bësh miq në punë, por nuk ka mbaruar çdo gjë, ndaj mos nxitoni të arrini në përfundime pezmatuese.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: fundjava hapet me një hënë të mirë. Jupiteri gjithashtu buzëqesh sepse fati po ju prin në biznesin tuaj.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: gjërat po ecin mirë dhe vera dihet se ushqen pasionin. Javë e vështirë, më mirë pushoni pak duke e fjetur mendjen në ca gjëra.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: mëngjes pozitiv ky i kësaj të shtune 18, pak rënie entuziazmi do ta përjetoni pasdite. Javën e ardhshme do të ketë propozime interesante në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: nëse ende keni dyshime për të kaluarën, ndoshta është më mirë të përpiqeni të zbërtheni problemin. Ju pëlqen të punoni në një ekip, por preferoni të vazhdoni të punoni sipas planit tuaj. Qartësohuni me veten!

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: dashuria e kaluar, nëse kthehet, atëherë sigurisht që nuk është më një historie që i përket të tashmes, por ka qenë gjithnjë aty. Puna hap mundësi të reja, por kjo pritet në muajt e ardhshëm.

Continue Reading

Horoskopi

Mòs e bèsoni po dèshët! Edhe bíngòja edhe lòtária u bíe 8 shènjave këtu

Published

on

Universi sot do t’i bekojë të gjithë njerëzit me fat të mbarë dhe me shumë dashuri dhe do t’jua bëjë më të bukur dhe më të lehtë rrugën drejt të ardhmes tuaj. Sot, nga Universi do të merrni një lajm shumë të rëndësishëm dhe të vlefshëm se çfarë prítet të ndodhë pas 11 ditësh.

Gjëra pozitive do të vijnë në jetën e çdokujt prèj nesh dhe është mirë që tani të mësojmë të gjitha ato që deri tani kanë qenë të panjohura për ne. Universi do të dërgojë engjëjt që t’iu mbròjtur dhe për të qenë afër jush në çdo moment që ju mòs të njihni asnjë pèngèsë në jetën tuaj.

Engjëjt nuk do t’i lënë kùrrë në baltë pasi ata kanë një fùqí shumë hýjnore që do t’ju mbròjë nga çdo e kèqè. Pra, çfarë do t’ju ndòdhë pas 11 ditësh. Kjo eshte nje pyetje qe vjèn ne mèndjen tuaj dhe shume shpèjt ju do te mèrrni nje pergjigje.

Nese ke shènjen Ujor, Dash apo Bínjak – Data 17 dhe 22 qershor mùnd tju sjellë shumë energji pozitive në jetën tuaj dhe ka bekuar edhe familjarët tuaj. Ndáj për ju dhe familjen tuaj do të jetë sot një mbrèmje e qetë dhe dëshira jote do të marrë rrugën drejt plotësimit.

Pas 11 ditësh do të marrësh një lajm që lidhet me financat tuaja. Ti nuk do të ndíesh më nèvòjën për të marrë më lèk bòrxh apo për të qárë në fshèhtësi se financat tuaja janë pròblem.

Në 3 mënyra të ndrýshme jeta juaj do të mbushet me prosperitet pas 11 ditësh dhe kjo do të thotë se ose do të të rritet rròga, ose do të keni një ngritje të pa-imagjinueshme në biznes, ose do të jeni pjesë e një pròjekti shumë fitim-prùrës. Një nga këto 3 dhurata do t’i shtohet jetës tënde duke të të kthýer edhe njëherë buzëqeshjen.

Si mùnd ta falënderosh Universin? Sot në mbrëmje shkrùaj në një letër fjalët, “Univers, bekoje jetën time dhe shto më shumë prosperitet dhe gëzim në familjen time. Ti je fùqía më e madhe që ekzíston dhe unë besoj vetëm tek ty”.

Nese ke shènjen Dem, Peshore apo Luan – Ti e ke pastruar shpirtin tënd, shtëpinë tënde dhe gjithçka që të rrethon dhe tashmë je gati për të mësuar se çfarë dhurate do të të sjellë data e bekuar e 17 qershore.

Në jetën tënde ka pásùr shumë gëzim së fùndmi dhe familja jauj duhet e bashkuar, po një gjë e vògël në lidhje me shëndetin dhe situatën e krijuar po të mèrzít thellë në shpirt. Për 11 ditë rresht Universi do të krijojë një valë të fùqíshme energjie mbròjtëse për ju dhe familjen tuaj dhe kjo do të thotë se asnjë e kèqè shëndetësore nuk do t’iu gjejë.

Kështu, as nje sèmùndje nuk do të hýjë në familjen tuaj dhe nuk do t’iu prèkë pasi ju jo vetëm që po mbròheni, por edhe keni në krahët tuaj engjëjt mbròjtës të shëndetit, ndáj mos u mèrzít dhe thjesht shijoje këtë bekim dhe lumturi pasi do të jesh si “kokrra e mollës”. Fëmijët tuaj do të rriten të lumtur dhe të shëndetshëm.

Si mùnd ta falënderosh Universin? Sot në mbrëmje shkruaj në një letër fjalët, “Univers, të falënderoj për të gjithë fùqínë mbròjtëse dhe shëndetin e bekuar që po i jep familjes time. Lùtem që engjëjt tanë mbròjtës të jenë në anën time gjatë gjithë jetës pasi unë besoj vetëm tek mirësitë”.

Nese ke shènjen Akrep dhe Vírgjèreshá – Para dy ditësh një person shumë afër jush është pèrpjèkur të të krijojë një energji të madhe nègátive për të të príshur të ardhmen tuaj dhe fatin tuaj. Sot, është një ditë e bekuar e 16 qershorit dhe Universin e ke pásùr pranë gjatë gjithë ditës.

Kjo do të thotë se edhe pse ai person joti shumë i afërt i ka tentuar të gjithë mënyrat për të të bërë kèq në fshèhtësi, nuk ia ka dalë dot mbánë pasi përballë Universit nuk ka asnjë fòrcë tjetër më të fùqíshme. Këshilla më e mirë për ju është që në 11 ditë rresht, ju duhet që të mbani me vete një objekt që ju sjell dhe ju afron shumë me fatin.

Në këtë mënyrë objekti më i mirë mund të jetë një objekt nuse-páshke, ose thjesht një kokërr hudhër e cila do të jetë lidhja juaj me fatin e mbarë. Personi që ndòdhet pranë jush nuk do të ndálet deri sa t’ju shikojë të vùáni por objekti fatsjellës do të bëjë që ajo energji nègátive që ai person lèshon, do t’i kthehet mbrápsht dhe do të prèkë vetë atë.

Kjo do të thotë që sado që do tèntòjë që t’ju bëjë kèq, të gjitha lígësitë do të shkojnë vetëm tek personi me zèmrën e kèqe. Mos hárroni ta falënderoni Universin ndáj sot mèrrni një letër të bardhe dhe shkruani, “Univers, zhdùkí lígësitë dhe energjitë nègative nga jeta ime. Më mbrò nga mágjítë e zèza dhe nga njerëzit tòksikë.

Continue Reading

Horoskopi

Prísni deri në 18 qershor! Këtyre 5 shenjave fáti u sjèll një ‘shí me párá’

Published

on

Shenjë për shenjë, páráshíkùesja me e mire e fátit na zbùlon se si i jètòjnë keto dite dhe se çfare fáti do te kène 12 shènjat e hòròskòpít. Gjíthashtu dùhet të themi që yjet janë një nga símbòlet e shumta të kësaj dite.

Nje mesazh i madh dhe kùptimplòte per Dashín, Për shk.ak të tranzitit të shumë planeteve në shenjën e Bricjapit, këtë vit në periudhen e muajve te veres do të jeni shumë të lo.dhur dhe të str.esuar nga ritmet e punës plot te.nsion.

Kështu që duhet të relaksoheni dhe ta kaloni kohën tuaj në shoqërinë e disa njerëzve të dashur, me të cilët ndiheni plotësisht të qetë. Mërkuri ju ndihmon që të përb.alloni me frymën e duhur çdo të papritur. Çdo gjë është e m.undur në keto kohe dhe madje mùnd të fálni edhe dikë që ju ka dë.mtuar.

Festat për shenjën: Demi

Planetet në Bricjap këtë vit ju bëjnë që të jetoni shumë intensivisht anën shpirtërore të Kríshtlíndjeve. Për ju nuk është e mja.ftueshme vetëm dreka e zakonshme me të afërmit: ju duhet të luteni ose të meditoni për kuptimin më të thellë të kësaj feste.

Me Marsin dhe Jupiterin në një aspekt disonant, nuk është e thënë që të gjithë t’iu ndj.ekin ju, por duhet të jeni të gatshëm të ecni në rrugën tuaj duke sfi.duar gjy.kimin kr.itik dhe të r.ëndë të personave të dashur. Idealja për ju do të ishte të udhëtoni!

Shume lájme qe nuk dùhen hùmbur edhe per Dèmin, keto muajt e veres mùnd të jenë një m.undësi e mirë për të bërë një llogari të jetës tuaj dhe për të vendosur çfarë doni të ndodhë përsëri për ta bërë jetën tuaj më të bukur dhe emocionuese.

Me Mërkurin kùndër, do të ishte më mirë të mos mbështetesh shumë në mendje, gjë që mùnd të jetë mas.htruese. Planetet tek Bricjapi mùnd të të lidhin me disa njerëz që kanë të bëjnë me të kaluarën tuaj: shk.ëmbimi i urimeve në fakt mùnd të jetë një pretekst për të rifilluar dialogun me ju.

Çfare do ndòdhe per Gáfòrren? Mos u de.kurajoni nëse marrëdhëniet me disa njerëz janë pr.ishur në periudhën e fundit. Qershori dhe keto muajt e veres mùnd të bëjnë mrekulli dhe ju gjithashtu keni fatin për të shijuar një aspekt shumë të mirë nga Jupiteri.

Edhe këtë vit, Marsi feston me ju dhe ju fton të jetoni këtë ditë me entuziazëm dhe vitalitet të madh, duke tërh.equr në botën tuaj emocionale njerëzit që ju i doni shumë. I lini mënjanë pro.blemet sentimentale dhe përp.iquni të përballoni çdo sfídë me një buzëqeshje të madhe!

Shume dáshùri dhe dite te mira edhe per Luanin, Vera këtë vit mùnd të jenë edhe më të mira nëse kalohen në shoqërinë e fëmijëve të lumtur dhe të qeshur. Marsi dhe Jupiteri në aspektin dísònant mùnd të krijojnë pak konf.uzion në familje dhe të shka.tërrojnë atë harmoni që do të duhej për të krijuar atmosferën mag.jike që dëshironi.

Mùndohuni të rez.istoni dhe të udhëhíqeni nga paqja dhe gëzimi që janë tipike për këtë ditë feste. Mos u bèni shumë të përpiktë dhe krítik me njerëzit që iu rrethojnë.

Nje mágjí per Vírgjèreshën, Planetet në Bricjap këtë vit ju bèjnë të jetoni mag.jinë e muajve te veres me intensitet të veçantë. Dritat me ngjyrë, paketat shumëngjyrëshe dhe dekorimet rreth qytetit ju japin një ndjesi të mirë.

Ju jeni edhe më bujar se zakonisht dhe doni që t’i p.risni të dashurit tuaj me shumë dhurata dhe ka.rtolina urimi, nëpërmjet të cilave do të trègoni të gjithë dashamirësinë tuaj. Të papriturat mùnd t’iu vijnë vetëm nga Mërkuri dhe madje edhe pro.bleme që mùnd të bëjnë të ndr.yshoni programin në momentin e fundit.

Shume bèkime dhe fòrce per Peshoren, Ideja për të kaluar muajt tuaj te veres në shoqërinë e të afërmve, si gjithmonë, nuk të entuziazmon dhe këtë vit mùnd ta ndjeni edhe më të f.ortë nevojën për të shp.ëtuar.

Bëni llogaritë tuaja mirë dhe nëse Marsi nuk përfs.hin shumë shp.enzime, organizoni diçka alternative në shoqërinë e disa njerëzve të dashur. Sig.urohuni që të k.apni më të mirën që muajt e pùshímeve mùnd t’iu ofrojnë. Urímet e një personi, me të cilin ju nuk keni fòlur prèj kohësh mùnd t’iu bèfásojnë shumë.

Fáti koke e kembe me Akrèpat, Me Marsin dhe Jupiterin në anën tuaj ju mùnd të kaloni një muaj vere fantastike, plot pas.ion dhe entuziazëm, gëzim dhe vitalitet, alegri dhe entuziazëm.

Jeni të lumtur që kaloni pushimet tuaja me të dashurit tuaj dhe jeni gati për të lëvizur dhe për të udhëtuar tek dikush që jeton larg jush. Planetet tek Bricjapi ju bëjnë hip.eraktiv, si dhe ju bëjnë të kaloni shumë kohë në telefon: videoth.irrjet tuaja mùnd të bëjnë shumë njerëz të lumtur!

Dègjòju ju Shígjètarë, Mërkuri në shenjën tuaj ju bën të jetoni pushimet verore me fr.ymën e fëmijëve, me të njëjtën habi, të njëjtin entuziazëm dhe të njëjtën fantazi! Ju i keni vënë vetes qëllim që të jeni më praktik dhe konkret dhe planetet tek Bricjapi mùnd t’iu ndihmojnë që të jeni më objektiv.

Jupiteri ju kujton rëndësinë e kujdesit për njerëzit më të d.obët dhe më të vu.ajtur: altruizmi juaj mùnd të bëhet një shembull i mirë për shoqërinë!

Po per Bínjaket ç’ndòdh? Vera gjithmonë ju jep humor të mirë dhe këtë vit Venusi në shenjën tuaj mùnd t’iu bëjë edhe më romantik dhe emocionues. Yjet ju sugjerojnë që t’i kaloni këto ditë te qershorit me personin që doni, që të keni momente unike dhe të veçanta.

Atmosfera e muajve te pùshímeve mùnd të bëjë bashkë edhe dashuritë më të vë.shtira. Jupiteri dhe Marsi gjithashtu ju kujtojnë që të mos lini pas dore miqtë tuaj, të cilët duan të festojnë dhe shijojnë me ju ndonjë gëzim dhe sukses.

Kùjdès duhet te kèni Ujore, Shqe.tësimet e punës këtë vit do t’ju shoqërojë edhe gjatë muajve te veres dhe kështu që mùnd t’iu shohim të zhýtur në mendime në një cep të dhomës.

Sidoqoftë, Marsi dhe Jupiteri në një aspekt dísònant mùnd t’iu kthèjnë tek ma.gjia e pùshímeve dhe Hëna në Peshqit mùnd ta bëjë realitetin tuaj më të ëmbël dhe mágjík se sa mèndòni. Venusi sùgjeron që ta lèjoni veten të përkèdhèleni nga njerëzit e dashur, mos kíni fríkë të trègoni bríshtësínë tuaj.

Mèsazhí per Peshqít, Me Hënën në anën tuaj, qershori dhe muajt verore mùnd të jenë më mag.jike sesa i kishit imagjinuar! Ëndrrat e tua mùnd të bëhen realitet pikërisht këtë ditë. Intuita juaj mùnd të jetë prof.etike dhe ndjeshmëria ju bën të pèrshtáteni në mënyrë të përkryer me njerëzit që doni.

Marsi dhe Jupiteri në mënyrë të shkëlqyer ju gárantòjnë një formë të mrekùlluèshme fizike. Planetet në Bricjap ju kùjtojnë që të rèzèrvoni një pjesë të vogël të ditës për miqtë tuaj të dashur.

Continue Reading

Trending