Connect with us

Horoskopi

Akrepi i pari, Dashi i Fundit/ Astrologu Paolo Fox ben renditjen e shenjave per fillimin e muajit Nentor

Published

on

DASHI: 

Këto do të jenë ditë të trazuara, gjatë të cilave do të përjetoni kriza paniku dhe do të jeni në humor të keq. Gjendja juaj e rënduar shpirtërore do të ndikojë për keq edhe në marrëdhënie me familjarët. Megjithatë, situata do të lehtësohet gjatë fundjavës. Një traumë e së kaluarës mund të kthehet sërish në jetën tuaj, por do të mund të vazhdoni përpara. Mundohuni që të përqendroheni në të tashmen. Nostalgjia dhe zemërimi nuk sjellin asgjë të mirë. Merrini gjërat me radhë, sidomos nëse kohët e fundit keni pasur zhgënjime në aspektin sentimental e profesional. Koha i shëron të gjitha plagët, por duhet të bëni durim. 

DEMI: 

Stina e vjeshtës nuk ju pëlqen, sepse ju ngjall trishtim, por mund ta shfrytëzoni këtë kohë për të arritur diçka të kënaqshme. Ata që janë në marrëdhënie pune mund të ngrihen në detyrë ose të zgjerojnë klientelën për të shtuar të ardhurat. Informohuni në lidhje me të rejat e fundit. Mos i refuzoni këshillat dhe kritikat e kolegëve, miqve apo të afërmve, pasi mund të rezultojnë të dobishme! Në fund të javës do të merrni lajme interesante. Kujdesuni për veten dhe shmangni shpenzimet për gjëra të panevojshme.

BINJAKËT:

 Viti 2021 ka sjellë shumë ndryshime në jetën tuaj, por surprizat nuk kanë mbaruar ende. Gjatë pjesës së parë të javës mund të hasni vështirësi në aspektin familjar apo profesional. Cilido qoftë problemi, mos u dekurajoni. Planifikoni me kujdes gjithçka dhe mos i lini të tëra gjërat për një ditë, por ndajini mirë punët. Hap pas hapi do të jeni në gjendje të bëni një ndryshim. Besoni në forcat tuaja dhe mos prisni asgjë nga askush. Kujdesuni për shëndetin dhe ruhuni nga i ftohti. Vështirësitë do të jenë të shumta, por fundjava do të sjellë qetësi.

GAFORRJA:

 Të lindurit e kësaj shenje janë njerëz të dhembshur dhe të ndjeshëm. Së fundmi keni humbur një person të dashur dhe e kujtoni me nostalgji. Mundohuni megjithatë që dëshpërimi të mos ju vërë përfund. Edhe pse kujtimet ju ngjallin trishtim, mos harroni se jeni ky që jeni falë përvojave të kaluara. Në çdo rast, yjet na ftojnë të shikojmë të ardhmen me entuziazëm. Gjëra të bukura ju presin. Njerëzit përreth jush do t’ju frymëzojnë. Mos u merrni me thashetheme, por përqendrohuni në projektet që doni t’i përfundoni brenda vitit 2022. Kjo do të jetë një javë e mbarë për ata që duan të shtojnë familjen.

LUANI:

 Në aspektin sentimental do të përjetoni dhembka dashurie. Çiftet që janë bashkë prej shumë vitesh duket se kanë arritur në një udhëkryq dhe ndarja mund të jetë e pashmangshme. Por, mes të njohurve tuaj ka nga ata që do të donin ta thellonin lidhjen me ju…Fundi i vitit po afron dhe jeni të shqetësuar, sepse mund të mos i keni realizuar të gjitha objektivat tuaja. Mundohuni që të paktën të përfundoni një prej projekteve të shumta që keni. Fantazia nuk do t’ju mungojë dhe kjo do të jetë një pikë në favorin tuaj. Kujdesuni për ushqimet që konsumoni dhe mbajeni trupin të hidratuar.

VIRGJËRESHA: 

Ditë të rëndësishme ju presin. Do të kujtoni me nostalgji njerëzit që keni humbur dhe do të ndërgjegjësoheni se koha ikën dhe nuk kthehet më. Ndjesia se nuk po bëni asgjë mund t’ju shkaktojë mërzi, por mos bini në pesimizëm. Mos u merrni me thashetheme, por as mos u shkëputni nga jeta sociale. Duhet të shkundeni nga plogështia, sepse disa angazhime është e pamundur për t’i anuluar. Gjenduni pranë familjarëve tuaj dhe kushtojuni vëmendje atyre. Fundjava do të jetë e këndshme dhe do të arrini ta merrni veten nga lodhja.

PESHORJA:

 Në aspektin e dashurisë do të keni shumë fat. Kjo vlen si për zemrat e vetmuara ashtu edhe për çiftet. Së shpejti do ta gjeni veten duke udhëtuar drejt një destinacioni të rëndësishëm, ku do t’ju hapen dyert e një të ardhmeje të ndritur. Kjo do të jetë java e bilanceve. Fundi i vitit po afron dhe kjo nënkupton që disa gjëra kanë mbetur në gjendje pezuli. Ndoshta ishit zotuar se do të ndiqnit një dietë të caktuar ose do të merreshit me aktivitet fizik, por për një arsye ose një tjetër e keni anashkaluar. Në aspektin profesional mund të keni disa pakënaqësi, por synoni maksimumin dhe mos e nënvlerësoni veten.

AKREPI:

 Asgjë nuk vjen si dhuratë nga qielli, kështu që nëse keni punuar shumë, do të merrni shpërblimin e merituar. Ata që synojnë të kenë një karrierë të suksesshme, duhet të vazhdojnë të studiojnë dhe të krijojnë kontakte të dobishme. Do të keni shumë gjëra për të bërë, prandaj herë pas here delegojuani të tjerëve detyrat tuaja, që të keni mundësi të merrni frymë. Një person që e takoni  shpesh, ju simpatizon fshehurazi, por nëse jeni në një marrëdhënie të ngushtë, mos e tradhtoni partnerin. Tregohuni mirëkuptues me prindërit e moshuar dhe fëmijët. Fundjava do të jetë romantike.

SHIGJETARI: 

Falë Venusit në shenjën tuaj, do të jeni rrëzëllitës dhe mes jush dhe partnerit do të ndizet sërish flaka e pasionit. Në aspektin profesional apo të studimeve do të keni zvarritje të punëve, por tregohuni të vendosur, sepse keni ëndrra për të realizuar. Në familje prej disa kohësh ka një atmosferë keqkuptimi, mbase prireni të bëni më të mirën, por nuk ndiheni të vlerësuar sa duhet. Kujdesuni që të ushqeheni shëndetshëm dhe merruni me aktivitet fizik. Nëse do të keni probleme shëndetësore, drejtojuni menjëherë mjekut. Fundjava do të jetë fantastike.

BRICJAPI: 

Kur mbaron një histori, duhet të qetësoni shpirtin dhe të shikoni për alternativa të tjera.  Koha dhe të qeshurat janë ilaçi më i mirë, ndaj mos u shqetësoni. Në fundjavë situata do të ndryshojë për mirë. Ata që janë në çift prej disa vitesh, shumë shpejt mund të marrin një propozim për martesë apo bashkëjetesë. Disa prej jush do të bëjnë projekte emocionuese. Në aspektin profesional, yjet ju këshillojnë të bëni kujdes nga marrëveshjet e këqija. Kujdesuni për shëndetin, dhembjet e stomakut ose problemet e kyçeve do t’ju rikthehen përsëri.

UJORI: 

Ç’keni mbjellë, do të korrni. Ju që i keni arritur qëllimet që i keni vënë vetes, tani ka ardhur koha të bëni plane të reja. Yjet do t’ju mbështesin dhe do të ndiheni shumë të frymëzuar. Dashuria do të jetë sërish një temë e nxehtë. Ata që janë beqarë do të kalojnë shumë kohë larg shtëpisë. Jupiteri në shenjë do të ndikojë që të dalin në pah problemet e vjetra, si ato familjare dhe sentimentale. Ndokush do të ketë vështirësi me gjumin, të tjerë do të jenë në gjendje letargjie. Kushtojini rëndësi ushqyerjes, që të mos keni probleme me tretjen. Mos u mposhtni përpara refuzimeve apo zhgënjimeve. Me këmbëngulje gjithçka mund të arrihet.

PESHQIT: 

E keni bërë zakon që punën e sotme ta lini për nesër, prandaj tani duhet t’u jepni zgjidhje gjërave që ju janë akumuluar. Do të përjetoni një situatë të vështirë. Mos e mbani inatin përbrenda, përndryshe herët a vonë do të vuani pasojat. Mendoni vazhdimisht për dikë ose jeni shumë të përqendruar në probleme tuaja. Për ata që janë në marrëdhënie pune apo vazhdojnë studimet, duhet të ndryshojnë diçka në rutinën e tyre, sepse puna diku çalon. E keni lënë veten pas dore, ndaj shfrytëzojeni këtë javë për të mbajtur një dietë dhe për t’u ushtruar më shumë. Është e këshillueshme që të bëni një vizitë te mjeku.

Horoskopi

Do arrini ate qe keni pritur ne jeten tuaj/ Astrologia Meri Gjini paralajmeron keto 2 shenja horoksopi

Published

on

Dashì

Ndìkìmì ì Vènúsìt nè jètën túaj nè çìft do jètè mjaft pozìtìv gjatè kësaj dìtè. Do kalonì vètëm çastè tè lúmtúra pranë atìj qè dashúronì. Bèqarèt do kènë múndësì për avèntúra tè jashtëzakonshmè sot. Nè çdo momènt kanè për t’ú ndìèr për mrèkúllì dhè núk do kërkojnë mè ngúlm lìdhjè sèrìozè. Fìnancat núk do arrìnì dot t’ì mbanì nèn kontroll dhè múnd tè përballènì mè vështìrësì.

Dèmì

Dìtè è mbúshúr mè mosmarrëvèshjè tè mëdha do jètè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Asnjë momènt núk do jètè ì qètè dhè shpèsh do ndìhènì kèq. Bèqarèt núk do arrìjnë tè FÌksohèn pas ndonjë pèrsonì dhè mè shúmè gjasè do mbètèn tè vètmúar. Fìnancat núk do jènè aspak ashtú sì jú kènì dëshìrúar kështú qè kújdès mè çdo lloj shpènzìmì nësè núk donì tè mbètènì pa para.

Bìnjakèt

Do kènì problèmè tè mëdha mè partnèrìn túaj gjatè kësaj dìtè dhè nè dìsa momèntè núk do jènì tè qartè nësè donì ta vazhdonì atë lìdhjè apo jo. Bèqarèt do kènë një dìtè tè zakonshmè dhè pa ndonjë takìm mbrèsëlënës. Do jú dúhèt èndè tè prèsìn èdhè dìsa kohè. Fìnancat do mbètèn tè mìra èdhè psè múnd tè kryènì dìsa shpènzìmè mè tèpër nga zakonìsht.

Gaforrja

Pasìonì do ndìzèt flakè sot për júvè qè jènì nè një lìdhjè. Do ndìhènì aq mìrè saqë núk do jú bèsohèt sè jènì nè rèalìtèt. Bèqarèt do kènë një dìtè tè mbúshúr mè súrprìza tè njëpasnjëshmè. Mìrè do jètè ta shfrytëzojnë atë nè maksìmúm. Búxhètì do jètè gjìthë kohës ì mbrojtúr nga yjèt. Do grúmbúllonì goxha para nga púnët è kryèra dhè shúmè shpèjt do kryènì èdhè ìnvèstìmèt è mèndúara.

Lúanì

Dìtè shúmè ìntèrèsantè do jètè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Do ndìhènì për mrèkúllì pranë partnèrìt dhè múnd tè ndanì mè tè gjìthçka. Bèqarèt do kènë dìsa njohjè tè rèja tè cìlat mè shpèjt nga sa ata è mèndojnë do shndërrohèn nè lìdhjè tè forta. Pèrspèktìvat FÌnancìarè kanè për tè qènè tè mìra. Múnd t’ì kryènì pa frìkè shpènzìmèt è mèndúara.

Akrèpì

Do ndìhènì sì tè búrgosúr sot jú tè dashúrúarìt dhè núk do bënì asgjë ashtú sì è kènì ëndërrúar. Flìsnì hapúr mè partnèrìn dhè nësè núk gjènì zgjìdhjè mè mìrè jèpìnì fúnd gjìthckajè. Bèqarèt núk do mèndohèn dy hèrè para sè tè hèdhìn hapa pa mèndúar sè ato múnd t’ì çojnë nè drèjtìmìn è gabúar. Nè planìn FÌnancìar dúhèt tè mèrrnì masa sa mè shpèjt nësè núk donì tè mbètènì pa para.

Shìgjètarì

Do jènì shúmè tè kújdèsshëm mè fjalët sot jú tè dashúrúarìt dhè núk do krìjonì aspak problèmè mè atë qè kènì nè krah. Tolèranca do jètè gjìthashtú një nga pìkat túaja mè tè forta. Bèqarèt núk do jènè èndè gatì për tè hèdhúr hapa dhè do rèfúzojnë èdhè dìsa pèrsona vërtèt ìntèrèsantè. Për FÌnancat mos ú shqètësonì aspak sèpsè ato do favorìzohèn mjaft nga planètët.

Brìcjapì

Do ì qëndronì shúmè bèsnìkè partnèrìt túaj gjatè kësaj dìtè dhè aì múnd t’ìú bèjè dìsa prèmtìmè qè do jú gëzojnë pamasè. Bèqarèt núk do arrìjnë tè FÌksohèn pas një pèrsonì dhè do vazhdojnë tè mbètèn tè vètmúar èdhè për pak kohè. Mè shpènzìmèt dúhèt tè jènì tè kújdèsshëm. Bëjìnì mè parè llogarìtè para sè tè hìdhnì hapa sèpsè nè këtë mënyrë núk do zhgënjèhènì.

Újorì

Núk do mèrrènì vèsh për asgjë sot jú tè dashúrúarìt dhè marrëdhënìa nè çìft do lèrè për tè dëshìrúar tèj masè. Qëndronì pak kohè nè qètësì dhè rèflèktonì. Bèqarèt do marrìn propozìmè fantastìkè dhè múnd tè FÌllojnë shpèjt lìdhjè sèrìozè. Búxhètìn núk dúhèt ta lìnì pas dorè sèpsè po FÌllúan problèmèt zor sè múnd t’ì kalonì shpèjt ato. Famìljarèt núk do múnd t’ìú ndìhmojnë sa hèrè jú tè kènì nèvojè.

Pèshqìt

Dìtè tèjèt è trazúar ka për tè qènè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Do kènì mèndìmè tè ndryshmè mbì tè ardhmèn dhè núk do donì qè gjèrat tè bëhèn ashtú sì do tjètrì. Bèqarèt mè nè fúnd do ndèshèn mè një pèrson qè do ìú pëlqèjë sapo ta shohìn. Fìnancat núk do jènè aspak tè mìra kështú qè nësè núk matènì para sè tè hìdhnì hapa kènì për t’ú përballúr mè vështìrësì.

Continue Reading

Horoskopi

“Zhdùken hállet…do nòtojnè në pára dhe pásùri”, Meri, Është muaji i mílíonave

Published

on

Ne líndim në stina të ndrýshme dhe aty lart në yje është e shkruar se për secilin nga ne Universi ka caktuar nga një fat të ndrýshëm. Nëse e keni vënë re edhe ju, njerëzit në jetën e tyre síllen paksa sipas stinës ku ata kanë líndur, për shembull ata të dimrit janë disi pak më të ftohtë dhe më të vèshtírë si persona.

Një hulumtim së fùndmi ka treguar se vjeshta është një stinë që sjell strès dhe dèprèsíon ndáj dhe të lindurit në këtë stinë hera herës i shfáqín këto shenja. Por, stina kur ju keni ardhur në këtë botë fshèh edhe shumë të vërteta për fatin tuaj dhe çfarë mùnd t’ju ndodhë në jetën tuaj dhe sot në këtë test ne do t’jua tregojmë të gjitha të vërtetat.

Çfarë duhet të bëni ju? Mjáfton të shikoni më poshtë stinën kur keni líndur dhe ajo do t’ju rrèfejë fije për pè se çfarë duhet të dini rreth ditëve që do të vijnë.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e pranverës – Është një stinë shumë e qetë, e ëmbël dhe e adhurueshme, ndáj dhe nuk është çudi që ata që kanë lindur në këtë stinë janë të lumtur dhe gjithnjë pozitivë në jetë.

Puna, Për ta do të jetë një e ardhme e begatë pasi ata nuk e ndájnë optimizmin, lumturinë dhe gëzimin nga fytyra e tyre dhe jetën financiare do ta kenë plot lumturi.

Shëndeti, Është një stinë që sjell pak pròbleme ndáj dhe nëse keni lindur në pranverë nuk do të hásni asnjë sèmùndje të rèndë. Vetëm kùjdes se shëndosheni kollaj. Dashuria, Plot nota romantike do të jetë jeta juaj deri në fùnd të jetës pasi ju dhuroni veç dashuri dhe dashuri do të gjeni përjetë.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e verës –  Është një nga stinët që dashurojmë më shumë pasi na drejton gjithnjë drejt pushimeve dhe drejt relaksit ndáj dhe kush ka ardhur në jetë në verë është një person i qetë, optimist dhe që kërkon që çdo situatë në jetë ta trájtojë me pozitivitet.

Puna, Ju do të keni një ngritje financiare nga fùndi i muajit qershor, pasi një periudhë e begatë do vjen për ata që kanë lindur nga korriku e deri në fund të gushtit.

Shëndeti, Kùjdes, mos përdorni shumë qetèsues dhe ánti-biòtíkë, pasi mund të ketë lèkundje në shëndetin tuaj. hani ushqim cilësor dhe flini sa më shumë.

Dashuria, Zemra juaj ka nxèhtèsi dhe zjárr dhe plot ndjenja të fòrta dashurie dhe pásíoni dhe përballë në datën 18 qershor do të keni një person që línd një dashuri me ju.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e vjeshtës- Miqtë apo të afërm tuaj thonë se ju bëheni nèrvòzë për gjënë më të vogël, por kjo nuk është e vërtetë pasi ju i kërkoni t’i bëni gjërat sa më mirë dhe ndonjëherë e hùmbni dùrimin, por jo për të treguar se jeni e kèqè, por për t’i treguar të tjerëve se ju përpíqeni për të mirën.

Puna, Viti 2022 deri me tani ka qenë me ulje dhe ngritje për ju, por sërish jeni në gjendje më të mirë financiare në krahasim me të tjerët, ndáj dhe deri në fùnd të vitit bëni pak pushim. Shëndeti, Kùjdes, alèrgjítë në këtë periudhë pasi mùnd t’ju prèkin me lehtësi.

Dashuria, Nëse je e martuar dhe ke një familje, do të vijë një periudhë begatie që ti duhet ta jetosh plot páqe. Nëse je ende beqar, vlerësoje një person që ka shumë kohë që po tènton të të tregojë ndjenjat. Është i duhuri!

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e dimrit – Jeni pak person i ftòhtë dhe me zòr se i shprehni ndjenjat, madje ndonjëherë acáròheni aq shumë sa nuk ka njeri në botë që t’ju qetësojë. Por, jeni një lider dhe një person shumë krijues, ndáj dhe e ardhmja do të jetë e qetë për ty.

Puna, Duhet me çdo kusht të hèqësh dorë nga punët që po bën se nuk po të sjellin asnjë fitim. Ti je një lider, një person plot ide dhe mençuri ndáj dhe një përmirësim financiar po të prèt, por zgjidh atë që vlen për ty, mos u bëj pèrtác.

Shëndeti, Ngaqë acáròheni me lehtësi, kùjdes sepse jeni shumë të prèkshëm nga strèsi dhe dèprèsíoni. Quani sa më shumë qetësinë mèndore sepse nëse lòdheni shumë, do të sèmùreni lehtë.

Dashuria, Personat që ke në jetën tënde kanë filluar të mendojnë se po tregohesh pak egòist dhe i ftòhtë. Gjeni fòrcën dhe tregoni se ka një zèmër të zjárrtë edhe brenda akullit.

Continue Reading

Horoskopi

Të BEKUARIT! Do dáli Fat i çmèndùr në Pásùri edhe Dashuri për 4 Shenja

Published

on

Shumë prej jush do të kishin shumë ne.vojë për një lexim të fatit apo për një parashikim se çfarë do të nd.odhë me ju në të ardhmen e afër. Meqë dita e sotme 16 qershori sjell një energji të madhe pozitive dhe një frýmë plot bekim nga Universi, dot do tju trègojme nje paráshíkim spècial.

Káter shenjave te para te hòròskòpit si Dashi, Gáforja, Dèmi dhe Bínjaket u vjèn ky mesazh, Ti në këto çaste ke shumë ne.vojë për më shumë dashuri dhe gëzim dhe lumturi në familjen tënde.

Kjo është ajo që kërkon shpirti juaj dhe ju lùteni çdo ditë që kjo ëndërr të bëhet realitet. Disa lòdhje në shtëpi dhe disa situata jo të mira kanë sjell një shèrr mes teje dhe fëmijëve dhe situata mes teje dhe burrit apo gruas duket pak e ftòhtë.

Ju po kërkoni ta hárròni sa më shpejt këtë situatë dhe kërkoni që shumë shpejt shpirti juaj të bekohet me dashuri dhe ju të lini pas këtë periudhë që për momentin po ju duket si një mákth.

Parashikimi për dashurinë, Për ju do të vijë një shèrím i madh këtë të diel pasi një pròpozím i një prej familjarëve do të bëjë që të gjithë ju do të gjeni sërish dashurinë dhe gëzimin që tashmë duhet shumë lárg nga familja juaj. Nuk do të kesh më shèrre dhe e gjithë energjia nègátive që të kishte kápur shtëpinë, do të zhdùket falë fòrcës së shenjes tuaj.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Financat nuk do të të ndrýshojnë. Ti nuk po vùán nga financat dhe deri tani gjendja është shumë e mirë dhe do të të mbetet e mirë. Lòdhja në shtëpi dhe situata në familje të krijoi strès dhe ti po kalon një periudhë të vèshtírë, por nga e diela gjithçka do të të kthehet në normalitet.

Káter shenjave te dyta te hòròskòpit si Akrèpi, Luani, Vírgjèresha dhe Peshorja u vjèn ky mesazh, Ti kërkon të hárròsh sa më parë hállet që të kanë krijuar bòrxhet ndáj dhe bekimi yt do të jetë financiar.

Për të përballuar jetën ty të është dashur të marrësh shumë hùa dhe bòrxhe pasi jeta për ty ka qenë shumë e vèshtirë. Madje as në punë nuk të kanë ardhur përfitime financiare pasi ti po bën një punë që nuk sjell frýte.

Për ty gjërat do të të ndrýshojnë shumë shpejt dhe për mirë, pasi që i vogël ti ke sjellë mirësi në këtë jetë dhe ke treguar një shpirt páqèsor dhe Universi nuk të sheh dot duke vùájtur. Për këtë arsye, dùro deri këtë të hënën, pasi një punë e re, një biznes i ri do të të ndriçojë në jetën tënde.

Parashikimi për dashurinë, Do të bekohesh me shumë fat në financa dhe ato përfitime që do të marrësh duhet të shpènzosh pak kohë me personin që dashuron më shumë në këtë jetë. fantazo për disa ditë pushim pasi dashuria do të të ri-ngjállet sërish.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Universi e ka ndárë mendjen. Një bekim me párá do të vijë për ty, ndërsa në lidhje me shëndetin, duhet që të mërkurën tjetër ju duhet të bëni një kontroll pasi kjo lòdhje e bòrxheve mùnd të ta ketë dòbësuar pak ímùnítetin dhe shëndetin.

Káter shenjave te fùndit te hòròskòpit si Ujori, Peshqít, Shígjètari dhe Brícjápi u vjèn ky mesazh, Ty të kanë bërë mágjí, por do të të fshíhet shumë shpejt. Planet e tua dhe ëndrrat e tua nuk po bëhen dot realitet pasi një person shumë pranë jush me lígësinë e tij dhe me shpirtin e tij të zí nuk po ju lë të ecni përpara.

Me kèqardhje duhet t’ju themi se jeni deri diku nën ndíkimin e syrit të kèq. Çfarë do të bëjë Universi për ju? Ju jeni me shumë fat pasi data 17 qershor (nesër) do të sjellë një bekim dhe një energji shumë të fòrtë e cila do të bëjë që syri i kèq që të ka prèkur do të “ngòrdhë” totalisht.

Bëje sot një listë me dëshirat e tua më të zjárrta, pasi nuk do të kesh më mágjí në trupin tënd dhe ëndrrat e tua do nisin të bëhen realitet.

Parashikimi për dashurinë, Në datën 20 qershor ti duhet ti bësh një dhuratë romantike burrit apo bashkëshortes tuaj, pasi kjo do të bëjë që gjatë gjithë 2022 ju do të bekoheni me dashuri.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Duke vlerësuar faktin se nuk do të kesh më syrin e kèq në shtëpinë tënde ose në trupin tënd, do të bëjë që më në fùnd do t’i hapet rruga fatit të mbarë në financa dhe shëndeti juaj do të përmirësohet shumë.

Continue Reading

Trending