Connect with us

Horoskopi

Duhet të prisni deri në datën 21 Tetor/ Astrologu Paolo Fox paralajmëron këto shenja për javën e 3 të muajit

Published

on

Horoskopi javor nga Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën nga 18 deri në 24 Tetor 2021.

Të nderuar lexues. Këtu është takimi më i shumëpritur i javës, horoskopi javor i Paolo Fox, astrologut më të dashur në Itali, i cili do të zbulojë atë që parashikojnë yjet në ditët në vijim. Pra, le të shohim se çfarë na pret në sajë të parashikimeve të shenjave që noa.al jua sjell më poshtë. Dashi, Bricjapi dhe Peshqit duken shenjat me javë më të sikletshme, thuajse gjithë të tjerat duket të kenë një javë me 5 yje.

Horoskopi nga 18 deri më 24 tetor 2021: Dashi

Tre yje për Dashin. Do të ndjeheni shumë të apasionuar këtë javë, jeni magjepsur sidomos nga gjithçka që ndodh në minutën e fundit.  diheni sikur një person e keni lënë vetë të ikë, por ka shumë mundësi që të ktheheni tek dikush me të cilin keni debatuar në të kaluarën, i cili e di se po e ndërmerrni këtë hap!

Në punë, Jupiteri dhe Saturni janë në anën tuaj dhe nuk mungojnë mundësitë e reja për gjëra të mira. Mundohuni të lëvizni më shumë, të jeni të zënë me punë, por kujdes me paratë sepse duhet të investoni vetëm kur ka siguri! Koha për kursim të dyfishtë, jo vetëm në investime, por edhe në shpenzime.

Demi

Pesë yje për Demin. Më në fund në dashuri do të jeni në gjendje të kapërceni një siklet, por tani mbetet për të kuptuar nëse ia vlen të vazhdoni lidhjen ku jeni apo ta lini atë të shuhet. Jeni lodhur duke debatuar, por ende vazhdoni. E pra, është më mirë të mos ktheheni në të shkuarën, nuk është mirë për ju.

Në punë, qielli premton gjëra të mëdha edhe për ata që kanë bizneset e tyre. Kujdes, megjithatë, disa marrëdhënie duhet të ndryshohen dhe duket sikur ka plot dilema, por ju e dini se si të veproni dhe si të shpëtoni veten nga vështirësitë!

Binjakët 

Pesë yje për Binjakët. Pak më shumë telashe për shkak të mosmarrëveshjeve në dashuri, sepse personi me të cilin jeni, nuk po jua kthen me të njëjtën mënyrë ndjenjën tuaj dhe dashurinë që u falni. Në disa prej jush, kjo ndoshta vjen nga komunikimi virtual. Mundohuni të mos ushqeni distancën dhe sa të mundni, përpiquni të shiheni dhe përballeni fizikisht. Por mos u shqetësoni: nga fundi i muajit do të ketë një rimëkëmbje të mirë dhe ndoshta do të kënaqeni edhe në marrëdhënie me kohë të pjesshme, pse jo, aventura.

Në punë, Jupiteri dhe Saturni janë aktivë dhe nëse po mërziteni tani, kjo po ndodh sepse ju po mendoni për një ndryshim. Mundohuni të promovoni veten dhe kërkoni edhe më shumë nga pikëpamja ekonomike, ju e meritoni atë!

Gaforrja

Katër yje për shenjën e Gaforres. Në dashuri, mjaft me kokën pas, ne nuk duhet të këmbëngulim nëse një histori nuk ka shkuar, kjo sjell vetëm pasiguri. Në këtë periudhë, historitë e reja bazohen shumë në tërheqjen fizike, o burra!

Në punë, duhet ta shikojmë të ardhmen me pozitivitet dhe optimizëm: është koha e duhur për t’u përfshirë në ide dhe plane të reja. Idetë janë aty dhe së shpejti mund të nënshkruani një kontratë, lajm i mirë apo jo!

Luani

Katër yje për Luanin. Takimet e preferuara do të jenë plot momente të këndshme, edhe nëse preferoni histori pa bashkëjetesë por takime më së shumti spontane. Saturni është në dizavantazh me shenjën tuaj dhe po ju bën të kuptoni se duhet të shmangni marrëdhëniet mbytëse, ato që kufizojnë lirinë tuaj, ndaj shihni e bëni. Nëse keni qenë beqarë për ca kohë, thjesht mos mendoni më për të kaluarën, sepse mund të tërhiqeni nga melankolia.

Në punë, keni ndryshuar jetën muajt e fundit, jo fort për mirë, por kjo është një periudhë e re, më premtuese. Dikush, ndoshta, tashmë ka marrë një lajm të mirë, ca të tjerë e kanë rrugës…

Virgjëresha

Katër yje për shenjën e Virgjëreshës. Në dashuri, kini kujdes mos përfshiheni në polemika, është më mirë ta mbani situatën nën kontroll, kjo edhe për faktin Venusi është kundër. Po kërkoni një raport dashurie që partnerin/en ta trajtoni dhe ta keni edhe si mik. Për më tepër, jeni të lodhur nga debatet dhe gërricjet. Mundohuni të mbani mendimet negative sa më larg jush.

Në punë, si zakonisht po kërkoni siguri ndaj dhe gjithmonë bëni të njëjtat gjëra, gjë që tashmë ju mërzit. Përpiquni më shumë, përpiquni të gjeni diçka ndryshe. Fuqia e ndryshimit është e paparë!

Peshorja

Pesë yje për shenjën e Peshores. Lajm i mirë në dashuri, Venusi është në një pozicion të bukur dhe së shpejti do t’ju sjellë emocione të veçanta. Ju dëshironi ta lini veten të ikë pas rastësisë, por nuk mund t’i duroni ata që ju vënë kushte. Kujdes, përpiquni të mos shoqëroheni me njerëz të zënë, më mirë të jeni të qartë me atë që kërkoni dhe thjesht single.

Në punë, keni shumë ide brilante dhe tani është koha e duhur për të dalë me një projekt. Intuita juaj është shumë e vlefshme, ndaj merrni parasysh dhe përdorni, si gjithmonë, inteligjencën, për të vendosi mbi zgjedhjet që bëni!

Akrepi

Katër yje për shenjën e Akrepit. Historitë e sapolindura po ecin përpara. Çdo gjë duket të jetë mirë. Për fat të mirë, po shihni gotën gjysmë të mbushur dhe keni hequr të gjitha mendimet negative nga ju: jeni shumë më optimistë dhe energjikë, e pra, çfarë më shumë mund të kërkoni?

Në punë, keni hequr dorë nga disa përgjegjësi që keni pasur në të kaluarën për të mos u futur në telashe në të ardhmen. Tani jeni të lodhur, ose ndjeheni të tillë, doni të ndaleni dhe të reflektoni, por është më mirë të mos humbni kohë sepse po afrohen mundësi të mira për t’u kapur!

Shigjetari

Katër yje për shenjën e Shigjetarit. Venusi është në anën tuaj dhe dashuria do të kthehet si protagoniste në jetën tuaj. Edhe beqarët tani mund të kënaqen me emocione të bukura, gjithnjë e më tepër intensive, por është më mirë të kërkoni dikë që mund t’ju përkushtohet, dikë që pranon ndjenjat tuaja dhe jua kthen ato.

Në punë, java është interesante për ata që kanë ide brilante për t’u vënë në jetë. Kushtojini vëmendje, megjithatë, llogarisë bankare. Ditët e kësaj jave duket se do të jenë pozitive, por ka disa mosmarrëveshje për t’u zgjidhur. Ti e di sie ç’duhet të bësh dhe si t’ia dalësh!

Bricjapi

Tre yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Bricjapit. Venusi po i afrohet shenjës tuaj dhe atmosfera po bëhet gjithnjë e më intriguese: Nëntori dhe Dhjetori do të jenë dy muaj deçizivë për dashurinë. Keni jetuar histori të trazuara, por tani duhet të ndryshoni, të shikoni të ardhmen me optimizëm. Mos hiqni dorë nga diçka e mirë vetëm e vetëm sepse keni frikë të mos sëmureni përsëri nga varësia dashurore.

Në punë, mund të bëhen projekte të reja, por java që po nis nuk është më e mira. Jeni të lodhur dhe as xhepi e as llogaria bankare nuk ju bëjnë hiç të lumtur!

Ujori

Pesë yje për Ujorin. Lajm i mirë në dashuri, në sy të disave po bëheni gjithnjë e më simpatikë. Tashmë keni mundësinë të rikuperoni një histori që ju bëri të vuani ose, ndoshta, mund të takoni një person deri vonë, njeri të veçantë për ju. Njerëzit që janë pranë jush ju duan, lëreni veten të përfshihet në këto emocione të bukura.

Në punë, Saturni e ka Ujorin në shënjestër dhe do t’ju ​​ndihmojë të rriteni profesionalisht. Mundohuni të ndryshoni, ndonjëherë, për t’u përmirësuar duhet të bëni atë që fillimisht konsiderohet e padobishme! A nuk është ky sekreti?

Peshqit

Tre yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Peshqve. Nuk është e lehtë të flasësh për dashurinë, ka qenë një moment pak i emocionuar në gusht dhe nëse tani një person nuk është më pjesë e jetës tënde është e kotë të përpiqesh të shërohesh. Venusi po sillet pak si çuditshëm, mbase nuk doni të ktheheni në lojë, më mirë lëreni pak pezull këtë histori dhe të kalojë pak kohë!

Në punë, gjithçka duket se është ndalur, por kjo është vetëm një anë e medaljes: jeni duke pritur për një telefonatë, por muajt që premtojnë për mirë janë ato që shkojnë nga janari në shkurt 2022. Vetëm pak më shumë durim dhe gjithçka do të përmirësohet

Horoskopi

Dashi te pres momentin e duhur, Demi mire me dashurine/ Astrologia Paolo Fox paralajmeron keto 2 shenja

Published

on

Dashi

Ju jeni më të zgjuar se shumë njerëz rreth jush dhe nuk e mohon dot askush këtë. Por jo të gjithë duhet të jenë të vetëdijshëm për këtë fakt! Tani për tani, duhet t’i mbani kartat afër gjoksit. Nxirreni aftësinë tuaj në momentin e duhur.

Demi

Pse duhet të keni frikë te shpreheni se si ndiheni? Është një kohë e mirë për të treguar dashamirësinë tuaj për dikë tjetër. Fjalët janë të rëndësishme, por janë gjestet e buta të dashurisë si përqafimet dhe shtrëngimi i duarve që konfirmojnë lidhjet personale.

Binjakët

Disa nga mendimet tuaja të brendshme po përkthehen në veprime tani dhe ndoshta nuk po e kuptoni. Gjuha juaj e pavetëdijshme trupore po i dërgon një mesazh të caktuar botës dhe mund të keqkuptohet nëse nuk bëni përpjekje për të sqaruar qëndrimin tuaj mbi një çështje.

Gaforrja

Përpiquni t’i shihni gjërat me ngjyra. Optimizmi nuk i bën keq askujt. Në rastin tuaj ju keni shumë nevojë për kurajë që të kaloni disa pengesa kryesisht në raportin sentimental.

Luani

Çështjet e parave janë thellë në mendjen tuaj tani, edhe pse nuk ka arsye për të qenë nervoz në lidhje me financat. Ju jeni thjesht më të vetëdijshëm për realitetin e situatës tuaj financiare, gjë që është shumë e mirë. Sa më i saktë të jeni aty ku po qëndroni tani, aq më të përgatitur do të jeni për të arritur aty ku duhet të jeni.

Virgjëresha

Mbani mend se njerëzit kanë kujtime shumë të gjata prandaj investoni që ta bëni veten sa më të mirë. Tregohuni i hapur dhe kujdesuni për njerëzit të cilët gjenden në një moment delikat. Mbi të gjitha do të ndiheni shumë mirë.

Peshorja

Ju jeni në një fazë ku procesi do të jetë më i rëndësishëm sesa destinacioni. Në aspektin profesional përpiquni të vendosni më shumë rregull sepse rrëmuja do të shkaktojë pengesa në arritjen e qëllimeve.

Akrepi

Një mik që po përjeton disa probleme personale mund të kërkojë ndihmën tuaj nesër. Nëse nuk keni informacionin e duhur, përpiquni të tregoheni neutral. Në çështjet profesionale, keni nevojë për ndryshim.

Shigjetari

Parashikohet të jetë një ditë shumë e këndshme në aspektin e dashurisë. Mund të kaloni një paradite te bukur në shoqërinë e partnerit. Me një investim duhet të tregoni kujdes sepse mund të mos keni garanci për sukses në këto momente.

Bricjapi

Nesër, do të përballeni me një zhvillim intrigues. A mund të jetë kjo mundësi që e prisni? Një ftesë e papritur mund të arrijë në kutinë tuaj të postës elektronike dhe do të bënit mirë ta pranoni atë.

Ujori

Kushtoni më shumë vëmendje nesër për të mësuar se si të jeni një person i shëndetshëm. Edhe nëse hani siç duhet dhe jeni vizitor i rregullt në palestër, ka akoma më shumë gjëra që mund të bëni për t’u kujdesur për veten. Shëndeti emocional është shumë i rëndësishëm tani.

Peshqit

Jini më të mëshirshëm ndaj vetes. Nëse jeni shumë kritik lidhur me zgjedhjet që po bëni ose nuk po bëni, kush do t’ju ndihmojë të ktheheni në rrugën e duhur? Është e shëndetshme të jeni realist dhe të keni qëllime, por nuk është e shëndetshme t’i bësh vetes gjyqin çdo ditë.

Continue Reading

Horoskopi

Luanit i vjen 1 lajm per leket, Demi me plotesim deshire/ Keto 4 shenja horoskopi i vjen fati ne dere

Published

on

Astròlògía me e fámshme shqiptare ka nxjèrrè páráshíkímin e yjeve dhe kjo e fundit na surprizoi fare. Edhe nje dite shume e mire sot sepse eshte fòrmími i Henes roze dhe nga kjo dùkùri do te bèhet qe te ndòdhín edhe mrèkùlli dhe do ju plòtèsohen dhe shume deshira qe ju i kèni ne mèndje dhe ne zèmèr.

Per ty i dashur Dash, Ende pasi.guri në disa histori dashurie, ndjenjat kthehen si një vo.rbull dhe ju ndiheni të lëk.undur nga ngjarjet. Shikoni brenda vetes para se të merrni ndonjë vendim.

Ze.mrat e vetmuara mund të jenë të zhg.ënjyera nga një mik/e që mendonte se ishte i/e besuar. Puna, Ka kaq shumë mu.ndësi për të filluar bashkëpunime të reja, për të kërkuar ato më të mirat për të ardhmen.

Per sa i perket Dèmave, Situata e favorshme në dashuri, yjet ndihmojnë për të sh.uar çdo pole.mikë apo konf.likt me të dashurin/ën, vetëm në këtë mënyrë mund të kaloni një ditë të qetë.

Edhe për beqarët, yjet janë në favor dhe priten shumë lajme të mira. Puna, Do të jetë e nev.ojshme të reflektoheni për disa investime që doni të bëni, sot ju do të keni kohë për të bërë gjithçka me qetësi.

Ju te líndur me shenjen Bínjak, Një ditë me tel.ashe për shumë Binjakë. Një marrëdhënie sentimentale mund të shkat.ërrohet për shk.ak të indiferencës dhe mun.gesës së dialogut.

Historitë që nuk kanë të ardhme duhet të ndërp.riten. Edhe për beqarët yjet parashikojnë ndryshime. Puna, Ju keni kap.ërcyer pen.gesat që ju dukeshin të pamu.ndura dhe kjo ju bën të shihni gjërat pozitivisht.

Njerez te Gáfores, Edhe pse disa dallime e kanë ka.rakterizuar marrëdhëniet tuaj në çift, kjo është dita për të hedhur gjithçka pas krahëve. Ju vetëm duhet të fa.lni dashuri dhe kjo do ju bëjë më të bashkuar se kurrë!

Beqarët do të duhet të lënë mënjanë pasiguritë dhe dys.himet nëse duan të hyjnë në ze.mrën e një personi. Puna, Rezultatet e shkëlqyera të arritura nga profesioni juaj ju ka vënë në një humor të mirë. Gëzojeni këtë jave te bukur sepse do te mbusheni me lèk dhe pásùri.

Po flásim per Luanin tani, Përveç disa ke.qkuptimeve të vogla, dita sot do të jetë e shkëlq.yer dhe do të jeni të gatshëm për të ofruar diçka më shumë për të dashurin/ën.

Kohë shumë e mirë edhe për beqarët, shumë do të gjejnë shpirtin binjak. Puna, Një ditë ideale për të marrë në konsideratë atë që keni mbj.ellë, për momentin duket se gjithçka po shkon mirë.

Gati ju Vírgjèresha, ditë e rëndësishme për ata që janë në pr.itje të lajmeve, shans i mirë për ata që kanë diçka për të zgjidhur me partnerët dhe duan qartësi.

Shanse të shkëlq.yera edhe për beqarët, takime të reja dhe interesante, yjet premtojnë një të hënë me surpriza të mëdha! Puna, Qetësia është zakonisht një nga cilësitë tuaja, por sot ju do të gjeni veten duke reflektuar në disa çështje që nuk po gjeni zgjidhje.

Edhe per Peshoren, Hëna ju ndjek ju në dashuri dhe sot do të keni momente vërtet të paharrueshme. Yjet ende shpallin surpriza të tjera, të cilat së shpejti do të shfa.qen para jush.

Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mu.ndësi për të takuar njerëz me të cilët do të ndjeheni mirë. Puna, Përp.jekjet që vendosni në çdo fazë të projektit tuaj kanë sjellë rezultate të mira dhe mund të jeni krenarë për këtë.

Tani Akrèpi, gjendet në sferën sentimentale dhe ju ndihmon për të menaxhuar ditën tuaj dhe të shihni shumë gjëra nga një pikë më optimiste. Surpriza të reja për ze.mrat e vetmuara. Gjatë javës keni qenë shumë e zënë me punë, sot është koha për pushim dhe relaksim, përfitoni nga kjo.

Per Shígjètarin, Ditë pozitive për ju Shigjetar. Rrugë të hapura për ju që dëshironi të udhëtoni dhe të kaloni moment qetësie dhe relaksi me partnerin/en.

Të entuziazmuar dhe kënaqur, beqarët po përgatiten të përj.etojnë emocione të reja përpara festave. Sot do të keni mun.dësi të shkëlqyeshme për të ndërmarrë rrugë të reja dhe më prestigjioze të ka.rrierës.

Edhe per ty Brícjáp gjerat jane mire. Marrëdhënia në çift paraqitet e qetë, dialogu dhe mirëkuptimi me të dashurin/ën nuk mund të shkojë më mirë, është pady.shim një nga ditët tuaja më të mira.

Beqarët do të jenë në gjendje të krijojnë njohje të reja dhe të mendojnë edhe për më tepër! Yjet vazhdojnë t’ju mbës.htesin ju dhe mund të takoni njerëz që do të hapin dyert për punët tuaja.

Te lùmtùrit Ujor, do të jenë pak të tris.htuar dhe madje mund të fy.ejnë gjysmën tjetër me fjalime të përsëritura. Merrni një vendim, mos hez.itoni! Sot beqarët mund të zhg.ënjehen nga dikush nga i cili ata pri.snin shumë më tepër. Sot keni nevojë të reflektoni gjatë për të vazhduar me shpejtësi të plotë aktivitetin e punës që ju p.ret.

Edhe tani jane Peshqít, Yjet këshillojnë që të gjeni kohën për t’ja kushtuar personit tuaj të ze.mrës pasi kohët e fundit e keni lënë disi pas dore. Planetet ju mbështesin në zgjedhjen tuaj.

Beqarët do të vazhdojnë të krijojnë njohje pa fund dhe mund të krijojnë edhe lidhje. Ju keni pasur mu.ndësi që jeni ende duke i marrë parasysh, mos i hu.mbisni ato që mund të jenë pozitive.

Continue Reading

Horoskopi

“Do ju bíen pára nga qíelli dhe rrògat ju rríten këtë ditë…”/ Dùroni në datën 18

Published

on

Ajo është një nga astrologet më të mira britanike dhe jo më kot ajo na ka befasuar shumë herë me leximin e letrave të saj. Por, këtë radhë ajo ka një paralajmërim dhe një mesazh për të gjithë ju, ndáj dhe ju tashmë shikoni dhe gjeni menjëherë shenjën tuaj dhe më pas do të zbuloni vetë gjithçka.

Dashi: Zgjidhni çështjet me partnerin tuaj, I dashur Dash këto ditë të ngròhta vere ju bëjnë më të shqe.tësuar se kurrë dhe ai që paguan më shumë në lidhje me këto shqe.tësime është partneri.

Venusi i pafav.orshëm për shenjën tuaj së bashku me Marsin sjell gr.indjet dhe diskutimet në rendin e ditës. Kushtoji vëmendje të veçantë fundjavës kur do të keni gjithashtu dhe një Hënë jo harmonike. Megjithatë lajme të mira do të vijnë nesër dhe të premten.

Demi: Hëna në lidhje, I dashur Dem kjo periudhë për ju do të jetë e mirë: Hëna do të jetë në lidhje me shenjën tuaj të hënë, gjithë javës duke ju dhënë fat dhe qetësi, veçanërisht përsa i përket ndjenjave. Një Venus i bukur është gati të ndriçojë javën tuaj dhe ta mbush atë me emocione dhe rráhje ze.mre.

Binjakët: Mbretëresha e festës, Të dashur Binjak ju gjithmonë dini si të argëtoheni dhe sigurisht nuk ju mun.gojnë aftësitë për tu shoqëruar, por këtë periudhë në veçanti do të bëheni mbretëresha e festës.

Mërkuri dhe Marsi në një pozitë të favorshme do t’ju bëjë energjik më shumë se kurrë duke ju dhënë fl.irte dhe miqësi të reja: veçanërisht deri më datën 19 qershor kur Hëna gjithashtu do të jetë në lidhje me shenjën tuaj. Momente për tu kujtuar ju pr.esin.

Gaforrja: Ditë të paharrueshme, E dashur Gaforre hyrja e Venusit në shenjën tuaj fillon të ndjehet: dashuria ju buzëqesh, e gatshme për t’ju dhuruar mbrëmje dimërore plot emocione të bukura dhe shumë romancë. E shtuna dhe e diela në veçanti kur të keni dhe një Hënë në lidhje do të jenë dy ditë të paharrueshme.

Luani: Shumë lajme, I dashur Luan planeti Mërkur ka hyrë në shenjën tuaj dhe është gati këtë javë t’ju sjellë përfitimet e para: takime emocionuese, lajme dhe mundësi ju pr.esin, veçanërisht deri këtë fundjavë.

Një Hënë e bukur dhe me fat është në anën tuaj. Megjithatë në fillim të javës do të keni një humor jo të mirë për shkák të një Hëne në një pozicion të pafav.orshëm në shenjën tuaj .

Virg.jëresha: Takime me fat, E dashur Virg.jëresh më në fund planeti Venus është rikthyer në anën tuaj: kr.iza sentimentale e periudhës së fundit së shpejti do të jetë vetëm një kujtesë e l.argët dhe do të keni mu.ndësi të filloni përsëri, para së gjithash nga vetja.

Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë takime me fat veçanërisht të favorizuar nga një Hënë romantike. Dhe në vendin e punës nuk do të mu.ngojnë kënaqësitë.

Peshorja: Hëna kujdeset për ju, E dashur Peshore në këtë periudhë po grumbulloni shumë st.res kryesisht për shk.ak të Marsit në kund.ërshtim dhe mosmi.ratimit të Jupiterit dhe Saturnit, të cilat pen.gojnë planet tuaja në fushën e punës.

Tani gjithashtu ju duhet një Venus që t’ju mu.ndojë me gr.indje të vogla dhe të mëdha me partnerin tuaj.. përp.iquni të mos e hu.mbisni du.rimin dhe të përqendroheni në të gjitha në këtë periudhë. Një Hënë e bukur dhe e favorshme do t’ju ndihmojë të sh.uani tens.ionet. Ngus.hëlloni veten me një pica të shijshme.

Akrepi: Periudhë strèsùese, I dashur Akrep java juaj që do të vijë për fat të kèq fillon me tre ditë mjaft str.esuese: të hënë, të martën dhe të mërkurën, kur Hëna në kundë.rshtim rrez.ikon të ju bëjë të hu.mbni du.rimin lehtë dhe t’ju sjellë pak humor.

Disa pen.gesa të vogla mund të shfa.qen veçanërisht në vendin e punës ndërsa nga pikëpamja sentimentale do të keni një Venus të bukur dhe të favorshëm për t’ju mbr.ojtur dhe për t’ju dhënë nota pozitive.

Shigjetari: Qetësia para stùhísë, I dashur Shigjetar këtë periudhë për shenjën tuaj do të jetë pak a shumë si qetësia pas stùhísë, Venera në opozitë muajt e fundit ka mërz.itur jetën tuaj të dashurisë dhe tani që ajo më në fund ka nda.luar se tor.turuari do t’ju marr marrë ca kohë për të riku.peruar energjitë dhe qetësinë në jetën si çifit.

Për fat të mirë, ju mund të mbës.hteteni në planetët Mars dhe Mërkur të favorshëm për shenjën tuaj të cilat do t’ju japin shumë energji dhe mu.ndësi për të bërë takime të reja.

Bricjapi: Pro.bleme me partnerin, I dashur Bricjap Venera në opozitë ka filluar të ndihet vetvetiu për fat të k.eq: kjo periudhë rrez.ikon të jetë e tens.ionuar, veçanërisht të shtunën dhe të dielën kur Hëna gjithashtu do të jetë në kund.ërshtim. Me partnerin mund të lindin diskutime të nx.ehta, të cilat duhen të zvog.ëlohen.

Ujori: Mendime për punën, I dashur Ujor rrèzíkoni të zhýteni nga shqe.tësimet në punë dhe ngad.alësimet në përgjithësi në projektet tuaja: mos u shqe.tësoni nga fundi i qershorit situata do të kthehet e favorshme për shenjën tuaj. Ndërkohë, kushtojini vëmendje të veçantë ditëve të tens.ionuara: të hënën, të martën dhe të mërkurën.

Peshqit: Një rikuperim i shkëlqyer, Të dashur Peshq, Venusi më në fund është rikthyer të buzëqeshë për ju që do të thotë një rikupërin i vërtetë i energjisë në 360 gradë.

E hëna, e marta dhe e mërkura, e javës që vjen, kur të keni një Hënë të bukur në anën tuaj, do të jenë ditë plot emocione. Për më tepër, këtë fundjavë të shtunën dhe të dielën, planifikohen takime interesante për beqarët.

Continue Reading

Trending