Connect with us

Horoskopi

Mbani shenim daten 15 dhe 25 Tetor/ Astrologia Meri paralajmeron keto 5 shenja horoskopi

Published

on

Nuk është asnjë çùdi e madhe që ju sot të zbùloni se në një kohë shumë të shkùrtër dhe dùke fílluar që nga data 15, disa shènja do të ècín në májë të botës.

Do të márrín më të mirën dhe më të èmblën e jetës së tyre ndáj dhe pa hùmbùr asnjë kohë, ju dùhèt ti mèsoni ato.

Kush është e pára në listë që njíhet edhe ndrýshè si shenja më e mirë? Është demi, që për këtë periudhë që po vjèn do t’i ecè mbárë e mirë, sídòmòs në shèndet.

Do të líròhet nga shumë pròblème e hálle të jetës dhe do të hýjë në një dímènsíion ku nuk njíhèt lòdhjá dhe strèsí.

Engjëjt i kánë pránë dhe kjo do t’ju gárántojë se në çdo sekondë të jetës së tyre do të bèjnë zgjèdhjet më të sákta.

Njíhet si shenja më e ëmbël dhe njerëzit më të dáshur ndáj dhe në vènd të dytë ùlen vírgjèrèshèt.

Ata do të kènë shánsín më të madh të prèkín në rèaliztet dy nga ëndrrát e tyre më të mëdha dhe njëra prèj tyre lídhèt me një udhëtim lárg.

Ç’do zèmrá e tyre do të kthèhèt në rèálitet dhe për më shumë shumë do të dùhèt të prèsín me shumë dashùri ndrýshímet e shumta për mirë që ju sjèll fáti i tyre.

Që nga nèsèr hídhní hápa të sígùrt sepse në çdonjërin prèj tyre fáti do të hèdhë bèkímin e tij më të madh dhe do të drèjtòheni vetëm në rrùgën që dùhèt të mèrrni.

Ajo që pèrmírèsohet më shumë nga ana e páráve është shenja e peshores, e cila do të dùhèt të prèsè periudhën ku zgjídh bòrxhèt.

Kjo ju sjèll qètèsi në mèndje dhe në shpírt dhe për më shumë ju nxjèrr nga periudha e lòdhjès dhe gjèndjèt e ánkthít.

Jetën do ta shíjoni me të gjítha dèshírát tuaja dhe për më shumë sot në dárkë dùhet që në lùtjet tuaja të thòni dhe një ëndërr të madhe që kèrkòni t’u plòtèsòhet.

Një lajm i fùndít do t’ju víjë dhe në punën tuaj, ku prèj koësh ju mèrítonit një shumë të mírë párásh që më në fùnd do t’ju jápín.

Do të jeni të dòmínùar nga fáti edhe ju akrèpá dhe për një kohë shumë të shkùrtër është mirë të gùxòni në hápjen e një bíznèsi, por të vògël si fíllím.

Kohën më të mirë do ta kèni nga data 18 e muajit.

Në fámilje ju hýn një lajm që do t’i gèzòjë të gjíthë dhe nga yjet páráshíkòhet që fámilja juaj të shtòhèt akoma më shumë.

Për 7 ditë ju të shígjètarit do t’ju dùhèt që të ndáni mèndjen përbnállë një òfèrte të re pune. Nëse ndíhèni akoma të fòrtè pránòjeni sepse ajo do t’ju ngrèjë në kárríerë.

Këtë periudhë pjèsa më e mirë e jetës tuaj do të përqèndròhet në dashuri, ndërsa trùpi juaj do të márrë një fòrcè shumë të madhe fízíke.

Do të jètë muaji i shumë shpèrblímeve për këtë shenjë.

Tre gjèra përmírèsohen në këtë Tetor për gaforet. Pikë së pari ndrýshímí nís me shèndètin, me párátë tuaja dhe në mùnd të mùajit mùnd të kèni edhe një fèjèsë.

Më në fùnd jeta do t’ju jápë frytet që shumë i kíshít dèshírùar.

Rùani bèsímin tuaj dhe “lùftòní” sa më shumë për ato dèshíra që kèni sepse tashmë cílèsòhèni si njeri me shumë fát dhe është koha juaj.

Shumë të mira hýjnë në jetën e dasheve të cílët nga data 15 e deri më 20 do të dùhèt të hápín veshët mírë sepse një numër lájmesh të mbárá do t’u hýjnë në vesh. Ju ka mbèrthýèr fáti.

Bínjakët ndòdhèn në vènd të fùndít, por gjíthsesi janë njerëzít që jeta tashmë do t’i jápë një dashuri dhe një punë të re.

Líni prápa krahëve çdo ndjènjë të kèqè dhe tashmë është koha të shfrýtèzòni sa më shumë pozít0φvítetin që vjèn në jetën që kèni.

Horoskopi

Do pushtoheni nga dashuria dhe pasioni i zjarrtë! 3 shenja do jetojnë ditë magjike sipas Susan Miller

Published

on

Demi

Ekziston një prekje e lehtë në ajër, falë energjisë që buron nga planetët sot. Ju mund të keni ngecur në të gjitha llojet e planeve dhe projekteve, që do të thotë se ju të dy nuk keni qenë në gjendje të kaloni shumë kohë së bashku. Përfitoni nga atmosfera pozitive për të dalë për një drekë ose darkë romantike, nëse është e mundur, ose diku mund të eksperimentoni të dy me gjëra të reja.

Binjaket

Kjo është një ditë e përsosur për ju që të flisni seriozisht me dashurinë tuaj më të ëmbël për të ardhmen e marrëdhënies tuaj. Ekziston një ndjenjë e fuqishme e respektit dhe harmonisë reciproke mes jush, dhe kjo mund t’ju ​​bëjë që të dy të doni t’i çoni gjërat një hap më tej. Nëse ka ndonjë çështje që duhet diskutuar, atëherë bëjeni sot, ndërsa rruga është e shtruar pa probleme nga aspekti planetar i ditës.

Bricjapi

Nëse ju dhe i dashuri juaj keni nevojë për ndonjë justifikim për t’u argëtuar, atëherë dita e bukur përpara ju jep mundësinë e përsosur për të pasur një aventurë emocionuese. Ose mund të preferoni të krijoni një festë të mrekullueshme dhe të qëndroni brenda për të shijuar ushqimin e njëri -tjetrit. Sido që të jetë, do të kaloni një kohë të mrekullueshme, dhe gjithashtu do të forconi lidhjen tuaj intime.

Horoskopi 14 tetor, e enjte

Continue Reading

Horoskopi

Astrologu i famshëm Vincenzo Lagana tregon 2 shenjat e bekuara nga FATI: Tashmë nuk ju ndal dot asgjë!

Published

on

LUANI

Gjatë kësaj dite do jeni shumë më të qartë në mendime dhe do dini kur dhe si t’i hidhni hapat. Probleme nuk kanë për t’iu ndodhur asnjë moment. Ju të dashuruarit nuk do keni as problemin më të vogël me partnerin dhe do ndiheni të qetë. Dashurohuni ashtu si e ndjeni pa menduar aspak për të ardhmen dhe për të tjerët. Ju beqarët nuk do ndiheni më vetëm falë një takimi të nxitur nga shumë planetë. Nëse ju rreh zemra me shikim të parë dijeni se ai është i duhuri. Jeta profesionale do ecë me ritme më të shpejta. Do ndiheni më gati se kurrë për të kaluar edhe një humnerë të madhe të cilën as nuk e keni menduar më parë. Shlyejini sa më parë borxhet që keni në mënyrë që financat të fillojnë të stabilizohen.

VIRGJERESHA

Merrini gjërat si t’iu vijnë gjatë kësaj dite dhe nuk keni për t’u penduar asnjëherë. Nuk do ndodheni asnjë moment mes udhëkryqesh. Urani do ua bëjë ditën më emocionuese dhe me romantike ju të dashuruarve. Si ju ashtu edhe ai që keni në krah do i kushtonin kohën e duhur lidhjes dhe do ndiheni të sigurt për të ardhmen së bashku. Ju beqarët do jeni seksuale dhe mund të keni edhe dashuri me shikim të parë. Më punë do arrini më në fund të diskutoni qetësisht me kolegët tuaj dhe do ndërmerrni hapa të rinj. Tashmë do ndiheni më të sigurt se më parë. Në planin financiar gjërat do shkojnë më së miri dhe mund të shpenzoni për ato që keni menduar pa ju dridhur dora. Kur kujdesesh gjithmonë del i fituar.

Horoskopi 14 tetor, e enjte

Continue Reading

Horoskopi

“Do realizoni një projekt që do ju hapë portat e suksesit!”, Paolo Fox paralajmëron FAT për këtë shenjë

Published

on

Dashi

Në dashuri, me Hënën e favorshme, këtë të enjte 14 keni mundësi të mëdha për të bërë takime të veçanta dhe interesante. Në punë mund të filloni nga e para, ndoshta është koha për ndryshim. Mund të ndodhë që pikërisht këtë vjeshtë të filloni projekte të reja.

Demi

Në dashuri do të jetë një e enjte e sikletshme pasi keni Hënën në dizavantazh. Në punë këtë ditë të enjte, por edhe më herët, nuk jeni shumë të përqendruar. Në këto kushte, është më mirë të shtyni të gjitha çështjet e rëndësishme të punës për në fundjavë.

Binjakët

Në dashuri, pritet të keni një ditë disi të diskutueshme, edhe për ata që sapo kanë filluar një histori. Në punë, një periudhë e favorshme si për rishtarët, ashtu edhe për njerëzit që duhet të angazhohen në një projekt.

Gaforrja

Në dashuri, shtyni mosmarrëveshjet e padobishme me partnerin/en, nuk është koha e duhur. Në punë, ditë ideale për të realizuar një projekt pune që ju intereson shumë.

Luani

Në dashuri mund të përfshiheni në një situatë të komplikuar, madje telashe duket të ketë edhe në familje. Në punë mos lini pas dore kontaktet, por është një ditë që do humbisni shumë kohë për gjëra pa fort vlerë.

Virgjëresha

Në dashuri është një periudhë sprove për ndjenjat, ndaj bëni kujdes ndaj fjalëve që hidhni e pritni, veçanërisht deri edhe nga e shtuna. Në punë do të keni disa probleme dhe gjithashtu një çështje ekonomike do të dalë në shesh, përpiquni të zgjidhni gjithçka brenda ditës së enjte.

Peshorja

Në dashuri duket sikur ju po shëroheni, me Hënën, Jupiterin dhe shumë planetë të tjerë që po ju favorizojnë. Nëse zemra juaj ka qenë vetëm për një kohë të gjatë, përpiquni ta shihni veten më shumë dhe të krijoni hapësira dhe nisma për njohje të reja. Në punë do të përfshiheni shumë në një situatë disi delikate.

Akrepi

Në dashuri, si e enjtja dhe e Premtja, janë dy ditë që duhen marrë lehtë dhe unë nuk rekomandoj të luani me fatin, veçanërisht në debat a diskutim. Në punë, të enjten dhe të nesërmen e saj, kemi një rënie të lehtë të produktivitetit, por për fat ia hidhni nga e shtuna.

Shigjetari

Në dashuri, një ditë tjetër interesante pasi Hëna dhe Venusi janë shumë të favorshme për shenjën tuaj zodiakale. Në punë, një ditë rikuperimi, ndaj mos e teproni të ngarkoni shumë kunguj në një sqetull.

Bricjapi

Në dashuri, për ata që kanë familje, në këtë periudhë shpenzimet e shtëpisë mbizotërojnë mbi gjithçka tjetër. Në punë, ata që kërkojnë një punë të parë do të gjejnë mundësi të reja, por jo shumë fitimprurëse.

Ujori

Në dashuri, nëse ka një person që ju intereson, thelloni njohuritë për të, ju, duhet të dini më shumë për atë që do të ndani ndjenjat, ndoshta dhe shtratin.. Në punë, mos kini frikë të bëni një ndryshim drastik në jetën tuaj.

Peshqit

Në dashuri më në fund do të keni një përgjigje të mirë deri në fund të javës, e cila do t’ju ​​bëjë t’i shihni gjërat më qartë. Shumë konflikte në punë, nuk ndiheni hiç të kënaqur.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!