Connect with us

Horoskopi

Ca janë të bezdisur e ca të nxituar, ja të gjitha “huqet” e këqija të shenjave të Zodiakut

Published

on

Nëse jeni një besimtar i zjarrtë i astrologjisë dhe besoni se personaliteti juaj dhe karakteristikat unike janë rezultat i shenjës tuaj të Zodiakut, atëherë ka edhe disa të meta në karakterin tuaj të cilat janë më të qarta kur jeni të dashuruar. Më poshtë keni të renditura dobësitë e shenjave të Zodiakut kur janë të dashuruara

1. Dashi- Nxiton për gjithçka

Shenjat e Dashit kanë një zakon të nxitojnë në gjëra, si profesionalisht ashtu edhe nga aspekti personal. Ata marrin vendime pa i dhënë situatës një mendim të dytë, gjë që i bën ata të vështirë për të vazhduarnjë lidhje.

2. Demi- I marrin gjërat shumë ngadalë

Nëse një Dash është shumë i shpejtë, Demi është pak shumë i ngadaltë, pothuajse në atë masë sa të jetë dembel dhe i ngadaltë.

Ata rrinë mendojnë për një kohtë gjatë për të marrë një vendim dhe kjo mund të jetë e dëmshme për një marrëdhënie.

3. Binjakët- I bezdisshëm

Binjakët janë gjithnjë me nxitim për të arritur gjëra të shumta në harkun më të shkurtër kohor, gjë që shpesh i lë ata të lodhur dhe të paaftë për të përmbushur në të vërtetë të gjitha angazhimet. Ata janë të gjithëpranishëm gjë që i bën ata të jenë të zymtë dhe ndërhyrës, gjë që mund të jetë mjaft irrituese në një marrëdhënie. Kurioziteti i tyre është shpesh i bezdisshëm.

4. Gaforrja- Shumë i ndjeshëm

Shenjat e Gaforres janë të ndjeshme. Ata shpesh priren të jetojnë në të kaluarën pa bërë asnjë përpjekje për të hyrë në të tashmen ose për të menduar për të ardhmen. Ata janë shumë melankolikë dhe jo shumë rrezikues kur bëhet fjalë për marrëdhëniet.

5. Luani- Shumë arrogant

Një Luan shpesh është jashtëzakonisht arrogant dhe ka një ego të tepruar. Mund të jetë e bezdisshme për një partner kur ai po përpiqet të japë sugjerime ose të bëjë një deklaratë për të. Luanët nuk e vlerësojnë bukurinë në gjëra më të vogla dhe shpesh preferojnë një shfaqje pompoze, e cila mund të jetë një pikë bezdi për partnerin e tyre.

6. Virgjëresha-Shumë e shqetësuar

Virgjëreshat shqetësohen për çdo gjë, dhe kjo i bën ata jashtëzakonisht jo eksperimentalë dhe shumë tradicionalë. Ata janë gjithashtu shumë kritikë dhe duhen shumë për t’i qetësuar, gjë që është dobësia e tyre më e madhe kur janë në një lidhje të përkushtuar.

7. Peshorja- Shumë e pavendosur

Marrja e vendimeve është një detyrë e madhe për Peshoret. Ata shpesh peshojnë të mirat dhe të këqijat e çdo situate, gjë që e bën arritjen e një përfundimi një proces të gjatë. Hezitimi i tyre për të bërë gjëra të caktuara mund të mërzisë partnerët e tyre pasi ata kurrë nuk mund të jenë në gjendje të arrijnë një përfundim të fortë për ndonjë ide apo ngjarje.

8. Akrepi-Jo-komunikues

Akrepët nuk janë komunikuesit më të fortë. Ata janë mjaft të fshehtë, gjë që i bën ata të kuptojnë personalitete komplekse. Kompleksiteti i e bën të vështirë marrëdhënien e tyre pasi një Akrep nuk do t’ju tregojë kurrë se çfarë është e gabuar ose i shqetëson ata.

9. Shigjetari- Ndryshime të shpeshta humori

Shenjat e shigjetarit kararakterizohen nga luhatjet e shpeshta të humorit, gjë që mund t’i lërë partnerët e tyre të ndihen të humbur. Ata janë gjithashtu jashtëzakonisht të ruajtur dhe të fshehtë pasi nuk u pëlqen të tregojnë dobësi dhe cenueshmëri.

10. Bricjapi- Nuk menaxhon dot zemërimin

Bricjapi është ose zjarr ose akull, dhe në çdo mënyrë, skajet e personalitetit të tyre do të shkaktojnë vetëm dhimbje zemre. Atyre u pëlqen të jenë nën kontroll dhe nuk u pëlqen ndryshimi, një tipar shumë i ngjashëm me Demin dhe mbajnë mëri për një kohë të gjatë.

11. Ujori- Shumë introvert

Ndërsa Ujori pëlqen të shoqërohet dhe të bëjë miq, ata në fakt nuk kanë shumë miq të vërtetë. Miqësia është kryesisht sipërfaqësore dhe nevoja e tyre për të qenë të pavarur mund të jetë mjaft egoiste. Ata nuk mendojnë shpesh për të tjerët kur marrin vendime gjë kjo që e shkatërron një marrëdhënie.

12. Peshqit- Shumë emocionalë

Peshqit janë jashtëzakonisht të ndjeshëm dhe gjithmonë përpiqen të thithin problemet e dikujt tjetër në vetvete, problem ky edhe në një marrëdhënie dashurie

Horoskopi

“Disa gabime të së shkuarës ju ndjekin!”, Jorgo Pulla paralajmëron këto shenja: Bëni shumë kujdes!

Published

on

Dashi

Më 13/10 gjashtëkëndëshi i Afërditës nga Shigjetari në Saturn në Ujor na jep mundësinë të stabilizojmë emocionet tona. Optimizmi dhe pjekuria harmonizohen dhe krijojnë një themel të fortë për jetën tonë personale. Njohjet e reja që do të shfaqen gjatë kësaj periudhe do të kenë një rrjedhë të gjatë pasi bazohen në themele të forta, lidhet me lidhjet tuaja ndërpersonale dhe me bashkpunimet, duke prollogaritur kështu fillime të reja apo persona të rinj që do të hyjnë në jetën tuaj. Por mos harroni se këndi negative i Diellit me Plutonin ju fton fillimisht të mbyllni llogaritë tuaja.

Demi

Më 13/10 gjashtëkëndëshi i Afërditës nga Shigjetari në Saturn në Ujor na jep mundësinë të stabilizojmë emocionet tona. Optimizmi dhe pjekuria harmonizohen dhe krijojnë një themel të fortë për jetën tonë personale. Njohjet e reja që do të shfaqen gjatë kësaj periudhe do të kenë një rrjedhë të gjatë pasi bazohen në themele të forta,për ju si fillime të reja brenda ritunës të përditshmërisë, duke trazuar pak ujrat. Një skenar i mundshëm është të sistemoni disa detyrime që përbëjnë gjëmb për ju, ndërkohë që në përgjithësi përpiqeni të sistemoni cështje të lëna pezull.

Binjaket

Më 13/10 gjashtëkëndëshi i Afërditës nga Shigjetari në Saturn në Ujor na jep mundësinë të stabilizojmë emocionet tona. Optimizmi dhe pjekuria harmonizohen dhe krijojnë një themel të fortë për jetën tonë personale. Njohjet e reja që do të shfaqen gjatë kësaj periudhe do të kenë një rrjedhë të gjatë pasi bazohen në themele të forta,nuk përjashtohet të bëni një fillim të ri mbi një frymzim apo një ide që keni, ndërkohë nëse janë bërë gabime të rëndësishme, mundeni të bëni lëvizje korigjuese.

Gaforrja

Më 13/10 gjashtëkëndëshi i Afërditës nga Shigjetari në Saturn në Ujor na jep mundësinë të stabilizojmë emocionet tona. Optimizmi dhe pjekuria harmonizohen dhe krijojnë një themel të fortë për jetën tonë personale. Njohjet e reja që do të shfaqen gjatë kësaj periudhe do të kenë një rrjedhë të gjatë pasi bazohen në themele të forta,lidhet me familjen, shtëpinë apo akoma dhe me pasurinë e paluajtshme, prollogarit lëvizshmëri në këto fusha, ndërkohë që vështirësoheni të shihni qartë situatat dhe kryesisht përgjegjësitë që ju përkasin.

Luani

Më 13/10 gjashtëkëndëshi i Afërditës nga Shigjetari në Saturn në Ujor na jep mundësinë të stabilizojmë emocionet tona. Optimizmi dhe pjekuria harmonizohen dhe krijojnë një themel të fortë për jetën tonë personale. Njohjet e reja që do të shfaqen gjatë kësaj periudhe do të kenë një rrjedhë të gjatë pasi bazohen në themele të forta,nënkupton ndonjë ndryshim të këndshëm në cështjet që lidhen me ambjentin tuaj, ndërkohë që ia vlen të mbani mend se me përpjekjen e përforcuar me të tjerë mundeni të arrini shumë më shumë. Ndërkohë preferohet të keni gjithnjë ndërmend se ekzistojnë dhe disa lëvizje që nuk ju sjellin gjithnjë rezultatin e dëshiruar

Virgjeresha

E gjithë vëmëndja juaj sot përqendrohet në planet tuaja të ardhme, por keni njëkohësisht dhe bashkpuntorë të fortë që reagojnë si mbështetës në aspiratat tuaja.

Peshorja

Më 13/10 gjashtëkëndëshi i Afërditës nga Shigjetari në Saturn në Ujor na jep mundësinë të stabilizojmë emocionet tona. Optimizmi dhe pjekuria harmonizohen dhe krijojnë një themel të fortë për jetën tonë personale. Njohjet e reja që do të shfaqen gjatë kësaj periudhe do të kenë një rrjedhë të gjatë pasi bazohen në themele të forta,, duke ju shtyrë të bëni fillime të reja në ndonjë fushë të jetës tuaj apo në përgjithësi të ndryshoni faqe, vecanërisht nëse keni ditëlindje sot. Dhe pavarsisht se keni energji por edhe mbështetjen e njerëzve tuaj të dashur për të bërë këto ndryshime, ekziston rreziku të shtyheni në vendime të gabuara, nëse fillimisht nuk korigjoni gabimet që janë bërë më parë.

Akrepi

Më 13/10 gjashtëkëndëshi i Afërditës nga Shigjetari në Saturn në Ujor na jep mundësinë të stabilizojmë emocionet tona. Optimizmi dhe pjekuria harmonizohen dhe krijojnë një themel të fortë për jetën tonë personale. Njohjet e reja që do të shfaqen gjatë kësaj periudhe do të kenë një rrjedhë të gjatë pasi bazohen në themele të forta, ju shtyn të përgatisni fillime të reja pasi munden kushtet e tanishme të moj jenë të shtuara në petale trëndafili, por pa folur rreth planeve tuaja mund të arrini shumë në nivel sekret. Ndërkohë është jashtëzakonisht e rëndëisshme se energji të jashtme të rëndojnë mbi ju.

Shigjetari

Më 13/10 gjashtëkëndëshi i Afërditës nga Shigjetari në Saturn në Ujor na jep mundësinë të stabilizojmë emocionet tona. Optimizmi dhe pjekuria harmonizohen dhe krijojnë një themel të fortë për jetën tonë personale. Njohjet e reja që do të shfaqen gjatë kësaj periudhe do të kenë një rrjedhë të gjatë pasi bazohen në themele të forta,në një pozicion favorizues të horoskopit tuaj që lidhet me qëllimet, shokët por edhe në përgjithësi përpjekje kolektive, duke sjellë ndryshime të këndshme, por edhe shtyrjen për të kthyer faqe. Për më tepër, një skenar akoma i mundshëm është të keni qëllim të zgjeroni rrethin tuaj social, falë sulmimit me të cilin i ndani mendimet tuaja.

Bricjapi

Më 13/10 gjashtëkëndëshi i Afërditës nga Shigjetari në Saturn në Ujor na jep mundësinë të stabilizojmë emocionet tona. Optimizmi dhe pjekuria harmonizohen dhe krijojnë një themel të fortë për jetën tonë personale. Njohjet e reja që do të shfaqen gjatë kësaj periudhe do të kenë një rrjedhë të gjatë pasi bazohen në themele të forta,sjell të dhëna të reja për jetën tuaj sociale dhe imazhin që përcillni për jashtë, por fillimisht për karrierën tuaj dhe cështjet që lidhen me të. Por këto të dhënat e reja kanë nevojë për kujdes më të madh.

Ujori

Më 13/10 gjashtëkëndëshi i Afërditës nga Shigjetari në Saturn në Ujor na jep mundësinë të stabilizojmë emocionet tona. Optimizmi dhe pjekuria harmonizohen dhe krijojnë një themel të fortë për jetën tonë personale. Njohjet e reja që do të shfaqen gjatë kësaj periudhe do të kenë një rrjedhë të gjatë pasi bazohen në themele të forta,ju jep një frymë optimizmi, ndërkohë që korigjoni gabime në cështje të ndryshme, falë përpjekjeve tuaja, pas një periudhë të gjatë qëndrueshmërie. Por ajo që duhet të keni kujdes është tendenca juaj për të kapërceni detaje praktike që shumë herë janë definitive.

Peshqit

Më 13/10 gjashtëkëndëshi i Afërditës nga Shigjetari në Saturn në Ujor na jep mundësinë të stabilizojmë emocionet tona. Optimizmi dhe pjekuria harmonizohen dhe krijojnë një themel të fortë për jetën tonë personale. Njohjet e reja që do të shfaqen gjatë kësaj periudhe do të kenë një rrjedhë të gjatë pasi bazohen në themele të forta,që prek ato financa që lidhen me persona të tretë, ose bëhet fjalë për borxhe, ose për para të tjerëve që ndikojnë drejtpërsë drejti portofolin tuaj. Kështu që kjo Hënën e re prollogarit disa fillime të reja në këto fusha, ndërkohë kujdesuni dhe ju nga ana juaj të merrni disa vendime të pjekura.

Continue Reading

Horoskopi

Do te fitoni 1 shume te mire parashe/ Astrologia Susan Miller paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Dita e sotme do jetë plot diell për ju dhe një pjesë e ëndrrave të hershme do mund t’iu realizohen. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia juaj do konsolidohet edhe më tepër. Nuk do keni asnjë lloj problemi me partnerin dhe të gjithë do ju kenë zili për komunikimin dhe bashkëpunimin. Ju beqarët do keni veçse mundësi për aventura kalimtare dhe asgjë më tepër sesa aq. Në punë, disa diskutime me kolegët mundet edhe t’iu stresojnë. Më mirë largohuni prej tyre dhe vazhdoni qetësisht me planet që keni bërë. Në planin financiar do merrni vendime të rëndësishme dhe pak nga pak do arrini ta përmirësoni situatën.

Demi

Planetët do i keni gjithë kohës në krah sot dhe ata do ju ndihmojnë të keni një ditë shumë të qëndrueshme. Ju të dashuruarit do jeni shumë të kthjellet dhe do dini si të veproni në çdo lloj situate. Marrëdhënia me partnerin do mbetet e kënaqshme. Ju beqarët nuk duhet të rrezikoni shumë vetëm për ta ndryshuar statusin sepse mund të mbeteni keq. Sipas Dritare.net, në punë do keni momente të mbushura me kënaqësi sepse më në fund do ju realizohet edhe projektet që i keni pasur frikë. Ja që asnjëherë nuk duhet të dorëzoheni. Në planin financiar do ndiqni strategji strikte dhe do arrini ta stabilizoni situatën. Çdo gjë ka për të ecur për mrekulli në këtë sektor.

Binjakët

Marsi do ju bëjë shumë më lu ftarakë gjatë kësaj dite. Do ecni përpara pa menduar për të nesërmen dhe do shfrytëzoni çdo moment në maksimum. Ju të dashuruarit do rizgjoheni nga gjumi letargjik dhe do mendoni të bëni gjëra të jashtëzakonshme vetëm që të përjetoni më tepër emocione. Ju beqarët do jeni shumë të pasigurt për hapat që duhet të hidhni, prandaj do druheni të pranoni ftesa. Në punë nuk duhet të jeni të stresuar kur të bëni diçka sepse kjo gjë do ju lodhë më shumë. Merrini gjërat sa më shtruar dhe keni për ta parë që do arrini ku doni. Shpenzimet duhet t’i kufizoni në maksimum nëse nuk doni të keni tronditje të mëdha.

Gaforrja

Sado vështirësi t’iu dalin në jetë ju dini gjithmonë të mbani zgjuar shpresën dhe nuk dorëzoheni. Për ju të dashuruarit çdo gjë do ndriçoje dhe marrëdhënia me partnerin do jetë e jashtëzakonshme. Bëni atë që do ndjeni në çdo moment. Ju beqarët do jeni sensualë dhe do tërhiqni gjithë kohës vëmendjen e të tjerëve. Me siguri që do e ndryshoni statusin. Në punë më mirë prisni edhe pak kohë para se të merrni vendime të rëndësishme. Fiksoni njëherë objektivat dhe bëni plane para se të veproni. Në planin financiar do merrni vendime të rëndësishme të cilat do e përmirësojnë shpejt situatën.

Luani

Çdo gjë ka për të qenë shumë më e lehtë për ju gjatë kësaj dite dhe do ndiheni plotësisht të qetë. Nëse jeni në një lidhje keni për të kaluar një dite fantastike pranë partnerit tuaj. Do i shprehni pafund ndjenjat që të dy dhe atmosfera do jetë fantastike. Ju beqarët nuk do jeni gati për të filluar lidhje, por do pranoni të njiheni me persona të ndryshëm. Në punë do jeni të përqendruar dhe do i kaloni pa problem të gjitha pengesat që do iu dalin. Mërkuri do jetë planeti i pozicionuar më mirë dhe do ua ndriçojë përherë mendimet. Në planin financiar mos ndërmerrni rreziqe shumë të mëdha sepse situata mund t’iu dalë jashtë kontrollit.

Virgjëresha

Gjatë kësaj dite do gjendeni përpara një zgjidhjeje dhe do e keni të vështirë të thoni fjalët e fundit. Mendohuni gjatë dhe shihni më të mirën tuaj. Nëse keni një lidhje mundohuni të mos e acaroni edhe më shumë atmosferën sepse situata mund t’iu dalë tërësisht jashtë kontrollit. Ju beqarët do jeni gati të bëni çdo lloj çmendurie vetëm për të mos qenë më vetëm. Në planin profesional do iu jepen mundësi shumë të mira për të ecur para. Mund të keni edhe promocione dhe mbështetja e kolegëve do jetë e jashtëzakonshme. Në planin financiar do përballeni me momente goxha të vështira dhe do keni nevojë për mbështetje nga familjarët. Ata nuk do kursehen aspak.

Peshorja

Gjatë kësaj dite do dini si të përshtateni me çdo lloj situate dhe do i keni idetë shumë më të qarta se dje. Për ju të dashuruarit do ketë momente të jashtëzakonshme dhe të mbushura me optimizëm. Do ja kaloni aq mirë me atë që keni në krah saqë emocionet do shtohen gjithnjë e më shumë. Ju beqarët do jeni të përqendruar diku tjetër dhe nuk do e keni mendjen për të krijuar një lidhje. Në punë do jeni shumë guximtarë dhe të matur. As përqendrimi nuk do ju mungojë kështu që do merrni çdo gjë që dëshironi në momentin e duhur. Sipas Dritare.net, në planin financiar do jetë Plutoni ai që do ju ndihmoje t’i zgjidhni të gjitha mosmarrëveshjet.

Akrepi

Mundohuni të tregoheni sa më vigjilentë gjatë kësaj dite dhe t’iu kushtoni vëmendje edhe detajeve më të vogla. Nëse keni një lidhje do jeni më të përkushtuar se kurrë ndaj partnerit tuaj dhe marrëdhënia me të ka për të qenë e jashtëzakonshme. Nuk do kurseheni për asgjë. Nëse jeni beqarët do keni plot takime, por nuk do ndihen ende gati për të hedhur hapa e për ta ndryshuar jetën. Në punë ka mundësi të ndryshoni postin për diçka shumë herë më të mirë. Do e rifitoni besimin tek vetja dhe do hidhni hapat e duhura. Gjendja financiare do mbetet gjithë kohës e mirë dhe nuk do keni as problemin më të vogël në këtë sektor.

Shigjetari

Në disa momente Saturni do ju bëjë paksa impulsivë gjatë kësaj dite megjithatë nuk do hasni aspak probleme serioze. Për ju që keni një lidhje emocionet do jenë të forta dhe nuk do doni të shkëputeni për asnjë moment nga partneri. Ju beqarët nuk do ndiheni gati për të bërë ndryshime dhe nuk do përfitoni nga mundësitë qe do iu jepen. Shumë shpejt do pendoheni, por do jetë vonë. Puna ka për t’iu sjellë kënaqësi shumë të veçanta dhe çdo gjë do jetë në favorin tuaj. Ka mundësi të merrni edhe disa vendime të rëndësishme që do ua bëjnë më të sigurt të ardhmen. Buxheti ka për të qenë shumë herë më i mirë se më pare dhe e gjithë kjo nga maturia dhe kujdesi juaj.

Bricjapi

Venusi dhe Urani do ju bëjnë shumë kokëfortë gjatë kësaj dite dhe nuk do hapni rrugë për asgjë. Do keni shpesh kontradikta të forta me çdokënd. Për ju që keni një lidhje tensioni do mbizotërojë shumicën e kohës dhe në disa momente keni për t’u ndier shumë keq. Derisa të qetësohet situata më mirë qëndroni pak larg njëri-tjetrit. Ju beqarët do filloni angazhime serioze të cilat do ua ndryshojnë jetën njëherë e mirë. Në punë mos e mbivlerësoni veten dhe mos mendoni se jeni më të mirët në çdo gjë. E vërteta është se ju keni talent, por nuk përkushtoheni aq sa duhet. Financat do i menaxhoni gjithë kohës me kujdes dhe maturi, prandaj gjendja do mbetet e ekuilibruar.

Ujori

Gjatë kësaj dite do mendoni vetëm për veten tuaj dhe shpesh do futeni në konflikte me ata që ju rrethojnë, Bëni kujdes me hapat sepse nuk do ketë kthim pas. Për ju të dashuruarit do jetë një ditë e mbushur me turbullira. Nuk do ndiheni mirë për asnjë moment dhe debatet do jenë të vazhdueshme. Nëse jeni beqarë nuk duhet të nxitoheni për asnjë moment sepse situata mund t’iu dalë jashtë kontrollit. Në punë nuk duhet të dekurajoheni pavarësisht vështirësive që do iu dalin. Bëni atë që keni në dorë dhe prisni rezultatet që do vijnë më pas. Financat nuk do arrini dot t’i mbani nën kontroll edhe pse do bëni të pamundurën. Duhet pasur shumë kujdes.

Peshqit

Klima yjore do jetë shumë e ngrohte gjatë kësaj dite. Do keni qetësinë e ëndërruar aq shumë dhe do e ndryshoni paksa stilin e jetës. Ju të dashuruarit do keni momente fantastike dhe marrëdhënia me partnerin ka për të qenë e jashtëzakonshme. Mund të merrni edhe disa vendime të cilat deri më tani i kishit shtyrë. Ju beqarët duhet ta hapni zemrën tuaj dhe të pranoni të njiheni me sa më shumë persona. Në punë, bashkëpunimi dhe shkëmbimi i mendimeve me kolegët, do ju bëjnë shumë mirë. Me pak më shumë përpjekje do arrini fiks atje ku doni. Në planin financiar pranojeni ndihmën e familjareve sepse do keni nevojë.

Continue Reading

Horoskopi

Do futeni papritur në një rrugë të re këtë fund Tetori, ja paralajmërimi për këtë shenjë

Published

on

Dashi
Puna dhe ekonomia konkrete do kene nje zhvillim edhe kete fundjave. Mjafton qe te mos fantazoni per pune qe nuk i njihni. Thjesht beni ndryshime pozitive aty ku mundeni.

Demi
Hena ne shenjen tuaj do jete edhe kete fundjave e afte tu pergjigjet pozitivisht ndryshimeve dhe te papriturave qe do keni ne jeten peronale dhe ate familjare. Me miqte do ta keni problem pasi keni zhgenjime.

Binjaket
Per ju kjo fundjave ju sjell nje clirim shpirteror dhe nje perparim ne ceshtjet familjare. Por nuk duhet te pretendoni shume ne lidhje me akrrieren apo te fantazoni per nje pozicion te rendesishem.

Gaforrja
Fundjava e fundit etet Tetorit ju gjen ne levizje dhe me lajme e takime te shumta. Dicka e rendesishme ndryshon ne projektet tuaja dhe nje takim ju ndryshon fatin ne jeten erotike

Luani
Shpenzime te cilat nuk i kishit menduar apo investime qe i beni ne emer te fitimit mund te dalin te deshtuara. Por nje ndryshim pune i papritur mund tju jap garanci te mira.

Virgjeresha
Sot do kerkoni gjera konkrete duke ju larguar endrrave qe deshironi te beni realitet. Madje do jeni vete ju qe do i luftoni endrrat tuaja. Do kapeni pas nje mundesie dhe aty do kerkoni te beni histori.

Peshorja
Mjafton Aferdita ne shenjen tuaj qe te themi qe edhe kjo fundjave ju gjen me humor te mire. Nderkohe nje lufte e brendshme behet me nje femr qe deshiron te fitoj ate qe eshte e juaja.

Akrepi
Marsi ne Virgjeresh nuk eshte keshillues i mire per ju pasi ju bene nervoz ne nje moment ku qetesia romancat dhe arti duhet tju qetesonin. Nese ngeleni peng te rutines kjo do ju shkaktoj merzitje

Shigjetari
Jeni gati te beni nje debat familjar dhe kjo fundjave mund te jete percaktuese ne kete sqarim qe duhet te bei apo ne vendimet qe duhet te merrni ne planin personal.

Bricjapi
Hena ne Dem me ndryshime te kendshme dhe te papritura do ju sjelli prane nje shoqerie te kendshme dhe do ju beje guximtar dhe gjahtar te flirtit.

Ujori
Kete fundjave perfundon edhe konflikti juaj ekonomik dhe ai ne fushbetejen per te shijuar gjerat e bukura te jetes ashtu sic doni ju Neptuni ne Peshk pas nje dileme mund tju shpall fitues.

Peshqit
Nje plan i juaji i detajuar ne fakt mund te ndryshoj drejtim dhe qellim. Kjo do jete nje surprize per ju ne kete fund Tetorit duke ju futur papritur ne nje rruge te re.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!