Connect with us

Horoskopi

Paolo Fox sjell horoskopin e detajuar javor: 5 yje për Peshoren, do “vuajnë” Peshqit, ja si renditen shenjat

Published

on

Horoskopi javor nga Paolo Fox, noa.al ju sjell ekskluzivisht parashikimet dhe renditjen e shenjave të zodiakut për javën nga 11 deri më 17 tetor 2021. Po vjen java e dytë e tetorit: i kemi thënë mirupafshim verës, temperaturave të ngrohta dhe pritet që së shpejti të ftohtit të arrijë.

A jeni gati për këtë ndryshim? A jeni kurioz të dini se si do të kalojnë këto 7 ditë të ardhshme? A do të jetë dikush me fat në dashuri mes jush? Dhe a do të jetë dikush nga ju që do të marrë ndonjë propozim të mirë për një vend pune? Mjaft me pyetjet, këtu jeni në vendin e duhur: na duhet vetëm të zbulojmë gjithçka me parashikimet e Paolo Fox për të 12 shenjat e zodiakut.

Sepse këtu është takimi më i shumëpritur i javës, horoskopi javor i Paolo Fox astrologut më të dashur në Itali, i cili do të zbulojë atë që parashikojnë yjet për 7 ditët në vijim. Pra, le të shohim se çfarë na pret nga 11 deri më 17 tetor 2021.

Dashi

Tre yje për Dashin. Jo keq këtë javë për dashurinë: ndjenjat zgjohen dhe kulmi do të arrihet të Dielën. Mundohuni të bëni atë që mundeni, lëreni veten të shkojë edhe nëse do të jetë vetëm një takim i rastit. Në punë, nuk keni pse të shpërqendroheni: jeni pak në ankth, jeni duke pritur për rezultate që nuk arrijnë dhe kjo ju shqetëson. Disa vendime të marra gjatë verës tani mund të mos kenë rëndësi, kështu që le të vazhdojmë dhe të fillojmë nga e para!

Demi

Pesë yje për Demin. Venusi nuk është më në kah të kundërt me shenjën tuaj të zodiakut dhe në dashuri tani është koha për të buzëqeshur.

Favorizoni takimet e reja, së shpejti do të përjetoni disa emocione të mira (veçanërisht kushtojini vëmendje ditës së martë).

Ekziston një harmoni e madhe me njohjet e vjetra dhe të reja, ju takon vetëm të kuptoni se në cilën rrugë të shkoni. Paolo Fox: Unë rekomandoj të bëni kujdes të enjten.

Në punë, ka shumë shpenzime dhe meqenëse gjithmonë dëshironi të mbani frenat për kontrollin e situatës,  bëjeni prapë. Por mos kini frikë: në pak muaj nuk do të ketë më siklete dhe mund të filloni përsëri me projekte të reja!

Binjakët

Katër yje për Binjakët. Venusi është kundër, ju po përjetoni një histori dashurie disi të paqartë: mbase mendoni se keni dhënë shumë dhe keni marrë pak.

Mundohuni të shmangni diskutimet të Dielën sepse Hëna do të jetë në kah të kundërt dhe aspak favorizuese për ju.

Por mos u shqetësoni: nga java e ardhshme gjithçka do të kthehet në vendin e vet dhe ju takon juve të vendosni se çfarë doni të bëni.

Në punë, do të mund të keni vënë gjërat në vijë dhe gjatë fundjavës së ardhshme ka mundësi të mira për të shfrytëzuar frytin e mundimit duke pushuar me tepri.

Keni ide të mira, jeni shumë krijues dhe Mërkuri, veçanërisht në mes të javës, do të jetë në anën tuaj. Çfarë mund të kërkoni më shumë nga jeta?

Gaforrja

Katër yje për shenjën e Gaforres.

Në dashuri, historitë e lindura kohët e fundit janë zhytur në një udhëkryq, ju po i vini në provë ato (madje edhe tek disa ku janë thjesht marrëdhënie miqësore).

Po përpiqeni të kuptoni dikë, të kapni qëllimet e tij dhe ende nuk është e qartë si do t’ia dilni.

Keni forcë argumenti veçanërisht të martën kur do të jeni bindës, ndërsa të enjten do të jeni më të relaksuar dhe gjërat duket të shkojnë më mirë.

Në punë, javët e fundit kanë qenë të vështira, por gjysma e dytë e tetorit do të jetë një periudhë e gjitha në anën tuaj.

Kujdes nga debatet: shumë njerëz nuk e kuptojnë mënyrën tuaj të të folurit, por përpiquni të mos ktheheni gjithmonë në të kaluarën kur flisni me njerëz për të tashmen. Thjesht nuk ju ndihmon!

Luani

Katër yje për Luanin.

Venusi është në anën tuaj dhe e diela 17 do të jetë një ditë e veçantë për të takuar njerëz të rinj.

Historitë që kanë përfunduar keq nuk mund të rikuperohen, por qielli është premtues dhe juve ju mbetet vetëm që të përfshiheni. Emocione të reja po vijnë.

Në punë, Saturni është në disavantazh ndaj jush dhe sjell ndryshime. Megjithatë ju jeni një person i guximshëm, dini si të silleni me të rejat që përballeni. Kujdes sepse e hëna do të jetë një ditë e ngarkuar!

Virgjëresha

Tre yje për shenjën e Virgjëreshës.

Në dashuri mund të përjetoni shumë tensione, në këtë pikë ju volit që më mirë të mos merreni me të kaluarën.

Nëse jetoni një histori, duhet ta pranoni ashtu siç është: lëreni veten të udhëhiqet nga instinkti, edhe nëse është e vështirë për ju, sepse jeni shumë racional dhe gjithmonë dëshironi të mendoheni mirë para se të ndërmerrni çdo hap.

Në punë, fillimi i javës do të jetë i rëndë, bëni më mirë atë që është e nevojshme në rutinën e përditshme të punës që merreni.

Do të ndaloni së reflektuari dhe do të përpiqeni të zhvilloni strategjitë më të mira për të ardhmen!

Peshorja

Pesë yje për shenjën e Peshores.

Në dashuri nuk është koha për të ndaluar së kërkuari, përkundrazi. Venusi është në anën tuaj, Dielli është në shenjën tuaj: çfarë mund të kërkoni më shumë?

Nuk ju mungon sharmi dhe mund të keni takime vërtet të veçanta: periudha është e mrekullueshme për ata që duan të lidhen me dikë. Por mjaft më me ndrojtje!

Në punë, yjet ndihmojnë njerëzit kreativë dhe ata që punojnë në kontakt me publikun.

Një ide e mirë mund të lindë të hënën ose të enjten, por të martën mund të ketë një rënie që duhet adresuar. Pa merak se gjithçka zgjidhet!

Akrepi

Katër yje për shenjën e Akrepit.

Lëreni veten të shkoni pas gjërave që rrjedhin dhe bashkohuni pa shumë frikë me miqtë e lindur në javët e fundit.

Saturni është disonant dhe nuk do t’ju lërë të braktisni veten: shpesh keni takuar një person të këndshëm, por keni pasur frikë të përfshiheni shumë për të krijuar lidhje me ta.

Në punë, mund të jeni duke bërë gjëra të ndryshme nga ato që jeni marrë në të kaluarën: keni kërkuar ndryshimin, por tani duhet kohë për t’u përshtatur.

Kujdes për çështjet ligjore, deri në dhjetor është më mirë të mos bëni ndonjë gabim!

Shigjetari

Pesë yje për shenjën e Shigjetarit.

Lajm i mirë për dashurinë: Venusi është në shenjën tuaj dhe qielli jep një sinjal të mirë për ata që kërkojnë një histori të re.

Edhe një aventurë mund t’ju japë emocione të bukura: të Dielën 17, Hëna dhe Venusi do të jenë në shenjën e Shigjetarit, por edhe të enjten yjet janë në anën tuaj. Me pak fjalë, çfarë mund të kërkoni më shumë?

Në punë, kërkoni një shpagim. Sepse ju,  (ndoshta) në diçka keni shkuar shumë larg.

Ata që kanë pasur vështirësi financiare ose ligjore tani mund të marrin zgjidhje duke kontaktuar një ekspert.

Yjet janë pozitivë, ju mund të bëni kërkesa tamam sikur t’ju ftojnë: Më thuaj një dëshirë!

Bricjapi

Katër yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Bricjapit.

Nëse jeni beqarë, filloni të njihni më shumë njerëz, duke e lënë veten të shkojë pas rrjedhës së njohjeve të reja.

Kjo ndodh sepse në Nëntor Venusi do të jetë në anën tuaj dhe të gjitha historitë që dalin tani, edhe nëse duken të brishta në fillim, do të bëhen të rëndësishme në të ardhmen.

Hëna të martën kalon në shenjën tuaj dhe është dita e duhur për të takuar njerëz të rinj, shumë intrigues.

Në punë, nuk ka ekuilibër sepse keni krijuar bindjen se po bëni shumë dhe po fitoni pak.

Mos lini t’ju ikin nga sytë perspektivat, rezultatet në Nëntor nuk do të mungojnë!

Ujori

Pesë yje për Ujorin.

Venusi dhe Jupiteri janë në anën tuaj dhe kjo javë në dashuri është premtuese: përpiquni të kultivoni miqësi të reja, të lini veten të hidhet pas mundësive për takime dhe njohje të reja.

Por mbani parasysh: edhe marrëdhëniet rastësore nuk janë të këqija, megjithatë, nga ana tjetër duhet të mendoheni mirë para se të lidheni me dikë.

E enjtja do të jetë dita më pasionante e javës.

Në punë, kjo javë është pozitive dhe ata që janë në kontakt me publikun duhet të përfitojnë nga tranziti i ri pozitiv i Venusit.

Jeni energjik, më shumë se zakonisht!

Peshqit

Tre yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Peshqve.

Kushdo që ka përjetuar një krizë në fillim të gushtit tani duhet të përpiqet ta kapërcejë atë, për të shkuar më tej, për të ecur përpara.

Keni bashkëpunim me një person, kjo është arsyeja pse jeni të qetë, por diçka ende ju mundon, ndaj përpiquni të mos mendoni shumë për të kaluarën, veçanërisht të Dielën. Ndoshta jeni zhgënjyer nga dikush? E pra, ju e dini pse keni ndjenja të çuditshme.

Në punë duhet të gjeni qetësi dhe muaji tetor do ju ndihmojë. Gjithçka fillon pak ngadalë dhe mes të hënës dhe të mërkurës duhet të përballeni me disa probleme, por kokën lart dhe gjithçka do të zgjidhet!

Horoskopi

Do arrini ate qe keni pritur ne jeten tuaj/ Astrologia Meri Gjini paralajmeron keto 2 shenja horoksopi

Published

on

Dashì

Ndìkìmì ì Vènúsìt nè jètën túaj nè çìft do jètè mjaft pozìtìv gjatè kësaj dìtè. Do kalonì vètëm çastè tè lúmtúra pranë atìj qè dashúronì. Bèqarèt do kènë múndësì për avèntúra tè jashtëzakonshmè sot. Nè çdo momènt kanè për t’ú ndìèr për mrèkúllì dhè núk do kërkojnë mè ngúlm lìdhjè sèrìozè. Fìnancat núk do arrìnì dot t’ì mbanì nèn kontroll dhè múnd tè përballènì mè vështìrësì.

Dèmì

Dìtè è mbúshúr mè mosmarrëvèshjè tè mëdha do jètè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Asnjë momènt núk do jètè ì qètè dhè shpèsh do ndìhènì kèq. Bèqarèt núk do arrìjnë tè FÌksohèn pas ndonjë pèrsonì dhè mè shúmè gjasè do mbètèn tè vètmúar. Fìnancat núk do jènè aspak ashtú sì jú kènì dëshìrúar kështú qè kújdès mè çdo lloj shpènzìmì nësè núk donì tè mbètènì pa para.

Bìnjakèt

Do kènì problèmè tè mëdha mè partnèrìn túaj gjatè kësaj dìtè dhè nè dìsa momèntè núk do jènì tè qartè nësè donì ta vazhdonì atë lìdhjè apo jo. Bèqarèt do kènë një dìtè tè zakonshmè dhè pa ndonjë takìm mbrèsëlënës. Do jú dúhèt èndè tè prèsìn èdhè dìsa kohè. Fìnancat do mbètèn tè mìra èdhè psè múnd tè kryènì dìsa shpènzìmè mè tèpër nga zakonìsht.

Gaforrja

Pasìonì do ndìzèt flakè sot për júvè qè jènì nè një lìdhjè. Do ndìhènì aq mìrè saqë núk do jú bèsohèt sè jènì nè rèalìtèt. Bèqarèt do kènë një dìtè tè mbúshúr mè súrprìza tè njëpasnjëshmè. Mìrè do jètè ta shfrytëzojnë atë nè maksìmúm. Búxhètì do jètè gjìthë kohës ì mbrojtúr nga yjèt. Do grúmbúllonì goxha para nga púnët è kryèra dhè shúmè shpèjt do kryènì èdhè ìnvèstìmèt è mèndúara.

Lúanì

Dìtè shúmè ìntèrèsantè do jètè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Do ndìhènì për mrèkúllì pranë partnèrìt dhè múnd tè ndanì mè tè gjìthçka. Bèqarèt do kènë dìsa njohjè tè rèja tè cìlat mè shpèjt nga sa ata è mèndojnë do shndërrohèn nè lìdhjè tè forta. Pèrspèktìvat FÌnancìarè kanè për tè qènè tè mìra. Múnd t’ì kryènì pa frìkè shpènzìmèt è mèndúara.

Akrèpì

Do ndìhènì sì tè búrgosúr sot jú tè dashúrúarìt dhè núk do bënì asgjë ashtú sì è kènì ëndërrúar. Flìsnì hapúr mè partnèrìn dhè nësè núk gjènì zgjìdhjè mè mìrè jèpìnì fúnd gjìthckajè. Bèqarèt núk do mèndohèn dy hèrè para sè tè hèdhìn hapa pa mèndúar sè ato múnd t’ì çojnë nè drèjtìmìn è gabúar. Nè planìn FÌnancìar dúhèt tè mèrrnì masa sa mè shpèjt nësè núk donì tè mbètènì pa para.

Shìgjètarì

Do jènì shúmè tè kújdèsshëm mè fjalët sot jú tè dashúrúarìt dhè núk do krìjonì aspak problèmè mè atë qè kènì nè krah. Tolèranca do jètè gjìthashtú një nga pìkat túaja mè tè forta. Bèqarèt núk do jènè èndè gatì për tè hèdhúr hapa dhè do rèfúzojnë èdhè dìsa pèrsona vërtèt ìntèrèsantè. Për FÌnancat mos ú shqètësonì aspak sèpsè ato do favorìzohèn mjaft nga planètët.

Brìcjapì

Do ì qëndronì shúmè bèsnìkè partnèrìt túaj gjatè kësaj dìtè dhè aì múnd t’ìú bèjè dìsa prèmtìmè qè do jú gëzojnë pamasè. Bèqarèt núk do arrìjnë tè FÌksohèn pas një pèrsonì dhè do vazhdojnë tè mbètèn tè vètmúar èdhè për pak kohè. Mè shpènzìmèt dúhèt tè jènì tè kújdèsshëm. Bëjìnì mè parè llogarìtè para sè tè hìdhnì hapa sèpsè nè këtë mënyrë núk do zhgënjèhènì.

Újorì

Núk do mèrrènì vèsh për asgjë sot jú tè dashúrúarìt dhè marrëdhënìa nè çìft do lèrè për tè dëshìrúar tèj masè. Qëndronì pak kohè nè qètësì dhè rèflèktonì. Bèqarèt do marrìn propozìmè fantastìkè dhè múnd tè FÌllojnë shpèjt lìdhjè sèrìozè. Búxhètìn núk dúhèt ta lìnì pas dorè sèpsè po FÌllúan problèmèt zor sè múnd t’ì kalonì shpèjt ato. Famìljarèt núk do múnd t’ìú ndìhmojnë sa hèrè jú tè kènì nèvojè.

Pèshqìt

Dìtè tèjèt è trazúar ka për tè qènè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Do kènì mèndìmè tè ndryshmè mbì tè ardhmèn dhè núk do donì qè gjèrat tè bëhèn ashtú sì do tjètrì. Bèqarèt mè nè fúnd do ndèshèn mè një pèrson qè do ìú pëlqèjë sapo ta shohìn. Fìnancat núk do jènè aspak tè mìra kështú qè nësè núk matènì para sè tè hìdhnì hapa kènì për t’ú përballúr mè vështìrësì.

Continue Reading

Horoskopi

“Zhdùken hállet…do nòtojnè në pára dhe pásùri”, Meri, Është muaji i mílíonave

Published

on

Ne líndim në stina të ndrýshme dhe aty lart në yje është e shkruar se për secilin nga ne Universi ka caktuar nga një fat të ndrýshëm. Nëse e keni vënë re edhe ju, njerëzit në jetën e tyre síllen paksa sipas stinës ku ata kanë líndur, për shembull ata të dimrit janë disi pak më të ftohtë dhe më të vèshtírë si persona.

Një hulumtim së fùndmi ka treguar se vjeshta është një stinë që sjell strès dhe dèprèsíon ndáj dhe të lindurit në këtë stinë hera herës i shfáqín këto shenja. Por, stina kur ju keni ardhur në këtë botë fshèh edhe shumë të vërteta për fatin tuaj dhe çfarë mùnd t’ju ndodhë në jetën tuaj dhe sot në këtë test ne do t’jua tregojmë të gjitha të vërtetat.

Çfarë duhet të bëni ju? Mjáfton të shikoni më poshtë stinën kur keni líndur dhe ajo do t’ju rrèfejë fije për pè se çfarë duhet të dini rreth ditëve që do të vijnë.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e pranverës – Është një stinë shumë e qetë, e ëmbël dhe e adhurueshme, ndáj dhe nuk është çudi që ata që kanë lindur në këtë stinë janë të lumtur dhe gjithnjë pozitivë në jetë.

Puna, Për ta do të jetë një e ardhme e begatë pasi ata nuk e ndájnë optimizmin, lumturinë dhe gëzimin nga fytyra e tyre dhe jetën financiare do ta kenë plot lumturi.

Shëndeti, Është një stinë që sjell pak pròbleme ndáj dhe nëse keni lindur në pranverë nuk do të hásni asnjë sèmùndje të rèndë. Vetëm kùjdes se shëndosheni kollaj. Dashuria, Plot nota romantike do të jetë jeta juaj deri në fùnd të jetës pasi ju dhuroni veç dashuri dhe dashuri do të gjeni përjetë.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e verës –  Është një nga stinët që dashurojmë më shumë pasi na drejton gjithnjë drejt pushimeve dhe drejt relaksit ndáj dhe kush ka ardhur në jetë në verë është një person i qetë, optimist dhe që kërkon që çdo situatë në jetë ta trájtojë me pozitivitet.

Puna, Ju do të keni një ngritje financiare nga fùndi i muajit qershor, pasi një periudhë e begatë do vjen për ata që kanë lindur nga korriku e deri në fund të gushtit.

Shëndeti, Kùjdes, mos përdorni shumë qetèsues dhe ánti-biòtíkë, pasi mund të ketë lèkundje në shëndetin tuaj. hani ushqim cilësor dhe flini sa më shumë.

Dashuria, Zemra juaj ka nxèhtèsi dhe zjárr dhe plot ndjenja të fòrta dashurie dhe pásíoni dhe përballë në datën 18 qershor do të keni një person që línd një dashuri me ju.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e vjeshtës- Miqtë apo të afërm tuaj thonë se ju bëheni nèrvòzë për gjënë më të vogël, por kjo nuk është e vërtetë pasi ju i kërkoni t’i bëni gjërat sa më mirë dhe ndonjëherë e hùmbni dùrimin, por jo për të treguar se jeni e kèqè, por për t’i treguar të tjerëve se ju përpíqeni për të mirën.

Puna, Viti 2022 deri me tani ka qenë me ulje dhe ngritje për ju, por sërish jeni në gjendje më të mirë financiare në krahasim me të tjerët, ndáj dhe deri në fùnd të vitit bëni pak pushim. Shëndeti, Kùjdes, alèrgjítë në këtë periudhë pasi mùnd t’ju prèkin me lehtësi.

Dashuria, Nëse je e martuar dhe ke një familje, do të vijë një periudhë begatie që ti duhet ta jetosh plot páqe. Nëse je ende beqar, vlerësoje një person që ka shumë kohë që po tènton të të tregojë ndjenjat. Është i duhuri!

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e dimrit – Jeni pak person i ftòhtë dhe me zòr se i shprehni ndjenjat, madje ndonjëherë acáròheni aq shumë sa nuk ka njeri në botë që t’ju qetësojë. Por, jeni një lider dhe një person shumë krijues, ndáj dhe e ardhmja do të jetë e qetë për ty.

Puna, Duhet me çdo kusht të hèqësh dorë nga punët që po bën se nuk po të sjellin asnjë fitim. Ti je një lider, një person plot ide dhe mençuri ndáj dhe një përmirësim financiar po të prèt, por zgjidh atë që vlen për ty, mos u bëj pèrtác.

Shëndeti, Ngaqë acáròheni me lehtësi, kùjdes sepse jeni shumë të prèkshëm nga strèsi dhe dèprèsíoni. Quani sa më shumë qetësinë mèndore sepse nëse lòdheni shumë, do të sèmùreni lehtë.

Dashuria, Personat që ke në jetën tënde kanë filluar të mendojnë se po tregohesh pak egòist dhe i ftòhtë. Gjeni fòrcën dhe tregoni se ka një zèmër të zjárrtë edhe brenda akullit.

Continue Reading

Horoskopi

Të BEKUARIT! Do dáli Fat i çmèndùr në Pásùri edhe Dashuri për 4 Shenja

Published

on

Shumë prej jush do të kishin shumë ne.vojë për një lexim të fatit apo për një parashikim se çfarë do të nd.odhë me ju në të ardhmen e afër. Meqë dita e sotme 16 qershori sjell një energji të madhe pozitive dhe një frýmë plot bekim nga Universi, dot do tju trègojme nje paráshíkim spècial.

Káter shenjave te para te hòròskòpit si Dashi, Gáforja, Dèmi dhe Bínjaket u vjèn ky mesazh, Ti në këto çaste ke shumë ne.vojë për më shumë dashuri dhe gëzim dhe lumturi në familjen tënde.

Kjo është ajo që kërkon shpirti juaj dhe ju lùteni çdo ditë që kjo ëndërr të bëhet realitet. Disa lòdhje në shtëpi dhe disa situata jo të mira kanë sjell një shèrr mes teje dhe fëmijëve dhe situata mes teje dhe burrit apo gruas duket pak e ftòhtë.

Ju po kërkoni ta hárròni sa më shpejt këtë situatë dhe kërkoni që shumë shpejt shpirti juaj të bekohet me dashuri dhe ju të lini pas këtë periudhë që për momentin po ju duket si një mákth.

Parashikimi për dashurinë, Për ju do të vijë një shèrím i madh këtë të diel pasi një pròpozím i një prej familjarëve do të bëjë që të gjithë ju do të gjeni sërish dashurinë dhe gëzimin që tashmë duhet shumë lárg nga familja juaj. Nuk do të kesh më shèrre dhe e gjithë energjia nègátive që të kishte kápur shtëpinë, do të zhdùket falë fòrcës së shenjes tuaj.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Financat nuk do të të ndrýshojnë. Ti nuk po vùán nga financat dhe deri tani gjendja është shumë e mirë dhe do të të mbetet e mirë. Lòdhja në shtëpi dhe situata në familje të krijoi strès dhe ti po kalon një periudhë të vèshtírë, por nga e diela gjithçka do të të kthehet në normalitet.

Káter shenjave te dyta te hòròskòpit si Akrèpi, Luani, Vírgjèresha dhe Peshorja u vjèn ky mesazh, Ti kërkon të hárròsh sa më parë hállet që të kanë krijuar bòrxhet ndáj dhe bekimi yt do të jetë financiar.

Për të përballuar jetën ty të është dashur të marrësh shumë hùa dhe bòrxhe pasi jeta për ty ka qenë shumë e vèshtirë. Madje as në punë nuk të kanë ardhur përfitime financiare pasi ti po bën një punë që nuk sjell frýte.

Për ty gjërat do të të ndrýshojnë shumë shpejt dhe për mirë, pasi që i vogël ti ke sjellë mirësi në këtë jetë dhe ke treguar një shpirt páqèsor dhe Universi nuk të sheh dot duke vùájtur. Për këtë arsye, dùro deri këtë të hënën, pasi një punë e re, një biznes i ri do të të ndriçojë në jetën tënde.

Parashikimi për dashurinë, Do të bekohesh me shumë fat në financa dhe ato përfitime që do të marrësh duhet të shpènzosh pak kohë me personin që dashuron më shumë në këtë jetë. fantazo për disa ditë pushim pasi dashuria do të të ri-ngjállet sërish.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Universi e ka ndárë mendjen. Një bekim me párá do të vijë për ty, ndërsa në lidhje me shëndetin, duhet që të mërkurën tjetër ju duhet të bëni një kontroll pasi kjo lòdhje e bòrxheve mùnd të ta ketë dòbësuar pak ímùnítetin dhe shëndetin.

Káter shenjave te fùndit te hòròskòpit si Ujori, Peshqít, Shígjètari dhe Brícjápi u vjèn ky mesazh, Ty të kanë bërë mágjí, por do të të fshíhet shumë shpejt. Planet e tua dhe ëndrrat e tua nuk po bëhen dot realitet pasi një person shumë pranë jush me lígësinë e tij dhe me shpirtin e tij të zí nuk po ju lë të ecni përpara.

Me kèqardhje duhet t’ju themi se jeni deri diku nën ndíkimin e syrit të kèq. Çfarë do të bëjë Universi për ju? Ju jeni me shumë fat pasi data 17 qershor (nesër) do të sjellë një bekim dhe një energji shumë të fòrtë e cila do të bëjë që syri i kèq që të ka prèkur do të “ngòrdhë” totalisht.

Bëje sot një listë me dëshirat e tua më të zjárrta, pasi nuk do të kesh më mágjí në trupin tënd dhe ëndrrat e tua do nisin të bëhen realitet.

Parashikimi për dashurinë, Në datën 20 qershor ti duhet ti bësh një dhuratë romantike burrit apo bashkëshortes tuaj, pasi kjo do të bëjë që gjatë gjithë 2022 ju do të bekoheni me dashuri.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Duke vlerësuar faktin se nuk do të kesh më syrin e kèq në shtëpinë tënde ose në trupin tënd, do të bëjë që më në fùnd do t’i hapet rruga fatit të mbarë në financa dhe shëndeti juaj do të përmirësohet shumë.

Continue Reading

Trending