Connect with us

Horoskopi

Iken 10 ditet e para te muajit SHTATOR/ Astrologu Jorgo PULLA jep renditjen e shenjave me FAT

Published

on

I ftuar në emisionin e mëngjesit  ‘Kafe Shqeto’  ishte astrologu i njohur Jorgo Pulla i cili kishte ardhur në studio me një busull duke u shprehur se kapiteni në furtunë ‘pa busull nuk shkon’ duke shpjeguar më pas se brenda saj ndodhen planetet dhe shenjat e horskopit dhe në kombinim me njëra- tjetrën tregojnë kohën kur ndodhin fenomenet siç kishim dje Hënën e re.

Moderatori : Ju e filluat busulla në furtunë dhe ne jemi në furtunë?

Jorgo Pulla: Furtuna ka filluar sot. Jemi në këtë stuhi që po vjen. Si fillim dy fjalë përsa i përket muajit e cila është një periudhë që duhet pasur kujdes.Hëna e re e cila ishte në datën 7 deri më 4 dhjetor të këtij cikli që do të kemi do shikohen, do vërtetohen gjërat do të bëhen përllogaritje dhe pastaj do të vazhdohet nëse ka nevojë për korigjime do korigjohen, prandaj kemi një kohë shumë të gjatë dhe kjo kohë është stuhia që ne po presim të vijnë. Do të ketë zhvillime shumë madhore, natyrore dhe politike. 

Horoskopi për të gjitha shenjat sipas Jorgo Pullës:

Dashi: Do të ketë shumë ndikime pozitive por pak vëmëndje dhjetë ditëshin e dytë përsa i përket anës ekonomike. Për të tre dhjetëditëshit lidhur me çështjet e punës keni mundësi shumë të mirë duke pasur parasysh ndikimin e Marsit në trekëndësh të cilën e bën këtë periudhë më të mirë përsa i përket nismave të reja. Kjo Hënë e re ka një ndikim shumë të madh dhe në vazhdimësi po gjithësesi rëndësi të veçantë duhet t’i jepni punës dhe anës ekonomike. Përsa i përket anës shpirtërore një lidhje që keni pasur me probleme si dash-Bricjap, Dash- Luan do ta zgjidhni pikërisht tani në këtë periudhë. Në lidhje me çështjet ekonomike financiare  mundoheni që të jeni korrekt me personat e tretë ose me marrjen e një huaje duhet të keni kujdes mos u nxitoni nuk duhet të merrni kredi direkt.

Demi: Për ju të shenjes së Demit është një mundësi shumë e madhe pasi keni pasur shumë proleme madhore nëse flasim para dy vitesh jo për arsye Covidi por për arsye të tyre, tani dielli ndriçon për ju, është periudha më e mirë përsa i përket çështjeve të punës në lidhje me udhëtimet do të përfitoni. Në lidhje me çështjet që kanë të bëjnë me anën shpirtërore në Dem-Akrep , Dem-Ujor sidomos është një mundësi shumë e mirë për ju që jeni pak më korrekt seç duhet në këtë periudhë mundoheni që ti zgjidhni gjërat sepse me këtë Hënë të re do të përfitoni dhe ju.

Shenja e radhë që është dhe shenja e komunikimit sipas Pullës që është shenja e Binjakëve. Binjakët kanë dy gjëra kryesore sidomos për ato që janë në vende kyçe në administratë. Duhet të bëni pak kujdes sidomos ku vini vulën sepse të tjerët do të përfitojnë nga ju dhe ju aty ku jeni mund të zbrisni tre shkallë, kini kujdes mos u nxitoni. Në lidhje me çështjet që kanë të bëjnë me anën ekonomike financiare për çështje madhore që kanë të bëjnë në investime është koha ideale për ju. Në lidhje me çështjet që kanë të bëjnë me anën shpirtërore në lidhje me Binjak –Peshore  sidomos është koha shumë e mirë për të zgjidhur çështjet problematike. Ju keni dhe çështje ligjore për të zgjidhur dhe do t’ju dal e drejta e tyre.

Gaforrja : Për ju të shenjës së Gaforres duhet të ndaleni në dhjetëditëshin e dytë. Në lidhje shpirtërore Gaforre –Bricjap , Gaforre –Virgjëreshë sidomos në këtë lidhje Hëna e re e cila është në Virgjëreshë ka një ndikim duke bërë që ti rregullojnë gjërat me Gaforren. Duke qënë se Gaforrja është pak inatçi me vetveten por Gaforret lodhen shumë, vuajnë shumë por kanë një të mirë në fund dalin fitimtar dhe është mundësia tani që ju të përfitoni në këtë drejtim.

Megjithatë duke pasur parasysh në çështje pune dhe keni një rast shumë të mirë tani Gaforre – Ujor dhe Gaforre –Dash është koha perfekte në lidhje me biznesin nëse ju jeni të interesuar në këtë drejtim ju mund ta shfrytëzoni këtë periudhë sidomos personat që kanë të bëjnë me këmbim valutor apo ata që kanë të bëjnë me Real-State kanë shumë shanse të mëdha.

Luani: Për ju të shenjës së Luanit është a dhe zh përsa i përket këtij muajit. Është muaji ideal edhe pse ndihmojnë shumë luanët, Luanët e kanë të theksuar ndihmojnë dhe asnjëherë nuk e tregojnë ose nuk ta përmendin atë ndihmë, kanë xhentilesë. Në lidhje me çështjet shpirtërore kanë pasur një problem me shenjën e Peshkut dhe të Shigjetarit të cilët mund ta zgjidhin në këtë periudhë. Në lidhje me çështjet ekonomike- financiare kanë pasur një problem në fund të korrikut por nga data 14 shtator deri në fund të këtij muaji është një moment shumë pozitiv për ju për të zgjidhur këtë problem.

Virgjëresha: Për të gjithë ata që i përkasin kësaj shenje kanë një ndikim të mirë duke pasur parasysh Hënën dhe Marsin në shenjën tuaj ju jep një mundësi të mirë sepse në boshtin Vrgjëreshë- Peshq është Hëna e re e cila është pak e çuditshme të pret direkt nuk të le të kesh kohën e duhur, por duhet pasur kujdes për ju që interesoheni në udhëtime që keni të bëni me ligjin kur diçka ka ndodhur para dhjetë viteve një çështje ligjore. që gjoja e kanë fituar x ose y po vjen një kohë tani që ju të dilni të fituar jo ata që kanë e marrë ashtu siç dëshironin .Do dalin në sipërfaqe shumë gjëra të mëdha por ju dilni të fituar një moment perfekt në fushën ekonomike financiare në lidhje me çështjet me padrejtësive që ju është bërë, ju fitoni tani në këtë periudhe prandaj mos i lini pas dore gjërat sepse është koha është momenti ideal për ju të kësaj shenje. Në lidhje me çështjet shpirtërore që kanë të bëjnë me Binjakët dhe me Peshqit është momenti perfekt për ti zgjidhur gjërat por duhet të bëni kujdes pasi dy kunguj në një sqetull nuk mbahen. Duhe të keni kujdes dhe në një lidhje e krijuar tani rishtazi ose një lidhje të vjetër që ka rikthim, bisedoni me mendje të kthjellët atëherë do të dilni të fituar. 

Peshorja– Përsa i përket shenjës së Peshores kanë një mundësi shumë të mirë të zgjidhin një konflik të vjetër që kan pasur në lidhje me pronën apo me punën duket se tani do të zgjidhet dhe merr rrugë drejt asaj që ju keni menduar. Në lidhej me çështjet ekonomike financiare dhe në lidhje me mundësit që ju jepen në këtë periudhë shumë gjëra do të shkojnë në vendin e vet. Në një moment që ka të bëjë me çështjet ekonomike financiare një kreditim që do t’ju duhet për biznesin tuaj bëjeni se është koha tani që ju të dilni në fitore. Duke parsur parasysh dhe një çështje madhore në lidhje me anën shpritërore do të keni një lajm shumë të mirë në familjen tuaj si p.sh një fëmijë i juaj do të fitojë një bursë ose ka fituar një provim në lidhje me jashtë është diçka shumë pozitive dhe do të kenë mundësi të reja.

Akrepi- Akrepët duhet të përgatiten në lidhje me çështjet e punëve të reja por duhet të ken kujdes nëse ju  intereson shikojeni dhjetë herë mos pyesni të tretët por vendosni ju vetë që të mos jeni pishman nesër sepse jeni rrëzur shumë por nuk jeni dëmtuar. Megjithatë një lajm shumë i mrië për ju të shenjës së Akrepit në lidhje me punën tuaj do të keni një ofertë por keni kujdes mos të nxitoni sepse është momenti perfekt për diçka shumë të madhe që do të përfitojnë Akrepët për të tre dhjetëditëshit por dhjetë ditëshi i dytë është më i fokusuar në këtë drejtim. Në lidhje me çështjet shpirtërore edhe pse kanë pasur debate ne lidhje me anën shpirtërore sidomos Akrep -Luan, Akrep –Peshq duhet të kini kujdes sepse të tretët janë fajtor, zgjidhni problemet me njëri -tjetrin do të ishte më mirë sesa të pyesni të tretët kjo është ajo që unë ju them.  Ekonomia dhe financat diçka e re vjen tek ju. Akrepët nuk flasin shumë të shikojnë të kuptojnë me sy.

Shigjetarët:  Shigjetarët ngelin të vegjël gjithmonë në fakt nuk rriten dhe kanë atë debulesen e tyre lëvizjet. Këtë muaj do të kenë ca probleme të vogla në çështjen e keqkuptimeve në lidhje me anën shpirtërore por këtë do ta zgjidhin sidomos ato që kanë pasur probleme me Binajkët me Virgjëreshë me Peshqit sidomos me të shenjës së Peshqëve është një kohë mjaft e mirë  si në anën ekonomike si në anë shpirtërore është momenti perfekt ideal për zhvillime të reja dhe mundësit e reja që do tu jepen në këtë periduhë. Por nëse jeni në vende kyçe do të keni rritje në detyrë dhe në çështje rroge po në çështje rrogë duhet të keni kujdes se vërtëtë do t’ju japin të fimosni për 5 lekë por kur të shkoni në punë 5 është 3 lekë, atë 2 lekshin do ta japim do ju thonë, kini kujdes në këtë drejtim.

Bricjapi : Bricjapët luan rol kryesor në gjithë botën, sepse të gjithë të kësaj shenje janë ekonomist të shkëlqyer por ndonjëherë janë të mirë për të tjerët por për veten e tyre janë gropë. Por megjithatë kjo periudhë është një periudhë ideale përsa i përket çështjeve ekonomike financiare. Përsa i përket disa gjërave në biznesin tuaj ose do bëhet një blerje biznesi ose keni ndërmend për ta blerë për ju që merreni me pasuritë të palujtshme janë shumë të fituar. Në lidhje me anën shpirtërore një problem të vogël që ka pasur me Gaforren dhe me Binjakët do të stabilizohen.

Ujorët – Ujorët do të vuajnë dhe pak dhe do të thojnë më pas më ‘lerë të zotëroj’ sepse kanë bërë shumë. Biznesi  që kanë do të ketë ulje por shumë shpejt duke filluar nga fundi i këtij muaji dhe në vazhdimësi deri në prill të 2022 ka një ndikim shumë të madh mos u shqetësoni se diçka nuk po ecën. Mund të lëvizni nga puna deri më 25 shtator mos u shqetësoni sepse do ta kuptoni se është një çështje në të mirën tuaj. Në lidhje me çështjet shpirtërore keni pasur me Akrep apo Binjak, zgjidhni tani sepse do ta kërkoni me qiri zgjidhjen  por do të jetë vonë.  Financat e juaja janë drejt stabilizimit.

Peshqit– Ju të shenjëve të Peshqëve për fat të mirë do të keni lëvizje jo nga një lagje në lagjen tjetër por lëvizje nga një shtet në një shtet tjetër. Mundësitë janë shumë të mëdha përfitoni. Çështjet ligjore mbyllën do dilnin të fituar. Është një moment ideal për çështjet që ju duhet të zgjidhni prandaj mundësit janë të mëdha për të përfituar këtë muaj dhe pse jo të dilni fitimtar në ato që ju keni ëndërruar

Horoskopi

Do te keni 1 kthese te forte 180 grade/ Astrologia Meri Gjini paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Dashi

Per ata qe e kane tashme nje lidhje, kjo dite do jete e mrekullueshme. Nuk ka nevoje te beni asgje duke qene se gjerat do rrjedhin shume mire. Nese jeni beqare, mundesite per takime interesante nuk do jene te shumta. Beni edhe pak durim qe te mos lendoheni. Ne planin financiar do keni surpriza te kendshme. Me ne fund do arrini te beni shpenzimet e domosdoshme.

Demi

Marredhenia me partnerin do jete me e mire se kohet e fundit. Do i shtoni dozat e komunikimit dhe kjo do iu ndihmoje t’i zgjidhni ne cast problemet qe do iu dalin. Beqaret duhet te reflektojne mire para se te marrin vendime. Mos u nxitoni te krijoni shpejt e shpejt nje lidhje. Nje fllad suksesi do fryje edhe ne planin financiar. Me ne fund buxheti do te stabilizohet.

Binjaket

Jeta sentimentale e cifteve do jete me e animuar gjate kesaj dite. Do i shprehni me teper ato qe ndjeni si ju ashtu edhe ai qe keni ne krah. Vazhdoni ne kete rruge. Pjesa me e madhe e beqareve do bien ne dashuri. Do i provoni edhe ju emocionet e te qenit me dike prane. Ne planin financiar mos enderroni me teper sesa duhet. Shpenzoni aq sa ua mban xhepi.
Gaforrja

Jeta juaj ne cift nuk do jete e trishte sot, perkundrazi ju do jeni te gezuar dhe te buzeqeshur. Do krijohet nje ambient harmonik dhe ne mbremje me seksual. Beqaret do vazhdojne edhe sot te jene vete. Mos e mbani mendjen tek dashuria por dilni argetohuni me miqte ose me familjaret. Ne planin financiar kerkohet me teper maturi. Limitoni shpenzimet qe te mos keni probleme.
Luani

Dielli do shkelqeje me shume sot ne jeten tuaj ne cift. Do kaloni momente shume te kendshme prane atij qe dashuroni dhe kenaqesite do jete te shumta. Per beqaret jo vetem qe do vijne dashuri por ato do jene mjaft pasiononte dhe te vecanta. Perfitoni nga kjo dite. Ne planin financiar nuk duhet te ndermerrni rreziqe te medha nese nuk doni te ngeleni pa asnje lek.

Virgjeresha

Jeta juaj ne cift do jete e influencuar shume mire gjate kesaj dite. Do merrni ate qe gjithmone keni kerkuar dhe emocionet do jene te njepasnjeshme. Shfrytezojeni cdo sekonde. Edhe beqaret do jene ne humor te mire dhe do shfrytezojne cdo mundesi qe do iu jepet per takime. Financat do jene te pastabilizuara keshtu qe shmangni cdo shpenzim te tepruar.

Peshorja

Dite e bukur dhe plot diell kjo e sotmja. Ne cift ambienti do jete mjaft romantik dhe i kenaqshem. Perfitoni per te diskutuar edhe ndonje teme delikate. Vetem sot mund t’i jepni zgjidhje. Per beqaret ka mundesi te ndodhin takime te vecanta. Megjithate yjet keshillojne te mos krijoni menjehere nje lidhje. Njihuni me mire me te. Financat do jene me te mira se kohet e fundit.

Akrepi

Nen influencen e Jupiterit jeta sentimentale e atyre qe jane ne nje lidhje do jete e paqendrueshme. Kujdes, mos kerkoni me cdo kusht te behet ashtu si thoni ju sepse do e nderlikonit edhe me teper situaten. Beqaret do mund te takojne shpirtin e tyre binjak. Ne planin financiar ka ardhur kohe te beni nje riorganizim. Vetem keshtu do e shihni cila eshte gjendja.

Shigjetari

Jeta ne cift do jete pergjithesisht e mire sot. Ne shume momente do ndiheni te lumtur prane partnerit tuaj dhe do deshironit qe minutat te mos kalonin. Do tregoheni edhe me tolerante. Beqaret do kene shume takime, por kjo do ua veshtiresoje zgjedhjen. Menaxhojeni pak me kudjes buxhetin sot nese nuk doni te keni as me te voglin problem me te. Mundesite i keni.

Bricjapi

Dite mjaft e thjeshte kjo e sotmja per ciftet. Do kaloni momente te kendshme prane atij qe dashuroni. Disa mund te fillojne edhe ndonje projekt te perbashket. Beqaret duhet te bejne edhe pak durim per ta arritur ate qe deshirojne. Po u nxituat nuk do krijoni lidhjen e enderruar. Ne planin financiar nuk do dini cfare te beni sepse situata do jete goxha problematike.

Ujori

Jupiteri do e zbukuroje edhe me teper jeten tuaj ne cift sot. Do merrni te gjitha kenaqesite qe kishit deshiruar. Gjithashtu do ndodhe edhe dicka shume e madhe te cilen as qe e kishit menduar me pare. Pergatituni! Beqaret do kerkojne gjate gjithe kohes dashurine, por nuk do e gjejne dot ate. Dite e veshtire edhe per financat. Nuk rekomandohet te behet asnje shpenzim i tepruar.

Peshqit

Mos u mbyllni ne vetvete gjate kesaj dite sepse jo vetem qe do merziteshit vete, por do e merzitnit edhe ate qe keni ne krah. Beqaret duhet te eprgatiten per nje aventure dhume te kendshme dhe emocionuese. Zemra juaj do rrahe pa pushim. Financat do jene gjate gjithe kohes te mbrojtura nga yjet. Mund te shpenzoni pak me teper pa u shqetesuar aspak.

Continue Reading

Horoskopi

Nuk ja hedh dot asnje njeri/ Keto jane 4 grate me inteligjente te horoskopit qe ta bejne 8 me 2

Published

on

Zgjuarsia dhe inteligjenca mund të identifikohen nga sa të shpejtë jemi me veprimet tona dhe proceset e të menduarit. Disa janë intelektualë të lindur ndërsa të tjerë punojnë shumë, mprehin mendjen për të ngjitur shkallët e suksesit. Astrologjia ka një lidhje shumë të thellë me shpirtin, mendjen dhe trupin tonë dhe kjo mund të kuptohet duke analizuar personalitetin tonë me dymbëdhjetë shenjat astrologjike të zodiakut që kanë specifika sipas yjeve të tyre. Ja cilat janë femrat më të zgjuara në mesin e të gjithë shenjave të zodiakut.

Ujori

Ato mund të jenë pak egoistë kur bëhet fjalë për të shfaqur anën e tyre krijuese dhe inteligjente. E dinë se mund ta kryejnë punën, kështu që priren të mburren shumë. Janë intelektuale gjakftohtë dhe të qeta. Ato thjesht janë më të zgjuarat në dhomë.

Akrepi

Gratë Akrep janë ndër gratë më të zgjuara në këtë fushë, sepse ato do të gërmojnë thellë për të kuptuar dhe vizualizuar një koncept derisa të ketë sukses. Kështu janë të vendosura. Ata do të vazhdojnë të këmbëngulin derisa të arrijnë atë që duan. Sjellja e tyre misterioze është mbulimi i përsosur dhe punojnë në heshtje.

Peshorja

Femrat Peshore janë të ditura dhe dinë të balancojnë peshoren në mënyrë perfekte. Zgjuarsia e tyre është me të vërtetë e admirueshme, sepse ato sigurohen që gjithçka të bëhet në mënyrën e përsosur të mundshme. Nuk lënë vend për gabime dhe kjo është forca e tyre më e madhe.

Peshqit

Ato janë gra inteligjente të lindura natyrshëm që kanë një aftësi të mahnitshme për të analizuar këndvështrime të ndryshme pa mundim. Gjithmonë i lënë vetes hapësirë ​​për rritje dhe kjo në vetvete është një nga tiparet më të mëdha që i ndihmon ata të mprehin mendjen e tyre. Përveçse janë të zgjuar, ata janë edhe emocionalisht të pjekur.

Bricjapi

Gratë Bricjap janë shumë të përkushtuara në punën e tyre dhe nuk do të ndalen para asgjëje derisa të arrijnë qëllimet e tyre. Ato janë të mprehta dhe të zgjuara. Nuk u pëlqen të humbin kohën e tyre në gjëra të panevojshme. Janë gjithashtu motivuese të mëdha që do t’i inkurajojnë të tjerët të punojnë shumë.

Continue Reading

Horoskopi

Dashi zgjidh hallet, Binjaket mundesi te mira/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron keto 5 shenja horoskopi

Published

on

Astrologu Jorgo Pulla në një intervistë për emisionin “Rreze Dielli’’ ka bërë parashikimin javor të horoskopit (nga data 13 deri në 19 Qershor) duke parashikuar një javë të mirë për të gjitha shenjat si në dashuri edhe ekonomi ndërsa tregoi shenjat më të favorizuara.

Vëmendje më tepër duhet të kenë shenja e Gaforres dhe e Akrepit, mos të nxitohen sepse nxitimi nuk është në të mirën e tyre.Ndërsa më të favorizuarat janë Binjakët dhe Shigjetarët.

Specialisti Ylli Merja në Report Tv: Nga lulja murrizit tek çaji tërfilit, këto janë kurat bimore që zhdukin variçet dhe lehtësojnë dhimbjet e gjunjëve

Parashikimi i yjeve për secilën shenjë:

Dashi- Ndikimet janë favorite për cështje që lidhen me punën dhe karrierën por një cështje ligjore ka shtyrje por nuk ken ipse të shqetësoheni. Ndërsa në fushën sentimantale, pengesat apo gabimet që keni bërë në lidhje duket se i rregullon, do të stabilizohen sidomos lidhjet me Ujorë dhe Luan.

Demi- Është një moment tani që duhet të rishikoni, mund të keni një ngritje në detyrë por nuk do të jetë ashtu sic prisni. Ndërsa sa i përket lidhjeve, Peshk dhe Virgjëreshë është idealja dhe kanë ndikime pozitive. Stabilizmi ekonomik duket se është në ngritje.

Binjakët- Mundësi shumë të mira për shenjën tuaj. Për ju që merreni me llotari do të keni fat. Problemet me të shkuarën do të zgjidhen. Për cështjet shpirtërore duhet të keni kujdes pasi një lidhje e së shkuarës mund të kthehet dhe duket se e zgjidhni problemin. Lidhjet me Bricjap, Shigjetarë dhe Virgjëreshë janë ideale.

Gaforrja- Këtë javë duhet të tregoni vëmendje në çështjet ekonomiko-financiare. Ndërsa përsa I përket punës nuk keni pasur probleme dhe nuk do të keni sepse e dini se ku do të shkoni, Përsa I përket cështjeve shpirtërore lidhjet me Bricjap, Dash dhe Peshore duket se janë pozitive.

Luani- Periudhë shumë e mirë për ju, për ndryshime, lëvizje. Në anën financiare gjërat po shkojnë si duhet. Ndërsa në anën shpirtërore në një lidhje jeni ndjerë pak fajtorë por mirë është ta zgjidhni me njëri-tjetrin. Lidhjet me Dem dhe Ujorë janë ideale. Muaji qershor ka filluar dobët në anën ekonomike por nuk do të ngeleni kështu. Është momenti për t’i stabilizuar gjërat si doni.

Virgjëresha- Në punë jeni shumë të përpiktë por nuk janë të tjerët. Lidhjet me Peshk, Binjakë, Shigjetarë kanë ndikim shumë pozitiv. Është periudhë shumë e mirë për stabilizime apo njohje por edhe për një punë që keni ose doni që të ndryshoni. Nga ana ekonomike do të keni disa supriza, hëna e plotë ju rikujton gjithcka doni në momentin e duhur.

Peshorja- Keni vuajtur shumë në fushën e dashurisë por jo më. Ndërsa përsa i përket punës do të keni disa ndryshime sidomos për ju të administratës shtetërore. Në anën ekonomiko-fianciarje do të keni përmirësime dhe një bollëk të madh.Një bashkim familjar mund të ndodh me shenjën e Dashit dhe Gaforres.

Akrepi- Duhet të jeni të vëmendshëm në fushën ekonomike. Ndërsa nëse do të keni një udhëtim urgjent do të jeni në gjendje ti përgjigjeni më së miri këtij udhëtimi. Në anën shpirtërore duhet të bëni pak kujdes me Binjakë ose Peshore sepse nxitoheni në fushën sentimentale.

Shigjetari- Në fushën ekonomiko-financiare është një mundësi shumë e mirë tani.Në cështjet shpirtërore jeni pak fajtorë sepse e lini pas dore.Lidhje idelale me shenjat e Peshkut, Binjak dhe me Virgjëreshë.

Bricjapi- Në lidhje me cështjet shpirtërore, një lidhje me Peshore, Dash dhe Gaforre është një moment pozitiv. Nëse keni pasur një shkëputje ka gjasa të ribashkoheni. Ana ekonomike as ka as mbarohet për ju.

Ujori- Duhet të keni vëmendjen këtë muaj, ka qenë I vështirë ndërsa është mirë që të bëni një vizitë për shëndetin sepse ndryshimet e stinës ju ndikojnë. Në ekonomi këtë javë bëni kujdes, sidomos të 10-ditëshit të dytë. Lidhjet me Luan dhe Akrep janë ideale.

Peshqit- Nëse keni bërë në mend që të bëni një blerje apo dhënie me qera të një banese tashmë është momenti. Problemet bankare që keni pasur do të zgjidhen tani. Kujdes me Gaforren dhe Shigjetarë sepse mund të grindeni pa pasur shkak, jini më fleksibël në atë që doni të thoni.

Continue Reading

Trending