Connect with us

Horoskopi

Susan Miller TRONDIT këtë shenjë: Do keni shumë çrregullime në jetën tuaj

Published

on

Horoskopi, e premte, 10 shtator

Dashi
Është koha të përjetoni gjëra të reja në jetën. Rutina juaj e përditshme po bëhet paksa e mërzitshme! Nëse aktualisht po përjetoni probleme financiare, mos u shqetësoni. Bëhet fjalë vetëm për një periudhë të shkurtër kohore.
Demi
Dikush mund të nxitojë sot dhe madje mund të mendojnë se kanë të drejtë t’ju nxitojnë edhe ju. Por shpejtësia mund të shkaktojë probleme për ju. Aktualisht jeni në drejtimin e duhur. Mos prishni qetësinë për të tjerët.
Binjakët
Ndjenjat negative që keni pasur për dikë janë përmirësuar aq shumë saqë keni filluar të ndiheni sikur do të bashkoheni në grupin e tyre! Të dy keni marrëdhënie të mira aktualisht. Është një fitore për të cilën luftuat të dy.
Gaforrja
Ekziston mundësia të debatoni me shefin tuaj sot, por më mund të arrini në një kompromis me të. E rëndësishme është t’i përbaheni atyre që keni rënë dakord dhe të mos nxisni për më shumë.
Luani
Nëse fiksoheni shumë për të marrë vesh diçka të re lidhur me një çështje të komplikuar në aspektin personal, nuk do të ishte diçka e zgjuar. Ka njerëz të tjerë në jetën tuaj që meritojnë më shumë kohë dhe energji. Kushtojini më shumë rëndësi marrëdhënieve tuaja të afërta.
Virgjëresha
Disa detaje gjatë ditës suaj sot mund t’ju konfuzojnë. Megjithatë do të qartësoheni shumë më shpejt seç mund ta mendoni dhe do të mund t’i organizoni gjërat siç duhet. Dikush mund të kërkojë sot udhëzime prej jush.
Peshorja
Do të keni kohë dhe energji, kështu që gjithçka që ju nevojitet është shkaku. Ka shumë mundësi që të përfshiheni në diçka emocionuese në fund të ditës. Sa i përket gjendjes financiare, parashikohet një ditë e mirë.
Akrepi
Keni punuar fort për të mos u përfshirë në konflikte me një të afërmin tuaj. Megjithatë sot ka gjasa t’ju duket se përpjekjet që duhet të vijoni të bëni nuk mund t’i përballoni. Përgatituni për atë me çfarë mund të përballeni.
Shigjetari
Do keni shumë çrregullime në jetën tuaj tani, dhe do të jetë shumë e lehtë të shpërqendroheni nëse nuk keni caktuar përparësitë tuaja. Merrni kohë sot për të renditur detajet. Vendos gjërat në rendin e duhur.
Bricjapi
Këshillohet të ruani energjinë për çështjet dhe problemet tuaja. Mos u shqetësoni nëse të tjerët mendojnë se jeni egoist, teksa vini në vend të parë veten tuaj. Nëse shpenzoni të gjithë energjinë duke i bërë të tjerët të lumtur, nuk do t’ju mbetet asgjë për ta bërë veten të lumtur. Ruani mirësjelljen, por mos harroni ta trajtoni veten si duhet.
Ujori
Çfarëdo që ndjeni aktualisht, rekomandohet që ta shprehni. I lumtur apo i trishtuar, xheloz ose krenar, nuk bën ndonjë diferencë. Thjesht flisni hapur se çfarë po ndodh në zemrën tuaj. Sapo ta bëni këtë, do ta kuptoni menjëherë se ishte ajo çfarë duhet të bënit.
Peshqit
Ushtroni krijimtarinë tuaj sa më shumë të mundeni duke kërcyer, kënduar, zgjidhur gjëegjëza, çfarëdo qoftë. Njerëzit rreth jush do të adhurojnë energjinë tuaj. Do të jetë një ditë e shkëlqyer për të bërë ndryshime të mëdha në jetën tuaj shoqërore.

Horoskopi

Do te keni 1 ndryshim te papritur/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Dashi

Sot lidhja e Henes me Uranin ju rreshket pak kemben dhe i vonon planet tuaja ne pergjithsi !Nje ndjenje corrientuese po ju gerryen shpirtin !

Demi

Sot ndodh nje ndryshim i papritur dhe ndjeheni sikur qetesia eshte prishur nje here e pergjithmone !

Binjaket

Sapo filluat mire diten e djeshme dhe sot dicka ju ngacmon nervat duke ju bere nervoz dhe keni ndjesine qe akoma nje e fshehte e juaja mund tju rrezikoj !

Gaforrja

Nje lajm i papritur ju kthen vemdndjen tek mundesia juaj per te ndryshuar nje situate ne dukje te ngaterruar keq !

Luani

Merruni sot me nje bisede delikate mbi nje ceshtje pune e cila megjithese nuk ishte stabel perseri ju jepte nje kenaqesi !

Virgjeresha

Sot mund te humbni rruges nje mbeshtetje e cila ju kishte dhene siguri Me kete ndryshim ndjeheni se do filloni nga e para nje rrugetim !

Peshorja

Nje femer e afert ju kujton se keni disa shpenzime shtese dhe se do beni nje ndryshim shtepie apo pronesie !

Akrepi

Jeni perseri perball ngjarjeve te reja dhe nje prurje te re njohjesh Spo mbaron cikli i njohjeve !Te tjeret behen shume te paqendrueshem !

Shigjetari

Nje pune e re dhe nje ndryshim nuk ju le te binji ne rutine Mjafton te mos ndjeheni ne mes te askundit

Bricjapi

Dashuria per ju duket mision i pamundur por nese filloni nje bashkejetese mos vini kushte !Mos beni ndryshime sot !

Ujori

Hena mbi Uranin tuaj ju fton te merreni me punen dhe nje ceshtje familjare Natyrisht nese ju ngelen me nerva !

Peshqit

Ska asgje te sigurt per ju qofte plan apo premtim Merrni me nend cfarre mund te ndodh mbi nje baze te paqendrueshme !

Continue Reading

Horoskopi

Do takoni 1 person qe do ju ndryshoj jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Mos i anashkaloni gjërat. Tregoni gatishmëri për të diskutuar gjithçka në shtëpi. Nëse ndiheni të pasigurt për disa vendime të fundit, diskutojini ato me familjen. Një familjar nuk do të jetë i gatshëm të ndryshojë mendje. Vetëm mbani mend: ata nuk mund t`i lexojnë mendimet tuaja. Kështu që mos i mbani për vete.

Demi

Takimi juaj i parë me dikë që sapo e keni njohur, ju dha përshtypjen se keni pak, ose aspak të përbashkëta me njëri-tjetrin. Tani që po kaloni më shumë kohë së bashku, mund të habiteni se sa mirë po dukeni bashkë. Kjo thjesht tregon se sa gënjeshtare mund të jenë përshtypjet e para.

Binjakët

Edhe pse do të dëshironit t’i largoni disa angazhime nga rruga juaj, nuk doni t’i nxitoni. Në fakt, në disa raste mund të preferoni t’ju jepet më shumë kohë për të shqyrtuar të gjitha faktet dhe shifrat e përfshira. Nëse vërtet duhet të merrni një vendim të shpejtë, mund të mbështeteni në intuitën tuaj për t’ju ndihmuar të bëni gjënë e duhur.

Gaforrja

Një familjar apo koleg po ju mërzit. Ky nuk është një rast i vetëm. Përtacia e tyre ju ka mërzitur për një kohë të gjatë. Do të jetë një lehtësim kur të shikoni se tashmë po i merr seriozisht detyrat e veta.

Luani

Jeni të etur për të ecur përpara me një projekt të veçantë. Në të njëjtën kohë ju pranoni kufizimet tuaja dhe nuk do ta lejoni veten të jeni tepër të sigurt duke ditur se si kjo mund t’ju shkatërrojë shpresat dhe dëshirat. Ju po mësoni nga gabimet tuaja të së kaluarës. Përparimi i qëndrueshëm do t’ju bëjë të ndiheni më shumë sesa të kënaqur.

Virgjëresha

Kurioziteti dhe vendosmëria e të tjerëve mund të mos pakësohet, por tani do ta keni më të lehtë të ndërmerrni veprime evazive. Ju ndjeni se dikush në shtëpi ka diçka në mendjen e tij. Nxitini ata që t’i nxjerrin hapur ankesat e tyre. Ju nuk mund t’i ndihmoni ata nëse nuk flasin për këtë.

Peshorja

Të folurit dhe jo përbuzja është mënyra e vetme për të zgjidhur keqkuptimet në vendin e punës. Në çështjet e dashurisë dhe miqësisë ju keni filluar të ndiheni më të kënaqur dhe më të lumtur se sa keni qenë për disa kohë. Kjo do të ketë shumë të bëjë me planet që po bëni për pushimet e ardhshme.

Akrepi

Dikush në familje po tregohet jashtëzakonisht kokëfortë dhe ju e dini që nuk jeni aq të paarsyeshëm sa po ju bëjnë të ndiheni. Mund të duket sikur ky njeri po del kastile kundër ideve tuaja vetëm e vetëm për oponencë.

Shigjetari

Një udhëtim i gjatë është një mundësi. Mezi prisni të takoheni me disa miq me të cilët ndani të njëjtin mendim. Ju madje mund të gjeni një mënyrë të shkëlqyer për të realizuar një hobi të përbashkët, ose për të mbledhur fonde për një bamirësi.

Bricjapi

Jeni të fokusuar në arritjen e rezultateve. Mos e humbisni humorin që mu karakterizon ndërkohë. Nëse po shpresoni t’i bëni përshtypje shefit tuaj, përballja me kërkesa të papritura, pa kërkuar udhëzime, do t`ju prishte punë.

Ujori

Imagjinata, origjinaliteti dhe vendosmëria është e juaja dhe mund t`i përdorni plotësisht. Mos u habisni kur të zbuloni se dëshira për t’u çliruar nga tradita është e fortë edhe pse dikush do të përpiqet të pengojë idetë tuaja jo të zakonshme.

Peshqit

Shëndeti juaj është i rëndësishëm dhe nuk duhet neglizhuar. Nëse jeni të përfshirë në ndonjë lloj sporti, do të jetë e rëndësishme të ndërmerrni veprime për të trajtuar çdo sëmundje fizike. Nëse i injoroni ato dhe keni stres të vazhdueshëm në trupin tuaj, kjo do t’ju pengojë të vazhdoni përpara.

Continue Reading

Horoskopi

Do te keni 1 zhvillim te madh ekonomik/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Dashi

Pozicioni i ri i Aferdites ne Binjak ji sjell prane njerez te afert dhe te dashur per ju !Do keni njohje te kendshme dhe mesazhe te bukurua!

Demi

Mund te ndodh qe kete periudhe te interesoheni per ekonomine dhe te luani me dy porta ne shkembimet ekonomike!

Binjaket

Aferdita ne shenjen tuaj ju bene joshes dhe ju sjell shume takime e kontakte Merruni me marredheniet ne pergjithesi!

Gaforrja

Nga sot klima ne ceshtjet sentimantale do jete shume e ngaterruar !Nje nervozizem ju sjell ne perballje me partneret tuaj!

Luani

Ceshtjet ekonomike ngaterrohen paksa !Por ne pune do keni shume hapesira per tu zhvilluar! Shfrytezojini!

Virgjerasha

Ceshtjet familjare rikthehen perseri per tu diskutuar Aferdita ne binjak ju sjell te dashur te rinj ne jeten tuaj!

Peshorja

Aferdita ne Binjak do premtoj shume per ju ne ceshtjet erotike !Por disa ceshtje pune perseri do grumbullohen shume!

Akrepi

Nga sot do cliroheni shume ne ceshtjet ekonomike Por per disa nga ju perseri do kete tensione e debate neper puna!

Shigjetari

Jeta ecen dhe ju po lufyoni midis te kaluares dhe te ardhmes Por nga sot jeta erotike do embeltohet!

Bricjapi

Nga sot duhet te perparoni ceshtje pune dhe shendeti Keni dilema ne ceshtjet personale dhe ekonomike!

Ujori

Dicka ndryshon sot ne jeten tuaj erotike! perpiquni te gjeni zgjidhje ne ceshtjet ekonomike !

Peshqit

Pasuria qe lidhet me familjen do shkoj me mbaresi ne diten e sotme !Persona te afert do kujdesen per ju !Nje plan mund te kete shtyrje!

Continue Reading

Trending