Connect with us

Horoskopi

Hena e re e ka marr situaten ne dore/ Keto jane 2 shenjat e horoskopit qe do te ndikohen me shume

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Sot çdo gjë do varet nga mënyra sesi ju do veproni. Po u treguat liberalë më shumë nga sa duhet të tjerët do përfitojnë dhe mund t’iu rrëzojnë. Nëse keni një lidhje mos e toleroni shumë atë që keni pranë sepse do vijë një ditë kur ai do abuzojë me bujarinë tuaj. Më mirë ndaleni që tani sesa atëherë kur çdo gjë të ketë shkuar shumë larg. Për beqaret nuk është dite me fat. Ne pune sot do jete mundësia e fundit për te konkretizuar një projekt qe e doni shume. Edhe një nga ëndrrat tuaja do te realizohet. Përfitoni sa me shume nga kjo dite! financat do jene më të kënaqshme dhe kjo falë përkujdesit të treguar prej kohësh. Ja që kur bën përpjekje arrin atë që do.

Demi

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Gjatë kësaj dite do bëni mirë të reflektoni më gjatë dhe të braktisni disa zakone të këqija. Keni për ta parë se shumë shpejt gjërat kanë për të ndryshuar për mirë. Nëse keni një lidhje mos hidhni hapa të nxituara edhe pse mund t’iu pëlqejnë disa propozime të partnerit. Mundohuni që të mos lini pas dore as familjarët që do kenë nevojë sepse dashuria në çift nuk është gjithçka në jetë. Sipas Dritare.net, ju beqarët do e kërkoni kudo dashurinë, por as sot nuk do e gjeni. Në punë ka disa gjëra që ju nuk mund t’i toleroni dot. Bëjeni të ditur shqetësimin tuaj tek personat përkatës dhe të jeni të sigurt që ata do ju kuptojnë. Financat mbajini nën kontroll sepse çdo gabim i vogël do ju kushtojë shtrenjtë.

Binjakët

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Gjatë ditës së sotme do jeni shumë të butë dhe të gatshëm për t’ua plotësuar dëshirat atyre që i doni aq shumë. Nëse keni një lidhje do jeni në kërkim të paqes dhe qetësisë absolute. Personat e afër do ju ndihmojnë më çfarë të munden që marrëdhënia me partnerin të ecë sa më mirë. Edhe ju beqarët do kërkoni vetëm qetësi dhe nuk do kërkojnë angazhime. Sipas tyre ka kohë për çdo gjë dhe sot thjesht nuk është momenti për të hedhur hapa. Në punë nuk do ketë asgjë jashtë të zakonshmes. Vazhdoni projektin që keni nisur. Financat menaxhojini sipas nevojave që keni dhe mos kryeni absolutisht shpenzime të nxituara. Po menduat për të ardhmen ajo do jetë më e ndriçuar.

Gaforrja

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Gjatë kësaj dite do jeni të përqendruar në atë që keni për të bërë dhe çdo gjë do iu ecë vaj. Askush dhe asgjë nuk do mundet t’iu pengojë dot. Nëse keni një lidhje duhet të bëni plane për të ardhmen tuaj sepse ka disa çështje që nuk mund të presin më. Kushtojini edhe me shumë vëmendje partnerit. Nëse jeni beqarë kërkojeni sot princin e kaltër sepse mundësitë do jenë shumë të mira. Në punë duhet të mbështesni një mikun tuaj. Nëse ai ka për të nënshkruar një kontratë lexojeni edhe ju dhe ndihmojeni për të marrë vendimin e duhur pasi nesër ai do jetë mbështetja juaj më e madhe. Me financat bëni shumë kujdes sepse ka rrezik që situata të jetë goxha e trazuar dhe delikate. Nëse gaboni askush nuk do ju mbështesë më pas.

Luani

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Gjatë kësaj dite do pëlqeni intensitetin dhe nuk do preferoni të keni një jetë tërësisht të qetë. Do guxoni për gjëra të reja dhe do ja dilni mbanë. Nëse keni një lidhje qëndroni me këmbë në tokë, bëni ndonjë gjë interesante, por mos besoni verbërisht tek ai që keni në krah në mënyrë që mos zhgënjeheni më pas. Nëse jeni beqarë dhe doni të krijoni një lidhje të re mos u nxitoni, njihuni më mirë me ata që do takoni dhe pastaj hidhni hapa. Në punë do keni disa pengesa të vogla, të cilat do i zgjidhni shpejt. Ju keni aftësi të rregulloni çdo problem që ju del përpara. Sektori i financave do jetë si zakonisht, por pas mesditës do filloni një projekt të ri që mund ta përmirësoje ato jashtëzakonisht. Bëni durim.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Sot do ëndërroni një ditë intensive dhe me risi, por nuk do keni shumë kohë të lirë. Gjithsesi disa zgjedhje duhen bërë patjetër. Nëse keni një lidhje ka mundësi të realizoni disa projekte që keni menduar me partnerin tuaj, të cilat do e ndryshojnë rrënjësisht jetën tuaj. Edhe ju beqarët do keni shumë fat në dashuri dhe duhet ta shfrytëzoni ditën sa më shumë. Në punë planet për të ardhmen mund të kenë mundësi të mira realizimi. Me ndihmën e kolegëve mund të konkretizohet ndonjë prej tyre dhe gëzimi do ju pushtojë shpirtin. Gjendja e financave nuk do jete e keqe. Tashmë keni mësuar nga gabimet dhe do dini si të veproni në çdo moment.

Peshorja

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Nëse nuk i kundërshtoni gjithë kohës të tjerët dhe tregoheni të logjikshëm më çdo gjë, nuk kanë për t’iu ndodhur të papritura sot. Nëse keni një lidhje duhet të ndryshoni rutinën e jetës së përditshme. Vetëm ashtu marrëdhënia juaj do përmirësohet dhe partneri nuk do i hedhë sytë diku tjetër. Nëse jeni vetëm mendojini mirë mundësitë që ju dalin para dhe shqyrtojeni secilën me kujdes. Sipas Dritare.net, në punë nuk duhet të bëni asgjë pa u menduar mirë. Nëse keni nevojë për ndihmë kërkojani një miku. Shprehini opinionet tuaja dhe reagoni nëse s’jeni dakord me një vendim. Për financat do jeni të ndërgjegjshëm dhe do dini të bëni kufizimet e duhura.

Akrepi

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Sot do bëni mirë të dëgjoni intuitën sepse ajo nuk do ju çojë në rrugë të gabuar. Jeta sentimentale po përmirësohet dita ditës për ju që keni një lidhje. Do doni të qëndroni çdo çast pranë atij që doni dhe nuk do keni shumë kohë për të takuar me miqtë. Mos e fajësoni veten sepse dashuria të pushton dhe nuk mund t’i largohesh. Më mirë flisni me ta në telefon dhe do ju kuptojnë. Nëse jeni beqarë më mirë bëni durim edhe disa ditë. Në pune do keni shumë konkurrencë, por fati do jetë në anën tuaj. Do i habisni të gjithë edhe me këmbënguljen. Në planin financiar keni për t’u përballur me vështirësi dhe në disa momente do ju duket çdo gjë e pamundur për të ndryshuar. Dijeni se shpesa nuk duhet humbur asnjëherë.

Shigjetari

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Sot do keni më shumë dëshirë për t’u kujdesur për veten dhe do jeni të kujdesshëm me detajet e vogla të jetës. Nëse keni një lidhje do jeni më të gatshëm për të analizuar çdo gjë që ju ka ndodhur deri më sot dhe do vendosni disa pika mbi “i”. Ju beqarët do keni shumë aspirata dhe nuk do ju bien në sy personat që do iu joshin. Vetëm dijeni që e nesërmja ka për të qenë më e vështirë. Në punë do jeni shumë analitikë dhe do dini si të hidhni çdo lloj hapi. Nuk do bëni gabime dhe gjërat do ju ecën mirë. Buxheti do jetë goxha më i mirë, por ju duhet të jeni të kujdesshëm me çdo hap.

Bricjapi

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Marsi do ju bëjë më energjikë, por në disa momente thellë brenda vetes do keni dyshime për veten. Nëse keni një lidhje partneri mund t’iu bëjë një propozim të papritur. Mendojini mirë gjërat para se të jepni përgjigje. Për ju beqarët nuk do ndodhë ndonjë gjë e jashtëzakonshme. Vizita e një familjari që se keni parë prej kohësh do ju kthejë në të shkuarën dhe do ju japë shpresë për të realizuar disa nga ëndrrat tuaja. Në punë mendojini mirë rreziqet nëse do ju duhet të merrni një vendim. Pranoni edhe këshilla. Buxheti nuk do jetë i shkëlqyer, megjithatë mos kini fare merak sepse familjarët do ju mbështesin fort. Në mbrëmje do jeni më të qetë.

Ujori

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Hëna dhe Urani do ju bëjnë dinamikë dhe shumë të sigurt në vetvete. Asgjë e keqe nuk do ju ndodhë për asnjë moment sepse përherë do dini si të veproni. Nëse keni një lidhje do bëni gjëra të veçanta për partnerin dhe ai do ndihet mirë. Ju beqarët nuk duhet të nxitoheni. Merrni kohën e duhur për të reflektuar mbi të ardhmen e jetës suaj. Në punë do keni shumë energji. Merruni fillimisht me ato që janë më të rëndësishme e më pas me të tjerët Iniciativa juaj nuk do të shuhet asnjë çast prandaj përgatituni të merrni komplimente nga kolegët apo shefat tuaj. Me financat nuk do dini si të silleni dhe shpesh keni për të bërë gabime të pafalshme. Po nuk e shtrënguat rripin tani që është momenti më vonë do e keni më të vështirë.

Peshqit

Horoskopi i datës 19 qershor 2021

Mërkuri do ju ndihmojë t’iu shkoni deri në fund gjërave gjatë kësaj dite dhe do ja dilni mbanë me shumë sukses. Nuk do i lini asgjë rastësisë. Për ju që keni një lidhje gjithçka do shkojë mirë dhe do i zgjidhni edhe disa çështje të mbetura pezull. Ju beqarët, nëse doni të gjeni dashurinë, shpreheni këtë dhe mos hezitoni të merrni iniciativa. Duhet të jeni më të hapur me shoqërinë dhe t’i lini ata t’ju ndihmojnë kur keni nevojë. Në punë duhet të jeni më tolerantë në mënyrë që marrëdhëniet me kolegët të rregullohen. Në planin financiar Hëna do ju bëjë parashikues të mirë dhe do merrni masat e duhura para se të shpenzoni. Nuk do keni më ankthin e dikurshëm.

Horoskopi

Dashi te pres momentin e duhur, Demi mire me dashurine/ Astrologia Paolo Fox paralajmeron keto 2 shenja

Published

on

Dashi

Ju jeni më të zgjuar se shumë njerëz rreth jush dhe nuk e mohon dot askush këtë. Por jo të gjithë duhet të jenë të vetëdijshëm për këtë fakt! Tani për tani, duhet t’i mbani kartat afër gjoksit. Nxirreni aftësinë tuaj në momentin e duhur.

Demi

Pse duhet të keni frikë te shpreheni se si ndiheni? Është një kohë e mirë për të treguar dashamirësinë tuaj për dikë tjetër. Fjalët janë të rëndësishme, por janë gjestet e buta të dashurisë si përqafimet dhe shtrëngimi i duarve që konfirmojnë lidhjet personale.

Binjakët

Disa nga mendimet tuaja të brendshme po përkthehen në veprime tani dhe ndoshta nuk po e kuptoni. Gjuha juaj e pavetëdijshme trupore po i dërgon një mesazh të caktuar botës dhe mund të keqkuptohet nëse nuk bëni përpjekje për të sqaruar qëndrimin tuaj mbi një çështje.

Gaforrja

Përpiquni t’i shihni gjërat me ngjyra. Optimizmi nuk i bën keq askujt. Në rastin tuaj ju keni shumë nevojë për kurajë që të kaloni disa pengesa kryesisht në raportin sentimental.

Luani

Çështjet e parave janë thellë në mendjen tuaj tani, edhe pse nuk ka arsye për të qenë nervoz në lidhje me financat. Ju jeni thjesht më të vetëdijshëm për realitetin e situatës tuaj financiare, gjë që është shumë e mirë. Sa më i saktë të jeni aty ku po qëndroni tani, aq më të përgatitur do të jeni për të arritur aty ku duhet të jeni.

Virgjëresha

Mbani mend se njerëzit kanë kujtime shumë të gjata prandaj investoni që ta bëni veten sa më të mirë. Tregohuni i hapur dhe kujdesuni për njerëzit të cilët gjenden në një moment delikat. Mbi të gjitha do të ndiheni shumë mirë.

Peshorja

Ju jeni në një fazë ku procesi do të jetë më i rëndësishëm sesa destinacioni. Në aspektin profesional përpiquni të vendosni më shumë rregull sepse rrëmuja do të shkaktojë pengesa në arritjen e qëllimeve.

Akrepi

Një mik që po përjeton disa probleme personale mund të kërkojë ndihmën tuaj nesër. Nëse nuk keni informacionin e duhur, përpiquni të tregoheni neutral. Në çështjet profesionale, keni nevojë për ndryshim.

Shigjetari

Parashikohet të jetë një ditë shumë e këndshme në aspektin e dashurisë. Mund të kaloni një paradite te bukur në shoqërinë e partnerit. Me një investim duhet të tregoni kujdes sepse mund të mos keni garanci për sukses në këto momente.

Bricjapi

Nesër, do të përballeni me një zhvillim intrigues. A mund të jetë kjo mundësi që e prisni? Një ftesë e papritur mund të arrijë në kutinë tuaj të postës elektronike dhe do të bënit mirë ta pranoni atë.

Ujori

Kushtoni më shumë vëmendje nesër për të mësuar se si të jeni një person i shëndetshëm. Edhe nëse hani siç duhet dhe jeni vizitor i rregullt në palestër, ka akoma më shumë gjëra që mund të bëni për t’u kujdesur për veten. Shëndeti emocional është shumë i rëndësishëm tani.

Peshqit

Jini më të mëshirshëm ndaj vetes. Nëse jeni shumë kritik lidhur me zgjedhjet që po bëni ose nuk po bëni, kush do t’ju ndihmojë të ktheheni në rrugën e duhur? Është e shëndetshme të jeni realist dhe të keni qëllime, por nuk është e shëndetshme t’i bësh vetes gjyqin çdo ditë.

Continue Reading

Horoskopi

Luanit i vjen 1 lajm per leket, Demi me plotesim deshire/ Keto 4 shenja horoskopi i vjen fati ne dere

Published

on

Astròlògía me e fámshme shqiptare ka nxjèrrè páráshíkímin e yjeve dhe kjo e fundit na surprizoi fare. Edhe nje dite shume e mire sot sepse eshte fòrmími i Henes roze dhe nga kjo dùkùri do te bèhet qe te ndòdhín edhe mrèkùlli dhe do ju plòtèsohen dhe shume deshira qe ju i kèni ne mèndje dhe ne zèmèr.

Per ty i dashur Dash, Ende pasi.guri në disa histori dashurie, ndjenjat kthehen si një vo.rbull dhe ju ndiheni të lëk.undur nga ngjarjet. Shikoni brenda vetes para se të merrni ndonjë vendim.

Ze.mrat e vetmuara mund të jenë të zhg.ënjyera nga një mik/e që mendonte se ishte i/e besuar. Puna, Ka kaq shumë mu.ndësi për të filluar bashkëpunime të reja, për të kërkuar ato më të mirat për të ardhmen.

Per sa i perket Dèmave, Situata e favorshme në dashuri, yjet ndihmojnë për të sh.uar çdo pole.mikë apo konf.likt me të dashurin/ën, vetëm në këtë mënyrë mund të kaloni një ditë të qetë.

Edhe për beqarët, yjet janë në favor dhe priten shumë lajme të mira. Puna, Do të jetë e nev.ojshme të reflektoheni për disa investime që doni të bëni, sot ju do të keni kohë për të bërë gjithçka me qetësi.

Ju te líndur me shenjen Bínjak, Një ditë me tel.ashe për shumë Binjakë. Një marrëdhënie sentimentale mund të shkat.ërrohet për shk.ak të indiferencës dhe mun.gesës së dialogut.

Historitë që nuk kanë të ardhme duhet të ndërp.riten. Edhe për beqarët yjet parashikojnë ndryshime. Puna, Ju keni kap.ërcyer pen.gesat që ju dukeshin të pamu.ndura dhe kjo ju bën të shihni gjërat pozitivisht.

Njerez te Gáfores, Edhe pse disa dallime e kanë ka.rakterizuar marrëdhëniet tuaj në çift, kjo është dita për të hedhur gjithçka pas krahëve. Ju vetëm duhet të fa.lni dashuri dhe kjo do ju bëjë më të bashkuar se kurrë!

Beqarët do të duhet të lënë mënjanë pasiguritë dhe dys.himet nëse duan të hyjnë në ze.mrën e një personi. Puna, Rezultatet e shkëlqyera të arritura nga profesioni juaj ju ka vënë në një humor të mirë. Gëzojeni këtë jave te bukur sepse do te mbusheni me lèk dhe pásùri.

Po flásim per Luanin tani, Përveç disa ke.qkuptimeve të vogla, dita sot do të jetë e shkëlq.yer dhe do të jeni të gatshëm për të ofruar diçka më shumë për të dashurin/ën.

Kohë shumë e mirë edhe për beqarët, shumë do të gjejnë shpirtin binjak. Puna, Një ditë ideale për të marrë në konsideratë atë që keni mbj.ellë, për momentin duket se gjithçka po shkon mirë.

Gati ju Vírgjèresha, ditë e rëndësishme për ata që janë në pr.itje të lajmeve, shans i mirë për ata që kanë diçka për të zgjidhur me partnerët dhe duan qartësi.

Shanse të shkëlq.yera edhe për beqarët, takime të reja dhe interesante, yjet premtojnë një të hënë me surpriza të mëdha! Puna, Qetësia është zakonisht një nga cilësitë tuaja, por sot ju do të gjeni veten duke reflektuar në disa çështje që nuk po gjeni zgjidhje.

Edhe per Peshoren, Hëna ju ndjek ju në dashuri dhe sot do të keni momente vërtet të paharrueshme. Yjet ende shpallin surpriza të tjera, të cilat së shpejti do të shfa.qen para jush.

Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mu.ndësi për të takuar njerëz me të cilët do të ndjeheni mirë. Puna, Përp.jekjet që vendosni në çdo fazë të projektit tuaj kanë sjellë rezultate të mira dhe mund të jeni krenarë për këtë.

Tani Akrèpi, gjendet në sferën sentimentale dhe ju ndihmon për të menaxhuar ditën tuaj dhe të shihni shumë gjëra nga një pikë më optimiste. Surpriza të reja për ze.mrat e vetmuara. Gjatë javës keni qenë shumë e zënë me punë, sot është koha për pushim dhe relaksim, përfitoni nga kjo.

Per Shígjètarin, Ditë pozitive për ju Shigjetar. Rrugë të hapura për ju që dëshironi të udhëtoni dhe të kaloni moment qetësie dhe relaksi me partnerin/en.

Të entuziazmuar dhe kënaqur, beqarët po përgatiten të përj.etojnë emocione të reja përpara festave. Sot do të keni mun.dësi të shkëlqyeshme për të ndërmarrë rrugë të reja dhe më prestigjioze të ka.rrierës.

Edhe per ty Brícjáp gjerat jane mire. Marrëdhënia në çift paraqitet e qetë, dialogu dhe mirëkuptimi me të dashurin/ën nuk mund të shkojë më mirë, është pady.shim një nga ditët tuaja më të mira.

Beqarët do të jenë në gjendje të krijojnë njohje të reja dhe të mendojnë edhe për më tepër! Yjet vazhdojnë t’ju mbës.htesin ju dhe mund të takoni njerëz që do të hapin dyert për punët tuaja.

Te lùmtùrit Ujor, do të jenë pak të tris.htuar dhe madje mund të fy.ejnë gjysmën tjetër me fjalime të përsëritura. Merrni një vendim, mos hez.itoni! Sot beqarët mund të zhg.ënjehen nga dikush nga i cili ata pri.snin shumë më tepër. Sot keni nevojë të reflektoni gjatë për të vazhduar me shpejtësi të plotë aktivitetin e punës që ju p.ret.

Edhe tani jane Peshqít, Yjet këshillojnë që të gjeni kohën për t’ja kushtuar personit tuaj të ze.mrës pasi kohët e fundit e keni lënë disi pas dore. Planetet ju mbështesin në zgjedhjen tuaj.

Beqarët do të vazhdojnë të krijojnë njohje pa fund dhe mund të krijojnë edhe lidhje. Ju keni pasur mu.ndësi që jeni ende duke i marrë parasysh, mos i hu.mbisni ato që mund të jenë pozitive.

Continue Reading

Horoskopi

“Do ju bíen pára nga qíelli dhe rrògat ju rríten këtë ditë…”/ Dùroni në datën 18

Published

on

Ajo është një nga astrologet më të mira britanike dhe jo më kot ajo na ka befasuar shumë herë me leximin e letrave të saj. Por, këtë radhë ajo ka një paralajmërim dhe një mesazh për të gjithë ju, ndáj dhe ju tashmë shikoni dhe gjeni menjëherë shenjën tuaj dhe më pas do të zbuloni vetë gjithçka.

Dashi: Zgjidhni çështjet me partnerin tuaj, I dashur Dash këto ditë të ngròhta vere ju bëjnë më të shqe.tësuar se kurrë dhe ai që paguan më shumë në lidhje me këto shqe.tësime është partneri.

Venusi i pafav.orshëm për shenjën tuaj së bashku me Marsin sjell gr.indjet dhe diskutimet në rendin e ditës. Kushtoji vëmendje të veçantë fundjavës kur do të keni gjithashtu dhe një Hënë jo harmonike. Megjithatë lajme të mira do të vijnë nesër dhe të premten.

Demi: Hëna në lidhje, I dashur Dem kjo periudhë për ju do të jetë e mirë: Hëna do të jetë në lidhje me shenjën tuaj të hënë, gjithë javës duke ju dhënë fat dhe qetësi, veçanërisht përsa i përket ndjenjave. Një Venus i bukur është gati të ndriçojë javën tuaj dhe ta mbush atë me emocione dhe rráhje ze.mre.

Binjakët: Mbretëresha e festës, Të dashur Binjak ju gjithmonë dini si të argëtoheni dhe sigurisht nuk ju mun.gojnë aftësitë për tu shoqëruar, por këtë periudhë në veçanti do të bëheni mbretëresha e festës.

Mërkuri dhe Marsi në një pozitë të favorshme do t’ju bëjë energjik më shumë se kurrë duke ju dhënë fl.irte dhe miqësi të reja: veçanërisht deri më datën 19 qershor kur Hëna gjithashtu do të jetë në lidhje me shenjën tuaj. Momente për tu kujtuar ju pr.esin.

Gaforrja: Ditë të paharrueshme, E dashur Gaforre hyrja e Venusit në shenjën tuaj fillon të ndjehet: dashuria ju buzëqesh, e gatshme për t’ju dhuruar mbrëmje dimërore plot emocione të bukura dhe shumë romancë. E shtuna dhe e diela në veçanti kur të keni dhe një Hënë në lidhje do të jenë dy ditë të paharrueshme.

Luani: Shumë lajme, I dashur Luan planeti Mërkur ka hyrë në shenjën tuaj dhe është gati këtë javë t’ju sjellë përfitimet e para: takime emocionuese, lajme dhe mundësi ju pr.esin, veçanërisht deri këtë fundjavë.

Një Hënë e bukur dhe me fat është në anën tuaj. Megjithatë në fillim të javës do të keni një humor jo të mirë për shkák të një Hëne në një pozicion të pafav.orshëm në shenjën tuaj .

Virg.jëresha: Takime me fat, E dashur Virg.jëresh më në fund planeti Venus është rikthyer në anën tuaj: kr.iza sentimentale e periudhës së fundit së shpejti do të jetë vetëm një kujtesë e l.argët dhe do të keni mu.ndësi të filloni përsëri, para së gjithash nga vetja.

Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë takime me fat veçanërisht të favorizuar nga një Hënë romantike. Dhe në vendin e punës nuk do të mu.ngojnë kënaqësitë.

Peshorja: Hëna kujdeset për ju, E dashur Peshore në këtë periudhë po grumbulloni shumë st.res kryesisht për shk.ak të Marsit në kund.ërshtim dhe mosmi.ratimit të Jupiterit dhe Saturnit, të cilat pen.gojnë planet tuaja në fushën e punës.

Tani gjithashtu ju duhet një Venus që t’ju mu.ndojë me gr.indje të vogla dhe të mëdha me partnerin tuaj.. përp.iquni të mos e hu.mbisni du.rimin dhe të përqendroheni në të gjitha në këtë periudhë. Një Hënë e bukur dhe e favorshme do t’ju ndihmojë të sh.uani tens.ionet. Ngus.hëlloni veten me një pica të shijshme.

Akrepi: Periudhë strèsùese, I dashur Akrep java juaj që do të vijë për fat të kèq fillon me tre ditë mjaft str.esuese: të hënë, të martën dhe të mërkurën, kur Hëna në kundë.rshtim rrez.ikon të ju bëjë të hu.mbni du.rimin lehtë dhe t’ju sjellë pak humor.

Disa pen.gesa të vogla mund të shfa.qen veçanërisht në vendin e punës ndërsa nga pikëpamja sentimentale do të keni një Venus të bukur dhe të favorshëm për t’ju mbr.ojtur dhe për t’ju dhënë nota pozitive.

Shigjetari: Qetësia para stùhísë, I dashur Shigjetar këtë periudhë për shenjën tuaj do të jetë pak a shumë si qetësia pas stùhísë, Venera në opozitë muajt e fundit ka mërz.itur jetën tuaj të dashurisë dhe tani që ajo më në fund ka nda.luar se tor.turuari do t’ju marr marrë ca kohë për të riku.peruar energjitë dhe qetësinë në jetën si çifit.

Për fat të mirë, ju mund të mbës.hteteni në planetët Mars dhe Mërkur të favorshëm për shenjën tuaj të cilat do t’ju japin shumë energji dhe mu.ndësi për të bërë takime të reja.

Bricjapi: Pro.bleme me partnerin, I dashur Bricjap Venera në opozitë ka filluar të ndihet vetvetiu për fat të k.eq: kjo periudhë rrez.ikon të jetë e tens.ionuar, veçanërisht të shtunën dhe të dielën kur Hëna gjithashtu do të jetë në kund.ërshtim. Me partnerin mund të lindin diskutime të nx.ehta, të cilat duhen të zvog.ëlohen.

Ujori: Mendime për punën, I dashur Ujor rrèzíkoni të zhýteni nga shqe.tësimet në punë dhe ngad.alësimet në përgjithësi në projektet tuaja: mos u shqe.tësoni nga fundi i qershorit situata do të kthehet e favorshme për shenjën tuaj. Ndërkohë, kushtojini vëmendje të veçantë ditëve të tens.ionuara: të hënën, të martën dhe të mërkurën.

Peshqit: Një rikuperim i shkëlqyer, Të dashur Peshq, Venusi më në fund është rikthyer të buzëqeshë për ju që do të thotë një rikupërin i vërtetë i energjisë në 360 gradë.

E hëna, e marta dhe e mërkura, e javës që vjen, kur të keni një Hënë të bukur në anën tuaj, do të jenë ditë plot emocione. Për më tepër, këtë fundjavë të shtunën dhe të dielën, planifikohen takime interesante për beqarët.

Continue Reading

Trending