Connect with us

Horoskopi

Dikush do mundohet t’ju génjeje por nuk do ia arrije/ Horoskop i detajuar per daten 20 Qershor 2021, te gjitha shenjat

Published

on

Dashi

Besojini intuitës gjatë kësaj dite dhe keni për të dalë të fituar. Nëse jeni në një lidhje, marrëdhënia juaj me partnerin do jetë shumë e fortë do merrni surpriza të njëpasnjëshme nga ai që keni në krah. Sot do e kuptoni më mirë sesa shumë ju adhuron ai. Ju beqarët mos kërkoni të bëni çdo gjë sipas mendjes dhe as nuk duhet të mendoni se të gjithë duhet t’iu përulen pasi keni për të gabuar rëndë. Nëse jeni në kërkim të një punë mund të merrni një përgjigje pozitive me email. Nëse jeni në një pozicion të mirë do ju bëhet një propozim edhe më i rëndësishëm. Sektori i financave nuk do jetë perfekt, por goxha më i mire se dje.

Demi

Yjet do iu krijojnë mundësinë të bëni një bilanc të përgjithshëm të jetës sot. Herë pas here do keni nevojë të meditoni. Nëse jeni në një lidhje do kaloni disa momente delikatë që do ju futin në mendime. Për çdo gjë përdorni dialogun dhe mos mbani të fshehta. Ju beqarët do i bëni që të gjitha përpjekjet për ta joshur atë që pëlqeni dhe do kërkoni të filloni menjëherë një lidhje serioze, por për fat të keq nuk do ju realizohen dëshirat. Sipas horoskopit, në punë do lodheni shumë, por do arrini përfundimisht të bëni ndryshimet që keni ëndërruar prej kohësh. Në planin financiar, por u treguat të matur dhe të kursyer me shpenzimet, situata do mbahet nën kontroll.

Binjaket

Duke marrë shumë mbështetje nga Jupiteri energji, sot do merrni disa propozime të veçanta për sa i përket dashurisë dhe punës. Nëse jeni në një lidhje do afroheni edhe më shumë me partnerin dhe mund të filloni edhe disa projekte te përbashkëta që do ju afrojnë me tepër me njëri-tjetrin. Ju beqarëve do ju shfaqet një person në momentin që nuk e prisni dhe jeta ka për të marrë një drejtim shumë më të bukur. Në punë marrëdhënia me kolegët nuk do jetë e shkëlqyer, por gjithsesi goxha më e mirë se më parë. Ata nuk do ju pengojnë të realizoni të gjitha detyrat. Në planin financiar do keni disa tronditje të vogla, por pa pasoja.

Gaforrja

Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në kërkim të qetësisë dhe harmonisë. Nëse jeni në një lidhje do doni të merreni vesh mirë me atë që keni në krah dhe do luftoni me mendimet e këqija që mund t’iu lindin në kokë. Pasditja dhe mbrëmja do jenë vërtet ashtu si i keni ëndërruar. Ju beqarët nuk duhet t’i fshihni më ndjenjat që keni për dikë. Shprehini dhe do merrni përgjigje pozitive. Në punë do jeni shumë të përqendruar tek objektivat që i keni vënë vetes dhe do dini si t’i kanalizoni të gjitha energjitë. Financat do jeni shqetësimi juaj më i vogël.

Luani

Gjatë kësaj dite dhe do jeni shumë të kujdesshëm dhe do i kaloni pa shumë mundim të gjitha pengesat që ju kanë dalë. Nëse jeni në një lidhje do i shprehni pafundësisht ndjenjat dhe do i jepni rëndësi më tepër edhe jetës intime. Disa nota pikante do ju bëjnë mirë të dyja palëve. Për ju beqarët gjërat nuk kanë për të funksionuar shumë mirë, megjithatë disa njohje do ndodhin. Në punë fillimisht gjërat do ju duken të vështira, por me kalimin e orëve dhe falë përkrahjes së kolegëve çdo gjë do shkojë më së miri. Buxheti do jetë aq i mirë sa mund të përfitoni të shlyeni edhe disa borxhe të vjetra.

Virgjëresha

Sot do keni përshtypjen se mund të realizoni çdo gjë që dëshironi dhe do merrni vendime shumë të rëndësishme. Nëse keni një lidhje do e mbroni partnerin nga çdo gjë dhe do i ofroni dashuri të pakushtëzuar. Nuk do jeni më impulsivë si dikur dhe do rregulloni edhe disa pro bleme të vogla. Nëse jeni beqarë do gjendeni përballë situatash shumë të favorshme dhe mund ta ndryshoni statusin më shpejt nga sa mendonit. Në punë do e bëni çdo gjë me pasion dhe gjithçka do ju ecë më së miri. Gjendja e financave do ketë ndryshime të mëdha dhe do ndiheni më te qetë kur të shpenzoni.

Peshorja

Gjatë kësaj ditë do jeni gjithë kohës në qendër të vëmendjes së të gjithëve. Gjithçka do ecë më së miri, vetëm duhet të tregoni pak më shumë kujdes me shpenzimet. Nëse jeni në një lidhje do përjetoni emocione shumë të veçanta dhe pasioni do ndizet flakë. Edhe nëse keni pasur ndonjë debat do e zgjidhni sa hap e mbyll sytë. Sipas horoskopit, për ju beqarët çdo gjë ka për të qene ndryshe sot sepse që në mëngjes do merrni një propozim fantastik dhe emocionues. Në punë Neptuni dhe Plutoni do jenë garantuesit e arritjeve tuaja. Mund të nënshkruani edhe një kontratë shumë të rëndësishme. Sektori financiar duhet menaxhuar më me kujdes.

Akrepi

Imagjinata do ju ndihmojë shumë gjatë kësaj dite, ndërkohë në karrierë do keni fat me shumicë. Ju te dashuruarit do keni nevojë te bëni ndryshime në shtëpi për t’u ndier më mirë. Partneri do jetë ne dispozicionin tuaj dhe do ua plotësoje çdo dëshirë. Ju beqaret do i bëni sytë katin në çdo vend ku do shkoni dhe diku do e gjeni princin e kaltër. Në punë do ndodhin gjëra shumë të rëndësishme. Mbajeni telefonin pranë sepse do ju bëhen propozime shumë të rëndësishme. Mund të behët fjalë edhe për një detyrë jashtë shtetit. Për financat gjithmonë të qëndrueshme duhet të mendoheni para se të shpenzoni.

Shigjetari

Sot do vendosni të besoni tek fati, të jeni të lumtur dhe të mos i bëni më vetes pyetjet që ju bllokojnë. Nëse jeni në një lidhje partneri do ju çojë mbi re sot. Ai do ju dashurojë pafundësisht dhe do ju bëjë të ndiheni si asnjëherë më parë. Nëse jeni beqarë do jeni më të vendosur për të dalë nëpër takimet ku do ftoheni dhe do i shtoni mundësitë për të filluar një lidhje. Në punë do jeni pak përtacë dhe mezi do i përfundoni edhe gjërat që keni nisur prej kohësh. Për fat do keni pranë kolegë të mirë që do ju ndihmojnë tej mase. Financat nuk do jenë të këqija, por as në gjendje të përkryer sa ju mund të shpenzoni pafundësisht.

Bricjapi

Gjatë kësaj dite yjet do iu japin mundësinë të vini pikat mbi “i” sidomos për planin profesional dhe atë sentimental. Mund të bëni disa zgjedhje të rëndësishme. Nëse keni një lidhje do jeni shpesh here të turbullt në mendime dhe nuk do dini çfarë hapash të hidhni. Bëni kujdes me fjalët sepse edhe ato mund ta përkeqësojnë marrëdhënien më tepër. Ju beqarët do reflektoni me kujdes dhe nuk do hidhni hapa pa qenë plotësisht të bindur. Në punë do ndodhin ndryshime shumë të mëdha. Do jeni më kurajozë dhe nuk do i trembeni asgjëje. Në planin financiar gjendja nuk do jetë e shkëlqyer, por as shumë e keqe.

Ujori

Të gjitha përpjekjet që keni bërë kohët e fundit për ta përmirësuar jetën në tërësi do japin frytet e veta sot. Nëse keni një lidhje do jeni shumë më shprehës dhe të dashur me atë që keni në krah. Do merreni vesh për çdo gjë dhe nuk do konfliktoheni aspak me njëri-tjetrin. Nëse jeni ende beqarë vetmia do mbarojë sepse në mos do filloni lidhje afatgjatë do jeni gati për aventura kalimtarë. Në punë do ndodhin ndryshimet e shumëpritura për të cilat ishit munduar aq shumë. Do arrini edhe të negocioni me disa kolegë dhe do bëni më të mirën. Sektori financiar do jetë jashtëzakonisht i kënaqshëm.

Peshqit

Gjatë kësaj dite do keni nevojë të afroheni me rrënjët tuaja, të forconi identitetin dhe ta bëni jetën sa më të bukur. Nëse jeni në një lidhje do kujdeseni mjaft jo vetëm për partnerin, por edhe për ambientin në tërësi që ai të jetë sa më i ngrohtë. Në disa momente do jeni edhe diplomatë për të shmangur debatet. Nëse jeni beqarë nuk do dilni shumë hapur, por ama do keni ndjenja të forta për dikë dhe me mënyrat tuaja do mundoheni t’ia shprehni. Për punën do jetë një ditë e këndshme. Klima do jete e ngrohtë dhe do arrini të merreni vesh me gjithë kolegët prandaj do ja dilni mbanë. Buxheti do jetë i mjaftueshëm sa për të kryer të gjitha shpenzimet e domosdoshme.

Horoskopi

Do arrini ate qe keni pritur ne jeten tuaj/ Astrologia Meri Gjini paralajmeron keto 2 shenja horoksopi

Published

on

Dashì

Ndìkìmì ì Vènúsìt nè jètën túaj nè çìft do jètè mjaft pozìtìv gjatè kësaj dìtè. Do kalonì vètëm çastè tè lúmtúra pranë atìj qè dashúronì. Bèqarèt do kènë múndësì për avèntúra tè jashtëzakonshmè sot. Nè çdo momènt kanè për t’ú ndìèr për mrèkúllì dhè núk do kërkojnë mè ngúlm lìdhjè sèrìozè. Fìnancat núk do arrìnì dot t’ì mbanì nèn kontroll dhè múnd tè përballènì mè vështìrësì.

Dèmì

Dìtè è mbúshúr mè mosmarrëvèshjè tè mëdha do jètè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Asnjë momènt núk do jètè ì qètè dhè shpèsh do ndìhènì kèq. Bèqarèt núk do arrìjnë tè FÌksohèn pas ndonjë pèrsonì dhè mè shúmè gjasè do mbètèn tè vètmúar. Fìnancat núk do jènè aspak ashtú sì jú kènì dëshìrúar kështú qè kújdès mè çdo lloj shpènzìmì nësè núk donì tè mbètènì pa para.

Bìnjakèt

Do kènì problèmè tè mëdha mè partnèrìn túaj gjatè kësaj dìtè dhè nè dìsa momèntè núk do jènì tè qartè nësè donì ta vazhdonì atë lìdhjè apo jo. Bèqarèt do kènë një dìtè tè zakonshmè dhè pa ndonjë takìm mbrèsëlënës. Do jú dúhèt èndè tè prèsìn èdhè dìsa kohè. Fìnancat do mbètèn tè mìra èdhè psè múnd tè kryènì dìsa shpènzìmè mè tèpër nga zakonìsht.

Gaforrja

Pasìonì do ndìzèt flakè sot për júvè qè jènì nè një lìdhjè. Do ndìhènì aq mìrè saqë núk do jú bèsohèt sè jènì nè rèalìtèt. Bèqarèt do kènë një dìtè tè mbúshúr mè súrprìza tè njëpasnjëshmè. Mìrè do jètè ta shfrytëzojnë atë nè maksìmúm. Búxhètì do jètè gjìthë kohës ì mbrojtúr nga yjèt. Do grúmbúllonì goxha para nga púnët è kryèra dhè shúmè shpèjt do kryènì èdhè ìnvèstìmèt è mèndúara.

Lúanì

Dìtè shúmè ìntèrèsantè do jètè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Do ndìhènì për mrèkúllì pranë partnèrìt dhè múnd tè ndanì mè tè gjìthçka. Bèqarèt do kènë dìsa njohjè tè rèja tè cìlat mè shpèjt nga sa ata è mèndojnë do shndërrohèn nè lìdhjè tè forta. Pèrspèktìvat FÌnancìarè kanè për tè qènè tè mìra. Múnd t’ì kryènì pa frìkè shpènzìmèt è mèndúara.

Akrèpì

Do ndìhènì sì tè búrgosúr sot jú tè dashúrúarìt dhè núk do bënì asgjë ashtú sì è kènì ëndërrúar. Flìsnì hapúr mè partnèrìn dhè nësè núk gjènì zgjìdhjè mè mìrè jèpìnì fúnd gjìthckajè. Bèqarèt núk do mèndohèn dy hèrè para sè tè hèdhìn hapa pa mèndúar sè ato múnd t’ì çojnë nè drèjtìmìn è gabúar. Nè planìn FÌnancìar dúhèt tè mèrrnì masa sa mè shpèjt nësè núk donì tè mbètènì pa para.

Shìgjètarì

Do jènì shúmè tè kújdèsshëm mè fjalët sot jú tè dashúrúarìt dhè núk do krìjonì aspak problèmè mè atë qè kènì nè krah. Tolèranca do jètè gjìthashtú një nga pìkat túaja mè tè forta. Bèqarèt núk do jènè èndè gatì për tè hèdhúr hapa dhè do rèfúzojnë èdhè dìsa pèrsona vërtèt ìntèrèsantè. Për FÌnancat mos ú shqètësonì aspak sèpsè ato do favorìzohèn mjaft nga planètët.

Brìcjapì

Do ì qëndronì shúmè bèsnìkè partnèrìt túaj gjatè kësaj dìtè dhè aì múnd t’ìú bèjè dìsa prèmtìmè qè do jú gëzojnë pamasè. Bèqarèt núk do arrìjnë tè FÌksohèn pas një pèrsonì dhè do vazhdojnë tè mbètèn tè vètmúar èdhè për pak kohè. Mè shpènzìmèt dúhèt tè jènì tè kújdèsshëm. Bëjìnì mè parè llogarìtè para sè tè hìdhnì hapa sèpsè nè këtë mënyrë núk do zhgënjèhènì.

Újorì

Núk do mèrrènì vèsh për asgjë sot jú tè dashúrúarìt dhè marrëdhënìa nè çìft do lèrè për tè dëshìrúar tèj masè. Qëndronì pak kohè nè qètësì dhè rèflèktonì. Bèqarèt do marrìn propozìmè fantastìkè dhè múnd tè FÌllojnë shpèjt lìdhjè sèrìozè. Búxhètìn núk dúhèt ta lìnì pas dorè sèpsè po FÌllúan problèmèt zor sè múnd t’ì kalonì shpèjt ato. Famìljarèt núk do múnd t’ìú ndìhmojnë sa hèrè jú tè kènì nèvojè.

Pèshqìt

Dìtè tèjèt è trazúar ka për tè qènè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Do kènì mèndìmè tè ndryshmè mbì tè ardhmèn dhè núk do donì qè gjèrat tè bëhèn ashtú sì do tjètrì. Bèqarèt mè nè fúnd do ndèshèn mè një pèrson qè do ìú pëlqèjë sapo ta shohìn. Fìnancat núk do jènè aspak tè mìra kështú qè nësè núk matènì para sè tè hìdhnì hapa kènì për t’ú përballúr mè vështìrësì.

Continue Reading

Horoskopi

“Zhdùken hállet…do nòtojnè në pára dhe pásùri”, Meri, Është muaji i mílíonave

Published

on

Ne líndim në stina të ndrýshme dhe aty lart në yje është e shkruar se për secilin nga ne Universi ka caktuar nga një fat të ndrýshëm. Nëse e keni vënë re edhe ju, njerëzit në jetën e tyre síllen paksa sipas stinës ku ata kanë líndur, për shembull ata të dimrit janë disi pak më të ftohtë dhe më të vèshtírë si persona.

Një hulumtim së fùndmi ka treguar se vjeshta është një stinë që sjell strès dhe dèprèsíon ndáj dhe të lindurit në këtë stinë hera herës i shfáqín këto shenja. Por, stina kur ju keni ardhur në këtë botë fshèh edhe shumë të vërteta për fatin tuaj dhe çfarë mùnd t’ju ndodhë në jetën tuaj dhe sot në këtë test ne do t’jua tregojmë të gjitha të vërtetat.

Çfarë duhet të bëni ju? Mjáfton të shikoni më poshtë stinën kur keni líndur dhe ajo do t’ju rrèfejë fije për pè se çfarë duhet të dini rreth ditëve që do të vijnë.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e pranverës – Është një stinë shumë e qetë, e ëmbël dhe e adhurueshme, ndáj dhe nuk është çudi që ata që kanë lindur në këtë stinë janë të lumtur dhe gjithnjë pozitivë në jetë.

Puna, Për ta do të jetë një e ardhme e begatë pasi ata nuk e ndájnë optimizmin, lumturinë dhe gëzimin nga fytyra e tyre dhe jetën financiare do ta kenë plot lumturi.

Shëndeti, Është një stinë që sjell pak pròbleme ndáj dhe nëse keni lindur në pranverë nuk do të hásni asnjë sèmùndje të rèndë. Vetëm kùjdes se shëndosheni kollaj. Dashuria, Plot nota romantike do të jetë jeta juaj deri në fùnd të jetës pasi ju dhuroni veç dashuri dhe dashuri do të gjeni përjetë.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e verës –  Është një nga stinët që dashurojmë më shumë pasi na drejton gjithnjë drejt pushimeve dhe drejt relaksit ndáj dhe kush ka ardhur në jetë në verë është një person i qetë, optimist dhe që kërkon që çdo situatë në jetë ta trájtojë me pozitivitet.

Puna, Ju do të keni një ngritje financiare nga fùndi i muajit qershor, pasi një periudhë e begatë do vjen për ata që kanë lindur nga korriku e deri në fund të gushtit.

Shëndeti, Kùjdes, mos përdorni shumë qetèsues dhe ánti-biòtíkë, pasi mund të ketë lèkundje në shëndetin tuaj. hani ushqim cilësor dhe flini sa më shumë.

Dashuria, Zemra juaj ka nxèhtèsi dhe zjárr dhe plot ndjenja të fòrta dashurie dhe pásíoni dhe përballë në datën 18 qershor do të keni një person që línd një dashuri me ju.

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e vjeshtës- Miqtë apo të afërm tuaj thonë se ju bëheni nèrvòzë për gjënë më të vogël, por kjo nuk është e vërtetë pasi ju i kërkoni t’i bëni gjërat sa më mirë dhe ndonjëherë e hùmbni dùrimin, por jo për të treguar se jeni e kèqè, por për t’i treguar të tjerëve se ju përpíqeni për të mirën.

Puna, Viti 2022 deri me tani ka qenë me ulje dhe ngritje për ju, por sërish jeni në gjendje më të mirë financiare në krahasim me të tjerët, ndáj dhe deri në fùnd të vitit bëni pak pushim. Shëndeti, Kùjdes, alèrgjítë në këtë periudhë pasi mùnd t’ju prèkin me lehtësi.

Dashuria, Nëse je e martuar dhe ke një familje, do të vijë një periudhë begatie që ti duhet ta jetosh plot páqe. Nëse je ende beqar, vlerësoje një person që ka shumë kohë që po tènton të të tregojë ndjenjat. Është i duhuri!

Ata që kanë ardhur në jetë në stinën e dimrit – Jeni pak person i ftòhtë dhe me zòr se i shprehni ndjenjat, madje ndonjëherë acáròheni aq shumë sa nuk ka njeri në botë që t’ju qetësojë. Por, jeni një lider dhe një person shumë krijues, ndáj dhe e ardhmja do të jetë e qetë për ty.

Puna, Duhet me çdo kusht të hèqësh dorë nga punët që po bën se nuk po të sjellin asnjë fitim. Ti je një lider, një person plot ide dhe mençuri ndáj dhe një përmirësim financiar po të prèt, por zgjidh atë që vlen për ty, mos u bëj pèrtác.

Shëndeti, Ngaqë acáròheni me lehtësi, kùjdes sepse jeni shumë të prèkshëm nga strèsi dhe dèprèsíoni. Quani sa më shumë qetësinë mèndore sepse nëse lòdheni shumë, do të sèmùreni lehtë.

Dashuria, Personat që ke në jetën tënde kanë filluar të mendojnë se po tregohesh pak egòist dhe i ftòhtë. Gjeni fòrcën dhe tregoni se ka një zèmër të zjárrtë edhe brenda akullit.

Continue Reading

Horoskopi

Të BEKUARIT! Do dáli Fat i çmèndùr në Pásùri edhe Dashuri për 4 Shenja

Published

on

Shumë prej jush do të kishin shumë ne.vojë për një lexim të fatit apo për një parashikim se çfarë do të nd.odhë me ju në të ardhmen e afër. Meqë dita e sotme 16 qershori sjell një energji të madhe pozitive dhe një frýmë plot bekim nga Universi, dot do tju trègojme nje paráshíkim spècial.

Káter shenjave te para te hòròskòpit si Dashi, Gáforja, Dèmi dhe Bínjaket u vjèn ky mesazh, Ti në këto çaste ke shumë ne.vojë për më shumë dashuri dhe gëzim dhe lumturi në familjen tënde.

Kjo është ajo që kërkon shpirti juaj dhe ju lùteni çdo ditë që kjo ëndërr të bëhet realitet. Disa lòdhje në shtëpi dhe disa situata jo të mira kanë sjell një shèrr mes teje dhe fëmijëve dhe situata mes teje dhe burrit apo gruas duket pak e ftòhtë.

Ju po kërkoni ta hárròni sa më shpejt këtë situatë dhe kërkoni që shumë shpejt shpirti juaj të bekohet me dashuri dhe ju të lini pas këtë periudhë që për momentin po ju duket si një mákth.

Parashikimi për dashurinë, Për ju do të vijë një shèrím i madh këtë të diel pasi një pròpozím i një prej familjarëve do të bëjë që të gjithë ju do të gjeni sërish dashurinë dhe gëzimin që tashmë duhet shumë lárg nga familja juaj. Nuk do të kesh më shèrre dhe e gjithë energjia nègátive që të kishte kápur shtëpinë, do të zhdùket falë fòrcës së shenjes tuaj.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Financat nuk do të të ndrýshojnë. Ti nuk po vùán nga financat dhe deri tani gjendja është shumë e mirë dhe do të të mbetet e mirë. Lòdhja në shtëpi dhe situata në familje të krijoi strès dhe ti po kalon një periudhë të vèshtírë, por nga e diela gjithçka do të të kthehet në normalitet.

Káter shenjave te dyta te hòròskòpit si Akrèpi, Luani, Vírgjèresha dhe Peshorja u vjèn ky mesazh, Ti kërkon të hárròsh sa më parë hállet që të kanë krijuar bòrxhet ndáj dhe bekimi yt do të jetë financiar.

Për të përballuar jetën ty të është dashur të marrësh shumë hùa dhe bòrxhe pasi jeta për ty ka qenë shumë e vèshtirë. Madje as në punë nuk të kanë ardhur përfitime financiare pasi ti po bën një punë që nuk sjell frýte.

Për ty gjërat do të të ndrýshojnë shumë shpejt dhe për mirë, pasi që i vogël ti ke sjellë mirësi në këtë jetë dhe ke treguar një shpirt páqèsor dhe Universi nuk të sheh dot duke vùájtur. Për këtë arsye, dùro deri këtë të hënën, pasi një punë e re, një biznes i ri do të të ndriçojë në jetën tënde.

Parashikimi për dashurinë, Do të bekohesh me shumë fat në financa dhe ato përfitime që do të marrësh duhet të shpènzosh pak kohë me personin që dashuron më shumë në këtë jetë. fantazo për disa ditë pushim pasi dashuria do të të ri-ngjállet sërish.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Universi e ka ndárë mendjen. Një bekim me párá do të vijë për ty, ndërsa në lidhje me shëndetin, duhet që të mërkurën tjetër ju duhet të bëni një kontroll pasi kjo lòdhje e bòrxheve mùnd të ta ketë dòbësuar pak ímùnítetin dhe shëndetin.

Káter shenjave te fùndit te hòròskòpit si Ujori, Peshqít, Shígjètari dhe Brícjápi u vjèn ky mesazh, Ty të kanë bërë mágjí, por do të të fshíhet shumë shpejt. Planet e tua dhe ëndrrat e tua nuk po bëhen dot realitet pasi një person shumë pranë jush me lígësinë e tij dhe me shpirtin e tij të zí nuk po ju lë të ecni përpara.

Me kèqardhje duhet t’ju themi se jeni deri diku nën ndíkimin e syrit të kèq. Çfarë do të bëjë Universi për ju? Ju jeni me shumë fat pasi data 17 qershor (nesër) do të sjellë një bekim dhe një energji shumë të fòrtë e cila do të bëjë që syri i kèq që të ka prèkur do të “ngòrdhë” totalisht.

Bëje sot një listë me dëshirat e tua më të zjárrta, pasi nuk do të kesh më mágjí në trupin tënd dhe ëndrrat e tua do nisin të bëhen realitet.

Parashikimi për dashurinë, Në datën 20 qershor ti duhet ti bësh një dhuratë romantike burrit apo bashkëshortes tuaj, pasi kjo do të bëjë që gjatë gjithë 2022 ju do të bekoheni me dashuri.

Parashikimi për financat dhe shëndetin, Duke vlerësuar faktin se nuk do të kesh më syrin e kèq në shtëpinë tënde ose në trupin tënd, do të bëjë që më në fùnd do t’i hapet rruga fatit të mbarë në financa dhe shëndeti juaj do të përmirësohet shumë.

Continue Reading

Trending