Connect with us

Horoskopi

Data 14 Qershor do te jete vendimtare/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Ditë për ditë të gjíthë ne jèmi shumë kùrioz se çfarë do të na sjèllë e nèsërmja dhe se çfarë do të na ndòdhë në të ardhmen tonë.

Yjet gjíthnjë rezèrvòjnë surpríza për ju dhe për fátin tuaj, ndáj dhe gjátë kësaj periudhe, mòs u bèfásoni nëse gjèrat ju shkòjnë mbárë dhe shumë mádje.

Por, çfarë është shkrùar për fátin tuaj? Këtë zbùlojeni dùke lexùar páráshikimín sipas shenjës që kèni.

Për të líndurit në Dash, Mèrkùri do ju bèjè shumë enèrgjíkë gjatë kèsaj kohe dhe do jèni të pándálshèm.

Fínáncát herë do jenë të qèndrùèshme dhe herë pròblèmátike. Kùjdès me çdo hap që do hídhní.

Shèndèti nuk do jètë në gjèndjèn më të mirë. Strèsí mùnd të shkáktòjë gòxha pròblèmè.

Nùmrat mè fát: 1, 8, 17

Shumë lájme të mira për Dèmët sepse asnjë pròblèm sèriòz nuk do ju ndòdhë.

Me párátë dùhet të trègòhèni të mátur. Mos jèpni bòrxhè sepse do mbètèni edhe për vete kèq.

Shèndèti nuk do jètë dhe aq i mirë. Kèmbëngùlja në pune do ju bèjè te arríni ato që dèshiròni.

Nùmrat mè fát: 2, 6, 9, 12, 24

Për ju të dáshur Bínjakë, këtë javë dùhèt të shprèheni sa më shumë. Për fínáncát do jetë një javë e bègátë dhe me plòt pèrmírësíme.

Trègòni më tepër kùjdès për vètèn. Asgjë nùk mùnd të reálizòhet mènjèherë.

Nùmrat mè fát: 5, 7, 14, 23

Për shenjën e Gafòrrès, kjo ka për të qènë një kohë pòzítive. Në áspèktín fínáncíar do i kùptoni gábímet e bèra deri me sot dhe do mùndòheni të gjèni një zgjídhjè për çdo pròblèm.

Shèndèti për fat të kèq do ketë pròblème të mëdha. Do háni pa fùnd dhe kjo mùnd t’iu sjèllë pròblème edhe me stòmákun përvèçse do shtòni në peshë.

Nùmrat mè fát: 2, 3, 15, 20

Ju njerèzít e Luanit, mèrríni gjërat shtrùar këtë javë dhe mos kèrkòni asgjë me ngùlm pasi vetëm ashtu nuk do lèndòhèni.

Të gjíthë dùhèt të bëni të pamùndurën për të mos príshùr shumè lèk dhe të bëni pak ekònòmi.

Kùjdèsuni pak me shumë edhe për shèndètin, sidòmòs për lèkùrën.

Nùmrat mè fát: 1, 3, 10, 19

Vírgjërèsha për këtë javë prítèn të mèrrèn vèndime shumë të mëdha që do ua ndrýshòjnë rrjèdhën e gjërave.

Sèktòri i páráve do e kálojë zònën e rrèzíkshme dhe do ndíheni shumë më të qetë kur të shpènzòni.

Shèndèti do víjë duke u përmírèsùar ditë pas dite e mádje nuk do kèni më as shqètësíme nga shpíná.

Nùmrat mè fát: 5, 14, 15, 23, 32

Uríme ju Peshòret sepse plánetèt do ju mbèshtesín fòrt gjatë gjithë kèsaj periudhe dhe do ùa ndríçòjnë mèndímet.

Sítùatá shèndètèsòre nuk do jètë e kèqe. Mèrrùni edhe më shumë me áktívitet fízík dhe keni për t’u ndíer shumë mirë.

Do ndíhèni të qetë dhe shpèsh krènáre për veten.

Nùmrat mè fát: 4, 6, 13, 15, 24

Shenja e Akrèpít, këtë javë do kèni shumë fòrcè brènda vetes dhe do mùndòheni ta bèni çdo moment lùmtùr.

Në planin mátèrial nuk do díni çfarë të bèni në disa momente sepse do gjèndèni në vèshtírësi. Pránojèni ndíhmën që do iu jápín fámíljáret.

Gjèndja shèndètèsòre nuk do jetë ashtu si e kèni prítur. Herë pas here mùnd të pèrbálleni edhe me shqètèsime, dhímbjè mùskùjsh apo stòmáku.

Nùmrat mè fát: 8, 11, 18, 22

Ti Shígjètar, në rást se nuk bèn më të mirën nga vetja për të rùajtùr qetësínè këtë jave gjërat do bèhèn më dèlíkáte.

Në plánin fínáncíar do jeni të shpèrqèndrùar sepse sitùata do jetë gòxha e tùrbùllt.

Shèndèti nuk do jetë në gjèndjèn më të mirë. Do keni djègíe stòmáku dhe dhímbjè të bárkut.

Nùmrat mè fát: 3, 7, 9, 12, 21

Brícjapi, këto kohë duhet të trègòheni shumë më të kùjdèsshëm për shèndètin. Mùnd të hásni pròblème nèrvòre dhe pròblème me stòmákun.

Fínáncát do jenë të tùrbùllta në çdo moment dhe nuk do díni se çfarë të bèni për ta ndrýshùar gjèndjen tuaj. Në rastin më të kèq kèrkòni për hùa nga të afèrmit.

Kùjdès nga íntrígát e disa miqve të sùpòzùar.

Nùmrat mè fát: 4, 8, 13, 22

Juve të Ujorit, asgjë nuk do ju shkòjë ashtu si e kishít mèndùar gjatë kësaj jave.

Fínáncát do várèn krèjtësisht nga ju kështu që kùjdès me mènáxhímin e tyre.

Shèndèti do ketë pròblème të vogla. Nëse mbáni díètë mùndohùni të mos zbátòni rrègùlla shumë stríktè sepse do kèni edhe shqètèsíme.

Nùmrat mè fát: 4, 7, 11, 22, 29

Për Peshqít, gjatë kësaj kohe plánetèt do ju ndíhmòjnë të kùptoni edhe më mirë áftèsitë që zòtèròni.

Sítùáta fínáncíare do jètë e mirë ditët e párá dhe të fùndit. Fùndjáva do jètë dèlíkatè dhe mùnd të pèrbálleni me shqètèsíme të vogla.

Shèndèti do víjë dita ditës duke u pèrmírèsùar. Nuk do jeni më nèrvòzë si ditë më párë.

Nùmrat mè fát: 3, 9, 12, 15, 18, 24

Horoskopi

Do te keni 1 zhvillim te madh ekonomik/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Dashi

Pozicioni i ri i Aferdites ne Binjak ji sjell prane njerez te afert dhe te dashur per ju !Do keni njohje te kendshme dhe mesazhe te bukurua!

Demi

Mund te ndodh qe kete periudhe te interesoheni per ekonomine dhe te luani me dy porta ne shkembimet ekonomike!

Binjaket

Aferdita ne shenjen tuaj ju bene joshes dhe ju sjell shume takime e kontakte Merruni me marredheniet ne pergjithesi!

Gaforrja

Nga sot klima ne ceshtjet sentimantale do jete shume e ngaterruar !Nje nervozizem ju sjell ne perballje me partneret tuaj!

Luani

Ceshtjet ekonomike ngaterrohen paksa !Por ne pune do keni shume hapesira per tu zhvilluar! Shfrytezojini!

Virgjerasha

Ceshtjet familjare rikthehen perseri per tu diskutuar Aferdita ne binjak ju sjell te dashur te rinj ne jeten tuaj!

Peshorja

Aferdita ne Binjak do premtoj shume per ju ne ceshtjet erotike !Por disa ceshtje pune perseri do grumbullohen shume!

Akrepi

Nga sot do cliroheni shume ne ceshtjet ekonomike Por per disa nga ju perseri do kete tensione e debate neper puna!

Shigjetari

Jeta ecen dhe ju po lufyoni midis te kaluares dhe te ardhmes Por nga sot jeta erotike do embeltohet!

Bricjapi

Nga sot duhet te perparoni ceshtje pune dhe shendeti Keni dilema ne ceshtjet personale dhe ekonomike!

Ujori

Dicka ndryshon sot ne jeten tuaj erotike! perpiquni te gjeni zgjidhje ne ceshtjet ekonomike !

Peshqit

Pasuria qe lidhet me familjen do shkoj me mbaresi ne diten e sotme !Persona te afert do kujdesen per ju !Nje plan mund te kete shtyrje!

Continue Reading

Horoskopi

Beqaret e kesaj shenje do te kene disa takime teper interesante ! Meri Gjini paralajmeron keto shenja !

Published

on

Dàshì

Të lìndùr më: 21 Màrs – 19 Prìll

Jetà sentìmentàle për çìftet do jete e qete dhe pà probleme. Dìsà festà àpo dàrkà qe do bënì jù beqàre me mìqtë do jù jàpìn mùndësì te njìhnì dìke shùme ìnteresànt. Mos e lìnì t’ìù ìke ngà dùàrt por jepìnì mùhàbet.

Demì

Të lìndùr më: 20 Prìll – 20 Màj

Do kenì konflìkte me pàrtnerìn dhe gjeràt nùk do shkojnë àshtù sì dùhet ne dàshùrì. Tregohùnì pàk me te dùrùàr dhe rùànì vete kontrollìn. Tensìonì do jete kàlìmtàr. Beqàret do kenë shùme dëshìrë për te tàkùàr dàshùrìnë dhe me pàk mùndìm do e gjejnë àtë.

Bìnjàkët

Të lìndùr më: 21 Màj – 20 Qershor

Nëse jenì ne çìft do kenì një mùngese komùnìkìmì me pàrtnerìn. Dìsà mùnd edhe te ndàhen. Dìsà te tjerë do kenë nevoje për me shùme qëndrùeshmërì ne lìdhjen e tyre. Beqàret do jene te sìgùrt për àtë qe dùàn dhe plot energjì.

Gàforrjà

Të lìndùr më: 21 Qershor – 22 Korrìk

Një keqkùptìm ne lìdhjen tùàj do jù mërzìtë shùme të màrtën. Dùhet te flìsnì me shùme me àtë qe kenì ne kràh dhe jo te kërkonì ndìhmën e mìqve. Vetëm ne këtë mënyrë gjeràt mùnd te rregùllohen.

Lùànì

Të lìndùr më: 23 Korrìk – 22 Gùsht

Ne jetën sentìmentàle çdo gjë do shkoje mìre për çìftet. Plànetët do jene ne ànën tùàj dhe do jù tregojnë gjìthmonë rrùgën qe dùhet te ndìqnì të màrtën. Beqàret do kenë dìsà tàkìme.

Vìrgjëreshà

Të lìndùr më: 23 Gùsht – 22 Shtàtor

Do kenì dìsà mosmàrrëveshje ne lìdhjen tùàj dhe do jù mùngoje energjìà për t’ìù bere bàlle. Qetësohùnì dhe mendojìnì gjeràt me kùjdes. Beqàret do jene joshës të màrtën dhe do tàkojnë dìke ìnteresànt. Mos mendonì menjëherë për màrtesën sepse àjo nùk është një loje fëmìjësh

Peshorjà

Të lìndùr më: 23 Shtàtor – 22 Tetor

Të màrtën çìftet do kenë dìsà debàte për një teme delìkàte. Me mìre vàzhdonì debàtonì sesà t’ì shmàngenì bìsedës. Sqàrojenì çdo gjë njëherë e mìre. Beqàret do kenë tàkìme te rejà me personà qe do ì bëjnë te ndjehen mìre.

Àkrepì

Të lìndùr më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Sìtùàtà ne çìft dùket se me ne fùnd po përmìrësohet. Te gjìthë po ì shohìn ndryshìmet tùàjà. Shfrytëzojenì sà me shùme këtë dìte për te qëndrùàr prànë pàrtnerìt. Àtà qe jànë vetëm do kenë një tàkìm, por nùk do ndìhen rehàt.

Shìgjetàrì

Të lìndùr më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Àsnjë plànet nùk do te ndìkoje ne lìdhjen tùàj. Ne këtë mënyrë jù do kenì një jete te qete të màrtën prànë pàrtnerìt. Hàrmonìà do mbìzotërojë ne çìft. Beqàret do dùàn me shùme se kùrrë te flìrtojnë të màrtën.

Brìcjàpì

Të lìndùr më: 22 Dhjetor – 19 Jànàr

Shìkojìnì gjeràt me një sy tjetër ne plànìn sentìmentàl dhe çdo gjë do shkoje mìre. Pàrtnerì do mùndohet me sà kà mùndësì t’ùà plotësoje dëshìràt qe kenì. Plotësojànì dhe jù dìsà. Yjet do ì ndìhmojnë beqàret te hìdhen ne detìn e kënàqësìsë dhe ndjenjàve.

Ùjorì

Të lìndùr më: 20 Jànàr – 18 Shkùrt

Dùhet te merrenì pàk me shùme me fàmìljen të màrtën. Àtà kàne nevoje për jù. Nëse jenì ne çìft dùhet te flìsnì me pàrtnerìn për këtë dhe àì do jù ofroje mbështetjen e tìj. Beqàret nùk do mendojnë fàre për dàshùrìnë.

Peshqìt

Të lìndùr më: 19 Shkùrt – 20 Màrs

Lùmtùrìà dhe qetësìà e lìdhjes sùàj do jete prìorìtetì ì kësàj dìte. Nëse e bënì te mùndùr këtë do ndjehenì mjàft mìre me veten. Ne dàshùrì do jete një dìte pà probleme. Beqàret do kenë një dìte plot ngjyrà dhe àventùrà.

Continue Reading

Horoskopi

Dashi me njohje te reja, Demi me shume pune/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron keto 6 shenja horoskopi

Published

on

Horoskopi Paolo Fox Dashi: zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të bëjnë njohje të shkëlqyera, por duhet të prisni për në fundjavë. Kujdes mos e teproni në punë, pa shumë zhurmë.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: emocionet janë në një gjendje përgjumjeje, por mos u dorëzoni. Puna do të bëhet më intensive, por kjo do të ndodhë pak para pushimeve tuaja verore, më konkretisht para gushtit.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: dashuri, dashuri gjithmonë dashuri, kjo është ajo që ju nevojitet, ndaj merrni dhe jepni dashuri. Puna do ju japë më shumë kënaqësi. Pritet të ndodhë në fund të muajit.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Një e enjte disi e lodhshme, përpiquni të rikuperoni ditën tuaj në orët në vijim. Në këtë periudhë, shumë shpenzime keni për aktivitetet tuaja. Bëjini sytë katër.

Horoskopi Paolo Fox Luani: nëse jeni zemra të vetmuara, mund të përballoni të bëni atë që dëshironi. Shmangni me kujdes njerëzit e paqartë në punë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: ende një ditë interesante përsa i përket ndjenjave. Shumë njerëz janë duke përgatitur projekte të reja, bëjeni edhe ju.

Horoskopi i Paolo Fox Libra: Këtë të enjte mos e teproni shumë. Do keni gjendje plogështie në mëngjes, por do të rikuperoheni në mbrëmje. Aktualisht është koha për të mos u zënë me dikë dhe për të shmangur polemikat në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: kushdo që përjeton një tension emocional, do të duhet të përpiqet ta kapërcejë atë. Më mirë të shmangni konfliktet në punë gjatë kësaj të enjteje.

Horoskopi i Paolo Fox Shigjetari: mëngjesi i kësaj të enjteje pritet të jetë më i mirë se pasditja, por në përgjithësi do të jetë një ditë pozitive. Nëse ka kontraste, mos u dekurajoni.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: është një ditë që nis në mënyrë konfuze kjo e enjte 23, por pasdite do të përmirësohet. Në punë dallohen projekte të reja në horizont, por mos e teproni në entuziazëm.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: disa lajme për ndjenjat mund të shfaqen gjatë ditës. Ka hapësirë edhe ​​në punë edhe për projekte të reja.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: kushtojini vëmendje raporteve në çift, në këto ditë të fundit të qershorit do të jeni shumë të vëmendshëm ndaj detajeve. Koha pozitive për të bërë një propozim në punë. /noa.al

Continue Reading

Trending