Connect with us

Horoskopi

Bejini syte kater per ndonje tradheti/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

AFERDITA NE GAFORRE NGA DT 2 QERSHOR 2021

DASHIR E NGROHTE DHE MBROJTESE
Aferdita ne Gaforre e le tashme shenjen e Binjakeve qe mbart dashuri nepermjet komunikimit

Aferdita ne Gaforre do qendroj deri ne dt 27 Qershor
Tashme dashuria do shprehet me ngrohetsi dhe me shume afrimitet e familjaritet

Nevoja per siguri afer njerzve te dashur si shoke te aferm apo njeriu i zemres do behet shume e ndjeshme
Kujtime nostalgjike nga e kaluara dalin tashme te fuqishme dhe nje lot mund te rrjedh per ata qe ju lane me nje pershendetje

Ne kete periudhe ne fakt duhet te shmangim varesine nga ndjenjat Tendenca per te qene mbrojtes mund te nxjerre ne pah shume force zoteruese ne marrdhenie te aferta familjare dhe personale

Me parandjenje do ndjeme dhimbjen ,hidherimin ,dhe dobesine e njerzve te afert me te cilet kemi lidhje dashurie

Do merremi shume me ekonomine por veshtire se do kemi qendrueshmeri ne kete drejtim Disa lidhje te Aferdites si ne kundershtim me Plutonin dhe katerkendesh me Xiron ne Dash na bejen pak delikat

Dashi

Fillon nje periudhe me ndikime familjare por me disa trauma nga e kaluara qe mund te perseriten dhe tju bejen te ndjeshem ne dashuri dhe te pavendosur

Demi

Nje plan i detajuar familjar do jete i suksesshem por ne te njejten kohe ne jeten personale do kaloni nje krize tradhetie Ne ceshtjet ekonomike po ashtu do kete mangesi

Binjaket

Tashme do jeni me te familjarizuar me kerkesat tuaja ekonomike dhe me detyrimet qe keni apo deshirat per te plotesuar me shume boshlleqet ne kete aspekt Kujdes nga nje tradheti ne shkembimet ekonomike

Gaforrja

Personalisht jeni te favorizuar dhe me me shume mundesi te reja per te qetesuar pasigurine tuaj ne jeten personale Do keni nje njohje te re por kujdes nga nje njohje nga e kaluara qe ju ka lene nje shije te keqe

Luani

Per ju kjo periudhe do jete nje angazhim i madh shpirteor dhe ekonomik Do jeni te fshehte dhe shume pune do ti beni te padeklaruara Madje edhe nje ceremoni fejese a martese

Virgjeresha

Aferdita ne Gaforre eshte nje simbol i mire per ju dhe ju sjell qetesi ne jeten tuaj dhe ne planet tuaja Mbeshtetja tek njerez te aferm do jete e rendesishme Por edhe dikush i afert nga familja mund tju tradhetoj ne disa shkembime ekonomike

Peshorja

Ceshtje te karieres tuaj do marrin me shume permiresim dhe ngritje Do arrini te mallengjeni njerzit perret jush dhe kjo do ju jap nje kohe me shume per te vepruar Kujdes nga nje person i keq ne familjen tuaj

Akrepi

Nje periudhe romantike hapet per ju dhe me kontakte te mira me jashte vendit Po keshtu keni mundesi te lidheni me familjare te larget apo te dashuroheni me dike qe jeton large

Shigjetari

Ky moment per ju do jete shume emocioonal ne lidhje me disa vendime familjare qe do merrni dhe ndoshta do donit te ishit me te sigurt dhe te qete para se ti merrnit Kerkoni siguri ekonomike Do perjetoni nje tradheti

Bricjapi

Aferdita perball jush ju fton te jeni me te dashur dhe me te afrueshem sidomos ne marrdhenie me te tjeret dhe ne cift Ne te kundert mund ti jepni fund nje martese

Ujori

Jeni nga me te priilegjuarit ne lidhje me punen shendetin dhe nje njohje erotike me nje person qe lidhet me punen dhe veprimtarite tuaja te perdditshme

Peshqit

Do jeni te favorizuar ne dashuri por edhe ne projekte te puneve personale Kujdes nje tradheti ne shoqeri apo nga dikush qe e kni pasur ne te kaluaren te rendesishem ne jeten tuaj

Horoskopi

Do te marrin 1 surprize te madhe/ Keto jane 4 shenjat me FAT te muajit PRILL 2022

Published

on

Prilli do të jetë një muaj me shumë lajme interesante për disa shenja të horoskopit po vetëm tre prej tyre do të kenë surpriza të vërteta.

Peshqit Të lindurit në këtë shenjë do të kenë mjaft fat në anën e tyre, do të presin surpriza të këndshme,veçanërisht nga familjarët apo partnerët. Për beqarët, fokusi do të jetë tek kërkimi i një shpirti binjak, dikush që i kupton dhe di t’i dëgjojë më shumë se kushdo tjetër. Kjo perspektivë do të jetë shumë më e rëndësishme se çdo dhuratë materiale.

Ujori Një tjetër shenjë që do të ketë disa surpriza të mëdha sigurisht që do të jetë ajo e Ujorit. Arsyeja gjendet në faktin se një pjesë e madhe e mundimit në punë do të shpërblehet pikërisht në muajin prill, kur gjithçka do të jetë më e relaksuar. Këta persona do të jenë më të fokusuar te vetja. Dashuria mund të jetë një surprizë që ndoshta do të vijë papritur.

Luani Shenja e tretë që mund të ketë një surprizë të mrekullueshme do të jetë ajo e Luanit. Javët e para të marsit e dobësuan vërtet këtë shenjë dhe padyshim që meriton një surprizë shumë origjinale, siç do të ndodhë gjatë muajit prill. Ndoshta surpriza do të vijë nga një miqësi e rëndësishme.

Akrepi Shenja e fundit që mund të marrë një surprizë do të jetë Akrepi. Pas shumë javësh mjaft të ndrydhura, muaji prill mund të përfaqësojë një kthesë të mirë për karrierën ose një surprizë financiare nga ana e njerëzve të dashur. Edhe dashuria mund të sjellë disa surpriza, si për shembull një lajm që pritej me shumë frikë.

Continue Reading

Horoskopi

Do te merrni shume para dhe do te beheni milionere/ Keto jane 3 shenjat pasanike per vitin 2022

Published

on

Në ditën e sòtme, do t’ju máhnítím fare, sepse sot línd pyetja se gjáte vítit 2022 cilat nga shènjat ka më shumë shánse për t’u bèrè i/e pásùr.

Edhe pse ndònjèherë është shumë e vèshtírë që të páráshikòjmë të ardhmen, sepse ende nuk i kèmi ato fùqí, ne mùnd të pèrdòrim shenjat dhe shumë mètòda të tjera për të mèsùar ç’do na ndòdhè.

Pra, a do bèjmè párá në vitin 2022?

Përgjígjen më të sáktë për këtë na e jèp vetëm zònja Mèri, e cila deri më táni nuk ka gábùar në asnjë nga lèxímet e saj të yjeve.

Ajo thòtë se ata njerëz që pèrpíqen shumë në jetë për të ecùr sa më párá dhe për t’u bèrè të pásùr, tashmë gjíthë bota i njèh, dhe shumica e emrave të pásánikève në botë jánë të shenjës së Bínjákëve.

Pra, me pák fjalë, kjo është një nga shenjat më të fávòrízuar që për gjátë vitit 2022 dhe për një kohë shumë të gjátë drèjt të ardhmes, të bèjè shumë lèk.

Gjátë kësaj períudhe, Jùpíterí ndòdhèt në shenjën e Ujòrëve dhe për këtë arsýe shumë nga më të përkèdhèlurit e fátit do të jènë shenjat e ajrit.

Për ta do të ndòdhín vetëm lajme të mira dhe në fámíljet e tyre do të hýjë shumë energjí e mirë dhe do të shíjòjnë edhe ngrítje në fínánca.

Pra, të dáshùr njerëz, ata që janë të shenjës së Bínjakève këto kohë dùhèt që të ndíhèn njerëzít më me fát.

Lájme shumë të mira víjnë edhe nga pláneti i fátit, sepse ai është shumë afèr shenjës së Ujòrève dhe kësaj shenje i jèp shumë mùndèsi për hápje èkònomíke dhe për kríjimín e dyerve të reja në jetë.

A dòni edhe një tjetër sùrprízë? Këtë rrádhë fávòrízohen shumë edhe Peshoret me Gáfòrret dhe Dèmát, ku do të kènë afèr fátin si në dashùri, ashtu edhe në punë dhe shèndèt.

Të gjítha veprímtáritë që ata do të bèjnè dhe do të ndèrrmárrin, do të kùròrèzohen vetëm me shumë sùksès.

Në fámíljèt e këtyre shenjave, fátin në fíllím do ta márrín fèmijët të cilëve në çdo fushë të jetës do t’u shkòjè mbárë e mirë.

Nëse ndòkùsh nga këto shenja do të jètë i përfshírè në fùshën e bíznèsít, do të ndèrmárrin edhe këtu një rrítjè.

Pra për ta permblèdhùr të gjithë këtë páráshíkim, janë Bínjákët, Ujòrët, Peshoret, Gáforrèt dhe Dèmat që do kènë shumë pèrpárësi në çèshtjet ekònòmíke.

Pa pèrjáshtùar edhe Shígjètarët që u bllòkùan tèrèsísht vjet, fùsha e flùtùrimit, e udhètimít apo e psíkòlògjísë u bllòkùa dhe këtë vit do kènë një hápje.

Ajo do të ndòdhè në lídhjèt ekonòmíke ose një ndrýshím të spèktrít të shíkímit të mùndèsive të tyre në këto aspèktè.

Continue Reading

Horoskopi

Do takoni 1 person qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 31 MARS 2022

Dashi

Sot do keni nje perjetim shume te gjalle brenda jush dhe kjo do ju inspiroj si nje ide e re per te rregulluar rremjujen shpirterore brenda vet jush

Demi

Do takoheni me nje person shume te gjalle dhe me energji ne diten e sotme qe do ju fusi ne nje rrjedhe te re me moderne dhe te kendshme ne jeten tuaj

Binjaket

Nje asteroid i Quajtur Urania sot do ju ngrej ne qiell aty ku keni pasur frike te shkelni me mendjen tuaj Rendesi ka qe Urania te mos jete zhgenjyese si nje person i gabuar ne jeten tuaj .

Gaforrja

Keni mundesi ne diten e sotme te mbyllni nje detyrim apo te sqaroni nje plan qe e keni ne mendje dhe ju ka ardhur si frymezim sidmos ne lidhje me kontaktet jashte vendit dhe nje biznes turizmi

Luani

Ne punen tuaj sot nuk duhet te ndaleni tek varka e shpetimit por te velat dhe te era e re qe mund te fryj ne favorin tuaj Nese nuk e gjeni rrymen e duhur te drejtimit ka varke qe ju con ne breg

Virgjeresha

Asteroidi Urania me Jupiterin perball jush ju hap nje shteg te ri po qe nuk mund ta shikoni nese nuk keni pergatitjen e duhur dhe shpirtin e duhur krijues Takimi me nje femer qe ju frymezon eshte detyre

Peshorja

Dita e sotme do kete nje ndikim te madh ne nje ceshtje ekonomike me nje investim qe prek ekstremin e rrezikut dhe deshires per te bere dicka te re

Akrepi

Frymezimi qe vjen nga asteroidi Urania ne diten e sotme ju sjell nje ide te re se si mund te shijoni erotizmin tuaj edhe pa nje partner te cilesuar ne krahun tuaj

Shigjetari

Sot do perpiqeni te gjeni nje rigjenerim te ri ne lidhje me ambjentin ku jetoni dhe nje menyre te re per te shijuar ditet brenda shtepise tuaj pa e ndjere se jeni brenda

Bricjapi

Dita e sotme do ju tregoj qe keni nje mundesi te re ne miqesi dhe dashuri por qe duhet ta pershtasni me nje sjellje te re Nje shoqe ju prish pak drejtimin ne dashuri duke ju folur per nje person tjeter

Ujori

Asteroidi Urania ju tregon nje rruge te re duke ju frymezuar me se shumti ne aspektin ekonomik dhe erotik Nje fytyre e re do futet ne jeten tuaj

Peshqit

Keni nevoj sot per nje mendim te dyte por edhe te pare ne drejtimin e marrdhenieve tuaja ne jeten personale dhe bashkepunuese Ju duhet nje rigjenerim ne pamje

Continue Reading

Trending