Connect with us

Horoskopi

Do te keni 1 shans qe nuk ju vjen me/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Nëse e nisni mëngjesin me një ego të shëndetshme, do të gëzoni një ditë plot me veprime dhe gjëra interesante, argëtuese për të bërë. Kjo nuk është një nga ato ditë ku ju do të donit të mos bini në sy.

Demi

Ka qenë një fluks energjie rreth jush për një kohë të gjatë – si pozitive dhe negative. Ju nuk jeni ende në ndonjë pozitë për të zgjidhur problemet dhe për t’u çliruar nga gjërat e këqija, por së shpejti do të ketë dritë në fund të tunelit.

Binjaket

Një nga të njohurit e rinj po bën çdo përpjekje për të qënë pjesë më e rëndësishme e jetës tuaj. Por marrëdhëniet tuaja gjithmonë duhet të bazohen në zgjedhjen dhe respektin reciprok, dhe kjo nuk ndryshon.

Gaforrja

Reagimi juaj i shpejtë do t’ju vijë në shpëtim kur dikush që ka tendencën t’i thotë gjërat pa i menduar mirë. Ju do të zbutni situatën deri në pikë sa pala tjetër do të ndjejë admirim ndaj jush.

Luani

Ajo që ju mendoni për gjërat është e rëndësishme për njerëzit me të cilët shoqëroheni nesër, por ju duhet të jeni në rregull me faktin se ajo që thoni mund të jetë shumë ndryshe nga ajo që thoni në mëngjes. Gjatë ditës, do të takoni dikë që ndryshon mendimin tuaj për diçka të rëndësishme.

Virgjeresha

Nesër nuk është koha për të filluar të bëhesh shumë luftarak me njerëzit e tjerë. Edhe nëse dikush po kërcënon reputacionin tuaj ose reputacionin e dikujt që e doni, nuk është e mençur që ju të bëni lëvizjen e parë fyese. Në çdo lloj gare apo konflikti nesër, duhet të frenoni impulsin tuaj.

Peshorja

Dita jote do të ngarkohet me ekstreme – një minutë ju do të ngazëlleheni për ngjarjet e ditës dhe në minutën e ardhshme do të jeni në gjendje të fokusoheni vetëm në gjërat negative ose në gjëra që mund të shkojnë keq. Ju takon të qëndroni pozitivisht dhe optimistë.

Akrepi

Një energji e fortë po pulson nesër, dhe ju keni potencial të jeni një forcë jashtëzakonisht pozitive, prandaj përpiquni të përfshiheni me sa më shumë akte mirësie që të jetë e mundur. Nëse u shërbeni njerëzve nesër, ata mund të jenë në gjendje t’ju shërbejnë nesër.

Shigjetari

Do të ndiheni i fortë nesër sepse rrethoheni nga një lloj energjie që i bën njerëzit të mos ju dalin përpara! Kjo fuqi do ju mundësojë që të realizoni shumë gjëra të rëndësishme që më parë i kishit menduar të parealizueshme.

Bricjapi

Përpiquni të mendoni më shumë për gjërat që kanë të bëjnë me pushimet dhe argëtimin. Mos u angazhoni kaq fort në punë sepse në fund lodhja do t’ju zhgënjejë duke bërë që të hiqni dorë.

Ujori

Jeni duke kaluar momente relaksi kjo si pasojë e energjisë pozitive që ju rrethon. Shfrytezojeni këtë moment të mirë per të realizuar diçka që e keni pasur në mendje prej shumë kohësh. Në dashuri kërkohet më shumë vëmendje nga ju,

Peshqit

Nesër, njerëzit do t’i përgjigjen shumë më mirë shembujve konkretë sesa koncepteve të paqarta. Pra, përpiquni të krijoni një shprehje fizike të ideve që dëshironi të përcillni. Ju duhet ta ushtroni kreativitetin tuaj sa më shumë që të jetë e mundur nesër-dhe të përpiqeni të integroni aktivitetin fizik.

Horoskopi

Horoskopi i muajit PRILL 2022/ Keto jane 5 shenjat e horoskopit qe do bejne namin kete muaj

Published

on

Për fat të mirë, muaji prill 2022 duket i favorshëm për shenjat e ujit, pasi planeti Venus do të jetë në yjësinë e Peshqve.

Prania e planetit Mars gjithmonë në të njëjtën plejadë duke filluar nga data 14, do të jetë vendimtare edhe për disa shenja të tokës.

Këto parashikime do të kenë të bëjnë veçanërisht me pesë shenja.

Peshqit

Pasojat pozitive do të ndjehen në punë dhe biznese dhe projektet më ambicioze do të jenë të preferuarat e fatit këtëj muaji. Me siguri do të keni një krijimtari që do të kontribuojë gjerësisht për çështjet profesionale, por në të njëjtën kohë Afërdita do të mund të ofrojë edhe momente shumë të këndshme me partnerin, apo takime që mund të jenë vendimtare për krijimin e një marrëdhënieje të qëndrueshme dhe efektive.

Gaforrja

Synimet që keni në mendje me siguri do të gjejnë një realizim optimal gjatë muajit prill 2022. Bizneset do të prodhojnë gjithnjë e më shumë fitime dhe do t’ju ofrojnë mundësinë për të parë karrierën tuaj të rritet gjithnjë e më shumë. Të pjekurit profesionalisht do t’ju bëjë edhe më të pjekur emocionalisht, sipas horoskopit. Qëndrimi juaj ndaj punës do t’ju sjellë dobi.

Bricjapi

Do të keni mundësi që do t’ju lejojnë ta bëni karrierën dhe fitimet tuaja shumë më pjellore, në gjendje t’ju ofrojnë shpenzime ekzistuese dhe mundësinë për të bërë një investim shumë më ambicioz se zakonisht. Do t’ju duhet të përballeni me vendime shumë efektive në nivel burokratik, në të njëjtën kohë do të gjeni një dinamizëm vërtet të lakmueshëm. Në planin emocional do të keni mundësi të tregoni dashurinë për njerëzit tuaj të dashur.

Demi

Fati do të shfaqet në momentin e duhur për shenjën tuaj, ose kur koha që do t’ju shohë dinamike në punë dhe në profesion do të jetë plotësisht e pjekur. Kur të vijë koha, do të keni gjithçka që ju nevojitet për të përfituar nga kjo pasuri, veçanërisht në nivel biznesi. Do të keni një qëndrim shumë më të shkëputur me emocionet, veçanërisht me ato ndjenja që ju kanë sforcuar së fundmi, sipas horoskopit.

Akrepi

Fati që planeti Venus do t’ju rezervojë do të jetë shumë efektiv për të kapërcyer disa vështirësi që mund të shfaqen gjatë muajit. Sfidat e kësaj periudhe do të jenë thelbësore për t’ju forcuar, por edhe për të krijuar marrëdhënie që parashikojnë të ardhura të shkëlqyera financiare dhe që mund ta çojnë karrierën tuaj drejt një arritjeje shumë të rëndësishme dhe që do t’ju bëjë të fitoni më shumë se zakonisht.

Continue Reading

Horoskopi

Do te fitojne shume leke dhe do behen milionere/ Keto jane 5 shenjat me FAT per vitin 2022

Published

on

Jo të gjithëve an ecën mirë sa i përket financave, por këtë vit për 5 shenja të zodiakut, yjet po punojnë në favor të tyre.

Ato do të fitojnë shumë këtë vit, shikoni nëse ju do të jeni një prej tyre.

Luani

Luanët do të marrin një nxitje të shumëpritur për statusin e tyre financiar. Profesionalisht ata do të arrijnë shumë me punën e tyre të palodhur, por duhet të monitorojnë shëndetin e tyre fizik dhe mendor.

Virgjëresha

Virgjëresha do të përparojë si asnjë vit tjetër. Studentët me shenjën e Virgjëreshës do të fitojnë arsimin dhe detyrat jashtë shtetit që synonin. Do të jetë tremujori i fundit i këtij viti i cili me shumë mundësi do të jetë më me fat për Virgjëreshat.

Akrepi

Akrepat nuk do të fitojnë telebingon, por do të kenë një vit financiar të rehatshëm me pak fitime aty-këtu. Viti i tyre financiar do të jetë në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave këtë vit vetëm pas prillit.

Shigjetari

Ky është një vit i favorshëm për financat e tyre. Gjendja e tyre bankare do të përmirësohet dhe ky vit do të jetë i mirë edhe për studentët. Megjithatë, ata duhet të monitorojnë shëndetin e tyre për shkak të ndryshimeve sezonale.

Ujori

Kjo shenjë e zodiakut parashikohet të ketë rezultate të favorshme në financa. Në mars, për shkak të lidhjes së ndërsjellë të Marsit, Venusit, Mërkurit dhe Saturnit, parashikohet sukses. Në prill dhe maj, Ujorët mund të duhet të tregohen më të zgjuar në mënyrën se si i trajtojnë financat e tyre.

Continue Reading

Horoskopi

Mbani shenim daten 1 dhe 2 Prill 2022/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenej horoskopi

Published

on

Dashi: Më në fund do të çliroheni nga tensioni i ditëve të kaluara. Edhe pse datat 1 dhe 2 prill do të jenë disi të vështira, mundohuni që të mos gjeni ngushëllim tek ushqimi, duke krijuar probleme të tjera. Kujdesuni për formën fizike.

Demi: Në javën në vijim Saturni dhe Marsi do të jenë në prapavijë. Ruani qetësinë dhe mendoni pozitivisht. Jeni të hapur ndaj ndryshimeve dhe do t’u jepni fund disa raporteve, si dashurie edhe miqësore. Mblidhni forcat, se e ardhmja është e bukur.

Binjakët: Java do të fillojë me Hënën në shenjën tuaj, e cila do të nxitë dëshirën për të qenë në qendër të vëmendjes. Do të tregoheni më të vendosur falë Saturnit dhe Marsit në pozicion të favorshëm dhe kjo për shenjën tuaj është një risi e bukur.

Gaforrja: Yjet parashikojnë se do të përjetoni ditë të mbushura me romantizëm. Hëna do të kthehet nga shenja juaj, duke ju bërë më emotivë se kurrë. Lajmi i mirë është se as Saturni, as Marsi nuk do të ndikojnë më negativisht.

Luani: Do të fillojë për ju një etapë shumë e rëndësishme e jetës suaj. Saturni do t’ju nxitë të bëni shumë ndryshime në mënyrë të menjëhershme. Duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm në çdo hap që do të ndërmerrni. Kujdes të mos lëndoni njerëzit që i keni për zemër.

Virgjëresha: Keni shpirtin e kundërshtimit, aq sa rrezikoni të dukeni antipatikë. Bëni kujdes si shpreheni, sidomos aty nga fillimi i javës. Edhe energjitë po ju shterojnë. Kujdesuni për fizikun, duke e çlodhur mendjen edhe trupin.

Peshorja: Kjo do të jetë një javë e mbarë. Marsi, Saturni dhe Venusi të pozicionuar në shenjën tuaj do të ndikojnë që të jeni më të shoqërueshëm. Do të ndiheni më energjikë dhe do të keni dëshirë të merreni me projekte të reja si në aspektin personal edhe në atë profesional.

Akrepi: Saturni, Marsi dhe Urani në bashkëveprim me njëri-tjetrin do t’ju bëjnë të ndiheni nervozë dhe jotolerantë. Prandaj mundohuni të jeni të qetë dhe të mos e humbni toruan. Pini një çaj qetësues, sepse në këto momente kjo është ajo për të cilën keni nevojë.

Shigjetari: Mërkuri do të vazhdojë të ndikojë negativisht në shenjën tuaj edhe gjatë kësaj jave, por gjithsesi fati do t’ju ndihmojë. Saturni në shenjën e Ujorit do t’ju ndihmojë të zgjidhni ndonjë problem në punë, kurse Marsi pozitiv ju jep gjallëri. Më datë 3 prill, Venusi në prapavijë do t’ju krijojë bezdi.

Bricjapi: Saturni dhe Marsi janë larguar nga shenja juaj dhe nuk do të ndiheni më në presion siç jeni ndier gjatë këtyre muajve të fundit. Ky është momenti i duhur për të bërë një pauzë. Keni ende shumë gjëra për të bërë në aspektin profesional, por bëjini me qetësi.

Ujori: Gjërat do të marrin për mirë tani që Saturni dhe Marsi nuk do të jenë më në prapavijë. Keni dëshirë të bëni ndryshime në jetën tuaj dhe mund t’i bëni, por jo menjëherë. Më datë 3 prill Venusi do të kthehet më në fund nga shenja juaj.

Peshqit: Nuk pritet që këtë javë të keni ndryshime në jetën tuaj. Mërkuri ende në shenjë ju ndihmon në marrëdhënien me miqtë dhe prindërit. Marsi dhe Saturni janë kthyer në pozicion të pafavorshëm dhe prandaj do të ndiheni më të plogësht. Kujdesuni për fizikun tuaj.

Continue Reading

Trending