Connect with us

Horoskopi

Horoskopi javor 31 Maj-6 Qershor nga astrologu Paolo Fox/ Kjo eshte shenja me FAT e fillim muajit

Published

on

Ky është horoskopi për javën e ardhshme, 31 maj – 6 qershor 2021, sipas astrologut Paolo Fox, përkthyer dhe kuruar në shqip, ekskluzivisht nga Noa.al.

Dashi

Këto ditë jeni përballur me disa situata të cilat as që keni dashur të merreni madje sa mundët i keni shmangur duke dhënë përgjigje evazion e gjysmë të qarta. Duke mbetur sidomos te sfera e punës, ndryshime dhe tensione janë në ardhje e sipër. Ju doni të bëni gjëra, po dilema është sa do të pranohen ato. Sa do të kuptohen risitë që doni. Aq më shumë që ca njerëz rreth e qark ndjehen të bezdisur kur ju ngrini krye. Por ju tani jeni si të thuash, në një fazë rimëkëmbjeje. Duket se po ndjeheni më mirë dhe nuk kërkoni mosmarrëveshje ose të ngeceni me të tjerët.

Demi

Jetojeni javën paqësisht duke u përpjekur të shmangni konfliktet. Kujdes në marrëdhëniet me të tjerët, sidomos me njerëz që mund t’ju shkaktojnë shqetësime këto ditë, citon noa.al horoskopin javor të hartuar nga astrologu i famshëm italian, Paolo Fox. Besoj e keni vënë re këto kohë, jeni bëtë më i/e prekshme, ndjeheni më të lodhur. Megjithatë, një dëshirë nuk ju ka ikur ende: Të bëni ndryshime të thella në jetën tuaj. Gjasat këtë javë janë.

Binjakët

Keni shumë projekte në kokën tuaj dhe nëse keni pranuar një ftesë për të dalë, shfrytëzojeni në maksimum. Kushtojini vëmendje çështjeve që lidhen me aktivitetin fizik, sepse brenda dy javësh, disa prej jush do të duhet të ndalojnë së u marri me palestër, pasi një projekt vere është në prag dhe do të duhet të kujdeseni më shumë për formën tuaj fizike. Për të mbetur te takimet, yjet janë me ju dhe mund të dilni mirë dhe në takime pune në sajë të Mërkurit dhe Diellit të favorshëm.

Gaforrja

Këtë javë do të vlerësoni situatën sidomos në dashuri, për shkak se në disa prej jush, lidhja ka probleme e mosdakordësi. Pale ca të tjerë mes jush të Gaforres që ndjejnë dëshirë për një person tjetër edhe pse dashurojnë apo janë me një tjetër. Kjo ka bërë që të tërhiqen nga një dëshirë pragverore e përzier mes tradhtisë dhe ruajtjes së marrëdhënies aktuale. Të tjerë, nga ana tjetër, po përjetojnë një histori dashurie jo të besueshme dhe kanë dyshime për të. Dashuria juaj nuk mund të diskutohet, ajo është dashuri por e nevojshme është të kuptoni se për kë është ajo.

Luani

Yjet janë pozicionuar në favorin tuaj. Nuk ka probleme që lidhen me armiqësi dhe ndryshime që hapin telashe. Shumë prej jush kanë një dëshirë të madhe të përfshihen në gjëra që eksplorojnë të ardhmen, por këtë duan ta bëjnë me qetësi dhe dashuri. Kjo periudhë është ogur mundësish, por kujdes duhet bërë me paratë. Është për të ardhur keq që Marsi krijon për ju disa vështirësi financiare: që nga fundi i Prillit në fakt shumë prej tyre fitojnë përherë e më pak. Ata që duan të merren me një projekt, ta dinë se kjo është koha e duhur.

Virgjëresha

Urani po kalon nëpër shenjën tuaj dhe ju ndihmon t’ia dilni në projekte të caktuara. Deri në verën që është në prag, disa nga ju do të jenë në gjendje të rikonfirmojnë një histori të mirë dashurie e disa të tjerë do të përfshihen nga një lidhje emocionuese që nuk dihet sa mund të zgjasë. Kjo është një periudhë e shkëlqyer për ata që duan të udhëtojnë. Disa prej jush kanë në plan të lëvizin këtë verë, madje shumë prej jush do të marrin transferim duke përjetuar ndryshime të një vere të nxehtë.

Peshorja

Do të gjeni energji pozitive pas të premtes 4 dhe të Shtunës 5 qershor 2021, informon noa.al. Mundohuni të lini mënjanë rrugën e polemikave për të ndërtuar diçka më të mirë dhe që ia vlen, qoftë kjo në lidhje, qoftë në sferën e punës dhe shoqërisë. Në këtë periudhë ju po përpiqeni të keni një rol sa më protagonist, por vështirësitë janë aty. Ju ndalni, krijohet një pauzë, por sërish gjeni dritë në fund të tunelit. Gjërat po ndryshojnë për mirë edhe për të rinjtë që janë ende në universitete. Horizonte të reja po shfaqen para jush. Rruga është shtruar.

Akrepi

Rekomandohet t’i jepni hapësirë ​​dëshirës për ndryshim sepse jeni plot dëshirë për ta bërë këtë. Duket qartë që ca prej jush janë lodhur duke bërë të njëjta gjëra ndaj po e ndillni ndryshimin që të vijë. Megjithatë bëni kujdes, mos u futni në ujëra të turbullta dhe rrugë që nuk u dihet fundi sepse të panjohurat janë të shumta dhe nuk është koha të rrezikoni kaq shumë. Shkurt muhabeti, çdo projekt dhe ide që keni në mendje duhet të trajtohet me kujdes. Një tjetër gjë që duhet të bëni, është që të zgjidhni ndonjë mosmarrëveshje ekonomike që keni. Çdo projekt dhe ide që keni në mendje duhet të trajtohet me kujdes.

Shigjetari

Të gjithë ata që kanë punuar në qytet dhe ndodhen në zyrë për vite me radhë janë duke rritur nivelin e tyre të rebelimit sepse nuk janë në gjendje të shprehin dëshirën që u buçet për kontakt me botën. Fati, megjithatë, do të favorizojë një ndryshim në punë: për ata njerëz më me fat ose më energjikë, ose për ata me një partner bashkëpunëtor, hapet një periudhë zgjedhjesh që mund të ndikojë në mjedisin në të cilin jetoni. Është koha për të ndryshuar: në fillim mund të duket shumë e vështirë, por nesër mund të jetë vërtet emocionuese!

Bricjapi

Gjithmonë kërkoni bashkëpunim të mirë dhe jeni më të lumtur nëse keni njerëz mbështetës pranë jush, por mos harroni se në fund të fundit ju do të jeni vetëm në çdo zgjedhje që bëni. Mundet që ta ndani me të tjerët zgjedhjen tuaj të re, por çfarë diference bën? Fundja në plan të parë jeni ju dhe vetëm ju dhe jo vetëm përfituesi, por edhe përgjegjësi i vendimeve tuaja. E njëjta gjë vlen edhe për planin familjar dhe marrëdhëniet ndërpersonale, sërish ju jeni përgjegjës për gjithçka. Ndërsa flasim për lidhjet, duket se dashuria është larguar ca nga ju. Ai që keni pranë apo dikush që i keni vënë syrin, është person me angazhime, i mbytur në punë dhe zor se mund ta shihni dhe frekuentonin sa herë do të donit. Pale ca të tjerë nga ju që i kanë dhe larg ata që duan të kenë pranë.

Ujori

Hëna ka hyrë në shenjën tuaj: ju doni të ndryshoni, por kjo do të jetë e mundur vetëm duke u bazuar në moshën tuaj. Nëse jeni i ri, ky ndryshim mund të lidhet me pavarësinë që merrni duke u larguar nga familja. Nëse jeni më të pjekur po përpiqeni të pranonin dhe vini në zbatim një plan bashkëjetese. Tani jeni gjithashtu duke u përpjekur të zgjidhni një problem personal. E diela 6 qershor duke e mirë për takime.

Peshqit

Duhet të përballeni me guxim duke kujtuar faktin se disa prej jush po përjetojnë një situatë të fortë konflikti që ka të bëjë kryesisht me punën. Ju duhet t’u jepni më shumë hapësirë ​​anëtarëve të familjes ndërsa disa prej jush duhet të rizbuloni një intimitet të humbur. Ata që duan të bëjnë plane të mëdha duhet të jenë të kujdesshëm sepse mosmarrëveshjet me dikë janë gjithmonë pranë. Do të keni nevojë për pak dashuri dhe në ditët në vijim Hëna në shenjën tuaj do t’ju ndihmojë në takime që mund të bëni. Ata që kanë mbyllur një histori në dy vitet e fundit tani mund të kenë më shumë se një përvojë për tu përballur me lidhjen e ardhshme. Histori të reja dhe emocione të reja po vijnë. 

Horoskopi

Dashi te pres momentin e duhur, Demi mire me dashurine/ Astrologia Paolo Fox paralajmeron keto 2 shenja

Published

on

Dashi

Ju jeni më të zgjuar se shumë njerëz rreth jush dhe nuk e mohon dot askush këtë. Por jo të gjithë duhet të jenë të vetëdijshëm për këtë fakt! Tani për tani, duhet t’i mbani kartat afër gjoksit. Nxirreni aftësinë tuaj në momentin e duhur.

Demi

Pse duhet të keni frikë te shpreheni se si ndiheni? Është një kohë e mirë për të treguar dashamirësinë tuaj për dikë tjetër. Fjalët janë të rëndësishme, por janë gjestet e buta të dashurisë si përqafimet dhe shtrëngimi i duarve që konfirmojnë lidhjet personale.

Binjakët

Disa nga mendimet tuaja të brendshme po përkthehen në veprime tani dhe ndoshta nuk po e kuptoni. Gjuha juaj e pavetëdijshme trupore po i dërgon një mesazh të caktuar botës dhe mund të keqkuptohet nëse nuk bëni përpjekje për të sqaruar qëndrimin tuaj mbi një çështje.

Gaforrja

Përpiquni t’i shihni gjërat me ngjyra. Optimizmi nuk i bën keq askujt. Në rastin tuaj ju keni shumë nevojë për kurajë që të kaloni disa pengesa kryesisht në raportin sentimental.

Luani

Çështjet e parave janë thellë në mendjen tuaj tani, edhe pse nuk ka arsye për të qenë nervoz në lidhje me financat. Ju jeni thjesht më të vetëdijshëm për realitetin e situatës tuaj financiare, gjë që është shumë e mirë. Sa më i saktë të jeni aty ku po qëndroni tani, aq më të përgatitur do të jeni për të arritur aty ku duhet të jeni.

Virgjëresha

Mbani mend se njerëzit kanë kujtime shumë të gjata prandaj investoni që ta bëni veten sa më të mirë. Tregohuni i hapur dhe kujdesuni për njerëzit të cilët gjenden në një moment delikat. Mbi të gjitha do të ndiheni shumë mirë.

Peshorja

Ju jeni në një fazë ku procesi do të jetë më i rëndësishëm sesa destinacioni. Në aspektin profesional përpiquni të vendosni më shumë rregull sepse rrëmuja do të shkaktojë pengesa në arritjen e qëllimeve.

Akrepi

Një mik që po përjeton disa probleme personale mund të kërkojë ndihmën tuaj nesër. Nëse nuk keni informacionin e duhur, përpiquni të tregoheni neutral. Në çështjet profesionale, keni nevojë për ndryshim.

Shigjetari

Parashikohet të jetë një ditë shumë e këndshme në aspektin e dashurisë. Mund të kaloni një paradite te bukur në shoqërinë e partnerit. Me një investim duhet të tregoni kujdes sepse mund të mos keni garanci për sukses në këto momente.

Bricjapi

Nesër, do të përballeni me një zhvillim intrigues. A mund të jetë kjo mundësi që e prisni? Një ftesë e papritur mund të arrijë në kutinë tuaj të postës elektronike dhe do të bënit mirë ta pranoni atë.

Ujori

Kushtoni më shumë vëmendje nesër për të mësuar se si të jeni një person i shëndetshëm. Edhe nëse hani siç duhet dhe jeni vizitor i rregullt në palestër, ka akoma më shumë gjëra që mund të bëni për t’u kujdesur për veten. Shëndeti emocional është shumë i rëndësishëm tani.

Peshqit

Jini më të mëshirshëm ndaj vetes. Nëse jeni shumë kritik lidhur me zgjedhjet që po bëni ose nuk po bëni, kush do t’ju ndihmojë të ktheheni në rrugën e duhur? Është e shëndetshme të jeni realist dhe të keni qëllime, por nuk është e shëndetshme t’i bësh vetes gjyqin çdo ditë.

Continue Reading

Horoskopi

Luanit i vjen 1 lajm per leket, Demi me plotesim deshire/ Keto 4 shenja horoskopi i vjen fati ne dere

Published

on

Astròlògía me e fámshme shqiptare ka nxjèrrè páráshíkímin e yjeve dhe kjo e fundit na surprizoi fare. Edhe nje dite shume e mire sot sepse eshte fòrmími i Henes roze dhe nga kjo dùkùri do te bèhet qe te ndòdhín edhe mrèkùlli dhe do ju plòtèsohen dhe shume deshira qe ju i kèni ne mèndje dhe ne zèmèr.

Per ty i dashur Dash, Ende pasi.guri në disa histori dashurie, ndjenjat kthehen si një vo.rbull dhe ju ndiheni të lëk.undur nga ngjarjet. Shikoni brenda vetes para se të merrni ndonjë vendim.

Ze.mrat e vetmuara mund të jenë të zhg.ënjyera nga një mik/e që mendonte se ishte i/e besuar. Puna, Ka kaq shumë mu.ndësi për të filluar bashkëpunime të reja, për të kërkuar ato më të mirat për të ardhmen.

Per sa i perket Dèmave, Situata e favorshme në dashuri, yjet ndihmojnë për të sh.uar çdo pole.mikë apo konf.likt me të dashurin/ën, vetëm në këtë mënyrë mund të kaloni një ditë të qetë.

Edhe për beqarët, yjet janë në favor dhe priten shumë lajme të mira. Puna, Do të jetë e nev.ojshme të reflektoheni për disa investime që doni të bëni, sot ju do të keni kohë për të bërë gjithçka me qetësi.

Ju te líndur me shenjen Bínjak, Një ditë me tel.ashe për shumë Binjakë. Një marrëdhënie sentimentale mund të shkat.ërrohet për shk.ak të indiferencës dhe mun.gesës së dialogut.

Historitë që nuk kanë të ardhme duhet të ndërp.riten. Edhe për beqarët yjet parashikojnë ndryshime. Puna, Ju keni kap.ërcyer pen.gesat që ju dukeshin të pamu.ndura dhe kjo ju bën të shihni gjërat pozitivisht.

Njerez te Gáfores, Edhe pse disa dallime e kanë ka.rakterizuar marrëdhëniet tuaj në çift, kjo është dita për të hedhur gjithçka pas krahëve. Ju vetëm duhet të fa.lni dashuri dhe kjo do ju bëjë më të bashkuar se kurrë!

Beqarët do të duhet të lënë mënjanë pasiguritë dhe dys.himet nëse duan të hyjnë në ze.mrën e një personi. Puna, Rezultatet e shkëlqyera të arritura nga profesioni juaj ju ka vënë në një humor të mirë. Gëzojeni këtë jave te bukur sepse do te mbusheni me lèk dhe pásùri.

Po flásim per Luanin tani, Përveç disa ke.qkuptimeve të vogla, dita sot do të jetë e shkëlq.yer dhe do të jeni të gatshëm për të ofruar diçka më shumë për të dashurin/ën.

Kohë shumë e mirë edhe për beqarët, shumë do të gjejnë shpirtin binjak. Puna, Një ditë ideale për të marrë në konsideratë atë që keni mbj.ellë, për momentin duket se gjithçka po shkon mirë.

Gati ju Vírgjèresha, ditë e rëndësishme për ata që janë në pr.itje të lajmeve, shans i mirë për ata që kanë diçka për të zgjidhur me partnerët dhe duan qartësi.

Shanse të shkëlq.yera edhe për beqarët, takime të reja dhe interesante, yjet premtojnë një të hënë me surpriza të mëdha! Puna, Qetësia është zakonisht një nga cilësitë tuaja, por sot ju do të gjeni veten duke reflektuar në disa çështje që nuk po gjeni zgjidhje.

Edhe per Peshoren, Hëna ju ndjek ju në dashuri dhe sot do të keni momente vërtet të paharrueshme. Yjet ende shpallin surpriza të tjera, të cilat së shpejti do të shfa.qen para jush.

Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mu.ndësi për të takuar njerëz me të cilët do të ndjeheni mirë. Puna, Përp.jekjet që vendosni në çdo fazë të projektit tuaj kanë sjellë rezultate të mira dhe mund të jeni krenarë për këtë.

Tani Akrèpi, gjendet në sferën sentimentale dhe ju ndihmon për të menaxhuar ditën tuaj dhe të shihni shumë gjëra nga një pikë më optimiste. Surpriza të reja për ze.mrat e vetmuara. Gjatë javës keni qenë shumë e zënë me punë, sot është koha për pushim dhe relaksim, përfitoni nga kjo.

Per Shígjètarin, Ditë pozitive për ju Shigjetar. Rrugë të hapura për ju që dëshironi të udhëtoni dhe të kaloni moment qetësie dhe relaksi me partnerin/en.

Të entuziazmuar dhe kënaqur, beqarët po përgatiten të përj.etojnë emocione të reja përpara festave. Sot do të keni mun.dësi të shkëlqyeshme për të ndërmarrë rrugë të reja dhe më prestigjioze të ka.rrierës.

Edhe per ty Brícjáp gjerat jane mire. Marrëdhënia në çift paraqitet e qetë, dialogu dhe mirëkuptimi me të dashurin/ën nuk mund të shkojë më mirë, është pady.shim një nga ditët tuaja më të mira.

Beqarët do të jenë në gjendje të krijojnë njohje të reja dhe të mendojnë edhe për më tepër! Yjet vazhdojnë t’ju mbës.htesin ju dhe mund të takoni njerëz që do të hapin dyert për punët tuaja.

Te lùmtùrit Ujor, do të jenë pak të tris.htuar dhe madje mund të fy.ejnë gjysmën tjetër me fjalime të përsëritura. Merrni një vendim, mos hez.itoni! Sot beqarët mund të zhg.ënjehen nga dikush nga i cili ata pri.snin shumë më tepër. Sot keni nevojë të reflektoni gjatë për të vazhduar me shpejtësi të plotë aktivitetin e punës që ju p.ret.

Edhe tani jane Peshqít, Yjet këshillojnë që të gjeni kohën për t’ja kushtuar personit tuaj të ze.mrës pasi kohët e fundit e keni lënë disi pas dore. Planetet ju mbështesin në zgjedhjen tuaj.

Beqarët do të vazhdojnë të krijojnë njohje pa fund dhe mund të krijojnë edhe lidhje. Ju keni pasur mu.ndësi që jeni ende duke i marrë parasysh, mos i hu.mbisni ato që mund të jenë pozitive.

Continue Reading

Horoskopi

“Do ju bíen pára nga qíelli dhe rrògat ju rríten këtë ditë…”/ Dùroni në datën 18

Published

on

Ajo është një nga astrologet më të mira britanike dhe jo më kot ajo na ka befasuar shumë herë me leximin e letrave të saj. Por, këtë radhë ajo ka një paralajmërim dhe një mesazh për të gjithë ju, ndáj dhe ju tashmë shikoni dhe gjeni menjëherë shenjën tuaj dhe më pas do të zbuloni vetë gjithçka.

Dashi: Zgjidhni çështjet me partnerin tuaj, I dashur Dash këto ditë të ngròhta vere ju bëjnë më të shqe.tësuar se kurrë dhe ai që paguan më shumë në lidhje me këto shqe.tësime është partneri.

Venusi i pafav.orshëm për shenjën tuaj së bashku me Marsin sjell gr.indjet dhe diskutimet në rendin e ditës. Kushtoji vëmendje të veçantë fundjavës kur do të keni gjithashtu dhe një Hënë jo harmonike. Megjithatë lajme të mira do të vijnë nesër dhe të premten.

Demi: Hëna në lidhje, I dashur Dem kjo periudhë për ju do të jetë e mirë: Hëna do të jetë në lidhje me shenjën tuaj të hënë, gjithë javës duke ju dhënë fat dhe qetësi, veçanërisht përsa i përket ndjenjave. Një Venus i bukur është gati të ndriçojë javën tuaj dhe ta mbush atë me emocione dhe rráhje ze.mre.

Binjakët: Mbretëresha e festës, Të dashur Binjak ju gjithmonë dini si të argëtoheni dhe sigurisht nuk ju mun.gojnë aftësitë për tu shoqëruar, por këtë periudhë në veçanti do të bëheni mbretëresha e festës.

Mërkuri dhe Marsi në një pozitë të favorshme do t’ju bëjë energjik më shumë se kurrë duke ju dhënë fl.irte dhe miqësi të reja: veçanërisht deri më datën 19 qershor kur Hëna gjithashtu do të jetë në lidhje me shenjën tuaj. Momente për tu kujtuar ju pr.esin.

Gaforrja: Ditë të paharrueshme, E dashur Gaforre hyrja e Venusit në shenjën tuaj fillon të ndjehet: dashuria ju buzëqesh, e gatshme për t’ju dhuruar mbrëmje dimërore plot emocione të bukura dhe shumë romancë. E shtuna dhe e diela në veçanti kur të keni dhe një Hënë në lidhje do të jenë dy ditë të paharrueshme.

Luani: Shumë lajme, I dashur Luan planeti Mërkur ka hyrë në shenjën tuaj dhe është gati këtë javë t’ju sjellë përfitimet e para: takime emocionuese, lajme dhe mundësi ju pr.esin, veçanërisht deri këtë fundjavë.

Një Hënë e bukur dhe me fat është në anën tuaj. Megjithatë në fillim të javës do të keni një humor jo të mirë për shkák të një Hëne në një pozicion të pafav.orshëm në shenjën tuaj .

Virg.jëresha: Takime me fat, E dashur Virg.jëresh më në fund planeti Venus është rikthyer në anën tuaj: kr.iza sentimentale e periudhës së fundit së shpejti do të jetë vetëm një kujtesë e l.argët dhe do të keni mu.ndësi të filloni përsëri, para së gjithash nga vetja.

Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë takime me fat veçanërisht të favorizuar nga një Hënë romantike. Dhe në vendin e punës nuk do të mu.ngojnë kënaqësitë.

Peshorja: Hëna kujdeset për ju, E dashur Peshore në këtë periudhë po grumbulloni shumë st.res kryesisht për shk.ak të Marsit në kund.ërshtim dhe mosmi.ratimit të Jupiterit dhe Saturnit, të cilat pen.gojnë planet tuaja në fushën e punës.

Tani gjithashtu ju duhet një Venus që t’ju mu.ndojë me gr.indje të vogla dhe të mëdha me partnerin tuaj.. përp.iquni të mos e hu.mbisni du.rimin dhe të përqendroheni në të gjitha në këtë periudhë. Një Hënë e bukur dhe e favorshme do t’ju ndihmojë të sh.uani tens.ionet. Ngus.hëlloni veten me një pica të shijshme.

Akrepi: Periudhë strèsùese, I dashur Akrep java juaj që do të vijë për fat të kèq fillon me tre ditë mjaft str.esuese: të hënë, të martën dhe të mërkurën, kur Hëna në kundë.rshtim rrez.ikon të ju bëjë të hu.mbni du.rimin lehtë dhe t’ju sjellë pak humor.

Disa pen.gesa të vogla mund të shfa.qen veçanërisht në vendin e punës ndërsa nga pikëpamja sentimentale do të keni një Venus të bukur dhe të favorshëm për t’ju mbr.ojtur dhe për t’ju dhënë nota pozitive.

Shigjetari: Qetësia para stùhísë, I dashur Shigjetar këtë periudhë për shenjën tuaj do të jetë pak a shumë si qetësia pas stùhísë, Venera në opozitë muajt e fundit ka mërz.itur jetën tuaj të dashurisë dhe tani që ajo më në fund ka nda.luar se tor.turuari do t’ju marr marrë ca kohë për të riku.peruar energjitë dhe qetësinë në jetën si çifit.

Për fat të mirë, ju mund të mbës.hteteni në planetët Mars dhe Mërkur të favorshëm për shenjën tuaj të cilat do t’ju japin shumë energji dhe mu.ndësi për të bërë takime të reja.

Bricjapi: Pro.bleme me partnerin, I dashur Bricjap Venera në opozitë ka filluar të ndihet vetvetiu për fat të k.eq: kjo periudhë rrez.ikon të jetë e tens.ionuar, veçanërisht të shtunën dhe të dielën kur Hëna gjithashtu do të jetë në kund.ërshtim. Me partnerin mund të lindin diskutime të nx.ehta, të cilat duhen të zvog.ëlohen.

Ujori: Mendime për punën, I dashur Ujor rrèzíkoni të zhýteni nga shqe.tësimet në punë dhe ngad.alësimet në përgjithësi në projektet tuaja: mos u shqe.tësoni nga fundi i qershorit situata do të kthehet e favorshme për shenjën tuaj. Ndërkohë, kushtojini vëmendje të veçantë ditëve të tens.ionuara: të hënën, të martën dhe të mërkurën.

Peshqit: Një rikuperim i shkëlqyer, Të dashur Peshq, Venusi më në fund është rikthyer të buzëqeshë për ju që do të thotë një rikupërin i vërtetë i energjisë në 360 gradë.

E hëna, e marta dhe e mërkura, e javës që vjen, kur të keni një Hënë të bukur në anën tuaj, do të jenë ditë plot emocione. Për më tepër, këtë fundjavë të shtunën dhe të dielën, planifikohen takime interesante për beqarët.

Continue Reading

Trending