Connect with us

Horoskopi

Do te merrni 1 lajm nga dikush qe ju do te mire/ Kjo eshte shenja e horoskopit me FAT per sot

Published

on

Dashi

Ju mund të keni qenë duke punuar në projekte që ju kanë bërë të ndiheni mirë gjatë javëve të fundit, veçanërisht në ato që kanë të bëjnë me arritjen e pavarësisë në karrierën tuaj. Gjatë këtij procesi, me siguri keni zhvilluar disa aftësi të reja dhe tani ndiheni mjaft të sigurt për t’i përdorur ato.

Demi

Një vrull pasioni romantik mund t’ju shtyjë të takoheni me një të dashur, pavarësisht nga pengesat me të cilat përballeni. Kujdesuni të kuptoni se çfarë dëshiron partneri juaj. Investimet që mund të keni qenë duke ndjekur me kolegët e biznesit mund t’ju çojnë një hap përpara sot.

Binjakët

Sëmundjet e vogla mund të zgjojnë një vendosmëri të re për të përmirësuar shëndetin tuaj. Ndiheni veçanërisht energjikë sot, kështu që mund të shkoni në palestër. Thjesht mos e teproni. Gjithashtu mund të merrni parasysh disa ndryshime që dëshironi të bëni në shtëpinë tuaj ose në vendin e punës.

Gaforrja

Dëshira për të përmbyllur projekte të rëndësishme personale mund t’ju bëjë që të përqendroni shumë energji në to. Mund të keni nevojë të përfundoni disa detyra sa më shpejt. Energjia juaj është e lartë. Shtyjeni veten, por jo përtej kufijve tuaj. Në dashuri gjërat duken stabël.

Luani

Dëshira për pavarësi mund të bëjë që disa anëtarë të familjes të mendojnë më shumë për veten. Të tjerët mund të dëshirojnë të fitojnë para shtesë për projektet e tyre. Mos u habisni nëse të gjithë e kalojnë pjesën më të madhe të ditës diku tjetër.

Virgjëresha

Mendja juaj është veçanërisht e mprehtë sot. Mund të dilni me ide për projekte të reja. Ndiheni veçanërisht të motivuar dhe të guximshëm. Mos u habisni nëse përpiqeni të arrini të pamundurën. Miqtë mund të luajnë një rol të fortë në çdo gjë që provoni. Ecni përpara me kujdes, por pa u ndalur.

Peshorja

Intuita juaj në lidhje me mënyrat për të gjeneruar të ardhura shtesë mund të jetë e fortë gjatë gjithë ditës. Disa prej tyre mund të duken të pakapshme, por mos lejoni që t’ju ndalojnë. Shikoni mundësitë. Kjo është, pa dyshim, një ditë për t’i çuar përpara interesat tuaja. Keni energji dhe motiv për të bërë mrekulli.

Akrepi

Aktivitetet në grup ose projektet në të cilat po punoni me miqtë mund të jenë frymëzuese sot. Entuziazmi juaj është i lartë, ashtu si dhe energjia juaj, kështu që ka të ngjarë ta kanalizoni fuqinë tuaj personale në çfarëdo qëllimesh që keni. Sot keni guximin të përqendroheni në çështjet që të tjerët as që i marrin në konsideratë.

Shigjetari

Një valë e fuqisë së brendshme dhe intuitës mund t’ju bëjë të mendoni të përqafoni një profesion të pazakontë. Dëshira juaj për pavarësi është e fortë tani, kështu që mund të jeni duke menduar të punoni në një fushë artistike. Keni fuqinë të bëni mrekulli sot. Jini praktikë dhe ecni përpara me kujdes, por ndiqni zemrën tuaj.

Bricjapi

Sot mund ta kanalizoni një shpërthim të fuqishëm energjie në plotësimin e një qëllimi që do të thotë shumë për ju. Guximi dhe vendosmëria juaj janë të larta dhe keni aftësinë për të arritur shumë në këtë kohë. Nëse keni menduar për projekte që të tjerët mendojnë se janë të pamundura, kjo është dita për të vepruar.

Ujori

Vendosmëria mund t’ju ndihmojë të përparoni në karrierë dhe në çështjet e parave sot. Nëse keni menduar për financat tuaja, kjo është dita për të filluar. Mund të kërkohet një hulumtim i thelluar. Nevoja juaj për pavarësi në çështjet e karrierës është e lartë, si dhe guximi për të arritur atë që dëshironi. Tregoni kujdes dhe diskrecion.

Peshqit

Ju mund të dëshironi lirinë sot. Projektet që përfshijnë partneritete mund të marrin një shtytje të fortë përpara sepse ndiheni veçanërisht të motivuar për t’i realizuar gjërat. Mos e ngatërroni guximin me marrëzinë. Gjithmonë kërkohet kujdes në situata të ndërlikuara. Lidhja me partnerin do të bëhet më e fortë.

Horoskopi

Do te marrin 1 surprize te madhe/ Keto jane 4 shenjat me FAT te muajit PRILL 2022

Published

on

Prilli do të jetë një muaj me shumë lajme interesante për disa shenja të horoskopit po vetëm tre prej tyre do të kenë surpriza të vërteta.

Peshqit Të lindurit në këtë shenjë do të kenë mjaft fat në anën e tyre, do të presin surpriza të këndshme,veçanërisht nga familjarët apo partnerët. Për beqarët, fokusi do të jetë tek kërkimi i një shpirti binjak, dikush që i kupton dhe di t’i dëgjojë më shumë se kushdo tjetër. Kjo perspektivë do të jetë shumë më e rëndësishme se çdo dhuratë materiale.

Ujori Një tjetër shenjë që do të ketë disa surpriza të mëdha sigurisht që do të jetë ajo e Ujorit. Arsyeja gjendet në faktin se një pjesë e madhe e mundimit në punë do të shpërblehet pikërisht në muajin prill, kur gjithçka do të jetë më e relaksuar. Këta persona do të jenë më të fokusuar te vetja. Dashuria mund të jetë një surprizë që ndoshta do të vijë papritur.

Luani Shenja e tretë që mund të ketë një surprizë të mrekullueshme do të jetë ajo e Luanit. Javët e para të marsit e dobësuan vërtet këtë shenjë dhe padyshim që meriton një surprizë shumë origjinale, siç do të ndodhë gjatë muajit prill. Ndoshta surpriza do të vijë nga një miqësi e rëndësishme.

Akrepi Shenja e fundit që mund të marrë një surprizë do të jetë Akrepi. Pas shumë javësh mjaft të ndrydhura, muaji prill mund të përfaqësojë një kthesë të mirë për karrierën ose një surprizë financiare nga ana e njerëzve të dashur. Edhe dashuria mund të sjellë disa surpriza, si për shembull një lajm që pritej me shumë frikë.

Continue Reading

Horoskopi

Do te merrni shume para dhe do te beheni milionere/ Keto jane 3 shenjat pasanike per vitin 2022

Published

on

Në ditën e sòtme, do t’ju máhnítím fare, sepse sot línd pyetja se gjáte vítit 2022 cilat nga shènjat ka më shumë shánse për t’u bèrè i/e pásùr.

Edhe pse ndònjèherë është shumë e vèshtírë që të páráshikòjmë të ardhmen, sepse ende nuk i kèmi ato fùqí, ne mùnd të pèrdòrim shenjat dhe shumë mètòda të tjera për të mèsùar ç’do na ndòdhè.

Pra, a do bèjmè párá në vitin 2022?

Përgjígjen më të sáktë për këtë na e jèp vetëm zònja Mèri, e cila deri më táni nuk ka gábùar në asnjë nga lèxímet e saj të yjeve.

Ajo thòtë se ata njerëz që pèrpíqen shumë në jetë për të ecùr sa më párá dhe për t’u bèrè të pásùr, tashmë gjíthë bota i njèh, dhe shumica e emrave të pásánikève në botë jánë të shenjës së Bínjákëve.

Pra, me pák fjalë, kjo është një nga shenjat më të fávòrízuar që për gjátë vitit 2022 dhe për një kohë shumë të gjátë drèjt të ardhmes, të bèjè shumë lèk.

Gjátë kësaj períudhe, Jùpíterí ndòdhèt në shenjën e Ujòrëve dhe për këtë arsýe shumë nga më të përkèdhèlurit e fátit do të jènë shenjat e ajrit.

Për ta do të ndòdhín vetëm lajme të mira dhe në fámíljet e tyre do të hýjë shumë energjí e mirë dhe do të shíjòjnë edhe ngrítje në fínánca.

Pra, të dáshùr njerëz, ata që janë të shenjës së Bínjakève këto kohë dùhèt që të ndíhèn njerëzít më me fát.

Lájme shumë të mira víjnë edhe nga pláneti i fátit, sepse ai është shumë afèr shenjës së Ujòrève dhe kësaj shenje i jèp shumë mùndèsi për hápje èkònomíke dhe për kríjimín e dyerve të reja në jetë.

A dòni edhe një tjetër sùrprízë? Këtë rrádhë fávòrízohen shumë edhe Peshoret me Gáfòrret dhe Dèmát, ku do të kènë afèr fátin si në dashùri, ashtu edhe në punë dhe shèndèt.

Të gjítha veprímtáritë që ata do të bèjnè dhe do të ndèrrmárrin, do të kùròrèzohen vetëm me shumë sùksès.

Në fámíljèt e këtyre shenjave, fátin në fíllím do ta márrín fèmijët të cilëve në çdo fushë të jetës do t’u shkòjè mbárë e mirë.

Nëse ndòkùsh nga këto shenja do të jètë i përfshírè në fùshën e bíznèsít, do të ndèrmárrin edhe këtu një rrítjè.

Pra për ta permblèdhùr të gjithë këtë páráshíkim, janë Bínjákët, Ujòrët, Peshoret, Gáforrèt dhe Dèmat që do kènë shumë pèrpárësi në çèshtjet ekònòmíke.

Pa pèrjáshtùar edhe Shígjètarët që u bllòkùan tèrèsísht vjet, fùsha e flùtùrimit, e udhètimít apo e psíkòlògjísë u bllòkùa dhe këtë vit do kènë një hápje.

Ajo do të ndòdhè në lídhjèt ekonòmíke ose një ndrýshím të spèktrít të shíkímit të mùndèsive të tyre në këto aspèktè.

Continue Reading

Horoskopi

Do takoni 1 person qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 31 MARS 2022

Dashi

Sot do keni nje perjetim shume te gjalle brenda jush dhe kjo do ju inspiroj si nje ide e re per te rregulluar rremjujen shpirterore brenda vet jush

Demi

Do takoheni me nje person shume te gjalle dhe me energji ne diten e sotme qe do ju fusi ne nje rrjedhe te re me moderne dhe te kendshme ne jeten tuaj

Binjaket

Nje asteroid i Quajtur Urania sot do ju ngrej ne qiell aty ku keni pasur frike te shkelni me mendjen tuaj Rendesi ka qe Urania te mos jete zhgenjyese si nje person i gabuar ne jeten tuaj .

Gaforrja

Keni mundesi ne diten e sotme te mbyllni nje detyrim apo te sqaroni nje plan qe e keni ne mendje dhe ju ka ardhur si frymezim sidmos ne lidhje me kontaktet jashte vendit dhe nje biznes turizmi

Luani

Ne punen tuaj sot nuk duhet te ndaleni tek varka e shpetimit por te velat dhe te era e re qe mund te fryj ne favorin tuaj Nese nuk e gjeni rrymen e duhur te drejtimit ka varke qe ju con ne breg

Virgjeresha

Asteroidi Urania me Jupiterin perball jush ju hap nje shteg te ri po qe nuk mund ta shikoni nese nuk keni pergatitjen e duhur dhe shpirtin e duhur krijues Takimi me nje femer qe ju frymezon eshte detyre

Peshorja

Dita e sotme do kete nje ndikim te madh ne nje ceshtje ekonomike me nje investim qe prek ekstremin e rrezikut dhe deshires per te bere dicka te re

Akrepi

Frymezimi qe vjen nga asteroidi Urania ne diten e sotme ju sjell nje ide te re se si mund te shijoni erotizmin tuaj edhe pa nje partner te cilesuar ne krahun tuaj

Shigjetari

Sot do perpiqeni te gjeni nje rigjenerim te ri ne lidhje me ambjentin ku jetoni dhe nje menyre te re per te shijuar ditet brenda shtepise tuaj pa e ndjere se jeni brenda

Bricjapi

Dita e sotme do ju tregoj qe keni nje mundesi te re ne miqesi dhe dashuri por qe duhet ta pershtasni me nje sjellje te re Nje shoqe ju prish pak drejtimin ne dashuri duke ju folur per nje person tjeter

Ujori

Asteroidi Urania ju tregon nje rruge te re duke ju frymezuar me se shumti ne aspektin ekonomik dhe erotik Nje fytyre e re do futet ne jeten tuaj

Peshqit

Keni nevoj sot per nje mendim te dyte por edhe te pare ne drejtimin e marrdhenieve tuaja ne jeten personale dhe bashkepunuese Ju duhet nje rigjenerim ne pamje

Continue Reading

Trending