Connect with us

Horoskopi

Do te keni 1 mundesi qe vjen 1 here ne jete/ Horoskopi i detajuar i dates 26 Maj 2021

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Nëse doni të lini përshtypje të mira tek të tjerët duhet të kujdeseni pak më tepër për pamjen e jashtme dhe për sjelljen sot. Dëgjojini edhe këshillat e miqve. Nëse keni një lidhje ndryshojeni mënyrën e të veshurit dhe përgatisni për partnerin ndonjë surprizë që ta lërë atë me gojë hapur. Ju beqarët me shumë gjasë do takoni disa persona që do ju pëlqejnë shume. Ndërtoni fillimisht strategji si t’i joshni dhe më pas hidhuni në veprim. Në punë çdo gjë do ju shkojë më së miri. Do jeni përherë të motivuar dhe me shumë besim në vetvete. Gjendja e financave do fillojë të ketë përmirësimet e para.

Demi

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Frika e mungesës së dashurisë, parasë dhe sigurisë do ju bëjë të stepeni për te hedhur hapa sot. Shumicën e kohës do dridheni e nuk do guxoni. Për ju që keni një lidhje do jetë ditë delikate. Herë pas here mund të keni edhe debate të ashpra me partnerin dhe do doni të ndaheni. Mirë është të mos merrni vendime të nxituara sido që të vijnë punët. Ju beqarët do keni shumë komplekse dhe nuk do kënaqeni me takimet që do realizoni. Sipas Dritare.net, në punë do doni të hidhni hapa para, por nuk do bëni asgjë pa pasur mbështetje nga të tjerët. Kjo në fakt nuk është gjë shumë e mirë. Në planin financiar duhet të bëni edhe sakrifica në mënyrë që gjendja të normalizohet.

Binjakët

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Gjatë kësaj dite do bëni çdo lloj përpjekjeje për të arritur atje ku dëshironi. Të gjithë do ju mbështesin dhe nuk do ju lënë aspak në baltë. Jeta juaj në çift do jetë e mbrojtur. Nuk do keni as debatin më të vogël me partnerin, përkundrazi do ndiheni shumë më të qetë. Nëse jeni beqarë ka rrezik të përballeni me zhgënjime nëse nxitoheni dhe nuk tregoheni të duruar. Puna do ecë për mrekulli, madje mund të keni edhe më shumë arritje nga sa kishit menduar. Buxhetin duhet ta keni më tepër në vëmendje sepse po bëtë gabime situata mund t’iu dalë edhe tërësisht jashtë kontrollit.

Gaforrja

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Gjatë kësaj dite ka mundësi t’iu duhet të përballeni me sfida goxha të vështira. Ndonjëherë mund të bëheni edhe me dhimbje kokë, por nuk duhet të dorëzoheni. Nëse keni një lidhje, por jeni shumë të zënë me punë, nuk do keni mjaftueshëm kohë për ta kaluar me partnerin. Nëse flisni me të dhe ja shpjegoni çdo gjë, ai jo vetëm që do ju kuptojë, por do mundohet me sa të mundet t’iu ndihmojë. Ju beqarët duhet t’i besoni më shumë instinktit tuaj dhe keni për të dalë të fituar. Në punë nuk do ju mungojë aspak motivimi, por asgjë nuk do jetë fushë me lule. Me shpenzimet duhet të tregoheni të arsyeshëm nëse nuk doni të keni tronditje të mëdha.

Luani

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Nëse keni kohë që keni bërë disa plane, sot është momenti t’i vini ato në veprim. Keni për ta parë që edhe shumë nga ëndrrat tuaja do mund të realizohen. Nëse keni një lidhje, planetët do i keni gjithë kohës në krah dhe ata do iu ndihmojnë t’i kaloni një e nga një të gjitha problemet që keni pasur. Nëse jeni beqarë do keni fat në dashuri dhe shumë gjëra do ju ndryshojnë në rrjedhën e jetës sentimentale. Në punë do jeni shumë të dhënë pas projektit që keni nisur, por ndonjëherë duhet edhe të frenoni nga pak. Financat nuk do jenë të stabilizuara kështu që bëni kujdes me çdo shpenzim që do kryeni. Pasojat mund të jene të rënda.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Qëndroni gjithmonë vetvetja gjatë kësaj dite dhe nuk keni për të dalë të humbur. Nga ana tjetër shmangni gënjeshtrat dhe mos u tregoni sipërfaqësorë. Ju të dashuruarit bëni atë që do ju thotë zemra, por mos u nxitoni të hidhni hapa të mëdha. Sa herë që të keni kohë të lirë kalojeni me atë që doni pasi do ketë vërtet nevojë për ju. Nëse jeni beqarë do ndiheni të përkëdhelur nga disa yjet sepse do keni takime të njëpasnjëshme me persona vërtet fantastikë. Në punë duhet ta kuptoni që asgjë nuk arrihet lehtësisht dhe duhet të dyfishoni përpjekjet. Financat do kenë përmirësime të mëdha që edhe vetë do ju habisin.

Peshorja

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Sot do hasni goxha vështirësi e probleme dhe ndonjëherë do ju duket sikur jeni tërësisht pa fat. Mos u dorëzoni lehtë. Nëse jeni në një lidhje duhet të gjeni momentin dhe fjalët e duhura për të folur me partnerin edhe për tema delikate. Po u nxituat do gaboni. Ju beqarët mund të merrni në dorë fatin e jetës tuaj. Mundësitë që do dalin sot do jene goxha të mira, por duhet të jeni të kujdesshëm me çdo hap. Sipas Dritare.net, në punë do jeni shumë këmbëngulës dhe do dini si ta menaxhoni çdo situata sado e vështirë qoftë. Financat do dini t’i menaxhoni dhe ato do mbeten siç kanë qenë.

Akrepi

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Mos kërkoni sot të keni pranë vetes vetëm persona të sinqertë pasi kjo nuk do jetë e mundur. Ajo që mund të bëni është t’i hapni sytë mirë dhe të mos keni besim të plotë tek askush. Nëse keni një lidhje mbajini larg miqtë nga çështjet shumë personale dhe flisni me atë që keni në krah për çdo gjë që mund t’iu shqetësojë. Nëse jeni beqarë , duhet të keni akoma më shumë durim nëse doni ta gjeni princin tuaj të paktën. Në punë do ju duhet më shumë përqendrim për t’ia dalë dhe pak më tepër mbështetje. Për shkak të tendencës për të kryer shpenzime të mëdha, financat mundet të tronditen.

Shigjetari

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Dita e sotme duket goxha e mirë për të gjithë. Gjërat do i stabilizohen dhe shumë mosmarrëveshje do sqarohen njëherë e mirë. Nëse jeni në një lidhje sot është koha për të menduar zgjerimin e familjes. Do keni edhe më shumë kohë për të qëndruar pranë njëri-tjetrit. Nëse jeni ende beqarë do bëni disa zgjedhje përfundimtare që do ua përmirësojnë goxha të ardhmen. Në punë mos kërkoni me çdo kusht të kontrolloni çdo gjë sepse do krijoni përshtypje të këqija tek kolegët dhe ata do ju shkojnë kundra. Për shkak të disa shpenzimeve të papritura buxheti mund të ketë disa tronditje të vogla.

Bricjapi

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Gjatë ditës së sotme do jetë Marsi dhe Urani që do ju ndihmojnë të merrni disa vendime të rëndësishme. Nëse keni një lidhje, jeta juaj në çift do jetë e mirë. Do qëndroni më tepër kohë me partnerin dhe do provoni gjëra interesante. Nëse jeni beqarë nuk do e kërkoni me ngulm princin e kaltër, por do i merrni gjërat si t’iu vijnë. Do ndiheni më të qetë në këtë mënyrë. Në punë Mërkuri do ju shtojë besimin tek vetja dhe do ndërmerrni iniciativa për të filluar projekte të reja. Çdo gjë për ju do jetë më e qartë tashmë. Buxheti nuk do jetë i shkëlqyer, kështu që mund t’iu duhet të merrni para borxh për t’ia dalë.

Ujori

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Plutoni do ju bëjë të kundërshtoni çdo gjë gjatë kësaj dite dhe shumica e njerëzve do preferojnë t’iu qëndrojnë larg. Ju të dashuruarit nuk do dëshironi në asnjë mënyrë të qëndroni në qetësi. Mund të debatoni me partnerin ose mund t’i propozoni gjëra interesante. Ju beqarët duhet t’i shfrytëzoni sa të mundni mundësitë që do iu jepen për takime sepse jo gjithmonë do jetë kështu. Në punë do keni goxha ngarkesë dhe do lodheni tej mase në disa momente. Dëgjojini këshillat e disa të afërmve ose kolegëve tek të cilët keni besim. Në planin financiar do dini si ta mbani situatën nën kontroll dhe nuk do ju dalin aspak probleme.

Peshqit

Horoskopi i datës 26 maj 2021

Nëse doni që gjërat t’iu ecin sa më mirë sot duhet të respektoni disa rregulla dhe nuk duhet të nxitoheni për asgjë. Për ju që keni një lidhje ka rrezik që të dalin probleme. Do jeni tejet xhelozë ndaj njëri-tjetrit dhe për gjënë më të vogël do debatoni ashpër me të. Po vazhduat kështu, shumë shpejt ka për të ardhur edhe ndarja. Ju beqarët do keni një ditë normale dhe pa ndonjë ngjarje të jashtëzakonshme. Në punë keni për të korrur frytet e atyre që keni mbjellë. Nëse e keni punuar mirë terrenin edhe suksesi do jetë më i madh. Buxheti do fillojë dalëngadalë të normalizohet.

Horoskopi

Horoskopi javor 28 Mars- 3 Prill sipas astrologut Paolo Fox/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Published

on

Dashi

Në dashuri nuk duhet të keni frikë. Në fakt, ju duhet të pranoni një ftesë nga dikush që keni takuar së fundmi dhe të relaksoheni, të lini veten të lirë dhe të argëtoheni. Ditët e fundjavës premtojnë gjëra të mëdha, edhe falë mbështetjes së Mërkurit: tani duhet të merrni një vendim vërtet të rëndësishëm, ka ardhur koha për ta bërë atë. Në punë duhet të mendoni para se të veproni: Jupiteri do të jetë pranë jush nga muaji maj, ndaj duhet të bëni edhe pak durim.

Demi

Në dashuri që nga fillimi i marsit keni pak siguri, nuk dini si të veproni. Por tani pasionet do të ringjallen, takimet do të favorizohen: gjithçka varet nga ju, duhet të mësoni të jetoni momentin, pa bërë plane të mëdha. Ndryshimet do të vijnë në prill. Në punë jeni shumë të stresuar, por mos u shqetësoni: lajmet janë afër, sidomos për ata që kanë një aktivitet të pavarur. Kini durim, se do të mund të ecni përpara dhe të zbuloni veten!

Binjakët

Në dashuri ka ardhur koha për të marrë vendime, por duhet ta lini veten të përjetoni emocionet e mëdha dhe e diela do të jetë një ditë shumë e veçantë dhe emocionuese. Favorizohen takime të reja. Në punë, mund të keni marrë tashmë një konfirmim: ditët e fundit të marsit janë të shkëlqyera nëse planifikoni të ndiqni një rrugë të re. Por ka edhe nga ata që janë pak në ekuilibër, nuk janë të sigurt se si të veprojnë. Gjithçka do të funksionojë!

Gaforrja

Në dashuri nuk keni pse të ktheheni në të kaluarën. Gjithçka do të funksionojë, por duhet të vazhdoni para. Fillimi i javës do të jetë pak i vështirë për ju. Nëse keni një dashuri në distancë, duhet të përpiqeni të qëndroni të qetë dhe të mbani larg pakënaqësitë. Në punë, ndoshta po shpenzoni shumë para, përpiquni t’i realizoni kërkesat tuaja, pa pritur shumë!

Luani

Të lindurit e kësaj shenje, nuk u besojnë shumë njerëzve që ju rrethojnë. Përsa i përket dashurisë, nëse po jetoni një lidhje jozyrtare ka ardhur momenti të sqaroni raportin tuaj. Muaji Prill do të fillojë me qëllime të mira. Në punë kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike. Me saturnine në shnejës nuk mund të bëni zgjedhje të nzituara dhe të rrezikshme, ta paktën për momentin.

Virgjëresha

Në dashuri, java nuk është shumë emocionuese, sepse keni shumë mendime, shumë probleme që ju largojnë nga sfera sentimentale. Jeni shumë të shqetësuar për paratë. Mundohuni të shmangni përplasjet dhe polemikat me të lindurit e shenjës së Binjakëve ose Shigjetarit. Në punë java premton gjëra të mëdha, por të mërkurën mund të debatoni me dikë. Mundohuni të bëni minimumin këto ditë, pa shumë përpjekje.

Peshorja

Dashuritë e lindura kohët e fundit duhet t’i përjetoni me qetësi dhe në mënyrë diskrete, pa nxitim. Nga ana tjetër, Dielli dhe Mërkuri janë në kundërshtim me shenjën tuaj, ndaj nuk duhet të nxitoni për të vepruar. Në të vërtetë, ndoshta do ta gjeni veten në një vështirësi dhe do të ndiheni të lënë anash, jashtë loje. Në punë, ndryshimet janë afër: përpiquni të reflektoni sepse deri në muajin prill do t’ju duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme , mbase edhe kompromise!

Akrepi

Dashuria nuk të jep kënaqësi të madhe, në të vërtetë javët e fundit kanë qenë vërtet të vështira në frontin sentimental. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të mos iu përgjigjeni provokimeve, veçanërisht të hënën dhe të martën. Në punë do të luftoni sepse nuk pranoni ide dhe projekte që nuk ju pëlqejnë. Ju keni kaq shumë dyshime, do të përpiqeni të kuptoni qëllimet e tyre.

Shigjetari

Afërdita dhe Marsi janë në anën tuaj dhe tani mund ta lini veten të lirë në dashuri, gjithçka varet nga ju. Mundohuni të qëndroni të qetë, kushtojini më shumë vëmendje dikujt që keni takuar kohët e fundit. Në punë Jupiteri është kundër dhe do t’iu duhet të bëni zgjedhje që lidhen mbi të gjitha me financat.

Bricjapi

Në dashuri keni nevojë për qetësi, nuk duroni dot xhelozinë dhe impulsivitetin e partnerit apo partneres suaj. Nëse keni të bëni me një partner që nuk është aspak i sinqertë tani do të duhet të bëni një zgjedhje dhe të komunikoni me të. Diçka e çuditshme mund të dalë në sipërfaqe të enjten. Në punë nuk do të mund të merrni vendime të nxituara: mendoni pak më shumë, ndaj mes prillit dhe majit do të ketë konfirmime dhe çdo problem do të kapërcehet!

Ujori

Lajm i mirë në dashuri sepse Afërdita është në anën tuaj, jeni të dashuruar ose ndoshta kërkoni risi. Mundohuni të njihni njerëz sepse takimet janë të preferuara dhe intriguese, veçanërisht të dielën kur Hëna, e cila do të kalojë në shenjën tuaj, do t’ju bëjë veçanërisht tërheqës dhe joshes. Në punë jeni të përgatitur, por duhet të shikoni nga e ardhmja dhe pothuajse duhet të prisni konfirmimin. Ju nuk keni frikë nga sfidat, përkundrazi: ju jeni një luftëtar dhe tani është koha juaj!

Peshqit

Edhe beqarët tashmë do mund të përjetojnë një emocion të bukur sepse pasioni me Venusin është gati të rindezet, e cila pas pak ditësh do të jetë në shenjën e Peshqve. Historitë që kanë pak vlerë, nga ana tjetër, do të mbyllen, lehtësisht. Në punë gjithçka do të shkojë më së miri dhe së shpejti do të shihni përfitimet. Ky është momenti juaj, mos e neglizhoni, pqërqëndroni të gjithë fuqitë tuaja.

Continue Reading

Horoskopi

Horoskopi javor 28 Mars- 3 Prill/ Keto jane 3 shenjat me shume far me parate kete jave qe vjen

Published

on

Dashi

Falënderojini gjithë kohës yjet këtë javë sepse ato do ju përkëdhelin. Do jetë Marsi ai që do e mbrojë në çdo moment jetën tuaj në çift këtë jave. Priten vetëm momente të bukura dhe tejet emocionuese, kështu që mos u shqetësoni. Ju beqarët do jeni shumë të izoluar dhe kjo nuk do iu lejojë të keni njohje të reja. Nuk do jetë periudhe me fat për ju. Buxheti nuk do jetë aspak i keq. Do jeni të kujdesshëm me shpenzimet që do kryeni dhe do i menaxhoni me maturi paratë që do ju mbeten. Shëndeti do jetë disi më i mirë se më parë. Kujdesi që keni treguar kohët e fundit do japë rezultatet e veta. Në punë duhet t’i hidhni hapat me qetësi dhe maturi, pasi po nxituat situata mund të dalë jashtë kontrollit.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Kjo javë do jetë shumë emocionuese. Gjithçka do fillojë me qetësi për ju që jeni në një lidhje, por pas të mërkurës pasioni do rikthehet në mënyrë të vrullshëm. Do ndiheni aq mirë saqë me zor do e besoni se jeni në realitet. Ju beqarët nuk duhet të bëjnë sakrifica ekstreme vetëm për të ndryshuar statusin. Me thjeshtësi dhe një komunikim të mirë ata mund të arrijnë çdo gjë që dëshirojnë. Buxheti do jetë aq i mirë saqë mund t’i kryeni pa frikë edhe investimet e mëdha që keni menduar. Sipas Horoskopit, shëndeti do jetë goxha i mirë. Do jeni ne forme të shkëlqyer fizike dhe morale. Në punë do bashkëpunoni me disa kolegë dhe do arrini majat.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Kjo do jetë një javë e mbushur me çaste të lumtura dhe me gëzim të pafund. Për ju që jeni në një lidhje qetësia, harmonia dhe besimi tek njeri-tjetri do jenë pikat më të forta. Nuk do keni aspak mosmarrëveshje. Ju beqarët do realizoni një takim mbresëlënës dhe deri në fund të javës do mund të filloni një lidhje të qëndrueshme. Buxhetin do e keni gjithë kohës nën kujdes kështu që për asnjë çast nuk do ju dalin probleme. Gjendja shëndetësore ka për të qenë disa herë më e mirë se më parë. Nuk do i keni as shqetësimet nga stomaku dhe nga shtylla kurrizore. Në punë do arrini shumë lart për shkak të durimit, këmbënguljes dhe vendosmërisë tuaj.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Këtë javë duhet të filloni t’i mendoni gjërat ndryshe dhe të konkretizoni disa projekte. Për të dashuruarit do jetë javë e mbushur me peripeci. Do ju dalin probleme të njëpasnjëshme dhe të dy palët do e ngrini zërin më shumë nga sa duhet. Ju beqarët do jeni të gatshëm të joshni gjithë kohës dhe do tërhiqni pas vetes goxha persona. Të enjte ose të premte mund të filloni edhe një lidhje. Buxheti nuk do jetë i shkëlqyer, por as shumë i keq. Me një menaxhim të mirë do e mbani gjithë kohës situatën nën kontroll. Gjendja shëndetësore nuk do jetë ashtu si do kishit dashur. Mund të vuani nga ndonjë sëmundje kronike, do ndiheni të lodhur dhe pa fuqi. Në pune do hasni vështirësi dhe shpesh do ndiheni konfuzë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Dëgjojeni më shumë zemrën tuaj këtë javë dhe ndiqni intuitën pasi ato nuk do ju çojnë në drejtim të gabuar. Ju të dashuruarit do jeni akoma më shumë pasionantë dhe do e mbani në pëllëmbë të dorës atë që keni në krah. Nuk do mungojnë as surprizat nga ju dhe gjithashtu nga ai që keni në krah. Ju beqarët duhet të njihen më mirë me disa persona para se të japin fjalën. Në planin financiar do keni fat me shumicë dhe do arrini t’i shlyeni një e nga një të gjitha borxhet. Jupiteri do ju mbrojë nga çdo lloj problemi shëndetësor dhe do ndiheni plotësisht të qetë. Në pune do përfundojë periudha e vështirë dhe çdo gjë për ju do jetë më e lehtë për t’u arritur.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Qetësia do mbizotërojë gjate kësaj jave ne jetën tuaj. Ambienti në çift do jetë i ngrohtë dhe nuk do keni për çfarë të qaheni. Do e mbështesni njëri-tjetrin për gjithçka. Ju beqarët do mbështeteni nga Venusi dhe do kenë surpriza mjaft të këndshme. Ka shumë gjasa që jeta juaj sentimentale të ndryshoje njëherë e përgjithmonë. Nga ana tjetër me financat do keni probleme të vogla. Mos shpenzoni pa menduar më parë sa e kenë buxhetin sepse pamaturia mund t’iu sjelle probleme të mëdha. Shëndeti do jetë i mirë vetëm nëse ju nuk e teproni me ushqimin kalorik. Në jetën profesionale do i arrini objektivat dhe do merrni vendime të rëndësishme.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Yjet do ju favorizojnë gjithë kohës këtë javë. Ambienti në jetën tuaj në çift do jetë shumë i këndshëm. Në çdo moment do përjetoni emocione dhe kënaqësi të pafundme. Ju beqarët do jeni të arsyeshëm dhe nuk do rendni me sy mbyllur drejt çdo personi. Në këtë mënyrë do shmangni edhe zhgënjimet. Tek financat yjet do ndikojnë negativisht dhe gjendja mund të ketë goxha tronditje. Nuk do jeni të zotet ta kontrolloni veten dhe të ulni shpenzimet. Shëndeti për fat të mirë nuk do jetë problematik. Do keni mbrojtje të mire imunitare dhe nuk do prekeni aspak nga virozat e stinës. Sipas Horoskopit, në punë duhet të bëni më shumë durim dhe nuk duhet të dorëzoheni lehtësisht.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Një etapë shumë më e bukur do fillojë gjatë kësaj jave për të gjithë ju. Nëse jeni në një lidhje do keni vetëm dite të lumtura. Venusi dhe Marsi do ju ndihmojnë ta intensifikoni edhe më shumë lidhjen dhe kënaqësitë do jenë akoma më të forta. Ju beqarët duhet të njiheni mirë me disa persona e më pas të vendosni cilin do zgjidhni për te filluar një lidhje. Mos u nxitoni. Në planin financiar duhet maturi e sa më shume maturi. Reflektoni disa herë para se të hidhni çdo lloj hapi. Shëndeti në disa momente do jetë disi delikat, për shkak të lodhjes në punë. Jeta profesionale nuk do jetë as e shkëlqyer, as e keqe. Disa pengesa që ju kishin dalë do dini si t’i kaloni.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Gjate kësaj jave yjet do i keni në anën tuaj dhe ata do ju ndihmojnë të ecni në rrugën e duhur. Ju të dashuruarit do e çmoni më shumë atë që keni në krah dhe do i përkushtoheni më tepër. Nëse ai iu bën një propozim për të ardhmen mendohuni mirë para së të jepni çfarëdo lloj përgjigjeje. Me shpenzimet do tregoheni goxha të matur dhe kjo do iu ndihmojë ta stabilizoni buxhetin. Që shëndeti të jetë i mirë duhet të bëni pak më shumë aktivitet fizik dhe të ecni më tepër më këmbë. Në punë më në fund do i arrini të gjitha ambiciet që i kishit vëne vetes. Do keni sukses të garantuar dhe falë kësaj do ndiheni të plotësuar.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Javë e paqëndrueshme pritet të vijë dhe do gjendeni përballë shumë vështirësive. Jeta në çift nuk do jetë ashtu si ju e keni ëndërruar megjithatë nuk do mungojnë tërësisht çastet e këndshme. Ditët me diell do jenë e mërkura dhe e shtuna ose e diela. Ju beqarët do keni disa takime mjaft interesante, por nuk do jeni gati për të filluar lidhje serioze. Buxheti nuk do jetë në gjendjen më të mirë të mundshme, por ju do dini si t’i menaxhoni dhe do e mbani gjendjen të stabilizuar. Shëndeti do jetë edhe më i mirë nga sa e kishit menduar. Nuk do ju mungojë energjia dhe alegria në çdo çast. Në punë do provoni eksperienca të reja dhe do ja dilni me sukses.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Nën influencën e madhe të Venusit këtë javë do kaloni momente intensive. Nëse keni një lidhje do jetoni gjithë kohës në një ambienti përherë pasionant. Mes jush dhe atij që keni në krah do ketë vetëm dashuri, respekt dhe ngrohtësi. Nëse jeni beqarë duhet të dilni e të njiheni me sa më shumë persona që të mundni sepse ashtu do mund të bëni më pas përzgjedhjen më të mirë. Yjet do e ndikojnë pozitivisht edhe sektorin financiar, por nëse ju shpenzoni pa kursim do vijë një moment kur situata do fillojë të bëhet problematike. Gjendja shëndetësore nuk do jetë e përkryer. Herë pas here do ndiheni të lodhur e të këputur. Në punë do jeni gjithë kohës ambicioze dhe nuk do dorëzoheni përpara çdo lloj sfide.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Përgatituni për një javë të mbushur me emocione të forta. Pasioni do rikthehet fuqishëm në jetën tuaj sentimentale dhe emocionet kanë për të qenë më të forta se kurrë ndonjëherë me parë. Çdo ditë do jetë plot ngjyra të veçanta. Ju beqarët do abuzoni me joshjen, por nuk është e sigurt që do e gjejnë personin e duhur. Sakrifica ekstreme nuk duhet të bëhen për asnjë arsye. Buxheti nuk do jetë i keq, kështu që nëse shpenzoni me kursim dhe maturi gjendja mundet edhe të përmirësohet pak nga pak. Shëndetin duhet ta keni më tepër nën kujdes. Shmangni alkoolin, acidet, të kripurat dhe pikantet. Në punë do jeni profesioniste dhe do arrini akoma me lart nga sa e kishit programuar.

Continue Reading

Horoskopi

Do te filloj permiresimi ne jeten tuaj/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Parashikimi Astrologjik dt 27 Mars 2022

Dashi

Futja e Merkurit sot ne shenjen tuaj do ndikoj qe te kete perparim ne shume aspekte te jetes suaj !

Demi

Futja e Merkurit ne Dash do ndikoj ne veprime te fsheta nga ana juaj ose prapaskena qe mund tju behen Kujdes nga skandalet !

Binjaket

Megjithe problemet qe keni patur dhe veshtiresite ne pune ,futja e Merkurit ne Dash ju fuqizon mbeshtetjen qe ju japin miqte !

Gaforrja

Merkur qe futet ne Dash ju forcon karrieren dhe publicitetin !Do takoni persona me pushtet !

Luani

Po fillon permiresimi ne jeten tuaj Futja e Merkurit ne Dash premton shume per ju Do vini ne kontakt me persona te dashur !

Virgjeresha

Do filloni qe nga sot te rregulloni ceshtjet tuaja ekonomike .Hena ne Ujor perparon ceshtje pune .!

Peshorja

Merkiri ne Dash perball shenjes tuaj ju fut ne nje periudhe ku bashkepunimet dhe marredheniet do vijne ne skene !

Akrepi

Do keni shume situata por ceshtjet e punes do jene ato qe do ju preokupojne me shume ne kete periudhe dhe shendeti !

Shigjetari

Futja e Merkurit ne Dash do ju sjelle edhe nje here ne vemendje ceshtje te jetes erotike dhe te fushes se krijimtarise !

Bricjapi

Nga sot do filloni te merreni me familjen dhe ne pasurine e patundshme Nje ndryshim shtepie del si prioritet !

Ujori

Jeta juaj e perditshme do ndryshoj ne menyre te fuqishme Do keni shume takime e kontakte e njohje te reja !

Peshqit

Me futjen e Merkurit ne Dash do filloni te mereni me ceshtjet ekonomike !Do kete permiresim !

Continue Reading

Trending