Connect with us

Horoskopi

Ne pune do te keni nje rritje te madhe ne pozite/ Horoskopi i detajuar per daten 2 Prill 2021

Published

on

Dashi

Dite përgjithësisht pozitive do jetë kjo e sotmja. Do keni imagjinatë të zhvilluar dhe do iu jepni shumë ngrohtësi personave të zemrës. Nëse jeni në një lidhje do flisni dhe do dashuroheni qetësisht me atë që keni në krah. Nëse jeni beqarë do ndiheni mirë edhe me statusin që keni, prandaj nuk do kërkoni asgjë tjetër me ngulm. Në punë, nëse merreni me tregti keni për të arritur lart e më lart. Venusi do ju bëjë edhe më të hapur ndaj risive edhe më këmbëngulës. Perspektivat financiare do jenë të mira. Përfitoni nga kjo për të shlyer disa borxhe që keni marrë më herët.

Demi

Sot duhet të mendoheni e të reflektoni gjerë e gjatë para se të hidhni hapa sepse në të kundërt mund të gaboni e mund të vuani. Për ju që keni një lidhje nuk do jetë ditë e mirë kjo e sotmja. Do jeni shume striktë dhe shumë xhelozë ndaj partnerit prandaj për asnjë çast nuk do mbizotërojë qetësia. Sipas horoskopit, ju beqarët do jeni në humor të mire dhe gati për të bërë edhe çmenduri të vogla. Për ta e rëndësishme është të mos jene vetëm. Në punë do e bëni çdo gjë me përtesë, por për fat do keni disa të kolegë që do ju nxisin herë pas here. Buxheti më në fund do ekuilibrohet disi. Kjo do mundësojë edhe ndonjë shpenzim më tepër se zakonisht.

Binjakët

Gjatë kësaj dite do i shprehni edhe më shumë ndjenjat dhe do jeni më në formë. Dielli do ju ngrohë zemrat dhe do i shprehni me tepër mendimet. Për ju që keni një lidhje do jetë një dite me shumë fat. Do ndiheni më së miri pranë atij që dashuroni dhe mund të pranoni të hidhni edhe hapa më tej. Mbrëmja do jetë më emocionuese. Nëse jeni beqarë do afroheni akoma më shumë me disa persona të njohur rishtazi. Lidhja juaj mund të thellohet edhe më tepër sesa e kishit menduar. Në punë do i merrni gjërat shtruar dhe pak nga pak do arrini atje ku keni dashur. Në planin financiar gjendja do vijë gjithnjë duke u përmirësuar.

Gaforrja

Do jeni shume të qeshur sot dhe do e merrni çdo gjë me optimizëm. Vendosmëria dhe organizimi do jenë dy pika të forta. Për të dashuruarit do jetë ditë e qetë, pa pro bleme, por edhe pa pasion të madh. Bëni ato që do ndjeni dhe mos mendoni aspak për të ardhmen e largët. Ju beqarët nuk do ndiheni mirë me personat që do takoni dhe do preferoni të qëndroni vetëm edhe për disa kohë. Në punë keni për të marrë një përgjigje pozitive për një kërkesë të bërë dhe do ndiheni shkëlqyeshëm. Në planin financiar do kaloni një ditë goxha të vështirë. Kërkoni ndihmë nga familjarët ose miqtë e ngushtë sepse përndryshe nuk do ja dilni dot.

Luani

Sot nuk do jeni shumë të duruar dhe ndonjëherë do flisni para se të mendoni. Nuk do jeni diplomatë si më parë. Ju që keni një lidhje nuk do bëni aspak lëshime ndaj partnerit tuaj dhe kjo mund të ndezë herë pas here debate me të. Nëse nuk ndryshoni sjellje keni për të pasur akoma më shumë pro bleme. Ju beqarët duhet të mendoheni disa here para se të veproni sepse bëhet fjalë për jetën tuaj. Në punë do keni nevojë për mbështetje për ta çuar deri në fund një diçka të nisur, përndryshe do dorëzoheni menjëherë. Për financat ka për të qenë një ditë tejet delikate dhe me tronditje të njëpasnjëshme.

Virgjëresha

Ditë e animuar dhe energjike do jetë kjo e sotmja. Do doni të lëvizni gjithë kohës, të vizitoni vende të reja dhe të mos bini në melankoli. Ju të dashuruarit do futeni në një fazë tjetër dhe do ndiheni shumë më mire pranë atij që keni në zemër. Arsyetimi dhe maturia gjithmonë ju çojnë në rrugën e duhur. Nëse jeni beqarë më mirë të qëndroni edhe pak kohë vetëm sepse njëherë për njëherë nuk priten mundësi të kënaqshme. Në punë do bëni çdo përpjekje për të përmbushur objektivat që i keni vënë vetes. Të ardhurat për fat të mire do shtohen dhe do bëni edhe disa investime.

Peshorja

Kjo ditë do jetë e bekuar sidomos për sektorin familjar dhe atë sentimental. Çastet e lumtura do jenë të njëpasnjëshme. Ju që keni një lidhje do përgatisni të dy surpriza të njëpasnjëshme për njeri-tjetrin dhe çdo çast do jetë fantastik. Ju beqarët do jeni gati edhe për aventura kalimtare, mjafton që personat t’iu duken interesantë dhe të qeshur. Në punë Dielli dhe Hëna do ju bëjë më të vendosur dhe më largpamës. Do fitoni simpatinë e shefave dhe do arrini shumë lart. Në planin financiar do i keni në dorë të gjitha armët për ta mbajtur situatën nën kontroll.

Akrepi

Gjatë kësaj dite do keni goxha vështirësi në çdo fushë dhe nuk do arrini lehtësisht qëllimet. Duhet të mundoheni me çdo lloj mënyre që të ruani qetësinë në jetën tuaj në çift sepse mund t’iu duhet të përballeni edhe me disa të afërm për ta mbrojtur atë që doni. Ju beqarët nuk duhet të ndërmarrin shumë rreziqe që mund t’iu lëndojnë vetëm e vetëm që ta ndryshoni statusin. Në punë vetëm po u treguat të përgjegjshëm dhe po nuk u nxituat mund t’ia dilni mbanë. Financat do jenë interesante dhe optimiste. Për fat të mire do mund t’i shlyeni edhe borxhet.

Shigjetari

Çdo gjë do jetë e mundur për ju gjatë kësaj dite. Do jeni shumë pozitivë dhe mund të tentoni gjithçka. Nëse keni një lidhje do i shprehni më tepër ndjenjat dhe do jeni bashkëpunues gjithë kohës. Mes jush dhe atij që keni në krah nuk do ketë aspak debate. Ju beqarët do jeni të vendosur të mos lini t’iu ikë nga duart asnjë mundësi dhe do i shprehni më tepër ndjenjat. Në punë do avanconi me projektet që keni nisur. Nuk do druheni as të trokisni në disa dyer për të marrë atë që dëshironi. Financat do i menaxhoni me më shumë kujdes kështu që gjendja do mbetet e kënaqshme.

Bricjapi

Ju jeni kureshtarë nga natyra, por ditët e fundit keni qenë disi të shpërqendruar. Kujdes sepse duke dashur të bëni shumë gjëra nuk do bëni asgjë. Ju që jeni në një lidhje ka rrezik të keni një ditë rutine dhe nuk do ndiheni aspak mirë. Bëni të pamundurën të ndryshoni këtë pa filluar pr oblemet e mëdha. Ju beqarët nga ana tjetër do dini si të joshni dhe do arrini më në fund ta ndryshoni statusin tuaj. Në punë disa bashkëpunëtorë do ju provokojnë dhe do ju shtyjnë të tregoheni më guximtarë e më të kujdesshëm me çdo hap që do hidhni. Perspektivat për financat nuk do jenë shumë të mira. Ndihmojini edhe pak të afërmit apo miqtë e ngushtë.

Ujori

Nëse nuk tregoheni të sinqertë keni për të pasur shumë prob leme gjatë kësaj dite. Do keni mosmarrëveshje me partnerin tuaj dhe në disa momente do ndiheni keq. Më mirë qëndroni pak kohë larg njeri-tjetrit dhe reflektoni qetësisht. Nëse jeni ende beqarë do bëni mire t’i merrni gjërat si t’iu vijnë sot. Në këtë mënyrë do dilni edhe më të fituar. Në punë dyfishojeni maturinë dhe dëgjojini përherë ato që do ju thonë shefat. Vetëm ashtu do arrini më të mirën. Në planin financiar tregohuni realistë dhe mos bëni shpenzime të çmendura sepse do futeni në pro bleme shumë serioze.

Peshqit

Në përgjithësi dita e sotme nuk do jetë e keqe, por nuk do përjetoni ndonjë emocione të veçantë. Herë pas here do vendosni t’ia lini gjithçka kohës. Rutina do mbizotërojë ne jetën tuaj në çift dhe në disa momente edhe mund të mërziteni. Flisni me partnerin dhe mundohuni të bëni ndonjë ndryshim. Nëse jeni beqarë do favorizoheni më shumë dhe mund të keni ndryshime drastike të statusit. Në punë do gjeni kolegë të përshtatshëm me të cilët do jeni të gatshëm të bashkëpunoni dhe do mbështesni njëri-tjetrin. Për financat nuk do keni për çfarë të qaheni pasi gjendja ka për të qene e shkëlqyer në çdo moment. 

Horoskopi

Iken 3 muajt e pare te vitit 2022/ Keto jane 4 shenjat e horoskopit qe i vene gjerat vaj deri ne fund te vitit

Published

on

Muajt e ardhshëm do të jenë plot surpriza. Fati do të jetë në anën e disa prej shenjave të horoskopit, të cilat pavarësisht sfidave do të bëjnë çmos për të arritur suksesin e dëshiruar dhe qëllimet që i kanë vendosur vetes.

1.DEMI

Personaliteti i Demit gjithmonë me “këmbë në tokë” e ka ndihmuar atë të kapërcejë sfidat përgjatë këtij viti. Në muajt e ardhshëm, planet që kanë në mendje do të jenë të suksesshme. Shijojini këto muaj, pasi do të jenë shumë të veçantë.

LUANI

Në përgjithësi, Luanët kanë qenë një ndër shenjat më me fat në vitin 2022. Pavarësisht nga të gjitha sfidat, ata kanë arritur të ecin përpara profesionalisht. Gjatë muajve të ardhshëm ata do të ecin më me vetëbesim, duke eliminuar çdo pengesë dhe duke arritur atë që duan.

3.BRICJAPI

Për personat që i përkasin kësaj shenje, muajt e ardhshëm do të sjellin gjëra të mira në jetën e tyre. Do të arrijnë të marrin frytet e punës së palodhur. Edhe kur sfidat duket se shtohen, kini besim pasi gjithçka do të ndodhë në mënyrën më të mirë të mundshme.

4.PESHQIT

Personat e kësaj shenje kanë pasur një vit të lumtur dhe të begatë. Edhe në ditët e vështira, energjia pozitive do të vazhdojë t’i bekojë edhe për muajt që kanë mbetur. Do të afrohen një hap më shumë drejt realizimit të ëndrrave dhe qëllimeve.

Continue Reading

Horoskopi

Horoskopi javor 1-7 Prill 2022/ Kjo eshte shenja me FAT e javes se pare te muajit Prill

Published

on

Dashi

Shumica e dëshirave tuaja do realizohen këtë javë dhe buzëqeshja do ju rikthehet pas kaq kohësh. Më në fund ju që keni një lidhje do i zgjidhni mosmarrëveshjet që keni pasur kohët e fundit me partnerin. Përgatituni edhe për surpriza shumë të këndshme. Ju beqarët do jeni shumë të ndjeshëm gjatë kësaj jave. Dikush edhe mund të tallet me ju ndërkohë që ju do mendoni se ai iu pëlqen. Në planin financiar duhet të jeni gati për të përfituar nga situata e mirë që do krijojnë planetët. Jupiteri do jetë ai që do iu ndihmojë në planin shëndetësor. Çdo gjë do shkojë mirë dhe nuk do vuani nga asgjë. Të gjithë yjet do mblidhen së bashku dhe do iu bëjnë shumë të vendosur në planin profesional. Do i kaloni të gjitha sfidat dhe do arrini sukses.

Demi

Mos u tregoni aspak të paduruar këtë javë nëse nuk doni të keni probleme serioze. Sa më realistë që të jeni aq më mirë. Jeta juaj në çift nuk do ketë ndryshime rrënjësore. Mundohuni të mos e provokoni dhe të mos e acaroni për çdo gjë atë që keni në krah sepse vetëm kjo mund të sjelle probleme. Ju beqarët do keni një jave të qetë dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Duhet të tregoheni edhe pak më të duruar dhe ndryshimet e mëdha do vijnë vete. Ndikimi i Mërkurit tek financat do jetë thikë me dy presa. Bëni llogari para se të kryeni çdo shpenzim. Sipas Dritare.net, shëndeti do jetë shumë i mirë. Nuk do ju mungojë për asnjë moment dinamizmi dhe energjia. Jeta profesionale do jetë prioritet absolut. Vërtet mund të lodheni pak, por do keni arritje të garantuara.

Binjakët

Këtë javë do ndiheni më të pavarura dhe do bëni gjithçka që do dëshironi. Të gjitha ëndrrat do mund t’iu realizohen. Për ju të dashuruarit do jetë një periudhë shumë më romantike nga sa ju e mendonit. Si ju ashtu edhe partneri do i shtoni dozat e imagjinatës dhe do përjetoni kënaqësi të paimagjinueshme. E enjtja dhe e shtuna do jenë ditët më me fat. Ju beqarët do lodheni pak duke e kërkuar dashurinë, por kur ta gjeni emocionet do jenë të jashtëzakonshme. Venusi do jete planeti që do ju mbështesë gjithë kohës. Sektori i financave do jetë goxha i mirë, kështu që mund të përfitoni për të bere edhe disa investime afatgjata. Mbrojtja juaj imunitare do jetë goxha e mirë gjithashtu. Aktiviteti fizik do ju bëjë të jeni edhe më në formë. Në punë mund të nisni projektet e reja sepse kjo javë do jetë e begatë dhe me fat.

Gaforrja

Këtë javë duhet të tregoheni shumë më të kujdesshëm për shëndetin. Mund të keni probleme nervore dhe probleme me stomakun. Ata që janë në një lidhje duhet t’i shprehin sa më shumë ndjenjat dhe kanë për të pasur një javë shume te kënaqshme. Beqarëve nuk do ju mungojnë aspak mundësitë për të realizuar takime te veçanta sidomos ditën e mërkurë dhe te shtunë. Mirë është që t’i kushtojnë pak më tepër rëndësi paraqitjes. Financat do jenë të turbullta në çdo moment dhe nuk do dini çfarë të bëni për ta ndryshuar situatën. Në rastin më të keq kërkoni hua nga të afërmit. Gjendja shëndetësore siç e thamë nuk do jetë e mirë. Në punë tregohuni me autoritarë atje ku ju takon dhe zgjidhini me diplomaci të gjitha problemet që do ju dalin. Kujdes nga intrigat e disa mive të supozuar.

Luani

Sido që t’iu vijnë gjërat këtë javë mundohuni të thoni fjalën e mirë dhe të tregoheni me optimistë. Marrëdhënia juaj me partnerin do jetë paksa e tensionuar. Debatet do jenë të mëdha dhe asnjëri prej jush nuk do tolerojë. Tregohuni më të kujdesshëm me ato që do thoni në mënyrë që të mos prishni qëndrueshmërinë. Për ju beqarët zemra do ketë prioritet mbi arsyen. Do shkëlqeni dhe do përjetoni emocione të paimagjinueshme. Për financat do kujdeseni më shumë dhe do pakësoni shpenzimet. Situata paraqitet e mirë. Për sa i përket shëndetit, do ketë edhe momente kur do ndiheni të lodhur, por do rikuperoheni shpejt. Sipas Dritare.net, këmbëngulja dhe entuziazmi në punë do admirohen nga të gjithë.

Virgjëresha

Do jeni të padëgjuar këtë javë dhe duke dashur t’i bëni gjërat sipas mendimit tuaj edhe mund të gaboni. Nën ndikimin mjaft negativ të Plutonit, ju që keni një lidhje do kaloni një periudhë të tensionuar. Mundohuni t’i rregulloni gjërat para se marrëdhënies t’i humbasë shkëlqimi. Komunikoni më shumë me njëri-tjetrin. Gjetja e partnerit ideal do kthehet në një fiksim të vërtetë për ju beqarët. Mundohuni të bëni dallimin midis personave dhe mos u joshni nga pamja e jashtme. Për të mos pasur probleme me buxhetin do iu duhet të hiqni dorë nga disa shpenzime që kishit parashikuar. Tregohuni shumë të kujdesshëm. Shëndeti nuk do ketë ndonjë problem të madh, por gjithsesi ju duhet të merrni disa masa. Në punë do jeni shumë kreative dhe do filloni projekte interesante.

Peshorja

Pranojini gjërat ashtu si t’iu vijnë këtë javë dhe mos kërkoni nga të tjerët atë që nuk e jepni dot vetë. Nëse lidhja juaj me partnerin nuk është aq e fortë sa duhet te bëni shumë kujdes sepse gabimi më i vogël mund ta përkeqësojë edhe më tepër situatën. Ju beqarët do jeni sharmante në maksimum dhe ka shumë gjasa që të mërkurën të ndryshoni edhe statusin. Për financat nuk do ketë aspak probleme. Përveçse do tregoheni te kursyer me shpenzimet, do merrni edhe disa para nga një punë e mbaruar me sukses. Sipas Dritare.net, shëndeti nuk do jetë gjatë gjithë kohës i mirë kështu që do duhet here pas here më tepër përkujdes. Çlodhuni dhe ushqehuni në mënyrë të ekuilibruar. Në punë mos nisni projekte pa marrë garanci për mbështetje dhe financim.

Akrepi

Mos kini frikë të guxoni këtë javë dhe t’i shprehni sa më shumë idetë tuaja. Po u treguat edhe më të përgjegjshëm do keni më shumë arritje. Lidhja juaj këtë jave nuk do jetë aspak e qetë. Në disa momente do mendoni sikur partneri është një kundërshtar për ju dhe do e shihni me dyshim. Takimi qe do realizoni ju beqarët do jetë sensacional dhe do ndiheni mirë që herën e parë. Në planin financiar do dini si ta menaxhoni situatën dhe gjendja do mbetet e mirë. Nëse keni ndërmend për investime serioze bëjeni sot pa u menduar gjatë. Shëndeti do jete më i mirë se më parë. Sipas Dritare.net, falë mbështetjes së Diellit do jeni edhe më dinamike dhe plot energji. Edhe në punë çdo gjë do shkojë ashtu si kishit menduar. Do jeni realiste dhe kjo do iu ndihmojë më tepër.

Shigjetari

Marsi dhe Hëna do ju nxitin të tregoheni më të duruar këtë javë dhe t’iu shkoni gjërave deri në fund. Bëni edhe një bilanc të atyre që keni kaluar. Në tërësi jeta juaj në çift do jetë shumë herë më e mirë se një javë më parë. Do i përkushtoheni më shumë njëri-tjetrit dhe do mendoni herë pas here të përgatisni surpriza. Ju beqarët do keni disa takime interesante dhe do dini t’i mbani pas vetes personat që do pëlqeni me fjalë dhe gjeste të ngrohta. Në planin financiar përveç fatit që do keni do jeni edhe shumë herë më të matur me shpenzimet. Të gjitha këto do bëjnë që gjendja të përmirësohet. Shëndeti mund të ketë ditët e para disa shqetësime të vogla për shkak të nervozizmit, por pas të mërkurës gjendja do stabilizohet. Në punë do ju bëhen disa propozime interesante që duhet t’i shfrytëzoni.

Bricjapi

Kjo do jetë një janë intensive për ju dhe e mbushur me dinamizëm. Do i keni idetë edhe më të qarta për të ecur para në çdo fushë. Ju që keni një lidhje, falë mbështetjes së Venusit do kaloni një javë shumë të këndshme pranë partnerit. Ambienti do jetë pasionant dhe do bëni edhe projekte mbi të ardhmen. Ju beqarët do jeni sharmante. Të qenit edhe realistë do iu bëjë të zgjidhni personin e duhur. Asnjë planet nuk do ndikojë në planin tuaj financiar dhe nuk do keni probleme. Gjithsesi ndiqni këshillën e Jupiterit që iu sugjeron të ulni shpenzimet. Gjendja shëndetësore do jetë e shkëlqyer dhe ju do ndiheni mirë. Në punë do jeni shumë punëtorë dhe do arrini atje ku keni dashur. Suksesi do jetë i sigurt.

Ujori

Mos lejoni askënd t’iu imponojë të vëni diçka këtë javë dhe bëni ato që do ndieni. Nën influencën e Marsit, partneri do tregohet mjaft arrogant ndonjëherë dhe kjo mund ta përkeqësoje lidhjen tuaj. As ju dhe as ai nuk do bëni lëshime. Venusi do të favorizojë takimet për ju beqarët. Njihuni më shumë dhe në fund vendosni për të duhurin. Financat nuk do jenë të këqija, por Plutoni do iu shtyjë të shpenzoni më shumë sesa duhet. Mos mendoni vetëm për të tashmen. Shëndeti do filloje të përmirësohet dita ditës dhe në fund të javës do jeni në gjendje shumë të mirë. Hëna do iu bëjë të mos i mendoni shumë gjërat në punë. Nëse iu duhet të merrni një vendim me rëndësi prisni edhe disa javë.

Peshqit

Përspektivat janë goxha të mira për këtë javë. Më në fund mund të bëni edhe ndryshimet që keni ëndërruar prej kohësh. Për ju që keni një lidhje do jetë periudhë me shumë diell. Do kaloni disa momente të paharrueshme pranë partnerit. Më mirë mos e privoni veten nga asgjë. Falë nxitjet nga të gjithë planetët, ju beqarët do provoni emocione të forta të cilat as që i kishit menduar më parë. Do jeni shumë joshës. Situata financiare do të stabilizohet aq shpejt saqë edhe ju vetë do të habiteni. Për sa i përket shëndetit, vërtet do mbroheni nga Venusi, por përsëri duhet të tregoheni edhe vetë të kujdesshëm. Mund të keni probleme me tretjen. Në punë do ndodhin disa gjëra shumë të veçanta të cilat do lënë gjurmë përgjithmonë.

Continue Reading

Horoskopi

2 Ditet e para te muajit Prill do te vendosin per ju/ Keto jane 4 shenjat e horoskopit qe do presin te reja

Published

on

Demi: Jeni duke u zhytur thellë në psikikën tuaj dhe jeni duke u kënaqur në vetmi

Ju jeni duke përqafuar një spiritualitet më të thellë gjatë kësaj hënë të re. Zhytuni në botën tuaj të ëndrrave dhe lejojini vetes të kuptoni ndjenjat tuaja, sepse ju meritoni të jeni të sinqertë për atë që keni kaluar. Dhe ndërsa çlironi të gjitha emocionet e mbytura që keni mbajtur, po i jepni gjithashtu egos suaj një shans për t’u shëruar. Fale veten, sepse gjithmonë meriton një shans të dytë.

Luani: Po hapni krahët dhe po arrini yjet

Ka kaq shumë gjëra për të bërë dhe kaq shumë vende për të parë, kështu që përqafoni energjinë aventureske të kësaj hëne të re. Kjo hënë e re ka të bëjë me çlirimin e vetes nga kufizimet dhe përqafimin e një mendje të hapur. Fitoni përvoja të reja dhe dilni nga zona juaj e rehatisë, sepse ka kaq shumë gjëra për t`u arrirë. Lërini sinkronizimet e papritura t’ju tregojnë një botë krejtësisht të re.

Akrepi: Po kultivoni një rutinë që funksionon për ju

Ka shumë punë për të bërë dhe kaq pak kohë. Me malin e detyrave që ju lodhin nervat, kjo hënë e re ju ndihmon të organizoheni. Duke hedhur themelet në shtëpinë tuaj të gjashtë të rutinës, kjo hënë e re dëshiron që ju të ndërtoni zakone që nxjerrin në pah më të mirën tek ju dhe të punoni në mënyrë më efikase. Praktika ju bën të përsosur, dhe nëse nuk ndiheni të frymëzuar nga procesi, si do të ndiheni të motivuar për të bërë një përpjekje solide?

Ujori: Po angazhoheni në nxitjen e diskursit dhe po bëheni viral

Gjatë kësaj hëne të re, ju ndiheni më inteligjentë dhe më të zgjuar se kurrë më parë. Në fund të fundit, kjo hënë e re zhvillohet në shtëpinë tuaj të tretë të komunikimit, duke ju frymëzuar të mësoni gjëra të reja, të përfshiheni në diskurs intelektual dhe të shprehni mendimet tuaja (edhe nëse ato janë të diskutueshme). Ju thjesht mund të goditni një akord dhe të zbuloni se fjalët tuaja po bëhen virale, sepse bota do të dëgjojë atë që keni për të thënë.

Continue Reading

Trending