Connect with us

Horoskopi

Do te keni nje dite te shkelqyer/ Horoskopi i detajuar per daten 27 Mars 2021, puna dashuria financat

Published

on

Dashi

Sot do jeni shumë inteligjentë dhe të kujdesshëm me gjithçka prandaj nuk kanë për t’iu dale probleme të mëdha. Nëse keni një lidhje do e keni model partnerin dhe do doni ta kopjoni sa më shumë. Ai për ju i ka të gjitha cilësitë dhe këtë gjë do ja vini në pah në çdo moment. Ju beqarët mund të afroheni me një person në punë që mund të jetë një koleg ose një klient. Jeta profesionale ka për t’iu ecur shumë mirë. Nuk do sforcoheni shumë për të arritur ato që dëshironi dhe gjithë kohës do jeni të motivuar. Në planin financiar situata nuk do jetë e shkëlqyer. Në asnjë mënyrë nuk duhet të sakrifikoni çdo para që keni nëpër duar për të plotësuar qejfet tuaja apo të atyre që ju rrethojnë.

Demi

Sot do gjendeni shpesh në konfuzion total sepse do ju duhet të bëni disa zgjedhje të vështira. Nëse jeni në një lidhje mirë është të reflektoni gjatë dhe të këshilloheni edhe me miqtë e ngushtë për disa hapa që duhet të hidhni. Edhe nëse keni pasur probleme mirë është që të mos nxitoheni t’i jepni fund gjithçkaje. Sipas Dritare.net, ju beqarët duhet të mësoni të kontrolloni veten dhe të bëni kujdes me fjalët sepse disa mund t’ua marrin për keq ato që do thoni. Në punë do ju duhet më shumë durim dhe besim tek vetja. Sado vështirësi të keni asgjë nuk është e paarritshme. Në planin financiar nuk do keni probleme sepse do dini si t’i bëni llogaritë.

Binjakët

Nëse nuk doni të mërziteni dhe të keni një ditë të keqe mirë është të mos fiksoheni pas detajeve pa rëndësi. Nëse keni një lidhje debatet do fillojnë që në mëngjes dhe nuk do kenë të ndalur për asnjë moment. Gjithë kohës do ndiheni të mërzitur. Ju beqarët do jeni të shpërqendruar dhe nuk do arrini të përfitoni nga mundësitë e mira që do iu jepen. Për punën do jetë një ditë e pafavorshme kështu që nëse keni menduar për të filluar projekte të reja apo një sipërmarrje mos e bëni sot. Gabimet pranojini dhe kontrollojeni veten sa të mundeni. Në planin financiar do keni gjithë kohës mbështetje nga miqtë dhe nuk do përballeni me vështirësi.

Gaforrja

Sot do jeni më të privilegjuar dhe çdo gjë ka për t’iu ecur më së miri. Gjithçka do ndriçohet. Nëse jeni në një lidhje do e filloni ditën qetësisht dhe orë pas ore do shtohen dozat e fantazisë si dhe emocionet. Disa gjeste të thjeshta ndonjëherë mund të ndryshojnë çdo gjë. Ju beqarët do keni një ditë shumë të ngrohtë dhe me takime të papritura që do ua ngrohin zemrën. Përfitoni sa më shumë. Në punë keni për të arritur rezultate më të mira falë këmbënguljes, guximit dhe largpamësisë. Paratë nuk do jenë në gjendje të keqe, megjithatë më mirë shpenzoni me kursim që të keni gjendje të mirë edhe më vonë.

Luani

Do punoni shumë fort gjatë kësaj dite për të zgjidhur çdo lloj problemi që keni pasur dhe do ja dilni mbanë. Nëse keni një lidhje do diskutoni më lehtësisht me partnerin. Nga ana tjetër ndjenjat për të do jenë aq të forta saqë nuk do tundoheni aspak nga personat e tjerë që do iu joshin. Nëse jeni beqarë do e ndeshni princin e kaltër në momentin që më pas e prisni, por gjithçka do ju ndryshojë si me magji. Në punë do përfundoni me shumë sukses një projekt të nisur prej disa kohësh dhe që ju ka marrë kohë dhe mund. Rezultatet do ju kënaqin ju dhe shefat. Gjendja financiare do jetë shumë herë më e mirë se më parë.

Virgjëresha

Yjet do ju shtyjnë të ndryshoni shumë gjëra sot dhe ta shihni gjithçka me një sy tjetër. Nëse keni një lidhje, do keni një jetë më intensive nëse e dëgjoni partnerin dhe bëni ato që do ju propozojë ai. Zënkat do jenë shumë të pakta dhe fare elementare. Ju beqarët do bëni më shumë përpjekje për ta gjetur dashurinë e madhe, por mundësitë nuk kanë për të qenë shumë të mira. Në punë do ju jepen shumë detyra në të njëjtën kohë sepse shefat ua njohin aftësitë dhe e dinë se mund të realizoni çdo gjë në perfeksion. Mund të merrni edhe ndonjë shpërblim për këtë gjë çka do e përmirësojë buxhetin

Peshorja

Sot do shkëlqeni në të gjitha fushat dhe kjo do ju japë më shumë energji e pozitivitet. Nëse jeni në një lidhje nuk do ketë ndonjë shpërthim momentesh intime, ama çdo çast që do kaloni pranë njëri-tjetrit do jetë i mbushur me gëzim, harmoni dhe momente të këndshme. Ju beqaret do kërkoni dashurinë atje ku mund të duket e pamundur, por që në fakt do realizoni një nga ëndrrat më të mëdha. Sipas Dritare.net, në punë do iu jepet një mundësi shumë më e mirë për të treguar veten. As vetë nuk e kishit imagjinuar se mund të arrinit kaq lart. Për shkak të këtyre arritjeve do vijnë edhe përfitimet e para financiarë që do ua ngrohin xhepin.

Akrepi

Dita e sotme nuk ka për te qene shume e qete sot megjithatë mire është te mos nxitoheni për te marre vendime përfundimtare. Nëse jeni ne një lidhje do përballeni me vështirësi te mëdha. Partneri do ketë disa bindje te gabuara dhe ju duhet te gjeni mënyrën për t’i treguar se gabohet. Po nuk tentuat gjerat mund te përkeqësohen. Ju beqarët do arrini të realizoni disa takime interesante, por nuk do bindeni plotësisht sa për të filluar një lidhje. Në punë do ua dëgjojnë idetë që do keni, por duhet të prisni pak kohë para se të merrni përgjigjet e dëshiruara. Në planin financiar duhet ta dyfishoni vigjilencën.

Shigjetari

Gjatë kësaj dite do i merrni gjërat më seriozisht dhe do arsyetoni para se te hidhni hapa. Çdo gjë do e bëni në momentin e duhur, duke mos lënë asgjë për më vonë. Nëse keni një lidhje do i shprehni akoma më shumë ndjenjat do e bëni marrëdhënien më të bukur. Energjia, gëzimi dhe hareja do jenë pjesë e jetës. Ju beqarët do keni një komunikim shumë të ngrohtë me disa kolegë dhe duke kaluar kohë me ta mund t’i shihni me një sy tjetër. Në punë do jeni të motivuar dhe do keni kurajën të provoni edhe gjëra të reja që nuk keni menduar ndonjëherë se mund t’i arrini. Nëse me shpenzimet tregoheni vigjilentë, Urani do ju ndihmoje të keni së shpejti përmirësime.

Bricjapi

Ka rrezik që gjatë kësaj dite të ndiheni keq në disa momente dhe do ju duket sikur diçka do ju mbysë. Nëse keni një lidhje mos lejoni askënd të futet në jetën tuaj në çift sepse përveçse nuk do rregullojë asgjë mund të sjelle akoma më shumë telashe. Më mirë se ju vetë askush nuk mund të kujdeset për zemrën. Ju beqarët sado që do mundoheni nuk do realizoni asnjë takim të veçantë. Në punë nuk do pranoni të bashkëpunoni me kolegët dhe ky do jetë një minus që do ua bëjë gjërat edhe më të vështira. Në planin financiar rekomandohet me shume maturi edhe sikur situata të jetë e mirë.

Ujori

Sot ka shumë mundësi të fiksoheni tek detajet e vogla dhe të lini pas dore gjërat thelbësore. Nëse keni një lidhje do jeni të papërqendruar dhe mundet edhe të debatoni kot së koti me atë që keni në krah. Për fat ai nuk do jetë me nerva sepse gjërat mund të shkonin shumë më keq. Ju beqarët do bëni gabime të njëpasnjëshme dhe as nuk do filloni lidhje e as nuk do jeni të qetë. Në punë do vonoheni me përfundimin e detyrave që iu janë dhënë dhe keni për të marrë kritika nga shefat. Gjërat nuk do ju ecin ashtu si keni dashur. Financat do mundoheni t’i organizoni më mirë, por nuk do ja dilni dot mbanë.

Peshqit

Mund të duket e çuditshme, por sot ju do vlerësoni rutinën. Qetësuese dhe aspak stresuese ajo ju mundëson të endeni nëpër mendime. Nëse keni një lidhje partneri mundet edhe t’iu kritikojë për lënien disi pas dore dhe marrjen e gjërave si t’iu vijnë. Duhet të bëni diçka ndryshe për ta mbajtur atë pas vetes. Ju beqarët do pranoni të dilni me këdo dhe ky do jetë një gabim sepse do tregoni edhe gjëra që nuk duhet. Në punë nuk do keni shumë vështirësi. Mirë është që të jeni paksa më të vëmendshëm dhe të mos lejoni të tjerët të përfitoni nga aftësitë që keni. Financat do jenë inkurajuese dhe do ndiheni më të qetë. /dritare.net

Horoskopi

Luani me ide te reja, Dashi do arrij qellimet/ Astrologia Susan Miller paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Është dita e duhur për t’u përpjekur maksimalisht për qëllimin tuaj.

Do të keni rezultatin që dëshironi nëse tregoheni diplomatë gjatë zgjidhjes së një problemi emergjent.

Nuk është koha e duhur për të rrezikuar duke ndërmarrë një projekt të ri.

Demi

Disa Demë do të surprizohen nga një lajm që do të marrin këtë të hënë.

Ka gjasa që ky lajm të vijë nga dikush që do të rikthehet sërish në jetën tuaj.

Në përgjithësi kjo ditë nuk do të sjellë probleme, por as ndonjë rezultat të rëndësishëm.

Binjakët

Nuk ka ndonjë këshillë të veçantë sesi duhet të veproni.

Kushtojini vëmendjen e duhur partneres/partnerit tuaj pasi do të ketë shumë nevojë për mbështetjen tuaj.

Në mbrëmje ka gjasa të zhvilloni një bisedë të rëndësishme për të ardhmen me personin e zemrës.

Gaforrja

Gaforret duhet të përpiqen të gjejnë kompromis mes ambicies dhe realitetit objektiv.

Egziston mundësia që qëllimet tuaja të arrihen në një kohë të shkurtër.

Shmangni ndërhyrjet e të huajve, pasi nuk do të kenë ndikimin duhur.

Luani

Mos e shpenzoni energjinë për të tjerët.

Ekziston rreziku që gjithçka që do të bëni në të mirë të të tjerëve nuk do të vlerësohet.

Ekziston edhe mundësia që përpjekjet tuaja të keqinterpretohen.

Mos ndani idetë me këdo, por vetëm me ata që i besoni.

Virgjëresha

Besojini intuitës suaj, pasi ka shumë mundësi që t’ju çojë drejt rrugës së duhur.

Mos i besoni verbërisht gjithçkaje që dëgjoni rreth romancave spontane.

Nëse në mbrëmje do të jeni në një takim të rëndësishëm, mos u përpiqni të silleni si dikush tjetër.

Peshorja

Peshoret rekomandohen të mos nxitojnë nesër.

Mos merrni përsipër detyra që nuk mund t’i realizoni.

Mos mendoni vetëm por të ardhmen, por jetoni të tashmen.

Detyra kryesore për këtë të hënë është të rregulloni marrëdhëniet tuaja personale.

Akrepi

Disa Akrepë do të ndihen të stresuar në punë nesër.

Do të bënit mirë që kohën e lirë ta kaloni me familjarët tuaj.

ta që janë të detyruar të punojnë më shumë seç e kishin parashikuar, këshillohen të përqendrohen vetëm tek vetja dhe të refuzojnë kërkesat për ndihmë, pasi do të jetë e pamundur për ju.

Shigjetari

Shigjetarët kanë mundësi ta kalojnë këtë ditë nën shoqërinë e partnerit/partneres.

Ka gjasa të fitoni vëmendjen e një prej kolegëve.

Shigjetarët e martuar mund të tundohen të nisin një marrëdhënie sekrete, por mos harroni që ky do të ishte një gabim fatal.

Bricjapi

Bricjapët do të jenë mjaft të ngarkuar në punë nesër. Një projekt do të kërkojë vëmendje të veçantë nga ana juaj.

Shpenzoni energjitë aty ku duhen dhe përpiquni të mos shpërqendroheni.

Rekomandohet të kërkoni ndihmë nga personat tuaj të afërt.

Ujori

Përpiquni të mbani veten nën kontroll dhe tregohuni të përmbajtur.

Kjo këshillë vjen për të gjitha fushat e jetës.

Shmangni presionin e tepërt në marrëdhënien personale, por edhe ambicien e tepërt në punë.

Peshqit

Ka gjasa që kjo ditë të mos sjellë shumë rezultate produktive.

Arsyet për këtë mund të jenë përtesa, mungesa e fuqisë ose mungesa e interesit.

Të gjitha këto do të jenë të papranueshme nëse keni një axhendë të ngarkuar përpara.

Continue Reading

Horoskopi

Duhet ti bejne syte kater/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit qe fillimi i muajit Prill i pret me veshtiresi

Published

on

Tre shenjat e horoskopit që do të kenë një javë të vështirë nga 27 marsi deri më 2 prill.

Dashi

Me të drejtë mund të mendosh se kjo periudhë do të ishte e Dashit, meqë jemi në sezonit e tij, por kjo shenjë do të ketë një shpërthimi inati. Shpërthim që as vetë Dashi nuk do t`ia durojë vetes. Kjo javë do t’ju bëjë të ndiheni kaq kokëfortë sa nuk do të mund t’i jepni asnjë personi tjetër kohë nga koha juaj. Ju nuk mund t’i komunikoni mendimet tuaja, sepse besoni se të gjithë rreth jush janë budallenj që nuk mund të arrijnë në një ide me ju.

Luani

Padyshim që duket se shenjat e zjarrit janë ato që do të preken më shumë nga tranzitet e vështira të kësaj jave dhe ti, Luan, nuk do t’i shpëtosh kësaj rrjete konflikti. Nga njëra anë, ju ndiheni sikur jeni vërtet ‘mbreti i botës’, ndërsa nga ana tjetër, nuk mund të komunikoni atë që dëshironi me të vërtetë – dhe kjo është ajo që qëndron në zemër të zhgënjimit tuaj këtë javë. Pra, kjo javë do t’ju bëjë të ndiheni keq për diçka që nuk mund ta bëni, dhe do t’i kushtoni vëmendje atij që është më afër jush.

Shigjetari

Kjo është një nga ato javë ku i gjithë zjarri brenda një Shigjetari digjet kaq fort – në të gjitha mënyrat e gabuara. Ju mendoni se të qenit i sinqertë do t’ju ndihmoj, por do kuptoni se nuk keni mësuar asgjë mbi diskrecionin. Gjithçka është e zezë ose e bardhë për ju, Shigjetar, dhe për shkak se nuk mund ta gjeni të mesmen këtë javë, do të përfundoni duke u ndjerë kaq të polarizuar dhe konfliktualë, saqë pjesa më e madhe e kësaj jave nuk do t’ia vlejë as të ngriheni nga shtrati.

Continue Reading

Horoskopi

31 Marsi do ju jap 1 mundesi te re te madhe/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe duhet ti beje syte kater

Published

on

Dashi

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Ka mundësi që të jeni më nervozë gjatë kësaj jave dhe më të paduruar. Kjo do ju çojë shpesh drejt gabimeve. Ju të dashuruarit nuk duhet të tregoni dyshues për atë që keni në krah sepse në të vërtetë ai nuk iu tradhton. Mos lejoni xhelozinë ta drejtoje sjelljen tuaj. Ju beqarët do keni një javë të bukur dhe me diell. Personi që do takoni do jetë i këndshëm dhe mjaft i respektueshëm. Shëndeti do jetë i mirë. Nuk do vuani nga asnjë lloj sëmundje dhe do jeni më në formë. Nëse keni kaluar një infeksion para disa kohësh do pastroheni tërësisht. Në planin financiar do keni disa vështirësi. Mos u tregoni të pamatur dhe shpenzoni me kujdes. Në sektorin profesional, Marsi do iu nxitë të jeni më ambicioze dhe të bëni çdo gjë për ta arritur atë qe dëshironi.

Demi

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Planetët do ju mbështesin fort gjatë gjithë kësaj jave dhe do ua ndriçojnë mendimet. Për ju të dashuruarit do jetë periudhë harmonike. Do tregoheni më të gatshëm të bëni ato që iu kërkon partnerin dhe do kaloni momente emocionuese pranë tij. Optimizmi që do keni do jetë një armë e fortë edhe për të ardhmen. Ju beqarët do tregoheni të papërgjegjshëm dhe do filloni lidhje të pamenduara mirë. Shëndeti do jetë përgjithësisht i qëndrueshëm. Do jeni në gjendje të mirë fizike dhe morale. Mos harroni të konsumoni fruta dhe të bëni kujdes me yndyrën e tepruar. Financat duhet t’i menaxhoni me shumë kujdes dhe maturi. Yjet këshillojnë që të mos jepni as hua. Në punë do jetë javë e favorshme për të nisur projekte me rëndësi. Disa kolege do iu ndihmojnë të arrini më shpejt objektivat.

Binjakët

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Këtë javë do keni shumë forcë brenda vetes dhe do mundoheni ta bëni çdo moment të animuar. Ju të dashuruarit do kaloni një ditë të bukur dhe me momente të shumta kënaqësie. Nëse keni pranë një person të shenjës së Dashit do jeni më të privilegjuar. Ju beqarët do keni një takim impresionues, i cili mund të shndërrohet shpejt në një lidhje të qëndrueshme nëse shpreheni dhe largoni turpin. Shëndeti nuk do jetë i mirë. Planetët do iu nxitin të mos bëni kujdes me ushqimin dhe do keni disa shqetësime sidomos me zorrët dhe stomakun. Financat nuk do jenë shumë të mira, por e ardhmja pritet të jetë premtuese. Mund ta stabilizoni situatën nëse tregoheni të kujdesshëm me shpenzimet. Në pune do keni fat. Mund t’iu behet edhe një propozim interesant për ndryshim posti, por kjo duhet menduar me kujdes.

Gaforrja

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Ruajini objektivat gjatë kësaj dite dhe mos ndryshoni asgjë edhe pse në shumë momente mjedisi do ju bëjë të keni dyshime. Jeta në çift nuk do jetë ashtu si ju e keni ëndërruar megjithatë nuk do mungojnë tërësisht çastet e këndshme. Ditët me diell do jenë e mërkura dhe e shtuna ose e diela. Ju beqarët do keni disa takime mjaft interesante, por nuk do jeni gati për të filluar lidhje serioze. Shëndeti nuk do jetë shumë i mirë për shkak të stresit dhe ankthit qe do ju pushtojë shpesh. Financat do mbeten të mira deri në momentin që ju do shpenzoni shuma të mëdha. Fatmirësisht jeta profesionale nuk do jetë e keqe dhe gjërat do ju ecin mirë. Disa madje mund edhe të ndryshojnë profesion dhe të fitojnë më tepër.

Luani

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Për ju çdo gjë ka për të shkuar për mrekulli gjatë kësaj jave. Dielli, mjedisi ku do jetoni dhe të afërmit do ju shtojnë gëzimin dhe buzëqeshjen. Ju të dashuruarit do i shprehni më tepër ndjenjat dhe këtë do e bëjnë me mënyra nga më të veçantat. Partneri nga ana tjetër do iu dashurojë pa dorashka dhe emocionet do jenë të njëpasnjëshme. Ju beqarët vërtet do lodheni tej mase duke joshur, por rezultatet që do arrini do iu çlodhin menjëherë. Shëndeti do varet tej mase nga mënyra e të ushqyerit. Po e tepruat me vaktet, me yndyrën dhe me kripën duhet të përgatiteni për probleme. Me financat nuk do i keni punët mirë. Do shpenzoni pa menduar dhe do rrezikoni tej mase. Në punë do jeni këmbëngulës dhe të vendosur për të arritur atje ku dëshironi. Mund të lodheni disi, por do arrini atje ku doni.

Virgjëresha

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Kjo javë nuk ka për të qenë perfekte. Nuk do jeni shumë të frymëzuar dhe në shumë momente nuk do dini çfarë të bëni. Që nga e mërkura mund të shtihet padurimi dhe nervoziteti. Ju të dashuruarit nuk duhet te bëni asgjë që nuk i pëlqen partnerit tuaj sepse mund të keni probleme serioze me të. Merreni çdo gjë shtruar dhe mendoni për të dy palët. Ju beqarët nuk do mendoni shumë për jetën sentimentale sepse do jeni të zënë me punë dhe angazhime të tjera. Gjendja shëndetësore do lerë për të dëshiruar. Për planin financiar do jetë javë e rëndësishme sepse do merrni një trashëgimi të majme falë se cilës do i zgjidhni problemet. Në punë dëgjojini gjithmonë këshillat e kolegëve më të vjetër, por vendimet merrini vetë pasi të keni reflektuar me kujdes.

Peshorja

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Këtë javë duhet patjetër të bëni ndryshime në mënyrë që asnjë çast të mos jetë e mërzitshme. Nëse keni një lidhje flisni hapur me atë që keni në krah dhe shprehini dëshirat një e nga një. Ju beqarët do keni një javë të mbushur me njohje të reja dhe emocione. Do e ndryshoni edhe perceptimin që keni pasur për dashurinë. Shëndeti do ketë shqetësime. Mund të jeni nervoze, mund të keni dhimbje muskujsh dhe probleme me gjumin. Në planin financiar duhet ta shtrëngoni fort rripin sepse po filluan problemet keni për të pasur vështirësi akoma më të mëdha. Në punë do keni fushë të lirë për të bërë çdo gjë që do mendoni.

Akrepi

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Klima ujore do ngrohet edhe më shumë gjatë kësaj jave. Pas të martës do fillojë një etape shumë më e bukur dhe me emocionuese për të gjithë. Edhe për ju beqarët do jetë një jave e këndshme dhe e mbushur me takime mbresëlënëse. Do ndiheni shumë mirë dhe të lumtur për zgjedhjet që do bëni. Shëndetin mos e lini shumë pas dore sepse situata mund të ndërlikohet në atë gradë sa nuk do dini çfarë të bëni më pas. Financat do përmirësohen në mënyrë të jashtëzakonshme dhe do ngeleni të habitur edhe vetë. Shfrytëzojeni rastin për të hequr edhe disa para mënjanë. Në punë do jeni shumë profesioniste, kërkues ndaj vetes dhe këmbëngulës.

Shigjetari

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Mundohuni të jeni më optimistë këtë javë dhe gjithçka do ju ecë më mirë. Ju qe jeni në një lidhje nuk duhet t’i dramatizoni gjërat sepse do e prishni harmoninë me dorën tuaj. Mundohuni që herë pas here të hapni edhe rrugë. Ju beqarët do jeni të ndjeshëm dhe ka rrezik të bini pre e çdokujt që do iu joshë. Kujdes me hapat sepse më pas nuk do ketë më kthim mbrapa. Shëndeti herë pas here do lërë për të dëshiruar. Do keni dhimbje stomaku, koke, mbase edhe veshkash. Në planin financiar do dini si ta mbani situatën nën kontroll. Nuk do kryeni aspak shpenzime të pamenduara dhe nuk do jepni as para hua. Në pune të gjitha përpjekjet e bëra së fundmi do shpërblehen me sukses dhe fitime.

Bricjapi

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Marsi rekomandon ta dëgjoni më shumë zërin tuaj të brendshëm gjatë kësaj jave. Do jeni të frymëzuar dhe plot imagjinatë. Qielli do e favorizojë së tepërmi jetën tuaj në çift. U bë kohë që ishit të shqetësuar dhe nuk po iu gjenit dot zgjidhje problemeve. Ju beqarëve nuk do iu mungojnë dashuriçkat. Mundet edhe të pajtoheni me të dashurin e mëparshëm. Puthjet e zjarrta do jenë në program. Për sa i përket shëndetit, ai nuk do jetë i qëndrueshëm. Kujdes me lodhjen e tepërt dhe pagjumësinë. Financat do influencohen negativisht. Bëni çmos që të paktën të mos bini në humnerë. Ambicia në punë do rritet edhe më shumë. Nëse doni të arrini sa më lart në jetën profesionale duhet të kujdeseni për çdo veprim tuajin.

Ujori

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Plot energji, me moral të ngritur dhe me ide të mira do jeni këtë javë. Mos u ndalni asnjë çast dhe keni për t’i lënë të gjithë me gojë hapur. Ju të dashuruarit do i jepni më shumë prioritet jetës në çift. Do tregoheni më tolerantë me partnerin dhe do bëni më tepër lëshime. Takimet për ju beqarët do jenë të shumta, por mund të lindin veçse aventura kalimtare dhe pa ndonjë të ardhme. Do e keni vetë në dore zgjedhjen. Për të qenë më të shëndetshëm duhet të merreni me pak sport dhe të bëni kujdes me ushqimet. Gjithsesi nuk do ketë asgjë për t’u shqetësuar. Për shkak të shumë shpenzimeve që do iu duhet të bëni financat do tronditen. Mos e humbni në asnjë moment sensin e masës dhe maturinë. Në punë do hidhni hapa galopante dhe do e arrini sa hap e mbyll sytë objektivin.

Peshqit

Horoskopi javor 28 mars- 3 prill 2022 nga Christine Haas

Nëse nuk doni të keni probleme gjatë kësaj jave duhet të bëni kujdes me çdo gjest apo veprim. Po u nxituat keni për të humbur. Jupiteri do e ua mbrojë jetën tuaj në çift. Gëzimi dhe lumturia do iu pushtojë gjithë kohës. Mundet edhe të merrni vendime të rëndësishme të cilat do ua ndryshojnë përgjithmonë të ardhmen. Ju beqarët më në fund do jeni entuziastë. Takimet që do ju ndodhin do jenë emocionuese dhe të veçanta. Për sa i përket shëndetit, ai do jetë përgjithësisht i mirë. Do jeni në formë dhe plot energji. Perspektivat materiale do jenë të mira. Mos hezitoni të bëni edhe ndonjë shpenzim të vogël nëse iu nevojitet patjetër diçka. Në fushën profesionale do i arrini disa nga ambiciet, megjithatë këshilla e yjeve është të mos nxitoheni.

Continue Reading

Trending