Connect with us

Horoskopi

Kane mbetur edhe 8 dite nga muaji Janar/ Keto jane 6 shenjat e horoskopit qe i hapen portat e fatit

Published

on

VENDI I PARË – UJORI:

Një javë siç ndodh pothuajse çdo vit rreth ditëlindjes tuaj, por nuk ndodh çdo vit një qiell, në të cilin Jupiteri dhe Saturni janë aleatët tuaj dhe kalojnë në Diellin tuaj natal. Java fillon shumë mirë me një super Hënë shumë instiktive dhe efektive tek Dashi, e cila më pas ju lejon të jeni absolutisht produktivë në vendin e punës, me Mërkurin, që është për jua një mbështetje shumë e vlefshme. Nëse po planifikoni një udhëtim pune, mund ta bëni edhe gjatë fundjavës, duke kombinuar momente relaksi dhe argëtimi, me momente bashkëpunimesh interesante profesionale.

Tani nuk mund të shihni se për çfarë po funksionon më shumë, por së shpejti do të vijnë rezultatet dhe do të jeni në gjendje të përmirësoni gjithçka në jetën tuaj. Një bllokim i lehtë mund të ndodhë në pjesën qendrore të kësaj jave me takimin e Hënës dhe Marsit në Demi, ndoshta duke krijuar një tension të lehtë që ndihet dhe që mund të krijojë momente shpërqendrimi. Kujdes nga ngasja e makinës suaj dhe mos nënvlerësoni çdo shqetësim fizik. Në fundjavë do të argëtoheni me miqtë, si dhe me familjen dhe personin që doni.

VENDI I DYTË- BRICJAPI:

Kjo periudhë për ju duket se përqendrohet te paratë. Me kaq shumë planetë në tranzit, në shtëpinë e dytë astrologjike, dhe gjithashtu duke marrë parasysh ardhjen e Diellit në Ujor më 20 Janar 2021, jemi pothuajse të sigurt se do të duhet domosdoshmërisht të përballeni me një shpenzim të rëndësishëm që nuk mund të jetë negativ, por që do t’ju bëjë të vuani.

Mund t’ju bëjë të mendoni shumë. Nuk duhet të jeni hezitues dhe nervoz sepse ende keni mbështetjen e Marsit dhe Uranit që prishin jetën tuaj në disa sektorë dhe gjithçka që po bëni tani, me siguri do të jetë një qëllim për të arritur në një të ardhme të afërt. Ndikimi i Hënës në ditët e para ta javës, megjithatë, është shumë e pakëndshme, e pa shoqërueshme dhe nuk ju lejon të përqendroheni në atë që duhet të bëni, ndërsa në ditët e ardhshme janë me të vërtetë shumë më të mira me një lidhje të shkëlqyeshme midis Hënës dhe Marsit në Dem. Vitalitet, humor i mirë.

VENDI I TRETË – BINJAKËT:

Një javë shumë e mirë ju pret me Hënën në Binjakët në fundjavë por që është gjithashtu e shkëlqyeshme në ditët e para. Pa harruar tranzitin e Diellit që kalon përmes Ujorit në 20 Janar. Këtu në këtë moment astrologjik ju përfitoni nga shumë planetë dhe kjo duhet të jetë një javë absolutisht produktive sidomos në vendin e punës me shumë mundësi për ata që dëshirojnë të gjejnë një punë ose të përmirësojnë atë që kanë tashmë. Në fakt, duhet ta kuptoni që nëse keni mbjellë mirë në të kaluarën, ka ardhur koha të korrni tani dhe në çdo rast jeta juaj do të përmirësohet.

Diçka e mirë do të ndodhë. Përgjegjësi të reja, rrugë të reja profesionale dhe zgjedhje për t’u bërë në sektorin privat dhe familjar, por gjithçka do të kthehet në të mirë dhe për këtë arsye do të trajtohet përsëri këtë javë me një buzëqeshje në fytyrën tuaj. Midis të Shtunës dhe të Dielës me Hënën në qiellin tuaj përpiquni të dilni jashtë dhe madje dashuria mund të jetë mjaft shpërblyese me njohuritë e një personi të ri i cili në të ardhmen që e di do të lindë një ndjenjë e vërtetë që do të zgjasë me kalimin e kohës. Pranoni një ftesë nëse jeni vetëm dhe mos hezitoni.

VENDI I KATËRT – PESHORJA:

Ajo që duhet t’u themi të gjithëve është se po përballeni me një periudhë rilindjeje dhe rritjeje dhe nëse nuk keni në mend se çfarë duhet bërë ose nuk i vini re ndryshimet nga e kaluara, nuk duhet të shqetësoheni por duhet të jeni të sigurt me atë ë po bëni sepse e ardhmja, por edhe e tanishmja janë në favorin tuaj. Nëse jeni duke planifikuar një rrugë të re në karrierë, mbase ditët e fundjavës mund të sjellin një intuitë të mirë, por mos bëni zgjedhje në ditët e para me yllin hënor në Dash, pra e kundërta me Diellin tuaj natal, që mund të krijojë konfuzion dhe t’ju bëjë të bëni zgjedhje absolutisht të gabuara.

Pjesa qendrore e javës ofron pak lajme, por duhet të përqendroheni në atë që po bëni dhe të prisni për një fundjavë që padyshim do të jetë më paqësore. Me Diellin në Ujor nga 20 Janari që së shpejti do të bashkohet me Mërkurin dhe Jupiterin, vijnë lajme të shkëlqyera. Kështu jini të lumtur dhe përgatitni gjendjen shpirtërore, mendjen tuaj pozitivisht. Argëtohuni me disa miq në fundjavë sepse në dashuri problemet e zakonshme nuk ju lejojnë të jeni aq të lumtur dhe të qetë.

VENDI I PESTË – DASHI:

Një javë që sheh një lajm shumë të mirë për ju dhe që është tranziti i ri i Diellit që kalon nga shenja e zodiakut Bricjapi tek Ujori dhe nga fundjava gjendja shpirtërore kthehet më mirë. Padyshim që me mbështetjen e Mërkurit dhe Jupiterit puna po përparon mjaft mirë dhe çfarë po bëni, nga idetë dhe projektet që po kryeni, nuk duhet të hiqni dorë pasi rezultatet do të arrijnë në muajt e ardhshëm. Fillimi i shkëlqyeshëm i javës me Hënën në qiellin tuaj, gjatë ditëve të para, por edhe ditët në vijim janë mjaft të mira me një fundjavë të shkëlqyeshme falë Hënës në Binjakët dhe Diellit në Ujor.

Ju duhet ta shikoni të ardhmen me shumë optimizëm dhe vetëbesim më të madh, sepse e ardhmja premton të rinovojë jetën tuaj por natyrisht gjithçka vjen nëse ka angazhim dhe Saturni që ju mbështet kërkon edhe përgjegjësi. Midis të mërkurës dhe të enjtes ju duhet t’i kushtoni vëmendje vetëm një problemi të vogël ekonomik, ndoshta për disa shpenzime për t’u përballur, pasi do të jeni të detyruar të shpenzoni para për të blerë diçka të dobishme për punë. Në dashuri, periudha nuk është optimale, sepse Venusi në kuadraturë ushqen ende pasiguri.

VENDI I GJASHTË – GAFORRJA:

Qielli i shkëlqyeshëm në pjesën qendrore të javës, pasi Hëna do të jetë në Dem dhe së bashku me Marsin do të formojë një bashkim fantastik në sekstil me Diellin tuaj natal. E gjithë kjo do të thotë që ju lehtë mund të jeni më të shkathët, absolutisht plot forcë dhe kreativitet për të arritur disa qëllime që i keni vendosur vetes. Padyshim, mos hiqni dorë nga idealet tuaja edhe kur asgjë nuk ju mbështet. Për shembull, java sheh një Hënë katrore që mund t’ju bëjë nervozë ose të ngadalësojë disa situata, por nuk keni pse të hidhni veten poshtë dhe të veproni pa probleme.

Në këtë fazë të jetës suaj, duhet të jeni të sigurt. Edhe në dashuri ka shumë probleme me Venusin akoma në Bricjap dhe nëse jeni zemra të vetmuara mbase është kushti më i mirë për të jetuar këtë moment, sepse është e vërtetë që do të jeni melankolik me dëshirën për t’u dashuruar. Ka keqkuptime dhe grindje me partnerin.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Horoskopi

Do te keni nje kthese te forte per mire ne jeten tuaj/ Horoskopi i detajuar per daten 13 Prill 2021

Published

on

Dashi

Do qëndroni në një vend sot dhe nuk do keni aspak dëshirë të bëni ndonjë lëvizje. Për ju që keni një lidhje ka për të qenë një ditë pasive. Here pas here edhe mund të mërziteni dhe do doni të bëni diçka ndryshe. Nëse jeni beqarë nuk do doni të bëni aspak ndryshime sepse edhe ashtu si jeni ndiheni për mrekulli. Puna nuk do ketë ndonjë zhvillim shumë të rëndësishëm. Mund të humbisni edhe disa mundësi të shkëlqyera që do iu jepen. Më menaxhimin e financave nuk do jeni aspak serioze dhe gjendja ka rre zik të përkeqësohet edhe më tepër. Asgjë nuk do jetë më si më parë.

Demi

Mundohuni të bëni çdo lloj përpjekjeje sot për ta përmirësuar marrëdhënien me të gjithë që ju rrethojnë sepse vetëm ashtu do jeni më optimistë dhe do ndiheni mirë. Ju të dashuruarit nuk do keni durimin e duhur për ta dëgjuar partnerin tuaj dhe kjo do nxitë herë pas here debate dhe pro bleme. Sipas Dritare.net, ju beqarët do keni një ditë të mbushur me aventura dhe emocione. Do bëni mirë nëse e shfrytëzoni në maksimum çdo çast sepse nuk do ketë më të tilla ditë. Në punë, ngaqë do doni të arrini çdo gjë menjëherë, ka rr ezik t’i ngjitni shpejt shkallët dhe do lini boshllëqe. Financat do jenë të kënaqshme kështu që përfitoni nga për të bere edhe ndonjë investim më shumë.

Binjakët

Përgatituni për një ditë të mbushur me pr obleme dhe paqëndrueshmëri. Për ju që jeni në një lidhje asgjë nuk do ecë mire. Gjatë gjithë kohës do keni dyshime dhe nuk do dashuroheni dot qetësisht. Ju beqaret nuk duhet ta joshin dikë me gënjeshtra sepse gjithçka që do bëni do jetë në dëmin tuaj nesër. Në punë do keni shumë ide në mendje dhe gjërat do ju ngatërrohen. Nuk do arrini dot të riktheni ato që do mendoni dhe për pasojë as nuk do i vini në zbatim kur duhet. Me shpenzimet mundohuni te jeni të arsyeshëm gjatë gjithë kohës dhe gjendja do mbetet e kënaqshme. Mund të shlyeni edhe ndonjë borxh.

Gaforrja

Do zgjidheni me më shumë optimizëm sot dhe nuk do e lëshoni veten përballë sfidave që mund t’iu dalin. Ju që jeni në një lidhje nuk duhet kurrsesi të dekurajoheni edhe pse mund të keni pro bleme në jetën tuaj ne çift.. Duke u mbyllur në vetvete dhe duke e lëshuar veten asgjë nuk do mund të rregullohet. Ju beqarët do jeni të përkushtuar ndaj një projekti të rëndësishëm dhe nuk do e keni mendjen tek krijimi i një lidhjeje. Në punë do bëni edhe përpjekjet që nuk i kishit menduar ndonjëherë për të arritur çdo gjë që dëshironi. Për financa më të mira duhet patjetër të limitoni në maksimum shpenzimet.

Luani

Sot harmonia, alegria dhe ngjyrat do jenë mbizotëruese në jetën tuaj. Çdo gjë ka për t’iu ecur ashtu si e kishit menduar. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia juaj me partnerin do përmirësohet tej mase. Do i shihni gjërat me një sy tjetër dhe do jeni shumë më optimistë. Ju beqarët do merrni shumë ftesa, por asnjeri nuk do mund t’ua ndryshoje mendjen për të filluar një lidhje. Në punë do kërkoni të punoni në një ambient të qetë dhe pasi t’iu plotësohen të gjitha kushtet keni për të arritur atë që doni. Në sektorin e financave do ndiheni si të përhumbur sepse gjendja me të vërtetë që do jetë goxha pro blematike dhe delikate.

Virgjëresha

Nuk do ndiheni aspak mirë gjatë kësaj dite dhe zemra sërish do jetë bosh. Ju të dashuruarit, edhe pse në një lidhje do ndiheni shumë vetëm. Nuk do e ndieni aspak ngrohtësinë e dikurshme të partnerit dhe kjo do ju brengosë. Ju beqarët duhet të tregoheni më të matur dhe më të kujdesshëm sepse jo të gjithë personat që do iu joshin do jenë ashtu si duken në pamje të pare. Në punë nuk do ju njihen meritat dhe kjo do ju mërzitë së tepërmi. Flisni hapur me shefat dhe nëse ata nuk pranojnë disa kushte mendoni të kërkoni diçka tjetër. Në planin financiar bëjini me kujdes llogaritë në mënyrë që në një moment mos mbeteni keq.

Peshorja

Po ditët të silleni dhe po nuk nxituat çdo gjë ka për të ecur më së miri gjatë kësaj dite. Nëse jeni në një lidhje mos bëni gabimin e madh të flirtoni me persona të tjerë sepse keni për t’u penduar për gjithë jetën. Do shkatërroni çdo gjë të bukur që keni ndërtuar dhe asgjë nuk do mund të rikthehet si më parë. Ju beqarët do keni shumë njohje, por për asnjërin nga personat nuk do ju rrahë zemra fort. Sipas Dritare.net, në punë mund të ndiheni gati të ndërmerrni edhe disa rreziqe për të arritur akoma më lart. Maturia dhe durimi do jenë pikat tuaja të forta. Në planin financiar ka ardhur koha të vendosni ekuilibër sa më parë sepse përndryshe situata do përkeqësohet.

Akrepi

Dita e sotme do fillojë qetësisht, por dalëngadalë do zbukurohet dhe do bëhet më emocionuese. Nëse jeni në një lidhje dhe keni edhe dyshimin më të vogël ndaj partnerit tuaj, flisni hapur me të dhe mos i mbani asgjë të fshehtë. Vetëm në këtë mënyrë do i shmangni pro blemet serioze. Nëse jeni beqarë më në fund do realizoni një takim interesant dhe mjaft serioz. Për ju çdo gjë do ndryshoje tashme. Në punë mendohuni mirë para se të veproni dhe parashikojini ato që do ndodhin. Me shpenzimet tregohuni sa me të moderuar që të mundeni dhe nuk ka për t’iu ndodhur asgjë e keqe.

Shigjetari

Dielli do ua zbukurojë ditën sot dhe do ju shtojë optimizmin. Nëse keni një lidhje jeta juaj do jetë gjatë gjithë kohës e mbrojtur. Yjet do ju mundësojnë çaste fantastike dhe nuk do keni asgjë çfarë të kërkoni më shumë. Ju beqarët nuk do jeni shumë të vendosur dhe ka rr ezik të mos përfitoni nga mundësitë e shkëlqyera që do iu jepen. Në punë do e keni çdo gjë shumë të thjeshtë sepse e keni ndërtuar tashmë terrenin e duhur. Konfliktet do mungojnë plotësisht. Financat do ekuilibrohen tej mase dhe do keni mundësinë të bëni edhe investime afatgjata që do iu risjellin qetësinë e dëshiruar.

Bricjapi

Në përgjithësi euforia do rikthehet në jetën tuaj dhe do keni plot momente të këndshme. Yjet do ju mbështesin tej mase ju të dashuruarve dhe gjërat mes jush dhe atij që keni në krah do ecin për mrekulli. Ju beqarët jo vetëm që do keni njohje interesante, por në jetën tuaj pasioni mund të ndizet flakë. Përfitoni nga çdo moment. Në punë do ju duhet të bëni edhe zgjedhje përfundimtare për t’u futur në një etapë tjetër shumë më të favorshme. Mund të largoheni edhe nga pozicioni aktual. Në planin financiar mjafton të shmangni operacionet e rrezi kshme dhe gjendja ka për të mbetur gjatë gjithë kohës e mirë.

Ujori

Sado të mundoheni sot nuk do mund ta përmirësoni jetën tuaj. Shpesh do jeni edhe kokëfortë dhe nuk do flisni aspak. Për të dashuruarit ka për të qenë një ditë shumë e vështirë. Ne disa momente do ndiheni si të përhumbur dhe nuk do dini çfarë të bëni. Ju beqarët nuk do jetë e nevojshme të bëni asnjë lloj përpjekjeje për ta ndryshuar statusin sepse çdo gjë do ndodhë natyrshëm. Në punë jo se do keni pro bleme, por nuk do jeni më këmbëngulës si më parë për të arritur atje ku keni dashur. Në planin financiar do jeni gjatë gjithë kohës optimistë dhe nuk do ndaleni përballë sfidave që do iu dalin.

Peshqit

Përgatituni për ditë të hareshme sot. Buzëqeshja nuk do ju largohet nga fytyra dhe çdo gjë do e bëni me dëshirë. Për ata që janë në një lidhje kjo ka për të qenë një ditë mjaft dinamike dhe plot risi. Do kaloni plot çaste të lumtura pranë atij që dashuroni dhe kënaqësitë do jenë të paimagjinueshme. Nëse jeni beqarë duhet të reflektoni disa here para se të veprojnë pasi në të kundërt mund të lëndohen. Në punë do dini t’i menaxhoni gjërat me më shumë kujdes dhe për çdo paqartësi do ju drejtoheni direkt shefave. Në planin financiar do bini viktima të dëshirave tuaja të çmendura dhe mund të mbeteni keq. 

Continue Reading

Horoskopi

Ne muajin Maj keto 6 shenja do te kene shume fat/ Astrologia Meri Shehu parashikon keto shenja

Published

on

Dashi

Muaj përgjithësisht më i qetë do jetë ky për ju. Do ndiheni shumë më të qetë se më parë. Shëndeti gjithashtu nuk do ketë pro bleme serioze, por ama herë pas here do keni shqetësimet e zakonta të kokës, barkut, etj. Financat mundet edhe të përmirësohen po patet dëshirën e mirë dhe durimin e duhur për t’i menaxhuar. Data 13 do jetë me fat për të bërë diçka që do ua shtojë të ardhurat, mos e harroni.

Demi

Ky do jetë një muaj i qetë e i kënaqshëm për ju. Më në fund do gjeni paqen shpirtërore aq shumë të dëshiruar. Sipas Merit, gjendja shëndetësore nuk do jetë e shkëlqyer edhe për shkak të motit dhe lodhjes, por gjëra shqetësuese nuk ka për të pasur. Mundohuni të kujdeseni pak më tepër për veten. Planetët do ju ndihmojnë me financat, mos keni merak.

Binjakët

Sado që të bëni përpjekje nuk do arrini atje ku doni këtë muaj. Tregohuni më të kujdesshëm. Për shëndet të mirë hani me maturi dhe mos kaloni limitin e lodhjes. Gjithsesi në fund të muajit do jeni më dinamikë. Kujdes, mos punoni me shume sesa mundeni sepse do lodheni shpejt. Pro blemet financiare më në fund duket se do mbarojnë. Kjo do ju gëzoje dhe do bëni edhe ndonjë blerje.

Gaforrja

Dëgjojeni me kujdes zërin tuaj të brendshëm këtë muaj dhe do e shihni që do ndiheni akoma më mirë. Për shëndetin oral duhet të tregoni më tepër kujdes pasi shëndeti në tërësi do jetë i kënaqshëm. Situata financiare do fillojë të përmirësohet kështu që shfrytëzojeni për të shpenzuar për gjërat e domosdoshme.

Luani

Ky do jetë një muaj perfekt dhe pikërisht ashtu si e keni ëndërruar gjithë këto kohë. Shëndeti do jetë i shkëlqyer, madje do ndiheni të qetë edhe nëse vuani nga pro bleme kronike. Fundi i muajit do jetë më i kënaqshëm. Financat nuk do jenë ende të stabilizuara. Do bëni shumë shpenzime dhe buxheti sa do vije e do pakësohet.

Virgjëresha

Cilësia e këtij muaji do varet nga aftësia juaj për të jetuar momentin dhe kapja e mundësive që do iu jepen. Shëndeti do mbetet gati i njëjtë me një muaj më parë. Duhet vetëm të tregoni pak më tepër kujdes me disa organe që i keni më delikate. Financat nuk do kenë aspak pro bleme. Çdo gjë do shkoje mire sidomos që nga data 19.

Peshorja

Këtë muaj në shumë momente do qëndroni në pritje dhe nuk do veproni nga frika se mos gaboni. Shëndeti mund të ketë shqetësime të vogla që do lidhen kryesisht me gojën dhe barkun. Mirë është të mos neglizhoni asgjë. Sipas Merit, financat do jenë të mira. Edhe do shpenzoni edhe do fitoni goxha.

Akrepi

Nuk do ndiheni shumë të qetë këtë muaj dhe do ju duket sikur nuk do jeni më fat. Në fakt ndonjëherë duhet edhe ju të bëni përpjekje më shumë. Gjendja shëndetësore do jetë përgjithësisht e qëndrueshme dhe pa pro bleme serioze. Me financat duhet të bëni pak kujdes sidomos pas datës 19.

Shigjetari

Edhe pse nuk do jetë një muaj perfekt, disa periudha të këtij muaji do i adhuroni me të vërtetë. Shëndeti do lërë për të dëshiruar sidomos nëse nuk bëni kujdes me ushqimin. Dëgjojini këshillat e të afërmve tuaj sepse do iu bëjnë mirë. Financat do jenë të paqëndrueshme sidomos deri në datën 13.

Bricjapi

Ky do jete një muaj vërtet i bukur dhe çdo gjë do ecë qetësisht. Çdo moment do jeni plot jetë dhe energji. Miqtë do jenë mbështetje e fortë. Shëndeti për fat të mirë nuk do ketë pro bleme serioze. Financat do vazhdojnë të mbeten të mbrojtura edhe pse në shumë momente do ju duhet të veproni me më shumë kujdes.

Ujori

Këtë muaj do ju duhet të merrni vendime në çdo fushë. Reflektoni qetësisht dhe bëni atë që mendoni se është më e drejta. Gjendja shëndetësore nuk do jetë perfekte, por duke u kujdesur më shumë për veten situata do jetë më e mirë. Financat nuk do jenë shumë të këqija, por situata do jetë më e qëndrueshme dy javët e fundit.

Peshqit

Këtë muaj do ndodhin shumë gjëra dhe në disa momente mund të mbeteni me gojë hapur. Shëndeti nuk do jetë i keq edhe pse në fakt mund të abuzoni me disa ushqime të dëmshme. Financat nuk do jenë shumë të mira, por as shume të këqija. Mos u shqetësoni fare dhe pakësoni shpenzimet. Pas datës 15 priten ndryshime. 

Continue Reading

Horoskopi

Tualeti qenka vendi i “celesit” te suksesit per te/ Ja se ku gjen qetesi nga emocionet Jona Spahiu

Published

on

Jona Spahiu eshte nje prej gazetareve me ne ze dhe me te talentuara qe kane mediet shqiptare. Ajo eshte mjaft e suksesshme ne punen e saj dhe fansat e mbeshtesin per cdo projekt te sajin te ri.

Moderatorja ka nje jete publike shume interesante pasi eksploron vazhdimisht neper emisione dhe televizione te ndryshme. Prej kohesh ajo bashkejeton me te dashurin e saj, Frenkli dhe nga kjo bashkejetese ajo ka nje djale te bukur.

Jona Spahiu eshte pjese e emisionit “Kosherja” dhe nuk ka shume kohe qe ka celur si emision por gjithsesi Jona po tregon talentin e saj te lindur dhe te gjitheve po na pelqen shume.

Moderatorja e cila prezanton kete emision se bashku me Besart Kallakun gjithashtu po na shfaq nje ane tjeter te karakterit te saj, anen humoristike qe nuk e kishim pare me pare.

Por mikja e saj i paska nxjerre te palarat sot dhe bukuroshja jone nuk ka fjale per ta mohuar kete video qe shoqja e saj ka publikuar. Perpara fillimit te emisionit “Kosherja” bukuroshja jone lexon skenarin ne menyre qe te dale e pergatitur ne skene.

Me sa duket moderatorja qenka shume e emocionuar kete puntate dhe emocionet do ti nxjerre ne tualet ku po lexon dhe perserit skenarin me veten e saj. Pra nuk qenka aq e lehte te jesh moderatore ne nje emision ku te ndjekin me mijera shqiptare.

Nuk duhet te harrojme se Jona Spahiu ka qene pjese e emisionit “E diell” ne Top Channel ku me pas u largua dhe tashem eshte bere pjese e “Abc News”. Le ti urojme bukuroshes tone mjaft suksese ne karrieren e saj dhe shpresojme te arrije majat.

Continue Reading

Trending