Connect with us

Personazh

Me strece te ngushta pas trupit/ Shikoni cfare trupi ka bere Arbana Osmani pas lindjes se djalit

Published

on

Moderatorja e dashur e publikur Arbana Osmani u be nene per here te dyte ne 19 Tetor.
Ajo dhe partneri i saj regjisori Eduart Grishaj vendosen t’a pagezojne me emrin e vecante Diell.

Arbana ka arritur qe te kete linjat perfekte pas lindjes se vogelushit.

Pak kohe me pare moderatorja ka treguar se ka ndjekur nje regjim ushqimor qe perfshin eleminimin e embelsirave, pak karbohidrate dhe shume fibra dhe proteina.

Perpos angazhimeve te shumta Arbana eshte shume aktive ne rrjetet sociale.

Se fundmi ne ‘Instastory’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne palester.

Moderatorja eshte me ne forme se kurre me pare.

Kujtojme se ne muajin shkurt Arbana do te rikthehet ne ekran me emisionin e saj ‘Dua te te bej te lumtur’ dhe gjate gjithe kesaj periudhe moderatorja i eshte perkushtuar familjes se saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending