Connect with us

Aktualitet

Horoskopi i dashurise per vitin 2021/ Zbuloni cfare do ndodh me romancen tuaj gjate vitit qe vjen

Published

on

Mirë se erdhët në takimin me horoskopin e dashurisë për vitin 2021! Çfarë thonë yjet për sa i përket sferës sentimentale të shenjave zodiakale për vitin e ardhshëm? Le ta zbulojmë bashkë!

Dashi

Fjala e vitit për 2020-ën ishte ‘pesha’. Keni shkelur nëpër shumë guriçka që për fat të keq ju shpuan zemrën dhe i lanë shumë pak vend dashurisë. Mos kini frikë sepse 2021-shi do të jetë një vit jo aq i gjatë dhe me shumë dashuri.

Demi

Do të zbuloni një botë të re të dashurisë këtë vit. Do të dashuroni me siguri dhe vendosmëri, duke i lënë pak vend dyshimeve të cilat shpesh ushqejnë ndjenjën tuaj. Më në fund do të ndiheni të sigurt për zgjedhjet që keni bërë dhe kjo do t’ju ndihmojë të kaloni ndonjë zhgënjim të vogël.

Binjakët

Miq të binjakëve, 2021-shi do të jetë një vit i rëndësishëm për dashurinë. Do të zbuloni se keni humbur shumë kohë pas njerëzve ose gjërave të kota dhe koha që do të investoni në dashuri, në atë të vërtetën, të pastër dhe të sinqertë, do të ketë rezultate të mrekullueshme pozitive.

Gaforrja

2020-a ishte e vështirë për të gjithë, por për Gaforret pak më shumë. Në dashuri ka pasur zhgënjime, gënjeshtra dhe vuajtje. Kjo i ka lejuar Gaforret të rizbulojnë vetveten dhe të gjejnë anë të reja tek ajo. Dhe viti 2021 duhet të jetë koha kur duhet të dalin në pak këto aspekte.

Luani

Saturni do të jetë kundër, por jo ukd do të thotë që do të jetë një vit i vështirë për Luanët në sferën e ndjenjave. Gjatë këtij viti do të keni mundësi të definoni më mirë (më në fund!) pozicionin tuaj nën jë marrëdhënie.

Virgjëresha

Virgjëresha do të përballojë një vit të pasur me ndryshime për sa i përket dashurisë. Do të keni dëshirë të luani, të rihapni kartat, të gjeni qetësi, por edhe të bëni ndonjë marrëzi. Më mirë këshu, sepse viti 2020 ishte plot me hije dyshimi dhe pak monoton.

Peshorja

Peshoret e filluan 2020-ën me shpresën për një vit sa më të lehtë, por në fakt ishte një vit i vështirë ama për fat, viti 2021ka rezervuar për ju stabilitet, qetësi dhe mbarësi, sidomos në dashuri.

Akrepi

Më në fund do të arrini të vendosni pak qartësi në një raport dhe të kuptoni nëse duhet mbyllur një derë (kush e di, mbase hapet një më e madhe) ose të investoni në këtë raport. 2020-a ishte një vit plot me dyshime dhe hutime e shumë pak siguri.

Shigjetari

Për miqtë e Shigjetarit do të jetë një vit ‘komunikues’ për sa i përket dashurisë. Keni nevojë të viheni re më shumë , të komunikoni më shumë, të hapeni më shumë. Merreni si një propozim për vitin e ri!

Bricjapi

2020-a për të lindurit e shenjës së Bricjapit ishte një vit i gjërave ‘të menjëhershme’ . Ju jeni një shenjë shumë eksplicite dhe keni nevojë për konkretizim dhe stabilitet në jetën tuaj. Mos u shqetësoni, viti 2021 do të sjellë vetëm këtë në jetën tuaj, të paktën për sa i përket dashurisë.

Ujori

Lajme të mira për miqtë e Ujorit: Në vitin 2021, Jupiteri dhe Saturni do të bashkohen dhe kjo ndodh vetëm një herë në 20 vjet. Çfarë do të thotë? Kjo do të thotë që do të ndjeni dëshirën të rriteni, të maturoheni dhe të stabilizoni raportet tuaja.

Peshqit

Do të jetë një vit i jashtëzakonshëm për miqtë e Peshqve, të cilët do ta kthejnë dashurinë në një element kryesor të jetës së tyre. Më në fund, mund t’u thuash lamtumirë zhgënjimeve dhe vuajtjeve dhe duhet bërë seriozisht. Përpiquni të kuptoni se kush është gati t’jua premtojë këto gjëra të mëdha.

4 Comments

4 Comments

  1. Pingback: top article

  2. Pingback: mushroom chocolate

  3. Pingback: ip booter

  4. Pingback: Nombres De Parejas Para Chaturbate

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending