Connect with us

Aktualitet

Nuk do e kene te lehte ne vitin 2021/ Keto jane 4 shenjat e horoskopit qe do kene 1 moment te pabese

Published

on

Pra, ka disa njerëz që në 2021 do të ndjehen pak më të shqetësuar dhe ndoshta do të kërkojnë më shumë dhe përfundimisht do të bëjnë thashetheme..

DEMI-Ai mund të ketë reputacionin e shenjës besnike, pasi i përket konstanteve, por e ka Uranin mbi kokë. Planet… Ky është planeti më përmbysës nga të gjithë, duke u përmbysur në një çast. Ndikimi i tij është i madh dhe është vendosur të ndryshojë jetën e Demave në shumë nivele. Në fakt, 2021 pritet t’i bëjë ata më të gjallë, të duan të kërkojnë diçka të ndryshme ose të re dhe të dalin nga rutina e tyre. Ata do ta shohin jetën e tyre me një sy tjetër …

UJORI-Ka shumë të ngjarë që në vitin 2021 të lëndojë një njeri që ai e do. Kjo sepse ai do të dëshirojë të ndryshojë gjëra dhe situata në jetën e tij dhe të sjellë ulje dhe ngritje. Dihet mirë se Ujori ka prirje egoiste dhe provokuese-reaksionare. Ata gjithashtu nuk bëjnë kompromis lehtë dhe kjo i bën gjërat edhe më të vështira. Nëse mërzitet, ai do të kërkojë ndryshime në çdo mënyrë dhe do të ndjekë diçka të re ose të ndryshme.

GAFORRJA-Eshtë pak e çuditshme të shohësh Gaforren në këtë listë, sepse edhe ti e ke atë për djalin emocional që nuk dëshiron të lëndojë ata që do dhe që duron shumë në emër të dashurisë. Por eja tek unë, në 2021, do të shohësh një fytyrë tjetër.Nëse Kanceri është ndjerë i lënë pas dore dhe i lënduar nga partneri i tij, atëherë ai nuk do të mendojë logjikisht dhe do të bëjë lëvizje impulsive. Midis tyre është dhe brirët. Sigurisht që ai mund ta bëjë këtë, mos e nënvlerësoni, sepse ju mendoni se ai është me çelës të ulët… Ai do të shikojë në çdo mënyrë për të gjetur lumturinë dhe dashurinë diku tjetër.

AKREPI-Një tjetër i huaj, i cili mund të rrëzojë reputacionin e stallës dhe të besuarit në 2021 … Akrepi ka shumë arsye për të besuar atë kryesor … Uranin para tij. Në fillim ai nuk mund ta kontrollojë veten në pjesën seksuale dhe në gjithçka që ka të bëjë me epshin dhe pasionet e tij. Nëse partneri i tij i jep gjithçka që ai kërkon dhe ai është plotësisht i kënaqur, atëherë ai nuk do të “kërkohet”. Por nëse nuk e bën këtë, atëherë Akrepi do të shkojë në “gjueti” dhe edhe nëse dikush “e kap atë në shushunjë”, ai nuk do të ndiejë ndonjë pendim. Ai ka shumë të ngjarë të fajësojë palën tjetër për mungesën e jetës seksuale dhe se është faji i tij që ai u “detyrua” të shikonte larg.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending