Connect with us

Aktualitet

Sipas studimeve keto jane 8 shenjat qe i dashuri juaj eshte i dashuruar koke e kembe me ju

Published

on

Femrat dhe meshkujt e shprehin perkujdesjen dhe dashurine ne menyra te ndryshme. Meshkujt ne pergjithesi tregojne se jane me te forte ndersa femrat jane me te ndjeshme.

Ne kete artikull do te lexoni 8 sjelljet e nje mashkulli te dashuruar marrezisht me nje femer.

1-Ai te degjon me vemendje.

Meshkujt kur dashurojne vertete jane degjues dhe keshillues te mire. Ne kete menyre kjo ju jep sigurine se ai eshte i terhequr nga ty.

2-Ai ben sakrifica per ty.

Nje mashkull i dashuruar ben sakrifica edhe per femren qe do sepse te besh sakrifica per veten eshte e lehte. Ai ben cdo gje per lumturine e femres dhe e vendos lumturin e saj mbi te tijen.

3-Ai te tregon dobesite e tij.

Dije se mashkulli ndjen per ty nese po tregohet i ndjeshem perballe nje situate kur jeni bashke sepse eshte e rralle qe mashkulli te flase per pikat e tij te dobeta.

4-Ai te pelqen edhe ne ditet e tua me te keqija.

Kur je e trishtuar besoj se edhe vete e keni provuar se eshte shume e veshtire qe te dukesh bukur. Nje mashkull qe te do, do te pelqeje edhe ne ditet e tua me te veshtira dhe do te te beje te ndihesh mire.

5- Ai eshte krenar per ty dhe nuk e ka per turp ta tregoje.

Nje mashkull kur eshte i dashuruar nuk ndihet asnjehere ne siklet qe te thoje se sa krenar eshte per ty. Ai do te lavderoje duke te bere te ndihesh krenare dhe e lumtur per cfaredo gje qe do te arrish.

6-Ai lu fton me ty.

Ai do te gjendet prane per cdo problem qe do te shfaqet dhe do te ndihmoje me gjithcka qe ka ne dore per te ta lehtesuar problemin dhe nuk do te oferoje vetem mbeshtetjen e tij.

7-Ai lu fton per ty

Kur themi ai lu fton per ty nuk eshte fjala per lu fte ne kuptimin e pare te fjales. Ai lu fton per te te mos humbur dhe per te te pasur ne jeten e tij. Mashkulli nuk do kurrsesi te jetoje pa te pasur ty prane sepse eshte i vetedijshem se sa vlen ti.

8-Ai i trajton familjaret dhe miqte e tu me respekt.

Nese dikush eshte i rendesishem per ty atehere behet edhe per ate. Nje mashkull i dashuruar pas teje nuk do asnjehere qe te lendoje duke mos i respektuar familjaret dhe miqte e tu.

5 Comments

5 Comments

  1. Pingback: Online casino

  2. Pingback: nova88

  3. Pingback: rent scooters in st pete beach

  4. Pingback: good carding forum

  5. Pingback: cloud computing and digital transformation

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending