Connect with us

Aktualitet

Horoskopi javor 16-22 Nentor 2020 i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes ne dashuri

Published

on

Këtë javë planeti Venus do të hyjë në shenjën e Akrepit duke sjellë shumë fat në dashuri për Akrepin, Gaforren dhe Peshqit.

Zbuloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë

Demi: Vensui përballë…

I dashur Dash më në fund planeti Venus nuk do të jetë më në kundërshtim me shenjën tuaj. Duke e filluar nga e diela (15 nëntor) ky planet do të lëvizë në shenjën e Akrepit dhe ju do jeni në gjendje të gjeni një pjesë të qetësisë së humbur në periudhën e fundit. Këtë javë kushtojini vëmëndje të veçantë të mërkurës dhe të enjtes, kur një Hënë e pafavorshme mund të rrisë tensionet.

Demi : Venusi përballë

I dashu Dem fatkeqësisht këtë javë duke filluar nga e diela, planeti Venus do të hyjë në kundërshtim me shenjën tuaj: nuk do të jetë një periudhë e lehtë përsa i përket ndjenjës dhe do ta gjeni veten duke vënë në dyshim marrëdhënien tuaj. Edhe në punë, disa probleme ose ngadalësime mund të lindin për shkak të kundërshtimit të Mërkurit.

Binjakët: Hëna në kundërshtim

Të dashur Binjakë, java juaj për fat të keq fillon me dy të ditë me Hënë në kundërshtim. Të hënë dhe të martën mund të gjeni disa pengesa më shumë në rrugën tuaj. Do të bëhet më mirë nga e mërkura, por do të jetë e premtja dhe e shtuna që do t’ju kthejë buzëqeshjen duke ju dhënë pak fat dhe energji shtesë. Venera e favorshme deri të dielën ndihmon dhe mbështet marrëdhënien tuaj.

Gaforrja: Venusi kujdeset për ju

E dashur Gaforre nëse periudha e fundit për shenjën tuaj nuk ishte e lehtë nga pikëpamja e ndjenjave, tani më në fund mund të merrni frymë lehtësimi: duke filluar nga e diela në fakt planeti Venus do të ndalojë të pengojë dashurinë, duke ju dhënë përkundrazi një ndikim të këndshëm pozitiv. Ndërkohë kushtojini vëmëndje të mërkurës dhe të enjtes, kur Hëna në opozitë mund të rrisë tensionet.

Luani: Kërkoni dialog me partnerin tuaj

I dashur Luan deri të dielën mund të mbështeteni në një Venus të shkëlqyer, i gatshëm për t’ju dhënë shumë fat në fushën e ndjenjave. Mundoheni të zgiidhni ndonjë problem të jashtëzakonshëm me partnerin tuaj. Keni kujdes nga Hëna në opozitë të premten dhe të shtunën, ditë në të cilat ka të ngjarë të jenë mjaft të rënda.

Virgjëresha: Emocionet që vijnë

E dashur Virgjëreshë, java juaj fillon me dy ditë pak të tensionuara për shkak të Hënës në një pozitvë të pafavorshme për shenjën tuaj. Do të bëhet mirë duke filluar nga e mërkura, kur mund të merrni disa lajme të mira në vendin e punës. Për më tepër ju keni mbështetjen e Venusit, planetit të dashurisë i cili është i gatshëm t’ju bëjë disa supriza të këndëshme në javët e ardhshme dhe do t’ju dhuroj shumë emocione.

Peshorja

E dashur Peshore planeti Venus do të mbetet në bashkëpunim në shenjën tuaj deri të dielën: shfrytëzoni sa më shumë ndikimin e tij të dobishëm në fushën sentimentale për të përballuar me partnerin tuaj një fjalim që është veçanërisht i afërt me zemrën tuaj. Ju do të keni gjithë mbështetjen dhe mirëkuptim e tij. Të hënë, të martën, të premten dhe të shtunën gjithashtu mund të mbështeteni në një Hënë të favorshme. Pak më shumë lodhje për shkakë të kundërshtimit të planetit Mars.

Akrepi: Tani vjen Venusi

I dashur Akrep, pasi mirëpritët planetin Mërkur në shenjën tuaj, tani Venusi po vjen gjithashtu. Planeti i dashurisë është i gatshëm t’ju japë- duke filluar nga e diela – një periudhë lumturie dhe kënaqësie nga pikëpamja e ndjenjave. Konfirmime të mira do të vijnë edhe në punë. Ditë më me fat të javës do të jenë e mërkura dhe e entja, me një Hënë të bukur në shenjën tuaj.

Shigjetari: Me Hënën në shenjë

I dashur Shigjetar, java juaj fillon me dy ditë super fatlume, në të cilat një Hënë e bukur do të jetë e gatshme t’ju jap lajme të mira dhe një ngarkese shtesë të energjisë pozitive.Venera e favorshme deri të dielën garanton fat edhe në kontekstin e ndjenjave: E premtja dhe e shtuna në veçanti do të jenë ditë me një normë të lartë romance. Sidoqoftë në punë është koha të presim.

Bricjapi: Venusi kthehet për t’ju buzëqeshur

I dashur Bricjap më në fund duke filluar nga e diela, Afërdita do të jetë përsëri e favorshme për shenjën tuaj: në periudhën e fundit planeti i dashurisë ka sjellë pasiguri dhe paqëndrueshmëri në marrëdhënien tuaj si çift. Tani do të jeni në gjendje të gjeni ekulibrin tuaj dhe qetësinë tuaj personale, pasi të keni përqafuar ndryshimin. Hëna super me fat të mërkurën dhe të enjten, me lajme të mira që vijnë.

Ujori: Shikoni të ardhmen

I dashur Ujor bashkëpunimi me partnerin tuaj në këtë periudhë është duke u rritur. Venusi e bën çiftin tuaj më të fortë se kurrë, të paktën deri të dielën, kur planeti i dashurisë ju kthen shpinën. E premtja dhe e shtuna do të jenë dy ditë veçanërisht emocionuese, gjithashtu falë një Hënë të shkëlqyer: shfrytëzoni rastin për të diskutuar të ardhmen tuaj së bashku me partnerin tuaj dhe bëni planë afatgjata.

Peshqit: Lajme të mira

Të dashur Peshq më në fund këtë javë planeti Venus do të kthehet në anën tuaj. Pasi të keni jetuar një peridhë mjaft të komplikuar në fushën e ndjenjave, tani dashuria do të kthehet për t’ju buzëqeshur. E diela në veçanti do të jetë një ditë plot me emocione, gjithashtu falë një Hënë të shkëlqyer. Lajme të mira po vijnë po ashtu në vendin e punës, veçanërisht të mundshme në mes të javës.

10 Comments

10 Comments

  1. Pingback: Appliance Repair Technicians

  2. Pingback: Phygital Strategies for Retailing Companies

  3. Pingback: Esport

  4. Pingback: swiss omega speedmaster series

  5. Pingback: Du Sexe En Live

  6. Pingback: escorts

  7. Pingback: best shop to buy cvv2

  8. Pingback: Malabar Coast Mushrooms

  9. Pingback: sbobet

  10. Pingback: Colorado mushroom dispensary near me

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending