Connect with us

Aktualitet

Horoskopi i fundjaves nga astrologu Paolo Fox/ Kjo eshte shenja qe do marr 1 surprize te dielen

Published

on

Dashi

Hëna dhe Venusi në aspektin negativ nuk janë të mira për shenjën tuaj. Në fushën profesionale, gjithashtu për shkak të disonancës së Saturnit, mund të përjetoni ndonjë keqkuptim ose diskutim. Në dashuri, nëse jeni në një lidhje, mund të lindin keqkuptime me partnerin tuaj. Fundjava nuk duket si më e mira, por shumë do të varet edhe nga qëndrimi juaj dhe mënyra se si përballeni me fatkeqësitë e periudhës.

Demi

Fundjavë që është gati të fillojë do të shënohet nga dyshimet dhe perplexities sipas horoskopit Paolo Fox. Ju nuk jeni plotësisht të bindur për disa zgjedhje të kohëve të fundit, por presionet që merrni nga bota e jashtme gjithashtu po japin një efekt negativ. Mundohuni të mos dekurajoheni. Merkuri në opozitë nuk do të ndihmojë çështjet ekonomike. Mos u dorëzo sepse këto janë situata të përkohshme.

Binjakët

Po vjen një fundjavë në të cilën mund të përjetoni momente shumë gazmore në dashuri , sigurisht që shumë varet edhe nga situata juaj sentimentale aktuale. Çiftet e reja mund të përfitojnë plotësisht nga ky qiell, ndërsa çiftet në krizë mund të gjejnë bashkëpunim. Në fushën profesionale do të ketë hipoteza që do të merren parasysh dhe do të merren vendime të rëndësishme. Mundohuni të mos veproni me impuls dhe të mendoni me kujdes se çfarë të bëni.

Gaforrja

Këtë fundjavë do të ketë disa probleme familjare për tu zgjidhur absolutisht. Në dashuri mund të përjetoni disa momente delikate : dikush mund të ketë rënë në dashuri me personin e gabuar dhe të mos ndihet i kundërpaguar. Në fushën profesionale, astrologu këshillon të keni kujdes sepse dikush po vozit kundër jush.

Luani

Në fundjavë, yjet presin ndonjë fërkim në familje dhe një tension shumë të madh. Edhe në punë, gjërat nuk shkojnë aq mirë sa dëshironi. Gjatë javës tjetër, disa çështje të pazgjidhura kontraktuale ose ligjore do të duhet të sqarohen. Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të mbani sytë hapur, sepse grackat mund të jenë rreth qosheve.

Virgjëresha

Është një periudhë emocionesh të mëdha për ju e lindur nga shenja. Fundjava duket shumë pozitive sidomos në lidhje me ndjenjat edhe nëse do të ketë tensione me mjedisin përreth. Mundohuni të shmangni tensionin e panevojshëm dhe polemikat sterile sepse ato nuk çojnë askund.

Peshorja

Jeni të rrethuar nga njerëz të cilët kanë aftësinë t’ju ​​bëjnë të humbni durimin sidomos në fushën profesionale. Një keqkuptim me një koleg mund të çojë në tension dhe diskutime të gjata. Me Hënën dhe Venusin në aspektin negativ nuk do të mungojnë arsyet e tensionit.

Akrepi

Pasja e Hënës në një aspekt pozitiv do t’ju japë dritën jeshile për të zgjidhur disa probleme që janë shfaqur kohët e fundit . Në fushën profesionale do t’ju duhet të merreni me disa ndryshime të papritura, disa marrëveshje mund të kërcejnë.

Shigjetari

Fundjava që do të fillojë do të jetë shumë pozitive për ju të lindurit nga shenja. Në ditët e ardhshme me Diellin në formë të mirë, dëshira për të dashur mund të kthehet. Edhe në fushën profesionale mund të përfitoni nga ndikimi i mirë i Saturnit. Në pjesën e dytë të dhjetorit do të jetë e mundur të hiqni kënaqësi të mëdha.

Bricjapi

Në dashuri, dikush po përjeton një situatë të paqartë ose disi komplekse. Ndoshta disa dyshime po shfaqen drejt partnerit. Në fushën profesionale, ka të ngjarë që dikush të përpiqet të fusë një folës në timon. Yjet këshillojnë t’i marrin gjërat kokë më kokë . Ndonjëherë është më mirë të përballeni me gjërat edhe në mënyrën e vështirë.

Ujori

Më në fund është e mundur të keni një takim të këndshëm ose të gjeni njerëz me të cilët keni humbur kontaktin. Në punë jeni shumë agresiv dhe i vendosur dhe mbase është koha edhe për të marrë vendime të rëndësishme. Nuk është e sigurt që nuk do të hasni pengesa por tani është koha e duhur për t’i përballuar ato.

Peshqit

Këto ditë ju mund të keni njohuri të mira për dashurinë dhe qartësi më të madhe për të bërë zgjedhje. Në punë, kolegët tuaj do të vlerësojnë punën tuaj dhe idetë tuaja dhe kjo do të jetë një burim i kënaqësisë së madhe për ju. Dikush mund të ndihmojë projektet tuaja.

5 Comments

5 Comments

  1. Pingback: order actavis promethazine codiene cough syrup fast delivery online USA

  2. Pingback: nova88

  3. Pingback: nova88

  4. Pingback: psilocybin chocolate bar​

  5. Pingback: sportsbet io giriş

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Ja çfarë i acaron më së shumti shenjat tona të horoskopit sipas parashikimeve nga Susan Miller

Published

on

Ka disa gjëra që i nevrikosin shumë disa persona dhe ato varen edhe nga shenjë e horoskopit që kanë. Zbuloni çfarë nuk durojnë dot ata.

Dashi

Personat e shenjës së dashit i acarojnë shume ata që gjejnë justifikim për gjithçka, por edhe ata që qahen gjithë kohës dhe nuk janë aspak tolerantë.

Demi

Demat acarohen shumë nga personat e papërgjegjshëm dhe të papjekur.

Binjakët

Çfarë i acaron më shumë personat e shenjës së binjakëve? Të akuzohen për diçka që nuk e kanë bërë dhe të jenë të varur nga të tjerët.

Gaforrja

Gaforret acarohen shume nga personat që mendojnë se bujaria dhe sjellja e mirë janë pikat e tyre të dobëta. Çdo gjë e ka një kufi dhe kur ky i fundit kalohet nuk ka më kuptim.

Luani

Personat e shenjë së luanit i acarojnë shumë ata që duan t’ua zënë vendin dhe që mendojnë se nëse i bëjnë për vete mund të përfitojnë sa më shumë.

Virgjëresha

Virgjëreshat i acarojnë personat që ju vënë në pak të metat para të gjithëve dhe i bëjnë të duken të pazotët.

Peshorja

Çfarë i acaron peshoret që kërkojnë gjithmonë ekuilibër? Sigurisht ata që kërkojnë gjithë kohës konflikte pa arsye dhe ata që qahen për gjithçka.

Akrepi

Akrepat acarohen mjaft nga personat që bëjnë shumë pyetje de që janë kureshtarë edhe për detajet më të vogla. Kjo atyre ju duket e tepruar dhe bezdisëse.

Shigjetari

Po shigjetarët çfarë i acaron? Personat e mërzitshëm dhe negativë. Jeta është ë shkurtër dhe sipas tyre nuk duhet të kalohet në shoqëri të keqe.

Bricjapi

Personat e shenjës së bricjapit acarohen kur dikush pa ndonjë të drejtë mbi ta iu jep urdhra, por edhe ata që e shpërdorojnë paranë. Duke qenë shumë të pavarur ata nuk durojnë dot që dikush t’iu thotë çfarë të bëjnë.

Ujori

Ujorët acarohen nga personat që iu japin mendime pa i ditur mirë gjërat si dhe personat shumë të ngjitur.

Peshqit

Nga çfarë acarohen personat e shenjës së peshqve? Nga ana që nuk i mbajnë premtimet dhe nga ata që iu thonë se preken shpejt. Edhe çfarë pastaj se jeni të ndjeshëm? Çfarë ka këtu për t’u mbajtur nëpër gojë?

Continue Reading

Aktualitet

Nëntori është cilësuar si muaji i surprizave / Vetëm 4 nga shenjat e horoskopit do dominojnë në dashuri

Published

on

Nëntori është cilësuar një muaj plot surpriza në astrologji. Me hënën e plotë shumë shenja do të kenë fat. Mirëpo, cilat janë ato që do dominojnë në dashuri dhe do të kenë vetëm lumturi.

Virgjëresha

Asnjë shenjë tjetër nuk do të jetë aq me fat në dashuri sa Virgjëresha në muajin që po vjem nentori. Pavarësisht vështirësive, një person do të vijë dhe do t’i tregojë Virgjëreshës se nuk ka asgjë të keqe të dorëzohet në dashuri. Me këtë person, më në fund do të jeni në gjendje të shprehni ndjenjat, pavarësisht se nuk hiqni dorë nga të qënurit e ftohtë.

Peshorja

Ne muajin nentor, Peshorja më në fund do të gjejë personin që ka të bëjë me personalitetin e tyre. Dikush me të cilin të bisedoni, të flisni për filma, seriale, të mësuarit dhe përvojat do të vijë në jetë tuaj. Pra, një person me të njëjtin perceptim të botës do ta magjepsë Peshoren këtë muaj.

Akrepi

Të lindurit e kësaj shenje do të impresionohen nga dashuria në muaj nentor. Por këtë herë ata nuk do të jenë në gjendje t’i rezistojnë hijeshisë së një personi të ri që do të vijë, ose një dashurie për të kaluarën që nuk e kanë përjetuar plotësisht siç dëshironin. Akrepi nuk do të mendojë dy herë për të hequr dorë nga argëtimi i jetës ose për të lënë një lidhje që nuk funksionon më, për të nisur këtë dashuri të re.

Ujori

Kur bëhet fjalë për dashurinë, Ujori është lloji i personit që shtyp ndjenjat e veta. Ai nuk është shumë i lidhur me romancën, dramën ose deklaratat, por në muajin tjetër do të ketë një person që do ta kthejë jetën e tij përmbys. Ujorët do ta gjejnë veten duke bërë gjithçka që nuk mund ta imagjinonin: duke kaluar orë të tëra duke biseduar me të dashurin e tyre, duke dërguar mesazhe, duke bërë takime. Ky person do të sjellë një këndvështrim të ri në jetën e Ujorit dhe do të sigurojë shumë momente të paharrueshme.

Continue Reading

Aktualitet

Nga Dashi te Peshqit / Këto 7 shenja të horoskopit do kenë një të ardhme të mirë sipas parashikimeve nga Meri Shehu

Published

on

Kush jam? Çfarë do të bëj? Për çfarë shërbej? Cili është misioni im në tokë? Të gjithëve na ndodh të reflektojmë për kuptimin e jetës, por cili është roli ynë në këtë planet? Shenja astrologjike na tregon më shumë.

Dashi

Një jetë aktive. Për ju, të përfitosh sa më shumë nga jeta do të thotë të zbulosh pa pushim gjëra të reja.

Demi

Të kursesh. Ju mendoni gjithmonë për të ardhmen dhe doni të kurseni për ta pasur jetës sa më të thjeshtë.

Binjakët

Të mësosh. Qëllimi juaj në jetë është të mësuarit të sa më shumë gjërave.

Gaforrja

Një jetë familjare e pasur. Pa asnjë dyshim që për ju jeta nuk mund të mendohet larg familjes.

Luani

Të adhurohesh. Fama është objektivi juaj më i madh.

Virgjëresha

Të kesh shëndet të mirë. E si mund të përfitosh nga jeta nëse nuk ke shëndet të mirë?

Peshorja

Shumë miq. Burim lumturie, ju doni të keni sa më shumë miq dhe të kaloni momente të bukura me ta.

Akrepi

Të jetosh në maksimum. Jeta është kaq e bukur dhe e mbushur me mrekulli saqë nuk mund të qëndrosh në një vend.

Shigjetari

Një jetë plot aventura. Udhëtimet të mundësojnë të zbulosh çdo gjë që ka jeta për t’u parë.

Bricjapi

Një karrierë profesionale. Për ju arritja në jetë është e barabartë me një jetë profesionale të arrire.

Ujori

Pavarësi. Liria është vlera më e rëndësishme në jetë dhe ju këtë doni ta arrini me çdo kusht.

Peshqit

Shumë dashuri. E për çfarë duhet jeta kur nuk ke një partner dhe shumë dashuri?

Continue Reading

Trending