Connect with us

Aktualitet

Do te sqaroni nje situate qe ju shqeteson/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Këto janë ditë që janë pak të lodhshme për ju, pasi ju duhet të rindërtoni identitetin tuaj. Tani ju mund të ndiheni veçanërisht të zemëruar për dikë që nuk dëshiron që ju të punoni.

Demi

Dita e sotme do t’ju ​​bëjë të ndiheni pak më energjik . Këshilla për ju nëse ka mosmarrëveshje apo probleme familjare është të përpiqeni të zgjidhni gjithçka sa më shpejt të jetë e mundur .

Binjakët

Dita e sotme do t’ju shohë veçanërisht krijues dhe intuitiv . Ende ka një tension në ajër për shkak të Hënës së kundërt, por ju mund të bëni disa zgjedhje të rëndësishme.

Gaforrja

Ju jeni shumë të lodhur dhe ndoshta diçka po ndryshon në nivelin e marrëdhënieve shoqërore. Ju mund të jeni duke rivlerësuar disa njerëz dhe disa marrëdhënie këtë muaj .

Luani

Këto ditë keni nevojë për stimuj të rinj dhe më shumë energji . Ju ndjeni dëshirën për të pasur qetësi më të madhe dhe për të qenë me njerëz që ju duan.

Virgjëresha

Dita e sotme mund t’ju sjellë disa momente të pakëndshme . Këshilla për ju është të përpiqeni të zgjidhni problemet e vogla personale sa më shpejt që të jetë e mundur .

Peshorja

Midis ditës së sotme dhe të nesërme do të duhet të sqaroheni brenda dhe jashtë jush . Tani duhet të gjesh një lloj kompromisi midis asaj që dëshiron të bësh dhe asaj që është e mundur.

Akrepi

Horoskopi i Paolo Fox ju këshillon të përqendroheni në fund të muajit për të kuptuar se sa e rëndësishme është një dashuri dhe për t’i dhënë qetësi . Mundohuni të qëndroni sa më afër me ata që doni!

Shigjetari

Po largoheni për emocione të reja dhe brigje të reja . Dita e sotme do të jetë pozitive për ju, ndërsa në mbrëmje mund të përjetoni një lodhje të akumuluar .

Bricjapi

Jeni i zhytur në mendime por edhe shumë luftarak . Këshilla e astrologut për ju është të përpiqeni të rigjeni pak energji dhe të përqendroheni në ditët e nesërme dhe pasnesër.

Ujori

Në këtë moment ju jeni sikur të shtangur nga një mijë komplikime dhe ndoshta edhe ju ndiheni paksa të pakëndshëm . Ka disa mosmarrëveshje të hapura dhe situata të paqarta që duhet të adresohen.

Peshqit

Mund të ndiheni të trullosur, të lodhur dhe nervoz tani. Trupi gjithashtu ka nevojë për më shumë kujdes dhe qetësi. Kini kujdes që të mos e teproni me provokimet

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending