Connect with us

Aktualitet

Cdo gje rrotullohet rreth tyre/ Keto jane 3 Femrat e horoskopit qe jane unike

Published

on

Pavarësisht faktit nëse e besojmë atë që thotë zodiaku ose jo, e vërteta është se në pjesën më të madhe të rasteve, bëhemi kuriozë të dimë se ç’thotë për ne. Në këtë artikull do të flasim për gratë që ngjallin më shumë zili tek të tjerët, si tek burrat ashtu edhe tek gratë, sepse ashtu i udhëheq shenja e tyre e zodiakut.

A jeni dhe ju pjesë e kësaj liste?

Peshorja

Femrat e lindura në këtë shenjë kanë një bukuri të brendshme e të jashtme si dhe një lloj simpatie të cilën asnjë shenjë tjetër e horoskopit s’ka fatin ta provojë. Kjo joshje i bën të arrijnë çdo gjë që duan. Dhe ka shumë njerëz që nuk i rezistojnë dot sharmit që dinë të rrezatojnë. Për shkak të këtyre karakteristikave unike të peshores, është e lehtë të ngjallin zili tek gratë e tjera.

Dashi

Kjo shenjë zodiakale përfaqëson femrat me personalitetin më autentik në gjithë zodiakun. Gjithashtu, gratë e Dashit kanë një sens të lartë humori, çka i bën shumë popullore. Për fat të keq, popullariteti i tyre nuk është dhe aq i lartë në kampin femëror. Zakonisht femrat e dashit janë të rrethuara kryesisht nga burrat dhe kjo i bën një nga shenjat që ngjallin zili mes femrat të tjera. Femrat Dash janë gjithë kohës të xhelozuara nga femrat e tjera.

Ujori

Personaliteti i shenjës së ujorit njihet mirë nga të gjithë, sepse janë ëndërruese dhe aventuriere pa i bërë dëm kujt. Në rastin e grave, ato njihen për aspiratat dhe qëllimet e tyre shpesh të pabesueshme dhe të paarritshme. Sidoqoftë, kapaciteti i tyre i lartë i joshjes i bën të marrin atë që duan. Në fakt, në dashuri arrijnë të gjejnë princin e tyre të lumtur shumë të lakmuar nga gratë e tjera, të cilat gjithë kohës përpiqen t’ua marrin partnerin, sepse… kujtojnë se suksesi vshtë te mashkulli që kanë zgjedhur. Por, në fakt femrat Ujor janë vetë suksesi, nuk kanë nevojë për një mashkull që t’u japë status, ndaj kot sa ua marrin burrat. Le t’i gëzojnë

Gaforrja

Më në fund mbërritëm tek shenja që e kanë zili të gjithë. Dhe nuk është e vështirë të kuptosh pse. Femrat e Gaforres kanë një sens inteligjence që i bën unike. Veç të tjerash, bukuria dhe thjeshtësia e tyre janë armët më të mëdha që kanë për të arritur objektivat. Janë protektive dhe jo shumë popullore si mes burrave, ashtu dhe mes grave. Megjithatë, autenticiteti dhe selektiviteti i tyre i bën të rrethuar gjithmonë nga njerëz unikë. Femrat Gaforre kërkohen gjithnjë, më shumë se meshkujt e së njëjtës shenjë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending