Connect with us

Shtepia

Brenda shtepise luksoze te Luana Vjollces/ Shikoni sa e cuditeshme duket vila e saj

Published

on

Luana Vjollca eshte nje prej kengetareve dhe moderatoreve me te dashura per publikun. Ajo eshte shume e komentuar ne mediat sociale dhe ndiqet nga nje numer i madh fansash.

Perpos gjithe angazhimeve qe ka, ajo perseri i mban cdo dite rrjetet e saj sociale te perditesuara me foto te shumta. Moderatorja e njohur ka publikuar disa foto nga shtepia e saj. Bashkengjitur fotos se publikuar ne ‘Instastory’, Luana shkruan: “Shtepia ime re”.

Ngjyra qe dominon eshte roza dhe gjithcka eshte e zbukurar me disa fjongo. Shtepia duket mjaft moderne dhe luksoze.
Moderatorja gjithmone ia ka lejuar vetes luksin dhe te udhetuarit ne vendet me te shtrenjta.

Mund te themi se Luana ne cdo dalje te saj shfaqet gjithmone e kuruar deri ne detaje. Moderatorja e njohur ka nje bukuri te rralle dhe trup te tonifikuar. Ajo gjithmone terheq vemendjen e publikut i cili ka kuriozitet per cdo gje rreth saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shtepia

Me vetullat e holla dhe me floket e zeza/ Ja si dukej Xhemi Shehu kur eksperimentonte me pamjen

Published

on

Xhemi Shehu eshte padyshim nje nga moderatoret me te dashura per publikun shqiptar.
Emisioni qe i dha me shume fame ishte ‘ E diell’ ne te cili prezantonte me Adi Krasten.

Me siguri e mbani mend look-un e saj pasi per disa sezone ajo qendroi si imazhi i pare i emisionit.

Xhemi ne ate periudhe kishte floke te erret dhe i pelqente qe t’i mbante me onde ndryshe nga si jemi mesuar ta shohim tani.

Moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe gjithmone terheq vemendje sa here qe poston foto apo video te ndryshme

Ndaj, ajo ka publikuar nje foto ne ‘Instastory’ me te cilen ka kujtuar kete periudhe te jetes saj.
Xhemi shfaqet me veshje moderne per ate kohe dhe ne krah te Adi Krastes.

Krah fotos ajo shkruan: ‘Kohe te arta’.

Pavaresisht viteve apo ngjyres se flokeve, Xhemi mbetet nje nga vajzat me elegante dhe me te bukura te skenes shqiptare.

Continue Reading

Shtepia

Me barkun jashte dhe me dekoltene e zbuluar/ Ja si duket Xhensila me rroba shtepie

Published

on

Kengetarja e njohur Xhensila Myrtezaj eshte nje nder femrat me se ksi te showbiz-it shqiptar. Ajo eshte vleresuar gjithmone per bukurine natyrale dhe thjeshtesine e saj. Xhensila eshte komentuar shume per pamjen e saj, krahas fames dhe karrieres.

Ajo nuk heziton qe ta tregoje here pas here kete thjeshtesi me ane te fotove apo videove te ndryshme te postuara ne rrjetet sociale ku ndiqet nga nje numer i madh fansash.

Pak kohe me pare ajo publikoi nje foto teksa shfaqej pa grim, e thjeshte dhe shume e bukur.

Bashkengjitur fotos, kengetarja e njohur shkruan: “Beje ate qe te me beje te lumtur”.

Kujtojme se Xhensila Myrtezaj ka terhequr vemendjen e mediave dhe publikut qe ne daljen e saj te pare ne skene. Se fundmi kengetaren e kemi pare ne bashkepunim me Adrian Bujupin. Pjesen me te madhe te kohes ajo dhe partneri i saj Besi ia dedikojne te vogles se tyre,Ajka.

Continue Reading

Shtepia

Bieta Sulo publikon foton e embel nga shtepia dhe nxjerr sekretet e familjes

Published

on

Bieta Sulo eshte nje nder moderatoret me te dashura te ekranit shqiptar. Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh publikon foto apo video nga jeta profesionale ose personale.

Bieta ka ndare me ndjekesit e saj ne rrjetin social ‘Instagram’ disa momente mjaft te kendshme familjare.

Moderatorja e njohur ka dashur te tregoje sesi duken darkat e tyre pas nje dite te lodhshme ne pune teksa ndodhet prane djalit te saj Kroi dhe bashkeshortit Alban Dudushi.

Krah fotove Sulo shkruan: “Po t’i shohesh te gjitha fotot, e kupton edhe diçituren e ketij postimi. Mama eshte e imja, apo jo?”

Moderatorja e njohur e ka treguar shpesh here qe e ka te veshtire te shkeputet prej tij per shkak te punes dhe se vogelushi eshte shume i lidhur me te.

Pak kohe me pare, Bieta ka treguar se mund ta beje edhe me nje moter te vogel se shpejti.
Epo ledhatimet jane vetem per Kroin deri atehere!

Continue Reading

Trending