Connect with us

Aktualitet

Do ju hapen portat e fatit te mire/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 7 DHE 8 NENTOR 2020

DUKE NDRYSHUAR FAQE

E Shtune dt 7 dhe e Djele dt 8 dhe Dielli ne Akrep takohet me asteroidin Juno 3
Instikti shoqerohet me perfaqesuesen e marrdhenieve Asteroidi Juno Ira

Ira perfaqeson deshiren per bashkim ne cift Shprehe perpjekjen te ekuilibrohet familjariteti me tendencen per liri qe te dy bashkeshortet kane

Marredheniet qe nuk zhvillohen Baltosen dhe humbin e vde sin avash avash Kete tregon shenja e Akrepit

Cdo marrdhenie eshte nje spor qe duhet te celi dhe te rittet Nese qendron ne vend kalbet dhe vdes

Ndryshojme Sporo Ndryshojme zgjedhjen

Kjo lidhje interesante e dites se sotme tregon pikerisht kete

Kapercimin nga nje marrdhenie e vjeter si rregjim ne jeten personale dhe profesionale ne nje drejtim te ri

Dashi

Sot do ndjeni nevojen te kaperceni ne nje faze te re ne jeten shpirterore dhe ne ate ekonomike Per kete duhet te largoheni nga zgjedhjet e vjetra dhe te filloni nje cikel te ri njohjesh

Demi

Do mbyllni perfundimisht llogarite me nje person qe ju lidhte martesa por qe ishte bere pengese per vete dhe per ju ne cdo aspekt

Binjaket

Nje pune ju eshte bere si shtepi dhe partner por ju ka lene shume mbrapa ne jeten e perditeshme Sot do merrni vendim per nje ndryshim eprori apo pune

Gaforrja

Dashuria sot duket per ju nje perzgjedhje e gabuar nga e cila duhet te shpetoni Por mund te ndodh qe partneri juaj tju propozoj nje ndarje

Luani

Nje bashkejetese e suksesshme mund te filloj sot per ju si nje zhvillim i ri pas shume deshtimeve qe keni patur ne jeten personale Kjo mund te shtrihet edhe ne marredhenie me te afermit

Virgjeresha

Sot do beni nje sqarim me veten tuaj por edhe dikush qe ju intereson do ju ndihmoj te nxirrni konkluzione te drejta dhe te pranoni ndarjen ne nje marredhenie qe ju ka lodhur

Peshorja

Nje mirekuptim ne ceshtjet ekonomike e materiale do ju beje te vazhdoni ne nje marredhene e cila po ju jepte gjithcka pervec anes apo plotesimit material

Akrepi

Do keni nje propozim konkret e real per nje bashkejetese apo per martese te cilin nuk e prisnit si zhvillim ne kete faze te jetes suaj Ju duhet ta mendoni cfarre do vendosni

Shigjetari

Egziston ne mendjen tuaj nje person qe do donit ta kisht partner burre apo grua Keni mundesi ta fuqizoni kete ndjesi dhe te perparoni ne veprime

Bricjapi

Vendimet e rendesishme sot ju nuk do mund ti merrni po nuk jeni cift apo nuk keni nje partner te besueshem ne krahun tuaj Kjo mund tju detyroj te merrni vendime per nje lidhje

Ujori

Sigurisht qe do perparoni ne nje faze te re ne lidhje me karrieren tuaj dhe kjo per shkak se dikush qe ju do apo perpiqet per ju do beje gjithcka qe kjo te ndodh per mire

Peshqit

Do ndryshoni edhe ju faqe te re ne jeten tuaj ne qellime apo ne jete personale Do jete sikur te keni kaluar nga librat policesk ne librat fantastiko shkencor

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!