Connect with us

Aktualitet

Horoskopi i fundjaves nga Paolo Fox/ Kjo eshte shenja qe do te marr 1 surprize te dielen

Published

on

Dashi

Këshilla është të shmangni përplasjet në dashuri dhe në marrëdhëniet në përgjithësi. Ka shumë tension në ajër.

Demi

Sot do të jetë një ditë interesante, pasi në aspektin fizik nuk do të jeni në formën tuaj më të mirë, por ndjenjat do të flasin vetë. Fundjava thjesht mund të jetë pak e diskutueshme në dashuri.

Binjakët

Ju jeni veçanërisht të zhytur në mendime dhe të brengosur , edhe nëse po përjetoni një moment të ndryshimit të madh. Këshilla për ju është të shmangni shpenzimet e tepërta . Dashuria është më afër.

Gaforrja

Për muaj me radhë ju po bëni një pastrim të pastër të situatave dhe njerëzve që nuk i doni më, sikur të ishit zgjuar përfundimisht nga një makth! Në dashuri duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm.

Luani

Fundjava e ardhshme duhet të planifikohet me kënaqësi në lidhje me dashurinë , takimet dhe miqësitë . Këshilla për ju është që të mos kërkoni konkurrencë me çdo kusht.

Virgjëresha

Kjo javë filloi një fillim mjaft të vrullshëm për shkak të tensioneve të ndryshme. Të Yjet favorizojnë nisje dhe ide të reja dhe të këtij muaji do të mund të ju jap satisfactions reja.

Peshorja

LEXO EDHE: Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë
Këshilla për ju në këtë kohë është të mendoni për dashurinë dhe të gjeni ekuilibrin e duhur edhe me partnerin tuaj. Ndryshimet e mundshme në nivelin profesional.

Akrepi

Shpesh zemërohesh për marrëzira. Marrëdhëniet më komplekse tani janë ato midis prindërve dhe fëmijëve , kështu që fundjava duhet të trajtohet me shumë kujdes.

Shigjetari

Ju jeni në një fazë rritjeje dhe fundjava e ardhshme do t’ju japë emocione dhe ndjesi të këndshme, sipas horoskopit të Paolo Fox. Dita e sotme do t’ju lejojë të shëroheni .

Bricjapi

Dita e sotme mund të ju bëjë të ndiheni shumë të trazuar. Nga ana tjetër, ju natyrshëm keni tendencë të mbylleni në vetvete kur diçka ju zemëron dhe thjesht duket sikur është tani.

Ujori

Ju mund të bini në dashuri papritmas! Viti i ardhshëm do të jetë një paralajmërues i ndryshimeve të mëdha për ju sipas astrologut, por është e rëndësishme të merreni me punë . Çiftet e preferuara të dashuruara.

Peshqit

Këshilla për ju është të përfitoni nga dita e sotme në përpjekje për të rikuperuar një qetësi të brendshme . Ka disa trazira në marrëdhëniet me Virgjëreshën dhe Binjakët./

3 Comments

3 Comments

  1. Pingback: สล็อตเว็บตรง

  2. Pingback: msg33139#https://onlybests.clan4um.com

  3. Pingback: Garem054 Bongacams Video

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending