Connect with us

Aktualitet

Data 12 do te kete energji te mire/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit qe i presin te mirat ne NENTOR

Published

on

Moti po nis të bëhet më i ftohtë dhe beqaret kanë nevojë për ngrohtësi. Nëntori është një muaj i qetë përgjithësisht për të gjitha shenjat e horoskopit, por kur bëhet fjalë për romancën vetëm tre prej tyre mund të përfitojnë këtë muaj.

Bëhet fjalë për tre shenjat si Binjakët, Gaforrja dhe Akrepi. Për këto shenja ky sezon do t’ju ngrohë zemrat në lidhje me jetën e tyre në çift.

Binjakët: Ju do të fitoni vëmendjen e atij që dashuroni. Me Afërditën në shtëpinë tuaj të 5-të që ka të bëjë me dashurinë, afeksionin, lumturinë dhe pasionin ju nuk po kërkoni dikë që të kontrollojë jetën tuaj, por bëni që pjesa tjetër e botës të dashurohet me ju gjatë gjithë këtij procesi.

Gaforrja: Do dilni nga guaska juaj dhe do të fitoni vëmëndjen e dikujt. Akrepi, është shenja zodiakut që rregullon shtëpinë tuaj të 5-të që ka të bëjë me argëtimin, romancën, pasionin dhe zemrën tuaj, gjithmonë ka një valë energjie joshëse përreth jush sa herë që vjen ky sezon. Kjo energji do të rrisë dinamikën tuaj në çift.

Akrepi: Ju transmetoni shumë gjëra dhe njëra prej tyre është romanca. Edhe pse me sundimtarin tuaj tradicional, Marsin, fati juaj i mirë ndoshta do të kthehet para se ta kuptoni ju. Kjo do të rrisë rrisë shanset tuaja për të shprehur atë që dëshironi më shumë, veçanërisht nëse jeni duke kërkuar një marrëdhënie.

Afërdita do të zhvendoset në shtëpinë tuaj të 12-të që ka të bëjë me ëndrrat, izolimin dhe të gjitha gjërat në prapaskenë, duke krijuar atmosferën perfekte për një lidhje të fshehtë dashurie. Kjo nuk është e krahasueshme me magnetizmin e Afërditës që vjen në shenjën tuaj, kështu që qëndroni në lidhje.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending