Connect with us

Aktualitet

Do te merrni 1 lajm te mire/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron keto 3 shenja horoskopi

Published

on

DASHI SOT

04/11/2020

Të përgjithshmet

Komunikimi është letra juaj e fortë sot dhe mund të mbështeteni tek personat që ju rrethojnë për të përparuar në idetë tuaja. Por harroni ama të kontrolloni herë pas herë nëse gjithcka po shkon mirë, pasi me katrorin e Merkurit me Saturnin nuk përjashtohet të mos jenë të gjithë në rregull ndaj jush!

Dashuria

Sot keni mundësinë për të eleminuar debatet që janë krijuar me personin që ju intereson. Kështu që jepini hapësirë të tjerëve për t’ju afruar.

Karriera dhe financat

Në një kornizë më të gjërë financat tuaja favorizohen, ndërkohë që do duhet të tregoni më shumë kujdes me lëvizjet tuaja, ndërkohë që paralelisht është më e dobishme për ju të preferoni zgjidhjet e provuara.

BRICJAPI DITOR

04/11/2020

Të përgjithshmet

Sot keni mjaft vështirësi në përpjekjen tuaj për të sistemuar cështjet dhe detyrimet e përditshmërisë që kanë mbetur pezull, pasi ekzistojnë hamendësime në komunikimin tuaj me personat që ju rrethojnë.

Dashuria

Qëndroni larg nga sjellje që shkaktohen falë pasigurive tuaja në horizontin e ditës, në një periudhë ku planet produktive, por edhe lidhjet ndërpersonale në përgjithësi janë prioriteti juaj parësor.

Karriera dhe financat

Afërdita zbukuron përditshmërinë tuaj dhe duke respektuar rrethanat analoge do mund të sjellë dhe korniza pozitive për punën tuaj, mjafton horoskopi juaj personal të jetë dakort në këtë. Por në përgjithësi do të fokusoheni sot në gjithcka që keni marrë përsipër të bëni.

AKREPI DITOR

04/11/2020

Të përgjithshmet

Dita e sotme ju sjell më pranë zërit tuaj të brëndshëm, ndërkohë që nuk janë të pakta castet ku mohoni të shihni drejt përsë drejti dhe përgjegjësitë tuaja në situata pa rrugëdalje, duke preferuar ti kapërceni, qoftë dhe përkohësisht.Kështu që dita e sotme është një mundësi e mirë për të përshtatur dëshirat tuaja.

Dashuria

Jeni më të mbyllur në vetvete, ndoshta dhe me doza… dyshimi, dicka që mund t’ju largojë nga të tjerët, por dëshira se ksuale qëndron lartë në dhomën e gjumit.Tani madje kërkoni bashkimin shpirtëror.

Karriera dhe financat

Nëse i menaxhoni sot cështjet ekonomike të personave të tretë që lidhen në mënyrë indirekte dhe me portofolin tuaj, detyrimet apo borxhet tuaja, do duhet të tregoni më shumë kujdes.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending