Connect with us

Aktualitet

Do te keni disa te papritura ne jeten tuaj/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

DASHI SOT

Të përgjithshmet

Sot Hëna kalon në një pozicion shoqëror ndaj shenjës tuaj të zodiakut dhe ju mbush me optimizëmin që keni nevojë. Eshtë një ditë që ju sjell frymzim por edhe nevojën për adventurë! Madje, nëse është dakort dhe horoskopi juaj personal , atëher do të keni njohje nga figura femërore.

Dashuria

Sot humori juaj do të jetë më i zjarrtë, pa dashjen tuaj, por thelbësisht e shprehni për të thyer akullin midis jush dhe personit që ju intereson. Dhe do ia dilni, por kini kujdes komunikimin dhe vecanërisht thashethemet.

Karriera dhe financat

Udhëheqësi juaj Marsi, ju ndihmon të bëni plane për të ardhmen, ndërkohë që Urani ju sjell zhvillime të papritura të cilat do duhet të keni kujdes. Por keni mundësi për të ardhura mjafton të bëni menaxhimin e duhur.

AKREPI DITOR

Të përgjithshmet

Dëshironi të shijoni c’farë keni arritur, por pa dalë nga rrethi juaj dhe të duhet përsëri të tregoni tek personat që ju rrethojnë të mirëqënat.Ju pëlqejnë gjërat e thjeshta, të përditshme, ndërkohë nëse sot keni një cështje personale të rëndësishme apo një plan produktiv, atëher gjërat duken disi të qëndrueshme.

Dashuria

Preferoni të përmirësoni një situatë tashmë ekzistente, sesa të hapeni ndaj horizonteve të reja të dyshimta, fundja është një përiudhë ku dëshironi të kaloni mirë, por paralelisht keni si prioritet parësor veten dhe nuk dëshironi të shtoni telashe të reja në kokën tuaj, akoma dhe nëse janë të… ëmbël!

Karriera dhe financat

Udhëheqsi juaj Plutoni dhe Jupiteri fatlum në një pozicion më shoqëror për shenjën tuaj, ju vendosin në lëvizje, duke ju sjellë shumë mundësi dhe më shumë fuqizim.Por kini kujdes lëvizjet e nxituara.

PESHORJA DITOR

Të përgjithshmet

Sot fokusoheni më shumë këmbëngulje në qëllimet që keni vendosur, ndërkohë që paralelisht përpiqeni të jeni korrekt me detyrimet që keni marrë përsipër.Në përgjithësi mund të investoni në përpjekje kolektive, pasi fovorizohen më shumë në krahasim me iniciativat individuale. Shokët kanë për t’ju thënë gjëra të rëndësishme.

Dashuria

E gjithë kjo periudhësolli disa problematika në shtëpi apo në familje, kështu që sot me Hënën në Shigjetarin optimist, do të hapeni me personat rreth jush dhe do të flisni më hapur. Gjithashtu, flirtimet ju shqetësojnë shumë, por deri në 28 të muajit gjërat nuk do të ndryshojnë shumë.

Karriera dhe financat

Sigurohuni të keni kuptuar qartë se c’farë dëshironi të bëhet në bashkpunimet që mbyllni, ndërkohë kujdesuni të sistemoni cështjet e lëna pezull ekonomike, për të mundur të lëvizni më lehtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!