Connect with us

Aktualitet

Do ju hapen portat e fatit kete jave/ Keto jane 4 shenjat e horoskopit qe do marrin lajme te mira

Published

on

Nëse jeni pjesë e këtyre katër shenjave të zodiakut, mos u shqetësoni sepse loja do të ndryshojë për ju. Pavarësisht zhgënjimeve me të cilat jeni përballur kohët e fundit, e ardhmja juaj e afërt do të jetë me shumë fat.

Dashi Muajt e fundit nuk kanë qenë të lehta për Dashin. Fati e ka vendosur në provë me qëllim për të njohur karakterin dhe pikat e tij të forta. Fati do të ndjekë rrugën e personave që i përkasin kësaj shenje, dhe do t’i ndihmojë të merren me këto probleme në mënyrën më të mirë të mundshme: një kthesë pozitive do të vijë në jetën e tyre javët e ardhshme.

Binjakët

Binjakët kanë pësuar zhgënjime nga marrëdhënet e tyre ndërpersonale kohët e fundit. Sidoqoftë, mungesa e komunikimit do të zgjidhet. Universi do t’ju ofrojë mundësinë për të rivendosur një komunikim efektiv dhe më të pjekur me të tjerët, dhe në këtë mënyrë do të kenë më shumë dashuri, profesionalizëm dhe sukses në të gjitha fushat e jetës. Nuk duhet të jenë pesimistë sepse gjërat do të ndryshojnë dhe ditë më të mira do të vijnë nga sa imagjinojnë.

Virgjëresha

Personat e kësaj shenje janë përballur me dështime pavarësisht punës së palodhur. Sidoqoftë, ata nuk do të lejojnë që kjo të ndikojë në jetën e tyre tani e tutje, pasi ky nuk është fundi i ëndrrave. Do të marrin lajme pozitive për ndryshime të rëndësishme që pritet t’ju ndodhin në javë e ardhshme. Pavarësisht zhgënjimeve, e ardhmja e tyre e afërt do të jetë me shumë fat!

Ujori

Planet e Ujorit për të arritur një jetë të pavarur financiarisht po konkretizohen. Fati do të buzëqeshë dhe do të hapë dyert për të nisur projektin që gjithmonë ka dashur. Javët e ardhshme do të jenë koha e përkryer për t’i treguar të gjithëve vlerën që ka. Fati do të jetë në anën e tyre dhe më në fund do të ecë në rrugën e duhur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending