Connect with us

Aktualitet

Do te zgjidhni nje problem qe keni patur/ Kjo eshte shenja qe do ti zgjidhen hallet

Published

on

Afërdita ka lëvizur në Virgjëreshë në datën 11 Tetor, këto janë efektet që do të kenë te gjithë shenjat e zodiakut:

Dashi: raporti me personin që dashuroni ndalon se qëni me zjarr dhe pasion për të gjetur një ekuilibër të ri. Edhe nëse nuk do të kishte ndryshime Afërdita, duhet të ngadalësonit ritmit gjithsesi.

Demi: Me lëvizjen e Afërditës në shenjën e virgjëreshës do të keni më shumë fantazi, ide të reja dhe dëshirë për të krijuar gjëra të reja.

Binjakët: Afërdita do t’ju kërkojë të përkushtoheni më shumë ndaj familjes dhe të tregoheni më shumë diplomat, duke u përpjekur të tregoni se jeni aty nëse ata kanë nevojë për ju.

Gaforrja: Jupiteri dhe Saturni nuk ju mjaftojnë, duhet gjithmonë të fusni diçka nga vetja. Afërdita ju ndihmon të shpreheni në një mënyrë të edukuar dhe të qartë për të tjerët.

Luani: largimi i Afërditës do të thotë që tani duhet të shkoni direkt nga idetë tek faktet, pa humbur shumë kohë. Afërdita ju kërkon praktike dhe dëshirën për të përmbushur qëllimet tuaja.

Virgjëresha: Afërdita jeton me ju, dhe kjo e bën aftësinë tuaj për tu lidhur me njerëzit super të mirë dhe të thjeshtë, ju nuk gaboni pothuajse kurrë.

Peshorja: duhet të përqendroheni vërtet tek ai person që doni, tek dikush që është ndoshta shumë i rëndësishëm për t’u injoruar.

Akrepi: Afërdita tani është mikesha juaj, prandaj do të ndiheni menjëherë më afër personit që doni, sepse përkëdhelja dhe pasionet do të bëhen të lehta, të shpeshta. Sidoqoftë, ju duhet t’i jepni më shumë rëndësi të ardhmes tuaj, të shikoni përpara më shpesh.

Shigjetari: Afërdita ju kërkon të vini në praktikë diçka që ju intereson, të reagoni për të marrë një rezultat të rëndësishëm, pa humbur kohë, pa humbur energjinë tuaj.

Bricjapi: Afërdita ju afron me gjërat më të mira, me ato gjëra që dëshironi t’i përjetoni. Për shkak të kësaj ju ndiheni më të fortë, më të aftë për të shprehur energjinë tuaj, shpresat dhe të vërtetat tuaja.

Ujori: Tani që planeti rozë nuk është më përballë shenjës suaj, gjërat bëhen shumë më të lehta, sidomos në dashuri. Në fakt, ju do të jeni në gjendje të gjeni ekuilibrin dhe normalitetin.

Peshqit: Afërdita fillon kundërshtimin e saj duke ju imponuar më shumë vëmendje me me mënyrën e të jetuarit dhe lidhjet shoqërore. Në fakt do t’ju do duhet të jeni spontan, por pa lënë pas dore sjelljet e mira, pa qenë shumë i ashpër ose i drejtpërdrejtë

12 Comments

12 Comments

 1. Pingback: fresh dumps shop

 2. Pingback: Uodiyala

 3. Pingback: CZ P-10 F Suppressor-Ready

 4. Pingback: scooters in new orleans

 5. Pingback: Sexe Homme Black Bite Chat Gay

 6. Pingback: DevOps Services Company

 7. Pingback: nova88

 8. Pingback: สล็อตวอเลท ไม่มีขั้นต่ำ

 9. Pingback: o aplicativo happymod possui recursos melhores

 10. Pingback: sbobet

 11. Pingback: see this

 12. Pingback: sportsbet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending