Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI date 13 Tetor i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e dites me parate

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Gjatë gjithë kësaj dite do ju duket sikur vetëm ju keni të drejtë dhe mund të bëni gabime të njëpasnjëshme. Nëse keni një lidhje xhelozia do arrijë kulmin. Kujdes sepse pasojat mund të jenë shumë negative dhe mund të sjellin probleme që as i kishit menduar. Ju beqarët, falë planetëve, nuk do e keni ambientin e duhur për te dashuruar. Bëni dhe pak durim dhe ruani optimizmin. Në punë do jeni vërtet të ngarkuar dhe do lodheni shumë. Shumicën e kohës stresi do ju shoqërojë. Neptuni do sjellë gabime dhe pështjellim në planin financiar. Ky nuk është momenti i përshtatshëm për të bërë shpenzime të mëdha.

Demi

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Optimizmi dhe pozitivizmi do ju shoqërojë çdo moment sot dhe do tërhiqni simpatinë e të gjithëve. Edhe pse planetët nuk do jenë të vendosur shumë mirë në qiellin tuaj të dashurisë, ju do bëni çmos të ruani një klimë të qetë dhe të ngrohtë. Ju beqarët doni vërtet të binin në dashuri, po do keni edhe frikë nga ajo që do iu presë. Gjithsesi sot do keni takime për të cilat ia vlen të rrezikoni. Sipas Dritare.net, në punë do bëheni aleat me një koleg që ka shumë njohuri dhe do arrini më lart nga sa keni menduar. Merkuri do të influencoje tek financat. Ai do iu bëjë më inteligjentë dhe më të kujdesshëm me menaxhimin e tyre.

Binjakët

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Dëshira juaj e papërmbajtur për pavarësi, liri dhe hapësirë nuk do pritet shumë mirë. Bëni kujdes sepse po gabuat do keni pasoja. Edhe nëse keni një lidhje do kërkoni më shumë liri. Veproni me delikatesë dhe pa vënë ne rrezik lidhjen që keni krijuar sepse përndryshe nuk i duhet ku mund t’iu çojë rrjedha. Ju beqarët do keni një ditë të mbushur me risi dhe emocione pa fund. Nuk do ketë dashuri me shikim të parë, por pëlqime do ketë me shumicë. Në punë do jeni tej mase të motivuar dhe do provoni edhe gjëra që më parë nuk keni guxuar. Ritmi do jetë i shpejtë dhe do ndiheni më mirë. Financiarisht do përballeni me një dite të vështirë. Gjithsesi Urani do iu ndihmojë ta koloni me lehtësi gjithçka.

Gaforrja

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Sot do jeni shumë të ndjeshëm ndaj atyre që të tjerët do thonë për ju dhe në disa momente do mërziteni tej mase. Ju të dashuruarit duhet të jeni më të hapur ndaj dialogut në mënyrë që çdo gjë të shkojë më së miri. Mbrëmja do jetë e nxehtë. Për ju beqarët kjo ditë nuk do jetë e lehtë për t’u kaluar. Do jeni kontradiktorë me ato që thoni. Herë do pëlqeni aventurat dhe herë një lidhje serioze. Sqarohuni njëherë me veten tuaj. Në punë keni nxjerrë mësime nga e kaluara dhe nuk do i përsëritni më ato. Me bashkëpunëtorët do keni një marrëdhënie edhe më të ngrohtë. Urani do të ndikojë tek financat dhe do vendosë një ekuilibër.

Luani

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Gjatë kësaj dite do jeni shumë të kujdesshëm dhe nuk do ja lini asgjë rastësisë. Çdo sfidë do e merrni me seriozitet dhe do bëni të pamundurën për t’ia dalë mbanë. Dëshira për të pasur një marrëdhënie të qëndrueshme në çift do iu bëjë të merrni parasysh edhe dëshirat e partnerit tuaj. Megjithëse duhet ta kishit bërë më parë këtë, përsëri nuk është vonë. Ju beqarët do keni edhe takime, por ju do ëndërroni shumë më shumë. Do jeni përsëri të mërzitur kur të mos iu plotësohen dëshirat. Në punë do jeni të kujdesshëm dhe do siguroheni mirë para se të hidhni hapa. Financat në përgjithësi do jenë të mira, por nëse do bëni shpenzime mendohuni mirë sa do prishni.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Sot do jeni më të dëgjueshëm dhe do ua vini veshin mirë këshillave të miqve. Kjo do ju ndihmojë të dilni nga situatat e vështira. Për ju që keni një lidhje ambienti do jetë shumë i favorshëm. Marrëdhënia me partnerin do forcohet edhe më tepër dhe do merrni vendime të rëndësishme. Nëse jeni të vetmuar nuk duhet të nxitoheni për të krijuar një lidhje. Vini arsyen para zemrës sepse përndryshe mund të vuani më vonë. Në punë, për shkak të mungesës së disa kolegëve, nuk do arrini dot t’i çoni deri në fund projektet e nisura, por ama do ndiheni të qetë pasi e keni bërë pjesën tuaj. Buxheti nuk do jetë i mirë. Do iu duhen lek për disa shpenzime të paparashikueshme, por financat nuk do ua lejojnë.

Peshorja

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Do jeni të qetë dhe të ëmbël sot kështu që do i merrni gjërat me optimizëm. Për ju edhe gjërat më delikate e kanë një zgjidhje përherë. Nëse keni një lidhje sa më të mençur të tregoheni aq më e fortë do bëhet marrëdhënia juaj. Më në fund do arrini lumturinë në çift. Edhe nëse keni pasur probleme do zgjidhin çdo gjë. Ju beqarët do ndieni zemrën t’iu rrahë shumë fort. Ky takim do jetë ndër më të bukurit që keni pasur deri më sot. Në punë do jeni më të privilegjuar nëse keni një sipërmarrje tuajën. Sipas dritare.net, buxheti do jetë mjaft i stabilizuar kështu që mund të bëni edhe transaksione financiare.

Akrepi

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Të përballur me situata të ndërlikuara, sot do keni frikë të ecni përpara. Gjërat nuk do jenë aspak të qeta si i kishit menduar. Ju që jeni në një lidhje rrezikoni të keni probleme. Nëse vazhdoni të abuzoni me aftësinë tuaj joshëse me të tjerët shumë shpesh mund të shkoni edhe në ndarje. Ju beqarët më në fund do e stabilizoni jetën tuaj. Pas shumë aventurave më në fund do vendosni të krijoni një lidhje serioze. Në punë mund të keni ndryshime oraresh dhe mundet të çorientoheni paksa. Hëna do iu nxitë të mos shpenzoni shumë gjatë kësaj dite. Nuk do keni probleme dhe nuk do shqetësoheni për asgjë.

Shigjetari

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Do jeni përgjithësisht me humor të mirë gjatë kësaj dite dhe gjithmonë gati të mbështesni dhe të ngrini moralin e personave që keni pranë. Nëse jeni në një lidhje, dialogu nuk do reshtë kurrë dhe do ndani çdo mendim me partnerin. Fjalët e ëmbla dhe gjestet e ngrohta do shtohen. Nëse jeni beqarë do keni shumë sukses në dashuri edhe pa u munduar gjatë. Ka mundësi që me personin që do afroheni të ndani përvoja jete të njëjta. Në punë ka mundësi t’iu bëhet një propozim për një projekt jashtë shtetit. Mirë është që gjithçka ta diskutoni në një darkë jashtë. Për financat mos u shqetësoni sepse Venusi do ua lehtësojë goxha gjërat.

Bricjapi

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Gjatë kësaj dite, pavarësisht si do ju rrjedhin gjërat ju nuk do ndaleni së bëri atë që dëshironi. Gjithmonë do dëgjoni zemrën më shumë se arsyen. Për ju që jeni në një lidhje do ketë disa konflikte të vogla, por që do rregullohen sa hap e mbyll sytë. Pasditja do shkojë disi më mirë. Ju beqarët do bëni një kthesë të rëndësishme në jetën tuaj. Reflektoni mirë dhe bëni atë që ju thotë zemra. Në punë duhet të ruani përherë qetësinë dhe të veproni me takt. Në këtë mënyrë nuk do keni aspak probleme. Nëse kishit menduar për një projekt i cili kërkon goxha para do e realizoni, por shpenzime të tjera nuk duhet të bëni.

Ujori

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Kreativiteti juaj do jetë shumë i zhvilluar sot falë Marsit dhe Venusit. Do mundoheni gjithmonë të bëni më të mirën. Dielli do ua bëjë ditën më të lehtë dhe më të bukur ju të dashuruarve. Jeta në çift do jetë edhe më harmonike dhe më e ngrohtë. Ju beqaret duhet të përgatiteni për një takim shumë të rëndësishëm. Kujdesuni pak më shumë për pamjen që ta tërhiqni edhe më tepër atë që do keni afër sigurisht duke mos e ekzagjeruar. Në punë fati do ji buzëqeshë. Do e keni më të lehtë të arrini objektivat dhe do lidhni kontakte të reja që do ju ndihmojnë edhe më vonë. Xhepat do ju boshatisen pasi do shpenzoni pa limit dhe pa menduar për të nesërmen.

Peshqit

Horoskopi i datës 13 tetor 2020

Sot kredoja juaj do jetë të përfitoni sa më shumë nga çdo moment për të folur hapur e pse jo për t’iu dhënë zgjidhje problemeve. Neptuni do ndikojë negativisht në jetën tuaj në çift. Do keni goxha vështirësi kështu që mundohuni të ruani qetësinë. Ju beqarët do fiksoheni shumë pas dikujt që nuk ka asnjë vlerë. Bëni kujdes sepse jeni ju qe do vuani më tepër. Në punë mirë është të diskutoni njëherë me shefat para se të ndërmerrni një hap sepse nesër ata mund t’iu kritikojnë. Buxheti do kalojë peripeci. Do keni një dëshirë të shfrenuar për të shpenzuar pa kufi dhe nuk do ndaleni asnjë çast.

7 Comments

7 Comments

  1. Pingback: market report

  2. Pingback: Mail order marijuana online with worldwide shipping

  3. Pingback: micro-dosing mushrooms

  4. Pingback: Esport

  5. Pingback: Comment négocier à nouveau un prêt personnel ? - Global créditComment renégocier un prêt personnel ? - Global Crédit

  6. Pingback: Chillwell AC review

  7. Pingback: nova88

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending