Connect with us

Magazina

Ndryshime drastike ne pamje/ Keto jane 7 vajzat VIP qe kane bere hunden operacion

Published

on

Kur behet fjale per boten e showbiz-it shqiptar, operacionet plastike nuk jane me “tabu”. Disa jane perfolur por e kane mohuar ndersa disa e kane pranuar qe kane realizuar nje nderhyrje te tille.

Me poshte mund te lexoni disa prej vipave te cilat kane kryer kete nderhyrje.

Kengetarja Nora Istrefi operacionin ne hunde nuk e pranon ndersa ate ne buze po. Deri tani nuk eshte dhene asnje pergjigje konkrete por nderhyrjet kirurgjikale verehen edhe ne molleza edhe ne hunde.

Ne nje intervishte per “Pasdite ne Top Chanel” Almeda Abazi pranoi se kishte bere nderhyrje estetike ne hunde. Modelja e cila vazhdon karrieren e saj ne Turqi eshte shprehur: “Nuk e kam problem te flas per kete. E kam pranuar gjithmone qe kam bere nderhyrje estetike ne hunde”.

Ndersa Vejsiu ne spektaklin televiziv “Your Face Sound Familiar” ka thene : “Po kam lemuar hunden” jo per tu bere me e bukur, por e kam menduar se do te ndihem me mire”.

Ne nje interviste per Arian Çanin ne “Zone e Lire”, Greta Koci ka treguar se gjithashtu ka bere nje nderhyrje ne hunde. Ajo tregoi se kjo ishte e vetmja qe kishte bere por ne mendojme se ka bere edhe nderhyrje te tjera.

Per kengetaren Eni Koci flitet se ka bere operacion ne buze dhe ne hunde. Se fundmi po perflitet qe kengetarja ka bere edhe nje nderhyrje ne te pasme.

Dhurata Dora nuk pendohet aspak se ka bere nderhyrje ne hunde pasi i pelqen pamja e saj e re. Fansat nisen aludimet per ndryshimin por kongetarja e ka pranuar kete gje publikisht.

Bleona Qereti u pyet serish per operacionet plastike kur ishte e ftuar ne emisionin “Xing me Ermalin”. Bleona tregoi se e vetmja nderhyrje qe kishte bere ishte ajo ne hunde.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Magazina

Arbana zbulon dhuraten qe i ka bere Xhemi / Kjo eshte dhurata me e bukur qe mund ti bente

Published

on

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu menjehere pasi femija i pare i Arbanes dhe Eduartit erdhi ne jete nxitoi t’i suprozonte.

Ajo ishte prane tyre edhe ne kete moment special te dyshes. Ne foton e publikuar Xhemi shfaqej bashke me nje arush te madh te cilin e kishte dhurate per Diellin.

Arbana ka zbuluar nje tjeter dhurate nga Xhemi vetem pak minuta me pare me nje postim ne ‘Instastory’. Xhemi i ka dhuruar moderatores nje byrzylyk qe ka te shenuar ne nje pllake shenjen e diellit dhe rrezet e tij.

Kjo dhurate nga mikja e saj me e mire mesa duket e ka emocionuar shume Arbanen e cila e ka etiketuar Xhemin ne kete postim bashke me nje emoji zemre.

Urimet per Arbanen dhe regjisorin e njohur Eduart Grishaj kane qene te panumera nga ndjekesit dhe koleget duke i uruar sa me shume lumturi familjes dhe jete te gjate bebit.

Continue Reading

Magazina

Na e zbukuroi diten/ Eduarti publikon foton e embel te Arbanes dhe Diellit nga materniteti

Published

on

Moderatorja Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bene prinder te nje djali vetem nje dite me pare.

Duket qe regjisori eshte ne qiellin e shtate dhe ishte ai vete qe e dha lajmin e bukur dje nepermjet nje postimi ne “Instagram”.

Eduarti publikoi nje foto me vogelushin teksa e mbante ne krah dhe bashkengjitur fotos shkruante “Lindi Dielli”. Duke na faluar te gjitheve disa doza dashurie per fillimin e kesaj te marte edhe mengjesin e sotem ai e ka nisur prane tij.

“Miremengjes” shkruan Eduarti ne nje foto te postuar ne “Instastory” teksa shihet se ka kapur doren te birit.
Arbana pati treguar se emri i djalit do te jete shqiptar megjithate zgjedhja e ciftit ishte nje suprize per te gjithe.
Ndersa moderatorja shkruajti “Nje Diell i vogel na shnderriti sot” ne foton ku shiheshin duart e saj dhe Eduartit te kapura me duart e Diellit.

Continue Reading

Magazina

U be baba per here te pare/ Ja cfare eshte duke bere Eduarti, bashkeshorti i Arbana Osmanit

Published

on

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj jane nje nder ciftet me te pelqyer per publikun shqiptar. Diten e sotme ata kane mirepritur djalin e tyre te pare se bashku.

Lajmin e dha vete Eduarti kur ka postuar foton e pare me te vogelushin.Regjisori i njohur ka publikuar nje video ne “Instastory” ku shfaqet me vajzat e emisionit “Dua te te bej te lumtur” dhe me aktorin e njohur te humorit Gaz Paja.

“Ja jam duke marr ca keshilla prinderimi” shprehet Eduarti teksa shihet shume i buzeqeshur dhe i lumtur.
Arbana dhe Eduarti kane vendosur qe vogelushin e tyre ta quajne Diell.

Kujtojme se regjisori i njohur gjate intervistes ne “Pushime On Top” zbuloi se do te ishte nje emer tipik shqiptar ndersa per dasmen tha se do te ishte ne Boge por akoma nuk ka nje date.

Continue Reading

Trending