Connect with us

Aktualitet

Bejini syte kater per tradheti ne cift/Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 3 DHE 4 TETOR 2020

MOLLA E SHERRIT

Marsi i Kundert ne Dash takohet kete fundjve me planetin e ri te zbuluar xhuxh me emrin ERIS

Ky Planet xhuxh eshte zbuluar ne janar te 2005

Eshte nj4e nga objektet me te largeta te sisitemit tone Diellor

Afrohet ngadal dhe sjell ngjarje te pqparshikushme

Tregon shpeshhere nje xhelozi te brendshme tension dhe sjelljen ha kamrrese

Ky takim eshte si shkendia qe i Duhet Marsit qe te marre flake dhe te sulet ndaj atyre qe mendon se i kane bere padrejtesi

Vjen nga fundi i erresires per te cliruar inatet e mbledhura ne kohe dhe verbon emeocionalisht cdo mashkul apo njeri qe ndjehet i tradhetuar ne jeten personale

Dashi

Takimi i Molles se Sherrit ndodh ne henjen tuaj dhe ju mund te beheni ndoshta molle sherri ne kete periudhe ne marredheine te rendesishme tuajat

Demi

Shpirterisht po pergatisni nje kurth ku dikush qe ju ka bere padrejtesi apo keq duhet te bjere patjeter brenda ne te Shpresojme te mos nervoozoheni dhe te beheni autokatastrofik

Binjaket

Do plasi nje sherr i madh ps nje takimi me disa te njohur apo shoqeri tuajen Nuk perjashtoht mundesia qe ju te beheni shkak apo molle sherri per nje ceshtje te rendesishme

Gaforrja

Do keni kujdes pasi nje person qe ka lidhje me punen tuaj do ju sulmoj ashper dhe do behet legjende kjo kontradite duke ju rrezikuar shume emrin tuaj dhe postin

Luani

Ne rrugen tuaj do takoni nje bel qe del papritur ne jeten tuaj Mund te jete nje femer nga e kaluara apo nje person qe nuk eshte i kenaqur me ndihmen apo premtimet tuaja

Virgjeresha

Nje shpenzim pak i cuditeshem nga dikush qe do beni llogarite me te ju del shume i tepert dhe mund te plasi sherri Mund te kapin edhe nje gabim tuajin ne logaritje

Peshorja

Do arrini ne nje cast qe nderhyrja e nje personi te cilin as nuk e emndonit do beje te ripercaktoni edhe nje here maredheniet ne bashkepunim apo ne cift Ka sherre te medha Dikush do behe molle sherri

Akrepi

Jeni gati te beni nje sakrifice te madhe ne emer te nje padrejtesie ne lidhje me punen Por kujdes pasi ka persona qe duan tju fusin ne konflikt

Shigjetari

Ne dashuri do luhet pjesa e moes se ndaluar ku si dihet ne do jeni molla e ndaluar ju apo molla e sherrit Po sidoqofte do merrni pjese ne nje moment emeocional

Bricjapi

Do arrini me ne fund te plasni bomebn ne shtepi me bemat dhe ligjertat tuaja ne emer te padrejesive qe ju jane bere ne familje dhe juve qe jeni te lodhur tashme e doni t largoheni

Ujori

Nesee ka njeri qe do doj sqarrime e heherr keto dy dite do jeni ju Kete do ta kuptoj dikush qe do ta shfrytezoj dhe do beje akoma me shume skena qe ju te prishni gjithcka

Peshqit

Nese e keni menduar fushe me lule kete fundjave pergatituni te merrni me vete edhe ndonje perkrenare apo mbrojtese se nuk i dihet plas sherri nga momenti n moment

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending