Connect with us

Aktualitet

Hena e plote vjen me ndryshime drastike/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 2 TETOR 2020

SHKELQIMI I BUKURISE

E PREMTE DHE Aferdita pershkruan diten e fundit ne shenjen e Luanit dhe takohet me asteroidin Reguilus dhe shoqerohet nga rrezatimi dhe shkelqimi

Dashuria gezimi shijimi bukuria do lene per here te fundikt shkelqimin

Nevoja per te ndjere siguri materiale dhe sentimentale do jete paresore sot

E rendesishem eshte te zbulojme dhe bukurine tone personale Cilesite tone te shkelqyeshme qe mund te kemi

Sot eshte edhe Dita e henes se Plote ne Dash E henes se Zjarrte qe do na coj drejt ndryshimeve te forta me pengesat qe jane bere si te ligjshme apo si diktature ne jeten tone

Dite revolucioni shpirteror

Dashi

Hene e plote ne shenjen tuaj dhe do kuptoni cfarre mungon dhe duhet ne jeten ttuaj qe te ndjeheni te plotesuar Pengesat jane te medha kryesisht ne planet e se ardhmes

Demi

Shume romantik ne diten e sotme por me deshiren per tu plotesuar shpirterisht Do ndjeheni te dobet para pengesave ligjore ne plotesimin e punes dhe perditeshmerise

Binjaket

Nje rrezatim ne dashuri mikqesi dhe qellime te cilaqt do ju nricojne ne diten e sotme Po kushtezimet ekonomike dhe detyrimet ju kujtojne gjithmone te kaluaren penguese

Gaforrja

Nje ceshttje e rendeishme pune dhe martese vihet ne dukje dhe ne diskutim ne diten e sotme Do perparoni me veshtiresi dhe kjo nese luftoni kushtet frenuese qe ju jane vene apo diktuar

Luani

Shkelqimi do jete pjese e jetes suaj sot ku do merrni venebdjen e uhur ne te gjitha aspektet Kjo do beje te ndryshoni sado pak kushetet e veshtira

Virgjeresha

Kjo dite eshte me e veshtira e ketyre diteve dhe do ndjeni trysnine ne jeten personale dhe ekonomike Sa me lehte ta kaloni aq me mire vijne ditet ne vahdim

Peshorja

Lajmet dhe takimet sot do jene interesqante por jeni ne perballje me henen e plote ne Dash por edhe shkaktari i saj Doni te merrni gjithe emeocionet e nje bashkepunimi apo relacioni personal

Akrepi

Puna do kerkoj shume vemenje por edhe do ju jap shume ndjenja te forta te cilat duhet ti shfrytezoni sidomos nese punoni me persona te ndjeshem

Shigjetari

Dashuria edhe nje here shfaqet para jush me madheshtine e saj por gjithmone shume kalimtare dhe jo e qendrueshme duke ju dhene ndjesine e nje trishtimi

Bricjapi

Nje lajm ne familje ju bene te ndjeheni pak delikat dhe psikologjikisht me ndjesine e nje ndryshimi apo sqarimi per ceshtje te jetes personale

Ujori

Nje oferte e mire ne nje bashkepunim do ju joshi ne diten e sotme dhe deshira per te patur marredhenie te ngrohta do ju coj drejt nje afrimiteti ne jeten personale

Peshqit

Nje lajm i mire ne ceshtjet ekonomike ju sjell me prane me veten por me large me njerez te dashur Keshtu qe perpiquni te ekuilibroni vlerat tuaja shpirterore dhe ekonomike

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending